Svetainė

grajauskieneVilniuje, „Beatos virtuvės“ patalpose, Saugų vaikų globos namų geradarė Virginija Grajauskienė surengė antrąją savo įkurto labdaros fondo paskaitą „Sveikai maitinuosi, ar tik galvoju, kad valgau sveikai?“.

Į paskaitą pakvietusi garsią mitybos specialistę Vaidą Kurpienę, V.Grajauskienė sulaukė daug klausytojų, kurie paaukojo beveik 800 eurų Saugų vaikų globos namų vasaros stovyklai.

LackoSėkmingai debiutavęs nacionalinės „Eurovizijos“ atrankoje, Valdas Lacko nesėdi sudėjęs rankų ir toliau skinasi kelią į gerbėjų širdis.

Perėjęs ugnį ir vandenį, kuomet konkurso atrankų scenoje virė dramos ir aistros, rusniškis Valdas Lacko džiaugiasi, jog didžiojoje scenoje įgijo ne tik neįkainojamą patirties bagažą, bet ir pagausino gerbėjų būrį.

jauniute su paveikslaisŠilutės F.Bajoraičio viešojoje bibliotekoje pristatyta Šilutės Vydūno gimnazijos gimnazistės Monikos Jauniūtės mišria technika sukurtų darbų paroda „Blanku“.

Asta Dijokiene 42015 metais vienoje didžiausių baldų gamybos įmonių šalyje AB „Šilutės baldai“ įvyko du istoriniai įvykiai: rugsėjį bendrovė pasitiko 125 metų jubiliejų, o kiek anksčiau - balandį - pirmą kartą įmonės istorijoje vadovo pareigos patikėtos moteriai - rusniškei Astai Dijokienei.

„Dirbti įmonėje, kuri turi tokias gilias tradicijas ir istoriją, tačiau kartu yra labai jaunatviška - kūrybinga ir inovatyvi - man didelė garbė, o kartu ir atsakomybė. Atsakomybė pirmiausia prieš žmones, kurie tiki savo įmone ir yra didžiausi jos patriotai. Pas mus juk dirbama dinastijomis - nuo senelių iki anūkų, ir šeimomis, o tai daug ką pasako apie unikalią „Šilutės baldų“ kultūrą, stabilumą ir pagarbą vienas kitam.

Tad man po beveik 20 metų grįžimas į „Šilutės baldus“ yra reikšmingiausia patirtis profesinėje srityje ir kartu galimybė prisiliesti prie istorijos ir ją kurti toliau“, - yra sakiusi p.Asta.

Antradienį minėsime Tarptautinę moters dieną. Kaip ir kasmet prieš kovo 8-ąją, „Šilutės naujienos“ ieškojo stiprios, veiklios, verslios moters, kuri savo pavyzdžiu galėtų įkvėpti ir motyvuoti kitas moteris.

„Nebijokite išeiti iš savo komforto zonos, neužsisklęskite rutinoje, juk viskas priklauso nuo jūsų pačių“, - patarimą duoda „Šilutės baldų“ vadovė. Ji sako, kad versle nejaučianti jokio išskirtinio požiūrio dėl to, kad yra moteris, nes SBA grupėje, kuriai priklauso „Šilutės baldai“, ir vyrai, ir moterys vertinami vienodai, aišku, nesiskiria ir abiejų lyčių vadovams keliami reikalavimai.

Ezerinskis111 mln. eurų – tiek kainavo Saulėtekio alėjoje Vilniuje neseniai baigti statyti Jungtinis gyvybės bei Nacionalinis fizinių ir technologijos mokslų centrai. Kai kurios čia esančios įrangos nerasime ir tūkstančio kilometrų spinduliu, tad lietuvių mokslininkai turės galimybę atlikti unikalius tyrimus Rytų, Vidurio Europos ar net Skandinavijos regionuose.

geriausias jaunasis virejas Ignas VisinskasSavaitgalį Vilniuje praūžė Lietuvos restoranų vyriausiųjų virėjų ir konditerių asociacijos LRVVKA rengiamas čempionatas „Jaunasis Lietuvos virėjas 2016“. Titulas „Geriausias Lietuvos jaunasis virėjas 2016“ atiteko sostinėje įsikūrusiame, žinomo virtuvės meistro Egidijaus Lapinsko vadovaujamame restorane „Time“ dirbančiam virėjui Ignui Višinskui.

Ignas - šilutiškis, turizmo komplekso - UAB „Kintai“ gamybos direktoriaus Gintaro Višinsko ir l/d „Ąžuoliukas“ pedagogės Vilijos Višinskienės sūnus. Šilutės Vydūno gimnazijos abiturientas, Vilniaus Gedimino technikos universiteto verslo vadybos absolventas pasuko kitu, sau mielesniu keliu - išgarsėjo kulinariniais gebėjimais.

Ilgaamzis Juozas MockusŠilutiškio Juozo Mockaus gyvenime - viskas suplanuota, o reikšmingų savo gyvenimo įvykių jis labai laukia: kartu su žmona Joana Adele labai laukė auksinių, vėliau - deimantinių vestuvių sukakties. Deja, žmona jų  nesulaukė. Laukė J.Mockus ir savo 90-ojo gimtadienio.

Vasario 22 dieną su palengvėjimo atodūsiu dukrai Juozas ištarė: „Aš sulaukiau...“. Dukros Roma ir Vilija juokauja, kad taip belaukiant tėvelio gyvenimas vis prasitęsia ir prasitęsia.

Su gražiu jubiliejumi J.Mockų sveikino ne tik artimieji, bet ir Šilutės rajono savivaldybės Socialinės paramos skyriaus vedėjas Alvidas Šimelionis, Šilutės seniūno pavaduotojas Algirdas Ivanauskas. „Nedaug mūsų rajone yra taip gerai atrodančių, šviesių akių ilgaamžių“, - vildamasis Juozą pasveikinti ir po 5 metų, sakė A.Šimelionis.

Juozas - statybininkas, savo rankomis ne tik daugybę namų pastatė, bet ir keliolika kryžių ir koplytstulpių padirbdino. Kryždirbystės menu šviesuolis susidomėjo jau būdamas garbaus amžiaus. „Iki pat pernai kryžius gamino, niekaip negalėjo sustoti“, - apie Juozo pomėgį kalbėjo giminaitė Nijolė Jončienė.

1 grajauskienes seminaras kvepalai 4 11Vasario 25-ąją  Viktorija Grajauskienė, paramos fondo steigėja ir Saugų vaikų globos namų globėja, surengė seminarą „Kvepalų kelias“ su rytietiškų kvapų žinove, fabriko „Ajmal“ Baltijos šalyse atstove Živile Burdaite. Seminaro lėšos bus skirtos Saugų vaikų globos namų vasaros stovyklai.

Lacko„Eurovizijos“ atrankų deimantas Valdas Lacko (34 m.) vis dažniau yra lyginamas su lietuviškos muzikos grandais: Gyčiu Paškevičiumi, Kastyčiu Kerbedžiu, Stasiu Jonuška ir Edmundu Kučinsku.