Svetainė

 1259167213simona cesnaite„Kelias į žvaigždes 2“ išgarsėjusi atlikėja šilutiškė Simona Čėsnaitė susilaukė pirmosios atžalos - moteris vasario 27-ąją pagimdė mergaitę, praneša Žmonės.lt.

fotografas cepulis su vaikaisPrieš kelias savaites iš Londono gimtinėn pasisvečiuoti parskridusi Vilija Zefi, besigrožėdama žiemiška Ventės rago gamta, užfiksavo neįprastą reginį. Mariose, palei krantą, slinko į ledo lytį panašus objektas, o priartėjęs prie grupelės žmonių, dar mandagiai pasisveikino, pamojavo ir nuplaukė sau toliau.

Kraštietei kone širdis į kulnus nusirito - „kalbanti ledo lytis“ išgąsdino ne juokais. Taip iki galo ir nesupratusi, kas tas plaukiojantis objektas, ji vaizdelį atsiuntė „Šilutės naujienų“ redakcijai.

Filmuotą medžiagą patalpinus laikraščio „Facebook“ paskyroje, tiesa netruko išlįsti it yla iš maišo. Šitaip užsimaskavęs buvo gamtos fotografas, ornitologas Marius Čepulis. „Vadinasi, norėjau vienas pasiplaukioti, o tapau neatpažintu plaukiojančiu objektu“, - vėliau juokėsi ir jis pats.

Fotografija yra tik Mariaus pomėgis, tačiau tam jis skiria marias laiko. Nors gyvena Vilniuje, bet yra dažnas svečias Ventės rage bei Rusnėje. Kitas Mariaus pomėgis - švietėjiška veikla: be jokio atlygio jis važinėja po ugdymo įstaigas ir vaikams skaito paskaitas apie gyvūnus bei fotografiją.

Šių metų sausio pabaigoje ornitologas vienas pirmųjų užfiksavo Lietuvoje dar neregėtą paukščių rūšį - stepinį vieversį. Simboliška, kad antradienį minėjome vieversio dieną, o šiandien su M.Čepuliu kalbamės ir apie retąjį vieversį, ir apie kitus paukščius, ir apie fotografiją.

INTERNET for webTarptautinės telekomunikacijų sąjungos (ITU) paskelbti interneto tyrimo rezultatai rodo, kad internetas tampa neatsiejama gyvenimo dalimi - 2014 m. pabaigoje net 3 mlrd. planetos gyventojų turėjo interneto prieigą (2013 m. pabaigoje tokių buvo 2,7 mlrd.). Spėjama, kad 2015 m. prieigą prie interneto turės ne mažiau nei 75 proc. Europos gyventojų. Kas atsitiko, kad žmonės taip stipriai tapo priklausomi nuo interneto, komentuoja reklamos agentūros „Adnet media“ vadovas Linas Šiautkulis.  

 MG 9930Už lango žiema, o širdyje kalėdinė nuotaika. Galvoje sukasi mintys - ką padovanoti artimiesiems, o namai puošiasi šventinėmis dekoracijomis...

rolandas laimanskasJau kelias dienas „Šilutės naujienų“ Facebook puošia įspūdingi mūsų žvejų laimikiai.

IMG 6939Lapkričio 16-ąją minėjome – Pasaulinę žuvusiųjų eismo įvykiuose atminimo dieną, kurios  tikslas - išreikšti solidarumą ir dvasinį palaikymą šeimoms, kurios išgyvena netektį dėl keliuose prarastų šeimos narių, draugų, pažįstamų. Šilutės rajono savivaldybės Visuomenės sveikatos biuro specialistai primena mokinių tėveliams, kad žiemos metas, tai vienas iš pavojingiausių laikotarpių, kai pasikeitusios eismo sąlygos (tamsus paros metas, blogas matomumas) iš visų eismo dalyvių, tiek iš vairuotojų, tiek iš pėsčiųjų, reikalauja ypatingo atidumo ir Kelių eismo taisyklių nuostatų laikymosi.

 pazintysPažinčių svetainėse tiek vyrai, tiek moterys nori atskleisti tik geriausias savo puses. Norėdami sustiprinti teigiamą įspūdį 45 proc. pažinčių svetainių narių yra pasiryžę teikti netiksliąarba nepilną informaciją apie save, paaiškėjo pažinčių svetainės flirtas.lt organizuotos apklausos metu. Ji taip pat atskleidė, kad norinčių pasirodyti geresniais dalis visose amžiaus grupėse išlieka panaši, o moterys ir vyrai pagražina skirtingą informaciją.

 

Eco AppDidžiausias šalies atliekų tvarkytojas „Ecoservice“ šią savaitę vartotojams pristatė mobilią aplikaciją „Eco App“. Tai pirmoji tokio pobūdžio aplikacija tarp atliekų vežėjų Baltijos šalyse. Naudotojams ji primins atliekų surinkimo grafikus, skatins tinkamai rūšiuoti ir realiu laiku reaguoti į paslaugų kokybę, taip pat pranešti apie netvarkingus konteinerius. Šiuo metu ji prieinama „Android“ ir „iOS“ operacinių sistemų naudotojams. Programėlę galima nemokamai atsisiųsti iš „App Store“ parduotuvės.

pazintys interneteDaugiau nei pusė vyrų nustoja bendrauti su moterimis internete, nes šios nemoka bendrauti. Pažinčių svetainės „Flirtas“ organizuotos apklausos dalyviai teigė, kad merginos bendrauja atsainiai, nemaloniai ar paviršutiniškai. Jos metu taip pat paaiškėjo, kad skirtingų amžiaus grupių interesų skirtumai – vyresni respondenta nekreipia dėmesio, ar mergina domisi jų finansine padėtimi.

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt