Svetainė

naslaiciu istorija stalaiViskas buvo dar taip neseniai, dar taip skauda... Bet šilutiškė Gražina Lopaitė sutinka kalbėtis apie spalį Šilutėje įvykusią tragediją, sukrėtusią ir visą Lietuvą, kai nuo sugyventinio rankos žuvo vos 25-erių moteris.

Lina nebuvo Gražinos dukra, ji - jos buvusioji marti, bet moterys, paneigdamos populiarius mitus apie neįmanomą anytų ir marčių bendravimą, buvo labai artimos. Ir praėjusių metų rudenį taip pat jau planavo Naujųjų metų sutikimą kartu...

Dabar tas bendras dienas Gražinai kasdien primena per kambario langą matomi buvusių Linos namų langai ir Gražinos namuose gyvenančios dvi našlaitės pradinukės Linos dukrelės: viena - Gražinos žuvusio sūnaus, kita - kito Linos vyro.

Mergaites priglaudusiai močiutei teko nutraukti darbą užsienyje, tenka iš naujo tapti mama, o tai - ne visai paprasta.

Anot pačios Gražinos, be daugybės geraširdžių šilutiškių paramos, kurių aplink ją buvo ir dabar yra tiek daug, būtų ir visai neįmanoma. Todėl ji ir nori kalbėti.

ilgaamze vale serniene su seima2016-ieji Šilutės rajone turėtų būti įsimintini 117-ai ilgaamžių: šiais metais net trys gyventojai ruošiasi minėti savo 100-metį, 22 pasitiks 95-mečius ir net 92 šilutiškiai švęs 90-mečius.

Šilutės r. savivaldybės administracija yra pasiruošusi visus ilgaamžius pasveikinti ir apdovanoti vienkartinėmis išmokomis - tam savivaldybės biudžete numatyti 4188 eurai. Sulaukusiems 100-mečio jubiliatams bus skiriama po 102 Eur, minėsiantiems 95-metį - po 51 Eur, o 90-metį - po 30 Eur.

Pranešti apie artėjantį jubiliejų galima Savivaldybės Socialinės paramos skyriui arba vietos seniūnijai.

roberta-miseikyteIš Šilutės kilusi Roberta Mišeikytė užaugo su seneliais. Tėvai išvyko ieškoti geresnio gyvenimo svetur, jai būnant vos aštuonerių. Baigusi mokyklą mergina tikėjo, kad Norvegijoje, kur jau įsikūrę gyveno tėvai, ras daugiau galimybių, tad susikrovė lagaminą, įkalbėjo vaikiną vykti drauge ir išskrido ieškoti savos laimės. Geresnio gyvenimo paieškos Robertai užtruko beveik dvejus metus, kuriuos prisimena su ašaromis, baime ir namų ilgesiu.

SauliusŠilutiškio dailininko Sauliaus Gudelevičiaus kūriniai patraukia smalsuolių akis. Vyras piešia trimačius piešinius, kurie ant namų sienų, gatvėse ar prekybos centruose kone atgyja ir atrodo taip, tarsi būtų erdviniai kūriniai.

 SoliarisSoliaris po ilgos pertraukos pristato naujausią savo dainą - "Juodi angelai", atlikėjas neslepia, kad ši daina yra įkvėpta jo sūnaus vardu Vėjas.

lacko eurovizijoje 10Praėjusio šeštadienio vakarą LRT televizijos eteryje įvyko pirmoji „Eurovizijos“ dainų konkurso nacionalinė atranka. Tai Lietuvos nacionalinio radijo ir televizijos organizuojamas naujų dainų konkursas, kurio tikslas - išrinkti geriausią dainą, atstovausiančią Lietuvai tarptautiniame „Eurovizijos“ dainų konkurse. Šis konkursas įvyks gegužės mėnesį Stokholme (Švedijoje).

