Svetainė

vairuotojas padejo„Tokių žmonių dar yra... Tai yra kažkas vau...“, - šimtai interneto skaitytojų praėjusią savaitę stebėjosi kilniu šilutiškio Vaido Barkausko poelgiu.

Vaidas „Facebook“ grupėje perskaitė, kad iš Kauno į Klaipėdą važiuojantis vairuotojas automagistralėje patyrė nelaimę - jo automobiliui sprogo padanga, o atsarginio rato jis neturėjo.

Šilutiškis neliko abejingas kito nelaimei ir atvažiavo iš Šilutės iki Kryžkalnio padėti visiškai nepažįstamam vairuotojui. Jis atvežė ratlankį su padanga, padėjo ją pakeisti.

Šis V.Barkausko poelgis nustebino ne tik bėdos ištiktą vairuotoją, bet ir šimtus internautų, mačiusių situacijos aprašymą „Facebook“ grupėje, o vėliau - ir portale lrytas.lt.

19059447 1562631687143933_6590288775127666132_nPraėjusią savaitę gera žinia pasiekė Šilutės Hugo Šojaus muziejų. Istorikas Ignas Giniotis laimėjo Lietuvos Respublikos kultūros ministerijos organizuotą konkursą ir pateko į Baltijos muzeologijos mokyklos mokymus.

zuviene-74368150Kodėl svarbu keliauti ir ragauti? Gastronominio turizmo specialistų teigimu, keliautojai per maistą įgyja tokių pat patirčių kaip ir per dailę ar muziką. Vasaros savaitgaliams Turizmo departamentas adaptavo 10 maršrutų po Lietuvos regionus su idėjomis, ko kuriame būtina paragauti.

the-day-of-knowledge-1636816 960_720Norėčiau papasakoti apie Vilkyčių pagrindinės mokyklos mokytojo Broniaus Mulskio išskirtinį poelgį, kuris labai sujaudino ne tik mane, bet ir mano šeimą.   

egle-ir-valerijus-paulauskaivaikai-tevus-supranta-kai-uzaugaŠešetas vaikų. Šiais dviem žodžiais daug kas pasakyta. Paklaustas, ar sunku būti tėvu šešiems skirtingo amžiaus žmonėms, Valerijus Paulauskas tik pažvelgė nustebęs. Nemėgsta tuščiažodžiauti. Atsakymą išskaičiau iš žvilgsnio: „Ar sunku? Negalvoju apie tai. Esu tėvas, ir taškas.“ Ir nuėjo tramdyti įsidūkusio mažėlio.

gyvunai kiaune_3„Prie kelio guli mažutėlis žvėriukas, matyt, šeškiukas“, - neįprastas pagalbos šauksmas gegužės pabaigoje pasiekė Všį „Šilutės gyvūnų gerovė“ savanorius.

Rūpestingiems gyvūnų globėjams neliko nieko kita, kaip tik gelbėti laukinuką. Kaip paaiškėjo vėliau, jauniklis pasirodė esąs ne šeškiukas, o kiauniukas.

Aplinkosaugininkai nuolat perspėja, kad imti laukinių gyvūnų jauniklių nevalia, tačiau kartais nutinka taip, kad be žmogaus pagalbos gyvūnas būtų pasmerktas mirčiai. Taip buvo ir šiuo atveju.

Gyvūną radę žmonės įsitikinę, kad kiaunės jauniklis greičiausiai būtų žuvęs po automobilio ratais.

Nertos kepureles_Raminta_Maziliauskyte40 nertų kepuryčių, 18 porų megztų batukų - tai šilutiškės Ramintos Maziliauskytės rankų darbo dovanos, skirtos mažyliams.

R.Maziliauskytė jau šešerius metus nepamiršta „Šilutės naujienų“ inicijuotos akcijos „Spalvotas pavasaris“, kurios metu moterys dovanojo vaikams pačių megztas kepurytes. Kasmet prieš birželio 1-ąją - Tarptautinę vaikų gynimo dieną - į mūsų redakciją Raminta atneša didžiulį maišą savo nėrinių, į kuriuos įpina ir daug geriausių palinkėjimų.

Ir šiemet jos megztos ir nertos kepurytės, batukai, taip pat dar 30 porų pirktinių kojinyčių pasieks sunkiau besiverčiančių šeimų vaikus. Ramintos dovanas pažadėjo išdalyti Šilutės r. savivaldybės Vaiko teisių apsaugos specialistės.

gelynai Vismantienes_1Sinavadai, viendienės ir plukės, penstemonai, flioksai ir tulpės, pentiniai, juodžolės, palemonai, monsteros, katilėliai ir gvaizdės, bergenijos, saulainiai, saulakės, ramunės, viksvos ir ypač retas, o rudenį neįtikėtinai įspūdingas japoniškasis pelėvirkštis...

Tai tik menka dalis visų daugiamečių augalų, kuriuos randame šalia Žemaičių Naumiesčio, Kulėšų kaimo pakraštyje įsikūrusios Vilijos VISMANTIENĖS ūkyje.

Iš viso jame auga apie 400 dekoratyvinių augalų rūšių, be to, kiekvienos jų - bent po kelias ar net keliolika veislų. Deja, šiemet šalnos pakando didelę dalį augalų, tad dar negalime pamatyti viso  grožio.

kiskiai SysojeŠeši paltais apsirėdę milžiniški kiškiai su kojūkais brenda per Šyšą netoli geltonojo tilto. Čia jie atsirado penktadienį, gegužės 19 dieną. Šios du metrus virš vandens iškilusios skulptūros - Šilutės meno mokyklos Dailės skyriaus mokinių ir mokytojų dovana miestui.

Kad idėja virstų realybe ir džiugintų praeivių akis, prisidėjo daug žmonių.

  • Naujausi
  • Populiarūs
  • Komentarai

Ukmergės naujienos