Svetainė

spalvoti sniego_seniaiŠilutėje gausiai pasnigo trečiadienio rytą, tačiau sniegu, kad ir nedideliu jo kiekiu, kai kurie šilutiškiai sugebėjo pasidžiaugti ir gerokai anksčiau.

Atrodo neįtikėtina, bet du šilutiškiai vyrai nulipdė sniego skulptūras - raudona širdele papuoštą sniego senį Valentiną ir pingvinuką Lolo. Prie šių įspūdingų sniego skulptūrų vyrukai darbavosi ne po vieną valandą, o kad birus sniegas išsilaikytų, purškė jį vandeniu, vėliau spalvino dažais.

cepelinai Klumpeje_1Šilutiškiai neabejotinai žino, kad pirmąjį vasario sekmadienį švenčiama Pasaulinė cepelinų diena, nes apie tai kasmet primena ir „Šilutės naujienos“. Šiemet tokią dieną minėjome jau ketvirtus metus iš eilės.

Originalią akciją „Pavaišink senjorus cepelinais“ ta proga sumanė tinklaraštininkas ir restoranų kritikas „Riebus katinas“. Jis iš anksto pranešė žinantis, kur Lietuvoje gaminami gardžiausi cepelinai.

Bent jau taip, anot jo, rodo tris mėnesius vykęs balsavimas už geriausius didžkukulius. Tad tai ne maisto kritikų, ne virtuvės šefų, o paprastų cepelinų valgytojų nuomonė. Ir ypač džiugu, kad tame „Riebaus katino“ pagal skaitytojų nuomones išreitinguotame dešimtuke įstaigų, kuriose verdami gardžiausi didžkukuliai, yra ir Šilutės kavinė „Klumpė“. Ji stovi šalia tokių žymių maitinimo įstaigų, kaip „HBH“ Palangoje, Kretingos „Kryžkelė“, Klaipėdos „Lietuviškų patiekalų“ ar „XXL cepelinų“ Karmėlavoje.

O sekmadienį „Klumpėje“ buvo ypač karšta: čia taip pat pavaišinti 10 senjorų ir net sumuštas per sekmadienį išvirtų cepelinų kiekio rekordas...

 

sirdeles lietuvaiLietuvos šimtmetis bei artėjanti vasario 16-oji – puiki proga visiems aktyviems piliečiams parodyti, kaip mylime savo gimtąją Lietuvą ir ką esame dėl jos pasiruošę padaryti. Iš pamario krašto, Šilutės kilusi Edita Mikužienė meilę išreiškė netikėtu būdu – ji sukūrė 100 širdelių su Lietuvos vėliava.

 

deividas-dulkys-su-zmona-mccall-maynor-5968c4f478a8aKrepšininko Deivido Dulkio ir jo žmonos, amerikietės McCall Maynor šeimoje – džiugios žinios. Praėjus vos kelioms savaitėms po Naujųjų, porą aplankė gandrai – Dulkiai sulaukė šeimos pagausėjimo ir jau sūpuoja pirmagimę, praneša 15min.

JUBILIATES 2„Klausiantiems kiek man metų, atsakau, kad 9, o šalia esantis nulis nieko nereiškia...“, - taip šmaikštavo garbaus 90-mečio prieš pat Naujuosius metus sulaukusi Žemaičių Naumiesčio gyventoja Genovaitė Pielikienė.

Kita bemaž tuo pat metu gimusi naumiestiškė Stanislava Stancikienė sakė, kad dar galėtų būti Žemaičių Naumiesčio seniūno padėjėja. Mat močiutė, aplankiusi miestelio centrą, kaip mat paskambina seniūnui ir informuoja, kur kokie medžiai turėtų būti nugenėti ar kur sušluotos šiukšlės vis dar neišvežtos.

Abi jubiliates tradiciškai aplankė Savivaldybės Socialinės paramos skyriaus vedėjas Alvidas Šimelionis, Žemaičių Naumiesčio seniūnas Virginijus Stasiulis ir socialinė darbuotoja Alma Pupšienė.  Ilgaamžėms įteikta gėlių, padovanota vitaminų ir po simbolinį 51 euro čekį - tokią sumą tradiciškai Savivaldybė skiria visiems 90 ir daugiau metų sulaukusiems jubiliatams.

nertos kojinytes_RamintaArtėjant gražiausioms metų šventėms šilutiškė Raminta Maziliauskytė nepamiršta tų, kuriems labiausiai reikia šilumos, gerumo ir su maišu savo rankų darbo dovanų kasmet ateina į “Šilutės naujienų” redakciją. Šilčiausius savo palinkėjimus moteris ir šiemet įnėrė į kelioliką nertų batukų porų, kurie bus išdalinti nepasiturinčių šeimų vaikams. Prie savo rankų darbo dovanų Raminta dar pridėjo visą maišą pirktinių kojinyčių.

 

LackoDainininkas Valdas Lacko (36 m.) savo pirmąjį solinį koncertą surengė salėje, kurioje beveik prieš du dešimtmečius intensyviai treniravosi sunkiosios atletikos varžyboms. Dabartiniame Hugo Šojaus konferencijų ir susitikimų centre Šilutėje dainininkas simboliškai pristatė naują savo dainą pavadinimu „Nauja pradžia“.

 

17. Stebuklo_filmavimas_nuotr.aut._Matas_AstrauskasDaug įsimintinų ir stiprių vaidmenų teatre sukūrusi, vakar savo 53-ąjį gimtadienį atšventusi Eglė Mikulionytė debiutavo kine – pirmą kartą jai teko pagrindinis moters vaidmuo. Kaip sako pati prieš savaitę kinuose pasirodžiusios tragikomedijos „Stebuklas“ aktorė: „Jau atrodo, kad viską suvaidinai ir viską padarei, metai bėga ir manai, kad nieko nauja neatsiras, o staiga – tokia dovana! Pasirodo, kad viskas tik prasideda...“. Aktorei antrina režisierė Eglė Vertelytė: „Džiaugiuosi, kad pagaliau Eglės talentu galima gėrėtis ir kino ekranuose“.

Juozas Zvirblis_ilgaamzisGardamo seniūnijoje Bliūdsukių kaime gyvenantis Juozas Žvirblis gyvenimu nesiskundžia. Jam visko užtenka - ir sveikatos, ir pinigų, ir su gyvenimo drauge Salomėja gražiai sutaria.

Lapkričio pabaigoje J.Žvirblis atšventė 90 metų jubiliejų. Matant senolį sunku patikėti, kad jam tiek metų, nes jis spinduliuoja gera nuotaika, guviai vaikšto, sklandžiai pasakoja apie savo ankstesnį ir dabartinį gyvenimą.

„Sėdėti negali, nes sustingsi, reikia vaikščioti, judėti”, - patarimą norintiems gerai jaustis duoda 90-metis.

  • Naujausi
  • Populiarūs
  • Komentarai

Ukmergės naujienos