Sausio 16-ąją prie televizijos ekranų dėmesį prikaustys antrasis atrankos vakaras, kuris mums, šilutiškiams, bus neeilinis. Tarp scenos profesionalų, kurie jau ne pirmus metus kovoja dėl galimybės dalyvauti „Eurovizijoje“, ir naujokų savo jėgas išbandys rusniškis dainininkas Valdas Lacko.

Kaip jam seksis, priklausys ne tik nuo komisijos įvertinimo, bet ir nuo žiūrovų simpatijų bei balsavimo, renkant telefono numerį 1667 atrankos transliavimo metu.

Eicas 310 skrydžių per 23 dienas, aplankytos 5 šalys, daugybė miestų, išleista 700 eurų, kelionė įamžinta įdomiu vaizdo klipu. Taip trumpai būtų galima apibūdinti nutrūktgalvišką kraštiečio Rolando Eičo kelionę, į kurią jis leidosi lapkričio mėnesį.

„Kartą gyvenime kiekvienas turėtų padaryti ką nors beprotiška. Štai kodėl aš nusprendžiau pakeliauti ir aplankyti senus „Erasmus“ draugus. Ši svajonė pavirto 23 beprotiškomis dienomis“, - šalia kelionę įprasminančio vaizdo klipo rašo 25-erių metų Rolandas.

Pernai vasarą vaikinas baigė magistrantūros studijas Kauno technologijos universitete, šiuo metu jis dirba rimtą darbą. Rolando žodžiais sakant, ši kelionė buvo paskutinis jo pasispardymas prieš nusėdimą rimtesniam gyvenimui.

„Šilutės naujienoms“ Rolandą pavyko pačiupti vos kelioms dienoms sugrįžusį į gimtinę. Vaikinas laikraščio skaitytojams atvėrė bagažą parsivežtų įspūdžių, prisiminimų apie aplankytus draugus, nuotraukų.

ilgaamze petkieneKasmet išlydėdama senuosius metus juknaitiškė Stefanija Petkienė švenčia ir savo gimtadienį. Jis pagal gimimo liudijimo įrašą yra gruodžio 31-ąją, tačiau, kaip iš tėvų pasakojimų atsimena ilgaamžė, tikroji jos gimimo data yra ankstus sausio 1-osios rytas. „Kai gimiau, tėvai turėjo daug visokių rūpesčių, buvo labai užimti. Tad tėvelis per tą skubėjimą ir užrašė senuosius metus“, - svečiams, užsukusiems gruodžio 30-ąją pasveikinti, pasakojo jubiliatė.

Su gražiai nugyventais metais ir dar gražesniu jubiliejumi senolę sveikino bei linkėjo gero pasibuvimo su artimaisiais Juknaičių seniūnas Alfredas Gaubys, socialinė darbuotoja Vita Gečienė, savivaldybės mero pavaduotojas Algirdas Balčytis ir Socialinės paramos skyriaus vedėjas Alvidas Šimelionis.

ilgaamze langiene su sveciaisPalydint senuosius metus, 90 metų jubiliejų atšventė Šilutėje, Liepų gatvėje, gyvenanti Ona Langienė. Gana stiprios sveikatos ilgaamžė savo dienas leidžia artimiausių žmonių apsupty - prižiūrima ir globojama sūnaus Jono bei jo draugės Sigitos.

Pasveikinti ir palinkėti ilgaamžei geros sveikatos užsuko gretimoje gatvėje gyvenantis, todėl kaimynu pasivadinęs Šilutės seniūnas Raimondas Steponkus ir kitas kaimynas - Tarybos narys Algirdas Balčytis.

Politikas senolei įteikė Naujųjų metų kalendorių, saldainių ir vitaminų. Linkėjimus ir sveikinimus Onutei perdavė ir Socialinės paramos skyriaus vedėjas Alvidas Šimelionis.

  • Naujausi
  • Populiarūs
  • Komentarai

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt