Svetainė

best-car-dealsPastaruoju metu vis daugiau automobilių pirkėjų, norėdami įsigyti tam tikro modelio, komplektacijos, spalvos bei finansines galimybes atitinkantį automobilį, nerasdami norimo varianto Lietuvoje pirkinio dairosi į užsienio skelbimų portalus.

goda petkute„Čia gi Eglė, kur pas arabus važinėjo ir dabar laukiasi kūdikio!“, - šauks ar bent jau tyliai pagalvos lietuviško serialo „Moterų laimė“ gerbėjai, pamatę iš Katyčių kilusią aktorę Godą PETKUTĘ.

„Čia gi blondinė Laurutė, kur vedė laidą „Mylimiausi“ su ZIP FM radistais“, - įsidėmėję merginos veidą sakys televizijos žiūrovai.
Šios dvi ir begalė kitų kaukių, etikečių kaip medus limpa ne tik prie Godos, bet ir prie visų aktorių. Ką jau kalbėti apie teatro scenoje suvaidintus personažus. Goda sako, kad jos viduje tiesiog bruzda prancūzaitė, nusivylusi moteris, senutė ir kiti jos ilgai narplioti veikėjai, kurių gyvenimus scenoje reikėjo pačiai išgyventi.

DSCF83602003 m. vasario 18 dieną į skaitytojų rankas pateko naujas - trečiasis - Šilutės rajono laikraštis. Per 11 metų augome, keitėmės ir dabar džiaugiamės užaugę iki populiariausio laikraščio Šilutės rajone statuso.

Sukūrėme interneto svetainę, Facebook paskyrą, kad naujienų medžiotojams būtų lengviau mus pasiekti, mintimis pasidalinti. Galime matyti, ne tik iš kokių pasaulio kraštų prisijungiate prie „Šilutės naujienų“, bet ir ko dažniausiai lankytojai ieško mūsų svetainėje.

arkliai merliunieneArkliukai: didesni, mažesni ir visai mažyčiai; mediniai, plastikiniai ir minkšti žaislai; paveikslai su arkliais arba išsiuvinėti jų atvaizdai ant pagalvėlių; statulėlės, kalendoriai, laikrodžiai, peleninės ir puodeliai su arkliukų atvaizdais. Galiausiai - du vienas priešais kitą šokantys arkliukai ant sodybos vartų ir prie tų vartų ateivius pasitinkantis tik ant užpakalinių kojų stovintis žirgelis. O kitoje namo pusėje -  gražiai restauruoton senovinėn karieton pakinkytas kur kas solidesnis arklys...

Toks arkliukų sambūris yra Švėkšnos Žalgirio gatvėje, kur gyvena medikė Leonora MERLIŪNIENĖ.

programuotojasNebūtina lankyti liaudies šokių kolektyvą, jeigu nori pamatyti nemažai pasaulio šalių - tai įrodo šilutiškis, jau paskutiniame bakalauro kurse Kaune studijuojantis Evaldas ČIAKAS. Pasirinkęs studijuoti tai, kas labiausiai patinka, - informatiką, vaikinas dabar skina laurus šioje srityje ir džiaugiasi galėdamas dėl savo pomėgio keliauti, išvysti rusų, serbų ir kitų tautybių žmonių gyvenimus, tradicijas.

ekstrasense darjinaJau užmarštin nueinantys Juodosios vandens gyvatės metai atsisveikindami dar parodys žmonijai piktąsias galias, o ateinantys Žaliojo medinio arklio metai žada būti geri, ypač - verslininkams, - tokiomis optimistinėmis prognozėmis „Šilutės naujienų“ skaitytojus džiugina žinoma būrėja, TV3 „Ekstrasensų mūšio“ nugalėtoja Vanda DARJINA.

Šilutiškiams ji pažeria patarimų, kaip turėtume elgtis su mus įžeidusiu žmogumi, kad sau prišauktume laimę, sėkmę ir sveikatą, kokios spalvos piniginę turėtume nešiotis kitais metais ir kaip joje sudėti pinigus, kad jų gausėtų, kokio atspalvio mažas arkliukas turėtų saugoti mūsų namus ir darbovietes, kad nepritrūktų ramybės ir gausos.

Sibiras 5Šv. Kalėdos 80-metės traksėdiškės Stanislavos ŠTARIENĖS gyvenime - tai kelionė mintimis ten, kur prabėgo visas gyvenimo dešimtmetis. „Galiu nebeprisiminti, ką dariau šiandien ryte, vakar, tačiau kas buvo prieš 65 metus Sibire, tremtyje, niekada nepamiršiu...“, - karčia gyvenimo patirtimi dalijasi moteris.

Tuomet 15-metė mergaitė susidūrė su gyvenimo sunkumais, o apie švenčių laikotarpiu nukrautus vaišių stalus ir dovanėles po eglute tik pasvajoti galėdavo.

futbolas stadioneVaikiškas kamuolio paspardymas kieme su draugais, vėliau - žaidimas universiteto merginų futbolo komandoje, dar vėliau - nurijus kartų atstūmimo jausmą, mėgėjiškas futbolo žaidimas su Šilutės vaikinais. Tokį kelią su futbolo kamuoliu nuėjo  merginų futbolo klubo „Blizgės“ įkūrėja šilutiškė Giedrė LUKŠAITĖ ir su šiuo žaidimu nenustoja sieti savo gyvenimo.

Merginų futbolo komanda Giedrė neapsiriboja - šiuo metu ji treniruoja mažąsias mergaites ir tikisi išauginti iš jų puikias žaidėjas, stadione kovojančias ne jėga, o protu, nes, pasak Giedrės, žaidimas jėga futbole - tai paprasčiausias technikos neišmanymas.

„Nemąstantys žaidėjai futbolui nebereikalingi“, - neabejoja trenerė.

Grygelis IMGP8324Šiandien - Arklių diena. „Šilutės naujienos“ paminėjo ją šiek tiek anksčiau - nuvykome į Gedmanto GRYGELIO žirgyną Juknaičiuose. Ten prunkščia 26 grakštūs sportiniai žirgai.

Tik atvykusius pirmasis mus pasitikti atlėkė rainas katinas. Net nespėjome pastebėti, kai šis pro praviras automobilio dureles įšoko į vidų ir įsitaisė ant galinės sėdynės.

„Tik nepalikite jo automobilyje, didžiausias gaspadorius jis čia!“, - jau iš tolo šaukia kiekvieno savo augintinio pokštus pažįstantis šeimininkas.

  • Naujausi
  • Populiarūs
  • Komentarai

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt