Svetainė

NorvilieneEkonomistė Dalia Norvilienė (67 m.) valgį ruošia tik tada, kai reikia. Didelio įkvėpimo šeimininkauti Dalia neturi. Bet apsilankius Šilutėje gyvenančios moters virtuvėje žadą akimirką atima gausi medinių šaukštų kolekcija, kuri puošia sienas.

Puodams pamaišyti eksponatai nenaudojami, jie – tik virtuvės puošmena. Šilutiškės kolekcijoje sukaupta kelios dešimtys šaukštų, taip pat yra ir šaukšto su šakute komplektų.

Ilgaamzis MikalauskasBalandžio 14-ąją devyniasdešimties metų jubiliejų pasitikęs Saugų seniūnijos Barvų kaime gyvenantis Jonas Mikalauskas negali patikėti, kad jam jau tiek metų suėjo. Saulėtą gimtadienio dieną senolis džiaugėsi, kad jį pasveikinti atvyko Šilutės rajono savivaldybės Socialinės paramos skyriaus vedėjas Alvidas Šimelionis, Saugų seniūnė Dalia Rudienė, Lapynų bendruomenės atstovės.

Per ilgą savo gyvenimą Jonas patyrė ir džiaugsmo, ir skausmo, ir netekties širdgėlą, tačiau visą laiką stengėsi išlikti optimistiškas.

„Nėra ko nusiminti, nėra ko aimanuoti - reikia džiaugtis, nes juk gyvenime viskas praeina“, - tėvelio išmintimi pasidalino dukra Virginija.

krastieciu sueigaŠiemet, liepos 5-6 dienomis, Šilutės Fridricho Bajoraičio viešoji biblioteka organizuoja penktąją tradicinę šilutiškių sueigą „Šviesos parnešti, gera padaryti...“.

37314 419865854680 980701 nŠilutės meno mokyklos Choreografijos skyrių baigė ir toliau studijuoti šokio meną pasiryžo šilutiškė Inga KUZNECOVA. Dabar Inga tapo klaipėdiete - ten choreografė dirba įvairiose įstaigose su vaikais, neįgaliaisiais, dėstytojauja.

Martynas pusantru metu„Viltis ir aplinkinių palaikymas yra patys svarbiausi dalykai, siekiant savo tikslo,“ - sako Martynas Girulis, kuriam prieš pusantrų metų pirmajam pasaulyje vietoj neįgalios rankos buvo pritaikyta bioninė ranka.

jatautaite dalia 2Artėja Šilutės meno mokyklos 50-metis!

Šilutės meno mokykloje pažintį su muzika pradėjo garsi Lietuvos vargonininkė Dalia JATAUTAITĖ. Kaune dirbanti ir kurianti muzikantė yra nenuilstanti vargoninės muzikos propaguotoja ir gaivintoja, daugelio kultūrinių akcijų iniciatorė.

Tokias kultūrines p.Dalios dovanas jau patyrė ir šilutiškiai, turėję galimybę dalyvauti ne viename jos surengtame VšĮ „Pamario festivaliai“ renginyje: koncertuose ir improvizacijose H.Šojaus dvare, Šilutės evangelikų liuteronų bažnyčioje.

 Liucija Domkute meno mokyklaŠiandien į šį klausimą atsako mados dizainerė Liucija DOMKUTĖ. Šiuo metu kraštietė Indijoje dirba su tekstile ir houte couture siuvinėjimais.

ilgaamzis tarvydas su seimaPavasaris į jaukius Bronislovo Tarvydo namus, esančius Saugų miestelio viduryje, atnešė džiugią šventę ne tik jam pačiam, bet visai šeimai. Būtent kovo 11-ąją, kai visa Lietuva džiaugsmingai minėjo Nepriklausomybės atkūrimo dieną, šis garbingas saugiškis - vyras, tėvas, senelis bei prosenelis - paminėjo ir savo jubiliejų - užvertė 90-ąjį gyvenimo knygos lapą.

PetraitisŠiandien į šį klausimą atsako Tauragės muzikos mokyklos direktoriaus pavaduotojas ugdymui, klarneto mokytojas Algirdas PETRAITIS: