Svetainė

Eicas 310 skrydžių per 23 dienas, aplankytos 5 šalys, daugybė miestų, išleista 700 eurų, kelionė įamžinta įdomiu vaizdo klipu. Taip trumpai būtų galima apibūdinti nutrūktgalvišką kraštiečio Rolando Eičo kelionę, į kurią jis leidosi lapkričio mėnesį.

„Kartą gyvenime kiekvienas turėtų padaryti ką nors beprotiška. Štai kodėl aš nusprendžiau pakeliauti ir aplankyti senus „Erasmus“ draugus. Ši svajonė pavirto 23 beprotiškomis dienomis“, - šalia kelionę įprasminančio vaizdo klipo rašo 25-erių metų Rolandas.

Pernai vasarą vaikinas baigė magistrantūros studijas Kauno technologijos universitete, šiuo metu jis dirba rimtą darbą. Rolando žodžiais sakant, ši kelionė buvo paskutinis jo pasispardymas prieš nusėdimą rimtesniam gyvenimui.

„Šilutės naujienoms“ Rolandą pavyko pačiupti vos kelioms dienoms sugrįžusį į gimtinę. Vaikinas laikraščio skaitytojams atvėrė bagažą parsivežtų įspūdžių, prisiminimų apie aplankytus draugus, nuotraukų.

ilgaamze petkieneKasmet išlydėdama senuosius metus juknaitiškė Stefanija Petkienė švenčia ir savo gimtadienį. Jis pagal gimimo liudijimo įrašą yra gruodžio 31-ąją, tačiau, kaip iš tėvų pasakojimų atsimena ilgaamžė, tikroji jos gimimo data yra ankstus sausio 1-osios rytas. „Kai gimiau, tėvai turėjo daug visokių rūpesčių, buvo labai užimti. Tad tėvelis per tą skubėjimą ir užrašė senuosius metus“, - svečiams, užsukusiems gruodžio 30-ąją pasveikinti, pasakojo jubiliatė.

Su gražiai nugyventais metais ir dar gražesniu jubiliejumi senolę sveikino bei linkėjo gero pasibuvimo su artimaisiais Juknaičių seniūnas Alfredas Gaubys, socialinė darbuotoja Vita Gečienė, savivaldybės mero pavaduotojas Algirdas Balčytis ir Socialinės paramos skyriaus vedėjas Alvidas Šimelionis.

ilgaamze langiene su sveciaisPalydint senuosius metus, 90 metų jubiliejų atšventė Šilutėje, Liepų gatvėje, gyvenanti Ona Langienė. Gana stiprios sveikatos ilgaamžė savo dienas leidžia artimiausių žmonių apsupty - prižiūrima ir globojama sūnaus Jono bei jo draugės Sigitos.

Pasveikinti ir palinkėti ilgaamžei geros sveikatos užsuko gretimoje gatvėje gyvenantis, todėl kaimynu pasivadinęs Šilutės seniūnas Raimondas Steponkus ir kitas kaimynas - Tarybos narys Algirdas Balčytis.

Politikas senolei įteikė Naujųjų metų kalendorių, saldainių ir vitaminų. Linkėjimus ir sveikinimus Onutei perdavė ir Socialinės paramos skyriaus vedėjas Alvidas Šimelionis.

skulptorius Vaitkus 5Šilutės rajone vargiai rastum žmogų, nemačiusį miesto ligoninės prieigose stovinčios Motinystės skulptūros, bet tikrai nedaugelis yra girdėję netikėtų sutapimų palydėtą šios skulptūros atsiradimo čia istoriją.

Traksėdžių gyventojai tą istoriją jau išgirdo, mat vietos biblioteka neseniai į svečius pakvietė šio ir daugelio kitų kūrinių autorių Edvardą VAITKŲ.

Skulptorius ir tautodailininkas E.Vaitkus, šiandien daugeliui šilutiškių labiau žinomas kaip paminklų meistras, savo dirbtuvėlę įkūręs Traksėdžiuose, kaimynams papasakojo kai kurių savo darbų atsiradimo istorijas.

naujagimiai freitakaite DSCN9976Prisimename, kad Šilutės ligoninės Akušerijos - ginekologijos skyriuje 2015-ųjų - Ožkos metų - pradžia buvo ypatinga: pirmieji tais metais pasaulį išvydo berniukas ir mergaitė, o netrukus - ir trynukės, gardamiškių Agnės ir Ramūno Rapalavičių šeimos dukrelės.

O 2015-iesiems besibaigiant, gruodžio 31-ąją, Akušerijos - ginekologijos skyriuje vėl sukrykštė trys mergaitės, šįkart gimusios skirtingoms mamoms.

Išaušus sausio 1-ajai - Beždžionės metų pirmajai dienai, pirmosios gandro dovanos ilgai laukti nereikėjo - personalą pasveikino šių metų pirmoji Šilutės ligoninėje gimusi mergaitė.

Indre VecerskieneDieną – visus keturis namų kampus laikanti dviejų vaikų mama, vakare – rašytoja – taip savo dabartinį gyvenimą galėtų apibūdinti buvusi Šilutės pirmosios gimnazijos mokinė Indrė Večerskienė. Vasarą knygynuose pasirodė pirmoji jos knyga – meilės romanas su detektyvo elementais „Juodvilkio dvaras“.

Šiandien bibliotekose ir knygynuose jau galima susipažinti su antrąja rašytojos knyga „Geriausias draugas“.

ilgaamze stanislava gardamas visiArtėjant didžiosioms metų palydėtuvių šventėms, staigmenos sulaukė ne gruodžio 18-ąją savo devyniasdešimtmetį sutikusi ilgaamžė Stanislava Radžiuvienė iš Gardamo seniūnijos Meškinės kaimo, bet ir pas jubiliatę atvykę sveikintojai. Juos, užsukusius į sodybą, esančią šalia grybais ir kitomis gėrybėmis garsių Meškinės miškų, pasitiko gyvybingumu trykštanti senolė. „Apstačiau visą Meškinę - to čia dar nėra buvę, kad kas nors sulauktų tiek amžiaus“, - šmaikštavo senolė, užkrėsdama visus savo puikia nuotaika ir energija.

Kaledinis sveikinimas 2015 Silutes naujienuKalėdos - mūsų širdžių, mūsų meilės, mūsų džiaugsmo šventė. Ir nesvarbu, kad už lango ne baltutėlė žiema. Nesvarbu, kad Kalėdų Senelis atskries ne elniais kinkytomis rogėmis, bet atplauks laiveliu - ką gi, juk taip mums, pamariečiams, netgi labiau ir tinka. Svarbiausia - kad atvertume savo namų duris Kalėdų stebuklui, kad būtume dosnūs gerumu ir meile ne tik prie šventinio stalo, bet ir kiekvieną mums dovanotą dieną, kad suvoktume esantys čia ne tam, jog galvotume apie save, bet tam, kad šildytume kitus, padėdami jiems ne visada lengvoje būties kelionėje.

Zodiako zenklai Kaip sutikti Naujuosius 2016-uosius metus... Ką vilkėti pasitinkant Naujuosius ugninės (raudonos) beždžionės metus?
Kruopščiai parinkite aprangą, šukuoseną ir dovanas artimiesiems. Neribokite savo fantazijos, būkite išskirtiniai, būkite matomi! Ugninės Beždžionės metų spalva yra degančios ugnies - RAUDONA.