Svetainė

facebook gerbeja VaidaPrieš 2 metus prisijungėme prie socialinio tinklo Facebook, sukurdami „Šilutės naujienų“ paskyrą, o šią savaitę džiaugiamės sulaukę jau daugiau nei 6000 gerbėjų.

6000-ąja gerbėja tapo šilutiškė Vaida Kužmarskytė - Balsienė, šiuo metu gyvenanti Norvegijoje.

Iš žiniasklaidos priemonių Šilutės rajone turime daugiausia gerbėjų, todėl stengiamės neapleisti lyderio pozicijų.

komisare nausediene„Mes, policijos pareigūnai, kaip ir medikai - siekiame padėti žmogui ir neskaičiuojame laiko“, - taip savo profesiją apibūdina jau 10 metų tyrėjos duoną kremtanti Jurgita NAUSĖDIENĖ.

Komisarės laipsnį turinti Šilutės rajono policijos komisariato Kriminalinės policijos skyriaus vyriausioji tyrėja šių metų Angelų sargų dienos - policijos šventės proga gavo Generalinio prokuroro padėkos raštą. Jos darbų įvertinimo sąskaitoje yra ir 2 valstybės apdovanojimai.

Rodydama padėkos raštus Jurgita tik nusišypso sakydama: „Ne dėl apdovanojimų dirbame. Norime padėti nukentėjusiesiems, siekiame geresnio visuomenės požiūrio į mus“.

Gedvydas su birbyne„Muzika gali pakeisti žmones, sušildyti jų vidų ir padaryti juos geresnius“, - įsitikinęs liaudiškos muzikos atlikėjas, Šilutės meno mokyklos birbynės mokytojas Gedvydas Puškorius.

Vyras studijuoja birbynės specialybės magistrantūrą Klaipėdos Universiteto Menų fakultete. Kartu su bendramoksliais subūrę ansamblį „Birbynininkų trio“, dalyvauja įvairiuose tarptautiniuose konkursuose ir garsina Lietuvos vardą pasaulyje.

Šių metų pradžioje šie tarptautinių konkursų laureatai ir jų pedagogai buvo pagerbti Lietuvos Respublikos Prezidentūroje.

kirpejas P1200484Rugsėjo 9-ąją minima Tarptautinė grožio diena. Kiekvienas žmogus yra unikalus: storas, lieknas, aukštas, žemas, garbanotais ar tiesiais plaukais. Kiekvienas grožį suvokia skirtingai, nes pasaulį mato ir vertina pagal savo supratimą, patyrimą, išsilavinimą. Natūralu, kad vienas tuo pačiu objektu gali žavėtis, o kitas bjaurėtis.

„Kiekvieną savo kūno dalelę, plaukų spalvą bei struktūrą reikia priimti kaip Dievo dovaną, nes esi toks, koks ir turi būti. Jei kažkas savyje nepatinka ir nori tą pakeisti, tai jau eini prieš gamtą, nesi laisvas vidumi, gyveni susikaustęs“, - savitą grožio supratimą išsakė šilutiškis kirpėjas Artūras Jakas.

Grožio dienos proga su Artūru kalbamės apie jo profesiją. Anot kirpėjo, tik mylėdamas savo darbą gali pasiekti geriausių rezultatų ir realizuoti save.

CIMG0395Gintaras Gurgždys yra kilęs iš Saugų, Šilutės rajono. Jis - socialinis darbuotojas, jau 9 metus gyvenantis Kelne, Vokietijoje.

simona urbonaviciute copySimona URBONAVIČIŪTĖ, buvusi „Šilutės naujienų“ korektorė.

„Šilutės naujienos“ man suteikė taip reikalingos darbo patirties. Vos tik pradėjusi studijas svajojau apie tokį darbą. Tačiau greitai teko nusivilti, nes koją pakišo darbo patirties neturėjimas. Vis dėlto tai man nesukliudė įsidarbinti „Šilutės naujienų“ redakcijoje. Jų dėka supratau, jog tokį darbą  norėsiu dirbti ir ateityje. Jūs išpildėte mano svajonę!

L1000022„Nuostabu pamatyti egzotiškas pasaulio vietas ir įsitikinti, kad jos iš tiesų egzistuoja, o ne koks kūrybingas geografijos ar istorijos vadovėlio sudarinėtojas ėmė kartą ir surašė išgalvotus vietų pavadinimus. Ne tik pamatyti, bet ir išgirsti vietinių balsus, tradicinių muzikos instrumentų melodijas, gatvės restoranų dubenėlių ir lazdelių skambėjimą, būti apakintam tokio modernaus miesto kaip Šanchajus nakties šviestuvų, prisemti batus kiniškos upės vandens ar su neaprėpiama žmonių minia pakilti į aukščiausią Didžiosios Kinų sienos tašką“, - įspūdžiais dalinasi kraštietė Aušra RAULUŠONYTĖ.

Mergina daugiau kaip pusę metų dalyvauja kultūrinių mainų programoje Kinijos Šendženo mieste. Gyvendama kinų šeimoje, jų dukrą moko anglų kalbos, o pati stengiasi įsisavinti vietinę kalbą, kurią prilygina paukščių čiulbėjimui.

SimonaSimonaSimonaSimona PUŽAITĖ, buvusi korespondentė, interneto svetainės redaktorė

Limuzinu važiuodami iš Ventės rago lukštenome kopūsto lapus, o redaktorė Skirmantė manęs paklausė: „Na, kaip, ar jau pamilai šitą kraštą?“. „Neabejotinai, taip!“ - atsakiau. Nors gyvenau čia, studijavau sostinėje, ieškodama įkvėpimų keliavau Islandijoje, tačiau tik grįžusi gyventi į gimtinę pamačiau ją iš tikrųjų. Visokių spalvų, ne tik saulėtą, bet ir purviną, bet, toli gražu, ne pilką.  

RUTA OVERLRūta OVERLINGIENĖ, laikraščio talkininkė,
BTA draudimo Šilutės klientų aptarnavimo centro vadovė:


- Buvau prie „Šilutės naujienų“ lopšio, mačiau jų pirmuosius žingsnius, nes, vos įsikūrus laikraščiui, gyvenome kartu. Gal todėl tas laikraštis man toks brangus ir iki šiol skaitau tik jį vieną.

  • Naujausi
  • Populiarūs
  • Komentarai

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt