Svetainė

Roma AuskalnyteŠiandien į šį klausimą atsako Roma AUŠKALNYTĖ (gim. 1989 m.) Šiuo metu šilutiškė gyvena Suomijoje, dirba Helsinkio Menų Universitete grafikos katedros asistente (dirba su litografijos technika), ginasi magistro laipsnį, dalyvauja projektuose, rengia parodas Suomijoje ir Lietuvoje, kartais užsiima grafiniu dizainu.

90meciai mileriai su vaikaisŠvęsti ir tuo džiaugsmu dalintis su aplinkiniais galima ne dieną ar mėnesį, o visus metus. Ypač tuomet, kai tam yra tiek neeilinių progų kaip pagryniškių Salomėjos ir Juozapo Milerių šeimoje. Neseniai - kovo 15-ąją - Salomėja sutiko savo 90-metį, o netrukus - gegužės 4-ąją jis dar kartą pasibels į namų duris ir pasveikins jos vyrą Juozapą. O ateinančiais metais abu sutuoktiniai minės ir savo bendro gyvenimo 60-metį - deimantines vestuves.

Pasidžiaugti ilgaamžiais, palinkėti sveikatos ir gražių dienų pas Milerius užsuko Šilutės rajono ir seniūnijos vadovai.

giedre bagdinaviciute Labai-juokingi-vedejaiŠmaikštauti ir juoktis - sveika. Juokų dieną - balandžio 1-ąją - tą tiesą norime dar kartą patvirtinti kartu su BTV laidos „Labai juokinga laida“ vedėja, šilutiškė Giedre Bagdonavičiūte.

„Labai gera būti linksmų žmonių, jų juoko apsupty. Tuomet ir diena visai kitokia. Būtent dėl šios priežasties ir pati stengiuosi skleisti gerą energiją bei emocijas“, - sako 25-erių Giedrė, šiuo metu gyvenanti Vilniuje, dirbanti grožio salone kosmetologe - vizažiste ir atrandanti laiko filmuotis ir vesti televizijos laidą.

Juozas BudraitisUostamiesčio „M art“ meno galerijoje atidaryta kino, televizijos ir teatro aktoriaus, diplomato Juozo Budraičio fotografijos paroda „Sienos ir žmonės“ sutraukė nemažai smalsuolių. Vilniaus senamiestį daug metų fotografuojantis autorius svajoja įamžinti ir Klaipėdą, kurią vadina savo gimtuoju mieste.

zarambaite igne knyga30 tūkstančių „Emilio laiškų“ neseniai iškeliavo pas visos Lietuvos vaikus. Tie laiškai - tai 27-erių šilutiškės Ignės Zarambaitės literatūrinis debiutas, pripažintas geriausiu pernai vykusiame 2-ajame Nacionaliniame vaikų literatūros konkurse.

Konkurso organizatorius - fondas „Švieskime vaikus“ įsipareigojo Ignės knygelę „Emilio laiškas“ išleisti 30 tūkstančių egzempliorių tiražu ir tą įvykdė.

Knygelė jau pristatyta vaikams Šilutės r. Fridricho Bajoraičio viešojoje bibliotekoje - ten, kur dirba jaunoji rašytoja.

Ignas Visinskas virejas„Kuo toliau, tuo labiau darbas virtuvėje tampa ne pragyvenimo šaltiniu, o gyvenimo būdu“, - sako 25-erių šilutiškis Ignas Višinskas. Kovo pradžioje laimėjęs Lietuvos restoranų vyriausiųjų virėjų ir konditerių asociacijos (LRVVKA) rengiamą čempionatą, Ignas buvo pripažintas geriausiu jaunuoju virėju Lietuvoje.

Ignas atviras - maistą gaminti pamėgo tik tada, kai paliko tėvų namus Šilutėje ir išvažiavo į Vilnių studijuoti. Bevarstydamas studentiško šaldytuvo duris vaikinas pradėjo sukti galvą, ką ir kaip skaniau pasigaminti iš turimų produktų. Pradėjęs eksperimentuoti suprato, kad maistą gaminti jam patinka.

Šiandien kraštietis dirba sostinėje įsikūrusiame žinomo virtuvės meistro Egidijaus Lapinsko vadovaujamame restorane „Time“. Tai visiškai skiriasi nuo jo įgytos verslo vadybos specialybės universitete, tačiau Ignas laimingas ir neįsivaizduoja savęs dirbančio kur nors kitur.

Artėjančių Velykų proga „Šilutės naujienų“ skaitytojams Ignas siūlo pasigaminti bulvių gratiną. Kas tai per patiekalas ir kaip jį paruošti, sužinosite straipsnio pabaigoje.

grajauskieneVilniuje, „Beatos virtuvės“ patalpose, Saugų vaikų globos namų geradarė Virginija Grajauskienė surengė antrąją savo įkurto labdaros fondo paskaitą „Sveikai maitinuosi, ar tik galvoju, kad valgau sveikai?“.

Į paskaitą pakvietusi garsią mitybos specialistę Vaidą Kurpienę, V.Grajauskienė sulaukė daug klausytojų, kurie paaukojo beveik 800 eurų Saugų vaikų globos namų vasaros stovyklai.

LackoSėkmingai debiutavęs nacionalinės „Eurovizijos“ atrankoje, Valdas Lacko nesėdi sudėjęs rankų ir toliau skinasi kelią į gerbėjų širdis.

Perėjęs ugnį ir vandenį, kuomet konkurso atrankų scenoje virė dramos ir aistros, rusniškis Valdas Lacko džiaugiasi, jog didžiojoje scenoje įgijo ne tik neįkainojamą patirties bagažą, bet ir pagausino gerbėjų būrį.

jauniute su paveikslaisŠilutės F.Bajoraičio viešojoje bibliotekoje pristatyta Šilutės Vydūno gimnazijos gimnazistės Monikos Jauniūtės mišria technika sukurtų darbų paroda „Blanku“.

  • Naujausi
  • Populiarūs
  • Komentarai

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt