Svetainė

programuotojasNebūtina lankyti liaudies šokių kolektyvą, jeigu nori pamatyti nemažai pasaulio šalių - tai įrodo šilutiškis, jau paskutiniame bakalauro kurse Kaune studijuojantis Evaldas ČIAKAS. Pasirinkęs studijuoti tai, kas labiausiai patinka, - informatiką, vaikinas dabar skina laurus šioje srityje ir džiaugiasi galėdamas dėl savo pomėgio keliauti, išvysti rusų, serbų ir kitų tautybių žmonių gyvenimus, tradicijas.

ekstrasense darjinaJau užmarštin nueinantys Juodosios vandens gyvatės metai atsisveikindami dar parodys žmonijai piktąsias galias, o ateinantys Žaliojo medinio arklio metai žada būti geri, ypač - verslininkams, - tokiomis optimistinėmis prognozėmis „Šilutės naujienų“ skaitytojus džiugina žinoma būrėja, TV3 „Ekstrasensų mūšio“ nugalėtoja Vanda DARJINA.

Šilutiškiams ji pažeria patarimų, kaip turėtume elgtis su mus įžeidusiu žmogumi, kad sau prišauktume laimę, sėkmę ir sveikatą, kokios spalvos piniginę turėtume nešiotis kitais metais ir kaip joje sudėti pinigus, kad jų gausėtų, kokio atspalvio mažas arkliukas turėtų saugoti mūsų namus ir darbovietes, kad nepritrūktų ramybės ir gausos.

Sibiras 5Šv. Kalėdos 80-metės traksėdiškės Stanislavos ŠTARIENĖS gyvenime - tai kelionė mintimis ten, kur prabėgo visas gyvenimo dešimtmetis. „Galiu nebeprisiminti, ką dariau šiandien ryte, vakar, tačiau kas buvo prieš 65 metus Sibire, tremtyje, niekada nepamiršiu...“, - karčia gyvenimo patirtimi dalijasi moteris.

Tuomet 15-metė mergaitė susidūrė su gyvenimo sunkumais, o apie švenčių laikotarpiu nukrautus vaišių stalus ir dovanėles po eglute tik pasvajoti galėdavo.

futbolas stadioneVaikiškas kamuolio paspardymas kieme su draugais, vėliau - žaidimas universiteto merginų futbolo komandoje, dar vėliau - nurijus kartų atstūmimo jausmą, mėgėjiškas futbolo žaidimas su Šilutės vaikinais. Tokį kelią su futbolo kamuoliu nuėjo  merginų futbolo klubo „Blizgės“ įkūrėja šilutiškė Giedrė LUKŠAITĖ ir su šiuo žaidimu nenustoja sieti savo gyvenimo.

Merginų futbolo komanda Giedrė neapsiriboja - šiuo metu ji treniruoja mažąsias mergaites ir tikisi išauginti iš jų puikias žaidėjas, stadione kovojančias ne jėga, o protu, nes, pasak Giedrės, žaidimas jėga futbole - tai paprasčiausias technikos neišmanymas.

„Nemąstantys žaidėjai futbolui nebereikalingi“, - neabejoja trenerė.

Grygelis IMGP8324Šiandien - Arklių diena. „Šilutės naujienos“ paminėjo ją šiek tiek anksčiau - nuvykome į Gedmanto GRYGELIO žirgyną Juknaičiuose. Ten prunkščia 26 grakštūs sportiniai žirgai.

Tik atvykusius pirmasis mus pasitikti atlėkė rainas katinas. Net nespėjome pastebėti, kai šis pro praviras automobilio dureles įšoko į vidų ir įsitaisė ant galinės sėdynės.

„Tik nepalikite jo automobilyje, didžiausias gaspadorius jis čia!“, - jau iš tolo šaukia kiekvieno savo augintinio pokštus pažįstantis šeimininkas.

facebook gerbeja VaidaPrieš 2 metus prisijungėme prie socialinio tinklo Facebook, sukurdami „Šilutės naujienų“ paskyrą, o šią savaitę džiaugiamės sulaukę jau daugiau nei 6000 gerbėjų.

6000-ąja gerbėja tapo šilutiškė Vaida Kužmarskytė - Balsienė, šiuo metu gyvenanti Norvegijoje.

Iš žiniasklaidos priemonių Šilutės rajone turime daugiausia gerbėjų, todėl stengiamės neapleisti lyderio pozicijų.

komisare nausediene„Mes, policijos pareigūnai, kaip ir medikai - siekiame padėti žmogui ir neskaičiuojame laiko“, - taip savo profesiją apibūdina jau 10 metų tyrėjos duoną kremtanti Jurgita NAUSĖDIENĖ.

Komisarės laipsnį turinti Šilutės rajono policijos komisariato Kriminalinės policijos skyriaus vyriausioji tyrėja šių metų Angelų sargų dienos - policijos šventės proga gavo Generalinio prokuroro padėkos raštą. Jos darbų įvertinimo sąskaitoje yra ir 2 valstybės apdovanojimai.

Rodydama padėkos raštus Jurgita tik nusišypso sakydama: „Ne dėl apdovanojimų dirbame. Norime padėti nukentėjusiesiems, siekiame geresnio visuomenės požiūrio į mus“.

Gedvydas su birbyne„Muzika gali pakeisti žmones, sušildyti jų vidų ir padaryti juos geresnius“, - įsitikinęs liaudiškos muzikos atlikėjas, Šilutės meno mokyklos birbynės mokytojas Gedvydas Puškorius.

Vyras studijuoja birbynės specialybės magistrantūrą Klaipėdos Universiteto Menų fakultete. Kartu su bendramoksliais subūrę ansamblį „Birbynininkų trio“, dalyvauja įvairiuose tarptautiniuose konkursuose ir garsina Lietuvos vardą pasaulyje.

Šių metų pradžioje šie tarptautinių konkursų laureatai ir jų pedagogai buvo pagerbti Lietuvos Respublikos Prezidentūroje.

kirpejas P1200484Rugsėjo 9-ąją minima Tarptautinė grožio diena. Kiekvienas žmogus yra unikalus: storas, lieknas, aukštas, žemas, garbanotais ar tiesiais plaukais. Kiekvienas grožį suvokia skirtingai, nes pasaulį mato ir vertina pagal savo supratimą, patyrimą, išsilavinimą. Natūralu, kad vienas tuo pačiu objektu gali žavėtis, o kitas bjaurėtis.

„Kiekvieną savo kūno dalelę, plaukų spalvą bei struktūrą reikia priimti kaip Dievo dovaną, nes esi toks, koks ir turi būti. Jei kažkas savyje nepatinka ir nori tą pakeisti, tai jau eini prieš gamtą, nesi laisvas vidumi, gyveni susikaustęs“, - savitą grožio supratimą išsakė šilutiškis kirpėjas Artūras Jakas.

Grožio dienos proga su Artūru kalbamės apie jo profesiją. Anot kirpėjo, tik mylėdamas savo darbą gali pasiekti geriausių rezultatų ir realizuoti save.

  • Naujausi
  • Populiarūs
  • Komentarai

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt