Svetainė

Eco AppDidžiausias šalies atliekų tvarkytojas „Ecoservice“ šią savaitę vartotojams pristatė mobilią aplikaciją „Eco App“. Tai pirmoji tokio pobūdžio aplikacija tarp atliekų vežėjų Baltijos šalyse. Naudotojams ji primins atliekų surinkimo grafikus, skatins tinkamai rūšiuoti ir realiu laiku reaguoti į paslaugų kokybę, taip pat pranešti apie netvarkingus konteinerius. Šiuo metu ji prieinama „Android“ ir „iOS“ operacinių sistemų naudotojams. Programėlę galima nemokamai atsisiųsti iš „App Store“ parduotuvės.

pazintys interneteDaugiau nei pusė vyrų nustoja bendrauti su moterimis internete, nes šios nemoka bendrauti. Pažinčių svetainės „Flirtas“ organizuotos apklausos dalyviai teigė, kad merginos bendrauja atsainiai, nemaloniai ar paviršutiniškai. Jos metu taip pat paaiškėjo, kad skirtingų amžiaus grupių interesų skirtumai – vyresni respondenta nekreipia dėmesio, ar mergina domisi jų finansine padėtimi.

Biblioteka Lesto savitarnos svetaineŠilutės F.Bajoraičio viešoji biblioteka, siekdama plėsti elektronines paslaugas, savo vartotojams Informacijos skyriuje (I a.) pritaikė kompiuterizuotą darbo vietą, kurioje galima naudotis LESTO savitarnos svetaine „Mano elektra“.

Kviečiame gyventojus apsilankyti bibliotekoje, kurioje galėsite internetu patogiai ir greitai naudotis elektroninėmis LESTO paslaugomis. Informacijos skyriaus specialistai pasiruošę padėti tiems, kam trūksta įgūdžių naudotis šiuolaikinėmis informacinėmis technologijomis.

paskolaTikriausiai daugeliui dėl vienų ar kitų priežasčių yra tekę susidurti su finansiniais sunkumais. Papuolę į nepavydėtiną dažnas nežinome, kaip būtų geriausia pasielgti. Tuomet į natūraliai kylantį klausimą – ką daryti? – atsakyti tampa labai sunku. Skolintis iš tėvų, artimųjų ar – draugų? O galbūt – imti vartojamąją paskolą iš jas išduodančių bendrovių?

rasybaKalbos technologijų bendrovės "Tilde IT" užsakymu atliktas visuomenės nuomonės tyrimas rodo, jog kas antras gyventojas mano, kad kalbos klaidos kenkia įmonių įvaizdžiui.

svetaineJaunas ir energingas švėkšniškis Algimantas Romanauskas nesėdi vietoje, nelaukia kol ateis gerasis "dėdulė" ir pasiūlys aukso puodą. Jaunuolis turi užsibrėžęs aiškius tikslus, kuriuos pamažu jau įgyvendina. Vienas jų - portalas skirtas moterims Ratu.lt.

apsidrausti pirkinius1Draudimo bendrovė „PZU Lietuva“ pradeda teikti prekių draudimo paslaugą perkantiems elektroninėje parduotuvėje varle.lt.

Varle.lt pirkėjai be įprastos kompiuterinės, vaizdo technikos, mobiliųjų telefonų, galės apdrausti ir smulkiąją bei stambiąją buitinę techniką – nuo šaldytuvų iki sulčiaspaudžių.

best-car-dealsPastaruoju metu vis daugiau automobilių pirkėjų, norėdami įsigyti tam tikro modelio, komplektacijos, spalvos bei finansines galimybes atitinkantį automobilį, nerasdami norimo varianto Lietuvoje pirkinio dairosi į užsienio skelbimų portalus.

goda petkute„Čia gi Eglė, kur pas arabus važinėjo ir dabar laukiasi kūdikio!“, - šauks ar bent jau tyliai pagalvos lietuviško serialo „Moterų laimė“ gerbėjai, pamatę iš Katyčių kilusią aktorę Godą PETKUTĘ.

„Čia gi blondinė Laurutė, kur vedė laidą „Mylimiausi“ su ZIP FM radistais“, - įsidėmėję merginos veidą sakys televizijos žiūrovai.
Šios dvi ir begalė kitų kaukių, etikečių kaip medus limpa ne tik prie Godos, bet ir prie visų aktorių. Ką jau kalbėti apie teatro scenoje suvaidintus personažus. Goda sako, kad jos viduje tiesiog bruzda prancūzaitė, nusivylusi moteris, senutė ir kiti jos ilgai narplioti veikėjai, kurių gyvenimus scenoje reikėjo pačiai išgyventi.

  • Naujausi
  • Populiarūs
  • Komentarai

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt