Svetainė

LackoIki šiol mažai girdėtas dainininkas Valdas Lacko tapo „Eurovizijos“ atrankos sensacija – nuoširdus rusniškis įveikia vieną barjerą po kito.

Garbę, kurios sulaukė šį antradienį, 34-erių vyras prisimins ilgai.

visosŽavios, sportiškos ir azartiškos sporto klubo „Atėnai” grupės „Striksės” narės daugeliui žinomos kaip entuziastingos krepšinio rungtynių pertraukėlių šokėjos. Praėjusių metų pradžioje merginos iškovojo geriausių NKL krepšinio komandos šokėjų vardą - tai antras kartas, kai „Striksės” tampa geriausiomis NKL krepšinio komandos šokėjomis. Tų pačių metų gegužę Palangoje įvykusiame tradiciniame šokių festivalyje šilutiškės, parengusios specialų šokį su gatvės gimnastų grupe „Quattro”, iškovojo pergalės taurę ir pateko tarp dešimties geriausių Lietuvos šokių kolektyvų, o lapkritį, dalyvaudamos kartu su „Quattro” tarptautiniame šokių konkurse „Lithuanian Cup 2015”, pelnė trečiosios vietos laimėtojų vardą.

Besibaigiantys metai „Striksėms” taip pat buvo dosnūs: gruodžio mėnesį „Pamario talentų” konkurse jos kartu su „Quattro” vaikinais pavergė ne tik žiūrovų, bet ir kompetentingos komisijos simpatijas bei buvo apdovanotas svarbiausiu laimėjimu - „Pamario talentai 2015” GRAND PRIX prizu.

Tačiau apdovanojimai į merginų glėbį nekrenta iš dangaus, visa tai jos užsidirba ne vieną valandą ir ne vieną dieną kantriai plušėdamos šokių aikštelėje ir sporto salėje. Jei, pavyzdžiui, merginų bendraamžiai savaitgaliais gali pasilepinti ilgesniu miegu, jaunatviškomis pramogomis, „Striksės” dažniausiai savaitgalius leidžia dalyvaudamos šokių festivaliuose, konkursuose, renginiuose arba krepšinio aikštelėje „sirgdamos” už mylimą krepšinio komandą „Šilutė”.

balciunasŠeštadienį Kaune, Vytauto Didžiojo universiteto Didžiojoje auloje, Ch.Sugiharos fondas - „Diplomatai už gyvybę“ paskelbė 2015 metų Tolerancijos žmogų. Tokį pripažinimą pelnė iš Žagarės kilęs, dabar Šilutės rajone jau 15 metų verslą plėtojantis Valdas Balčiūnas, Usėnuose veikiančios UAB „Goldengrass“ vadovas.

Jis pernai rudenį savo gimtinėje surengė Žydų kultūros dienas ir kitaip puoselėja šiame krašte gyvenusių žydų atminimą.
Apdovanojimą laureatui įteikė karo metais žydus gelbėjusio garsaus Japonijos diplomato Chiunės Sugiharos sūnus Nobuki Sugihara, viešintis Lietuvoje.

sportiniai sokiai lugneDidelis darbas ir atsidavimas šokiui lėmė, kad šilutiškiai Erika Mikužytė ir Vilius Vasiliauskas tapo pirmaisiais sportinių šokių klubo „Lūgnė“ šokėjais, kurie šiam klubui atstovaus jaunimo standartinių šokių B klasėje. Kad tą pasiektų, ši pora turėjo dalyvauti ir gerai pasirodyti tarptautinėse sportinių šokių varžybose „Kėdainiai Open 2016“.

LackoNacionalinės „Eurovizijos“ atrankos dalyvių vis mažėja: po šeštadienį įvykusio balsavimo atranką paliko dar trys atlikėjai. Vertinant pasirodymus, komisijos ir žiūrovų nuomonės išsiskyrė, o susumavus balus paaiškėjo, kad konkursą palieka Ištvanas ir Ellada, Eglė Jakštytė ir Petunija. Rusniškis Valdas Lacko pateko į „Eurovizijos“ pusfinalį.

valdas lacko eurovizijojŠeštadienį, vasario 13 dieną, 21 val. LRT televizija transliuos trečiąjį nacionalinės atrankos į Euroviziją etapą.

pirslys su pirslienePapasakoti apie vieno smagiausių bei svarbiausių vestuvių personažų - piršlių - vaidmenį ir sukauptą ilgametę didžiosios šeimos šventės organizavimo patirtį, artėjant šv. Valentino arba Įsimylėjėlių dienai, pakvietėme pagryniškį Juozą Sauspreškį.

Beje, šia tema pašnekovo atminimų kraitė - tikrai gausi ir vertinga, nes jis su žmona Dalia, eidami bendru gyvenimo keliu keturias dešimtis metų, jau sutuokė daugiau nei 75-ias poras! Tarp jų buvo net trys auksinės poros!

Ir dabar, atradę laisvo laiko, Juozas ir Dalia dažnai pavarto senus nuotraukų albumus bei pasidžiaugia įsimintiniausiomis vestuvių akimirkomis. Juk joms abu sutuoktinai atidavė visą savo dėmesį, rūpestį.

ilgaamze vilkiene onaVasario 4-ąją, 90-ojo jubiliejaus išvakarėse, buvo pasveikinta dar viena ilgaamžė šilutiškė - Ona Vilkienė. Ta proga jubiliatę aplankė, sulaukti 95-ojo ir 100-ojo jubiliejų linkėjo Socialinės paramos skyriaus vedėjas Alvidas Šimelionis ir Šilutės seniūno pavaduotojas Algirdas Ivanauskas. Tuo pačiu abu svečiai nepraleido progos pasidžiaugti devyniasdešimtmetės optimizmu ir gyvybingumu.

Ilgaamžė svečiams neliko skolinga, nestokojo nei šmaikščių juokų, nei šypsenos ir džiaugėsi, jog visas jos gyvenimas, kuris nebuvo vien rožėmis klotas, yra nuostabus.

ilgaamze beringiene su seniune rudieneSkambant nuotaikingai akordeono melodijai ir liejantis nuoširdžioms eilėms, 90-ojo jubiliejaus proga pasveikinta Saugų seniūnijos gyventoja Herta Deringienė.

Nors H.Deringienė šiuo metu gyvena viena, bet toli gražu nėra užmiršta. Senolę kasdien supa ir ja rūpinasi nuoširdžios kaimynės, padedančios išspręsti rūpesčius. Ir pati ilgaamžė dar po namus sukasi kaip bitelė, televizorių pažiūri, laikraščius paskaito - taip domisi visomis naujienomis, seka, kaip gyvenimas teka ir plačiame pasaulyje.