Svetainė

rolandas laimanskasJau kelias dienas „Šilutės naujienų“ Facebook puošia įspūdingi mūsų žvejų laimikiai.

IMG 6939Lapkričio 16-ąją minėjome – Pasaulinę žuvusiųjų eismo įvykiuose atminimo dieną, kurios  tikslas - išreikšti solidarumą ir dvasinį palaikymą šeimoms, kurios išgyvena netektį dėl keliuose prarastų šeimos narių, draugų, pažįstamų. Šilutės rajono savivaldybės Visuomenės sveikatos biuro specialistai primena mokinių tėveliams, kad žiemos metas, tai vienas iš pavojingiausių laikotarpių, kai pasikeitusios eismo sąlygos (tamsus paros metas, blogas matomumas) iš visų eismo dalyvių, tiek iš vairuotojų, tiek iš pėsčiųjų, reikalauja ypatingo atidumo ir Kelių eismo taisyklių nuostatų laikymosi.

 pazintysPažinčių svetainėse tiek vyrai, tiek moterys nori atskleisti tik geriausias savo puses. Norėdami sustiprinti teigiamą įspūdį 45 proc. pažinčių svetainių narių yra pasiryžę teikti netiksliąarba nepilną informaciją apie save, paaiškėjo pažinčių svetainės flirtas.lt organizuotos apklausos metu. Ji taip pat atskleidė, kad norinčių pasirodyti geresniais dalis visose amžiaus grupėse išlieka panaši, o moterys ir vyrai pagražina skirtingą informaciją.

 

Eco AppDidžiausias šalies atliekų tvarkytojas „Ecoservice“ šią savaitę vartotojams pristatė mobilią aplikaciją „Eco App“. Tai pirmoji tokio pobūdžio aplikacija tarp atliekų vežėjų Baltijos šalyse. Naudotojams ji primins atliekų surinkimo grafikus, skatins tinkamai rūšiuoti ir realiu laiku reaguoti į paslaugų kokybę, taip pat pranešti apie netvarkingus konteinerius. Šiuo metu ji prieinama „Android“ ir „iOS“ operacinių sistemų naudotojams. Programėlę galima nemokamai atsisiųsti iš „App Store“ parduotuvės.

pazintys interneteDaugiau nei pusė vyrų nustoja bendrauti su moterimis internete, nes šios nemoka bendrauti. Pažinčių svetainės „Flirtas“ organizuotos apklausos dalyviai teigė, kad merginos bendrauja atsainiai, nemaloniai ar paviršutiniškai. Jos metu taip pat paaiškėjo, kad skirtingų amžiaus grupių interesų skirtumai – vyresni respondenta nekreipia dėmesio, ar mergina domisi jų finansine padėtimi.

Biblioteka Lesto savitarnos svetaineŠilutės F.Bajoraičio viešoji biblioteka, siekdama plėsti elektronines paslaugas, savo vartotojams Informacijos skyriuje (I a.) pritaikė kompiuterizuotą darbo vietą, kurioje galima naudotis LESTO savitarnos svetaine „Mano elektra“.

Kviečiame gyventojus apsilankyti bibliotekoje, kurioje galėsite internetu patogiai ir greitai naudotis elektroninėmis LESTO paslaugomis. Informacijos skyriaus specialistai pasiruošę padėti tiems, kam trūksta įgūdžių naudotis šiuolaikinėmis informacinėmis technologijomis.

paskolaTikriausiai daugeliui dėl vienų ar kitų priežasčių yra tekę susidurti su finansiniais sunkumais. Papuolę į nepavydėtiną dažnas nežinome, kaip būtų geriausia pasielgti. Tuomet į natūraliai kylantį klausimą – ką daryti? – atsakyti tampa labai sunku. Skolintis iš tėvų, artimųjų ar – draugų? O galbūt – imti vartojamąją paskolą iš jas išduodančių bendrovių?

rasybaKalbos technologijų bendrovės "Tilde IT" užsakymu atliktas visuomenės nuomonės tyrimas rodo, jog kas antras gyventojas mano, kad kalbos klaidos kenkia įmonių įvaizdžiui.

svetaineJaunas ir energingas švėkšniškis Algimantas Romanauskas nesėdi vietoje, nelaukia kol ateis gerasis "dėdulė" ir pasiūlys aukso puodą. Jaunuolis turi užsibrėžęs aiškius tikslus, kuriuos pamažu jau įgyvendina. Vienas jų - portalas skirtas moterims Ratu.lt.

  • Naujausi
  • Populiarūs
  • Komentarai

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt