Svetainė

1 grajauskienes seminaras kvepalai 4 11Vasario 25-ąją  Viktorija Grajauskienė, paramos fondo steigėja ir Saugų vaikų globos namų globėja, surengė seminarą „Kvepalų kelias“ su rytietiškų kvapų žinove, fabriko „Ajmal“ Baltijos šalyse atstove Živile Burdaite. Seminaro lėšos bus skirtos Saugų vaikų globos namų vasaros stovyklai.

Lacko„Eurovizijos“ atrankų deimantas Valdas Lacko (34 m.) vis dažniau yra lyginamas su lietuviškos muzikos grandais: Gyčiu Paškevičiumi, Kastyčiu Kerbedžiu, Stasiu Jonuška ir Edmundu Kučinsku.

Ilgaamze Zinaida Jakaviciene„Visi tie metai linksmai praėjo“, - šypsosi sausio 31 dieną 90 metų jubiliejų pasitikusi rusniškė Zinaida Jakavičienė.

Tąkart jubiliatę sveikinęs Šilutės rajono savivaldybės Socialinės paramos skyriaus vedėjas Alvidas Šimelionis džiaugėsi, kad Pamaryje galima sutikti tokių guvių devyniasdešimtmečių - pamačius Zinaidą iš jos metų sąskaitos drąsiai galėtum išbraukti ne vieną dešimtmetį.

„Smagu, kad šiandien galime ateiti pas jus išgerti kavos, žinodami kad turim šviesią moterį, kuri yra užauginusi gražius vaikus ir visą gyvenimą yra rusniškė. Ne skraidanti, ne lakstanti, ne ieškanti geresnio gyvenimo, bet gyvena mūsų saloje. Tokias šviesias akis ir gražią šypseną mes norime matyti ir po dešimt, ir po dvidešimt metų. Būkit sveika, straina ir tokia graži kaip šiandien“, - gražių žodžių jubiliatei negailėjo Rusnės seniūnė Dalia Drobnienė ir socialinio darbo organizatorė Sandra Leliungienė.

Tarptautine moters diena 1914  ir 2016Ar kada susimąstėte, kodėl visame pasaulyje kovo 8 d. švenčiama Tarptautinė moters diena? Tai ne tik nuo Tarybinių laikų išlikusi masinė tulpių dovanojimo šventė. Tai diena, kai pasaulyje pripažįstami moterų pasiekimai nepaisant jų tautybės, rasės, ekonominės padėties ar politinių pažiūrų. Kaip imta švęsti šią dieną ir ką šiemet mylimoms moterims kovo 8-osios proga dovanos žinomi Lietuvos scenos grandai?

Idėja minėti Tarptautinę moters dieną pirmą kartą kilo 20 a. sandūroje Šiaurės Amerikoje ir Europoje, kai sparti industrializacija ir ekonominė plėtra kėlė masinius protestus prieš sunkias darbo sąlygas. Vienas tokių protestų vyko 1857 m. kovo 8 dieną Niujorko tekstilės fabrike, kur moterys protestavo prieš ypač prastas darbo sąlygas ir mažus atlyginimus. Protestuotojas tąkart išvaikė policija.

LackoIki šiol mažai girdėtas dainininkas Valdas Lacko tapo „Eurovizijos“ atrankos sensacija – nuoširdus rusniškis įveikia vieną barjerą po kito.

Garbę, kurios sulaukė šį antradienį, 34-erių vyras prisimins ilgai.

visosŽavios, sportiškos ir azartiškos sporto klubo „Atėnai” grupės „Striksės” narės daugeliui žinomos kaip entuziastingos krepšinio rungtynių pertraukėlių šokėjos. Praėjusių metų pradžioje merginos iškovojo geriausių NKL krepšinio komandos šokėjų vardą - tai antras kartas, kai „Striksės” tampa geriausiomis NKL krepšinio komandos šokėjomis. Tų pačių metų gegužę Palangoje įvykusiame tradiciniame šokių festivalyje šilutiškės, parengusios specialų šokį su gatvės gimnastų grupe „Quattro”, iškovojo pergalės taurę ir pateko tarp dešimties geriausių Lietuvos šokių kolektyvų, o lapkritį, dalyvaudamos kartu su „Quattro” tarptautiniame šokių konkurse „Lithuanian Cup 2015”, pelnė trečiosios vietos laimėtojų vardą.

Besibaigiantys metai „Striksėms” taip pat buvo dosnūs: gruodžio mėnesį „Pamario talentų” konkurse jos kartu su „Quattro” vaikinais pavergė ne tik žiūrovų, bet ir kompetentingos komisijos simpatijas bei buvo apdovanotas svarbiausiu laimėjimu - „Pamario talentai 2015” GRAND PRIX prizu.

Tačiau apdovanojimai į merginų glėbį nekrenta iš dangaus, visa tai jos užsidirba ne vieną valandą ir ne vieną dieną kantriai plušėdamos šokių aikštelėje ir sporto salėje. Jei, pavyzdžiui, merginų bendraamžiai savaitgaliais gali pasilepinti ilgesniu miegu, jaunatviškomis pramogomis, „Striksės” dažniausiai savaitgalius leidžia dalyvaudamos šokių festivaliuose, konkursuose, renginiuose arba krepšinio aikštelėje „sirgdamos” už mylimą krepšinio komandą „Šilutė”.

balciunasŠeštadienį Kaune, Vytauto Didžiojo universiteto Didžiojoje auloje, Ch.Sugiharos fondas - „Diplomatai už gyvybę“ paskelbė 2015 metų Tolerancijos žmogų. Tokį pripažinimą pelnė iš Žagarės kilęs, dabar Šilutės rajone jau 15 metų verslą plėtojantis Valdas Balčiūnas, Usėnuose veikiančios UAB „Goldengrass“ vadovas.

Jis pernai rudenį savo gimtinėje surengė Žydų kultūros dienas ir kitaip puoselėja šiame krašte gyvenusių žydų atminimą.
Apdovanojimą laureatui įteikė karo metais žydus gelbėjusio garsaus Japonijos diplomato Chiunės Sugiharos sūnus Nobuki Sugihara, viešintis Lietuvoje.

sportiniai sokiai lugneDidelis darbas ir atsidavimas šokiui lėmė, kad šilutiškiai Erika Mikužytė ir Vilius Vasiliauskas tapo pirmaisiais sportinių šokių klubo „Lūgnė“ šokėjais, kurie šiam klubui atstovaus jaunimo standartinių šokių B klasėje. Kad tą pasiektų, ši pora turėjo dalyvauti ir gerai pasirodyti tarptautinėse sportinių šokių varžybose „Kėdainiai Open 2016“.

LackoNacionalinės „Eurovizijos“ atrankos dalyvių vis mažėja: po šeštadienį įvykusio balsavimo atranką paliko dar trys atlikėjai. Vertinant pasirodymus, komisijos ir žiūrovų nuomonės išsiskyrė, o susumavus balus paaiškėjo, kad konkursą palieka Ištvanas ir Ellada, Eglė Jakštytė ir Petunija. Rusniškis Valdas Lacko pateko į „Eurovizijos“ pusfinalį.

  • Naujausi
  • Populiarūs
  • Komentarai

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt