Svetainė

Asta Dijokiene 42015 metais vienoje didžiausių baldų gamybos įmonių šalyje AB „Šilutės baldai“ įvyko du istoriniai įvykiai: rugsėjį bendrovė pasitiko 125 metų jubiliejų, o kiek anksčiau - balandį - pirmą kartą įmonės istorijoje vadovo pareigos patikėtos moteriai - rusniškei Astai Dijokienei.

„Dirbti įmonėje, kuri turi tokias gilias tradicijas ir istoriją, tačiau kartu yra labai jaunatviška - kūrybinga ir inovatyvi - man didelė garbė, o kartu ir atsakomybė. Atsakomybė pirmiausia prieš žmones, kurie tiki savo įmone ir yra didžiausi jos patriotai. Pas mus juk dirbama dinastijomis - nuo senelių iki anūkų, ir šeimomis, o tai daug ką pasako apie unikalią „Šilutės baldų“ kultūrą, stabilumą ir pagarbą vienas kitam.

Tad man po beveik 20 metų grįžimas į „Šilutės baldus“ yra reikšmingiausia patirtis profesinėje srityje ir kartu galimybė prisiliesti prie istorijos ir ją kurti toliau“, - yra sakiusi p.Asta.

Antradienį minėsime Tarptautinę moters dieną. Kaip ir kasmet prieš kovo 8-ąją, „Šilutės naujienos“ ieškojo stiprios, veiklios, verslios moters, kuri savo pavyzdžiu galėtų įkvėpti ir motyvuoti kitas moteris.

„Nebijokite išeiti iš savo komforto zonos, neužsisklęskite rutinoje, juk viskas priklauso nuo jūsų pačių“, - patarimą duoda „Šilutės baldų“ vadovė. Ji sako, kad versle nejaučianti jokio išskirtinio požiūrio dėl to, kad yra moteris, nes SBA grupėje, kuriai priklauso „Šilutės baldai“, ir vyrai, ir moterys vertinami vienodai, aišku, nesiskiria ir abiejų lyčių vadovams keliami reikalavimai.

Ezerinskis111 mln. eurų – tiek kainavo Saulėtekio alėjoje Vilniuje neseniai baigti statyti Jungtinis gyvybės bei Nacionalinis fizinių ir technologijos mokslų centrai. Kai kurios čia esančios įrangos nerasime ir tūkstančio kilometrų spinduliu, tad lietuvių mokslininkai turės galimybę atlikti unikalius tyrimus Rytų, Vidurio Europos ar net Skandinavijos regionuose.

geriausias jaunasis virejas Ignas VisinskasSavaitgalį Vilniuje praūžė Lietuvos restoranų vyriausiųjų virėjų ir konditerių asociacijos LRVVKA rengiamas čempionatas „Jaunasis Lietuvos virėjas 2016“. Titulas „Geriausias Lietuvos jaunasis virėjas 2016“ atiteko sostinėje įsikūrusiame, žinomo virtuvės meistro Egidijaus Lapinsko vadovaujamame restorane „Time“ dirbančiam virėjui Ignui Višinskui.

Ignas - šilutiškis, turizmo komplekso - UAB „Kintai“ gamybos direktoriaus Gintaro Višinsko ir l/d „Ąžuoliukas“ pedagogės Vilijos Višinskienės sūnus. Šilutės Vydūno gimnazijos abiturientas, Vilniaus Gedimino technikos universiteto verslo vadybos absolventas pasuko kitu, sau mielesniu keliu - išgarsėjo kulinariniais gebėjimais.

Ilgaamzis Juozas MockusŠilutiškio Juozo Mockaus gyvenime - viskas suplanuota, o reikšmingų savo gyvenimo įvykių jis labai laukia: kartu su žmona Joana Adele labai laukė auksinių, vėliau - deimantinių vestuvių sukakties. Deja, žmona jų  nesulaukė. Laukė J.Mockus ir savo 90-ojo gimtadienio.

Vasario 22 dieną su palengvėjimo atodūsiu dukrai Juozas ištarė: „Aš sulaukiau...“. Dukros Roma ir Vilija juokauja, kad taip belaukiant tėvelio gyvenimas vis prasitęsia ir prasitęsia.

Su gražiu jubiliejumi J.Mockų sveikino ne tik artimieji, bet ir Šilutės rajono savivaldybės Socialinės paramos skyriaus vedėjas Alvidas Šimelionis, Šilutės seniūno pavaduotojas Algirdas Ivanauskas. „Nedaug mūsų rajone yra taip gerai atrodančių, šviesių akių ilgaamžių“, - vildamasis Juozą pasveikinti ir po 5 metų, sakė A.Šimelionis.

Juozas - statybininkas, savo rankomis ne tik daugybę namų pastatė, bet ir keliolika kryžių ir koplytstulpių padirbdino. Kryždirbystės menu šviesuolis susidomėjo jau būdamas garbaus amžiaus. „Iki pat pernai kryžius gamino, niekaip negalėjo sustoti“, - apie Juozo pomėgį kalbėjo giminaitė Nijolė Jončienė.

1 grajauskienes seminaras kvepalai 4 11Vasario 25-ąją  Viktorija Grajauskienė, paramos fondo steigėja ir Saugų vaikų globos namų globėja, surengė seminarą „Kvepalų kelias“ su rytietiškų kvapų žinove, fabriko „Ajmal“ Baltijos šalyse atstove Živile Burdaite. Seminaro lėšos bus skirtos Saugų vaikų globos namų vasaros stovyklai.

Lacko„Eurovizijos“ atrankų deimantas Valdas Lacko (34 m.) vis dažniau yra lyginamas su lietuviškos muzikos grandais: Gyčiu Paškevičiumi, Kastyčiu Kerbedžiu, Stasiu Jonuška ir Edmundu Kučinsku.

Ilgaamze Zinaida Jakaviciene„Visi tie metai linksmai praėjo“, - šypsosi sausio 31 dieną 90 metų jubiliejų pasitikusi rusniškė Zinaida Jakavičienė.

Tąkart jubiliatę sveikinęs Šilutės rajono savivaldybės Socialinės paramos skyriaus vedėjas Alvidas Šimelionis džiaugėsi, kad Pamaryje galima sutikti tokių guvių devyniasdešimtmečių - pamačius Zinaidą iš jos metų sąskaitos drąsiai galėtum išbraukti ne vieną dešimtmetį.

„Smagu, kad šiandien galime ateiti pas jus išgerti kavos, žinodami kad turim šviesią moterį, kuri yra užauginusi gražius vaikus ir visą gyvenimą yra rusniškė. Ne skraidanti, ne lakstanti, ne ieškanti geresnio gyvenimo, bet gyvena mūsų saloje. Tokias šviesias akis ir gražią šypseną mes norime matyti ir po dešimt, ir po dvidešimt metų. Būkit sveika, straina ir tokia graži kaip šiandien“, - gražių žodžių jubiliatei negailėjo Rusnės seniūnė Dalia Drobnienė ir socialinio darbo organizatorė Sandra Leliungienė.

Tarptautine moters diena 1914  ir 2016Ar kada susimąstėte, kodėl visame pasaulyje kovo 8 d. švenčiama Tarptautinė moters diena? Tai ne tik nuo Tarybinių laikų išlikusi masinė tulpių dovanojimo šventė. Tai diena, kai pasaulyje pripažįstami moterų pasiekimai nepaisant jų tautybės, rasės, ekonominės padėties ar politinių pažiūrų. Kaip imta švęsti šią dieną ir ką šiemet mylimoms moterims kovo 8-osios proga dovanos žinomi Lietuvos scenos grandai?

Idėja minėti Tarptautinę moters dieną pirmą kartą kilo 20 a. sandūroje Šiaurės Amerikoje ir Europoje, kai sparti industrializacija ir ekonominė plėtra kėlė masinius protestus prieš sunkias darbo sąlygas. Vienas tokių protestų vyko 1857 m. kovo 8 dieną Niujorko tekstilės fabrike, kur moterys protestavo prieš ypač prastas darbo sąlygas ir mažus atlyginimus. Protestuotojas tąkart išvaikė policija.

LackoIki šiol mažai girdėtas dainininkas Valdas Lacko tapo „Eurovizijos“ atrankos sensacija – nuoširdus rusniškis įveikia vieną barjerą po kito.

Garbę, kurios sulaukė šį antradienį, 34-erių vyras prisimins ilgai.

  • Naujausi
  • Populiarūs
  • Komentarai

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt