Svetainė

samanta-aleskeviciute-5e0b687de5407Spontaniška, stipri, draugiška, – taip save trimis žodžiais apibūdina Samanta. Negalia vienus paslepia tarsi už nematomo šydo, o štai kitiems ji – suvokimas, kad esi išskirtinis. „Lietuvoje neteko asmeniškai sutikti žmonių su tokia negalia, kaip mano. Manau, kad ji duota ne bet kam. Dievas pasirenka tik tuos, kurie galėtų su tuo susigyventi. Tikra tiesa yra tai, kad negalia mus sustiprina ir padaro tvirtesnius“, – prisipažįsta ką tik iš mokyklos Nyderlanduose į namus sugrįžusi Samanta.

 

VITRINA BUK_STILINGAS_1Prieškalėdžiu paaiškėjo dviejų naujų rinkimų nugalėtojai: tradicinio gražiausios miesto vitrinos konkurso, kurį kasmet skelbia Šilutės seniūnija, nugalėtoja pripažinta parduotuvės „Būk stilingas“ vitrina. O DELFI portalo skaitytojai rinko mieliausias Lietuvos egles - Šilutės eglė pateko į 10-tuką.

 

senelis morkeviciusSveikatos, stiprybės, nepamiršti kasdienių pasivaikščiojimų Rusnės promenada - tokius palinkėjimus 90-ojo jubiliejaus proga išgirdo rusniškis Vytautas Morkevičius.

Garbingą salos gyventoją pasveikinti atvyko Šilutės rajono savivaldybės atstovai, buvę kolegos agronomai.

Vainuto seneliai_2Kaip ir kasmet, Vainuto Gerumo namų savanorės artėjant Kalėdoms ir vėl suko per seniūnijos kaimus, lankydamos senus ir neįgalius žmones.

 

353870-adminŽiurkė - punktualus ir nuoseklus gyvūnas. Ji ambicinga, darbšti, kūrybinga, žavi, linkusi taupyti pinigus, neretai santūri ir drovi. Tai savybės zodiako ženklo, kuris šeimininkaus 2020 metais.

„Šilutės naujienos“ kalbino Žiurkės metais gimusius šilutiškius - Šilutės jaunimo mokyklos direktorių Marių Surplį, krepšininką Evaldą Džiaugį, kineziterapeutą Domantą Kairį, verslininkus Renatą Kislinkienę ir Mantą Laužiką.

Žiurkės metais gimę žmonės tikisi, kad ateinantys metais bus geresni, suteiksiantys galimybę siekti užsibrėžtų tikslų, atnešiantys sėkmę asmeniniame gyvenime ir darbe.

Kaldos MaximaBe ko neįsivaizduojamos tradicinės lietuviškų Kalėdų vaišės? Švenčių laikotarpio pardavimų duomenys atskleidė populiariausius produktus, kurių per kalėdinę savaitę pirkėjai įsigijo daugiausia. Tarp populiariausių prekių – ir mineralinis vanduo, ir šimtai tonų vaisių bei dešimtys tūkstančių pakuočių aukščiausios rūšies kvietinių miltų kepiniams.

14ebcc805cce39a2f386fea407796fa2Įvairūs moksliniai tyrimai rodo, kad silpni socialiniai ryšiai ne tik neigiamai veikia gyvenimo kokybę, bet ir paskatina ligų atsiradimą. Ši problema ypač paaštrėja senėjančiose visuomenėse. Tačiau Lietuvoje jau ketvirtus metus veikianti nemokama bendravimo ir emocinės pagalbos paslauga „Sidabrinė linija“ rado būdą kaip spręsti vyresnio amžiaus žmonių atskirumo, vienišumo, bendravimo trūkumo problemas, suteikdama senoliams galimybę džiaugtis visaverčiu gyvenimu. Į šią misiją įsitraukia ir šalies verslas, kuris prisideda ne tik finansine parama.

 

5dfb368f3ad11Amžinas klausimas „kur švęsi Naujuosius metus?“ vis dažniau nustelbiamas ne ką mažesnės dilemos – ką apsirengti? Daugelis ieškome to vienintelio ir iš kojų verčiančio įvaizdžio Naujiesiems metams, kuris pavers šią šventę nepamirštama. Tačiau kokiomis stiliaus taisyklėmis vertėtų vadovautis šiemet? Tamsiai žalia ir purpurinė spalvos, kaubojiški batai, pūstos rankovės, ilgi švarkai – tai tik keletas akcentų, į kuriuos turėtų atkreipti dėmesį kiekviena.

„Deichmann Shoelove“ tinklaraštininkė Viktorija Malašauskaitė ir socialinių tinklų persona Deimantė Vaičiūtė šventinėje fotosesijoje įkūnijo ryškiausias šių metų spalvas ir tendencijas. Jaunosios influencerės dalijasi patarimais ir įžvalgomis, kurios padės pasiruošti 2020-ųjų sutikimo šventei.

 

DJI 09821Sostinė ruošiasi įspūdingoms Naujųjų metų sutiktuvėms Katedros aikštėje, prie eglės karalienės ir Varpinės bokšto, kuris tąnakt virs reginio ašimi ir nustebins unikaliomis 3D instaliacijomis, kurias lydės gera muzika, šviesos ir galingas fejerverkų šou.