Svetainė

improvizacine sokio fotosesija foto Aruno StaponoŠokis gali būti ne tik saviraiškos forma ir malonumas, bet ir gyvenimo variklis. Šilutiškę Ingą KUZNECOVĄ šokio sūkurys įsuko nuo mažumės ir nepaleido iki šiol. Choreografė, šokio mokytoja ir atlikėja yra įsimylėjusi Lietuvoje dar tik populiarėjantį ir ne visiems įprastą šokio stilių - šiuolaikinį šokį.

Daugelis, pirmą kartą išvydęs ją šokančią, lygina su kosmonaute, tačiau Ingai tai kelia šypseną ir dar didesnį norą išpopuliarinti ir supažindinti žmones su šokiu.

Jauna kūrėja jau spėjo parodyti du savo kūrybos šokio spektaklius ir šiuo metu kuria trečiąjį, kurio tema aktuali kiekvienam lietuviui - spektaklis bus apie krepšinį.

irkluotojas gintarasŽiūrint vaizdo įrašą, kaip anglų rinktinė irkluoja Drakonų valtį, atrodo, kad vaizdelis kompiuterine programa bent kelis kartus pagreitintas. Nė velnio. Vienas iš rinktinėje irkluojančių vaikinų - 15-metis šilutiškis Gintaras KAMINSKAS savo įvertinimų kolekcijoje jau gali rikiuoti Europos Drakonų valčių čempionato apdovanojimus. Vaikinas prisipažįsta - šiuo metu negalėtų gyventi be irklavimo, be baidarių, o jei prireiktų, pirmiausia apdraustų savo rankas, nes jos laiko irklą.

Šaliai vis dar skendint euforijoje dėl olimpinio aukso ir skanduojant plaukikės Rūtos Meilutytės vardą, šilutiškiai gali džiaugtis, jog auga nauja olimpinė viltis - galbūt Gintaras galingais irklų mostais ateityje išgarsins Šilutę ir Lietuvą.

Prezidentė Dalia Grybauskaitė ir boksininkas Evaldas Petrauskas. / Gedimino Savickio (ELTA) nuotr.Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė įteikė valstybinius apdovanojimus sportininkams, Londono olimpinėse žaidynėse laimėjusiems medalius. Bronzos medalį laimėjusį šilutiškį boksininką Evaldą Petrauską šalies vadovė apdovanojo ordino "Už nuopelnus Lietuvai" Karininko kryžiumi.

muzikante irena grupe varnosGyvenimas pilnas išdaigų. Neretai jis mus nubloškia visai priešinga linkme, nei tikėjomės. Panašiai nutiko ir kraštietei Irenai ŽILAKAUSKAITEI.

Irena iki devintos klasės nedainavo, muzikos teorijos nemokėjo, siaubingai bijojo žmonių... Tad nenuostabu, kad niekas tuo metu nebūtų pagalvojęs, kad ji savo gyvenimą susies su muzika.

Tačiau įgimtas talentas šiandien Ireną veda ne kokiu kitu, o būtent muzikos keliu. Dabar ji - muzikinės grupės įkūrėja ir vokalistė, dainų autorė ir kompozitorė, smuiku ir klavišiniais grojanti, be muzikos neįsivaizduojanti nė vienos savo gyvenimo dienos mergina!

alpinistas6Jei alpinistas, aukštalipys Arnoldas SIRVYDIS laikytųsi įprasto plano - prieš žurnalistams klausiant, „koks tai jausmas?“, juos pakeltų į aukštybes, - interviu tikriausiai vyktų sėdint ant Rusnės tilto atbrailos ar kybant ant virvių nuo Šilutės vandens bokšto viršūnės.

Po nelaimingo šuolio parašiutu Arnoldas krito iš beveik 20 metrų aukščio, balansavo ant gyvybės ir mirties slenksčio ir išgyveno tik per stebuklą.

Nors sunkūs sužeidimai jaučiasi ir dabar, alpinistas nepasidavė - iššūkiu sau pačiam tapo Šilutės evangelikų liuteronų bažnyčios laikrodžio atnaujinimas. „Kai kabu ore, nejaučiu negalios“, - prisipažįsta jis.

kintu patiekalai seimininkeKintų miestelio centre veikianti kavinė „Kuršiai“ lankytojams labiausiai žinoma dėl išskirtinių patiekalų iš žuvies, kuriuos virtuvėje besisukanti savininkė Audra Rimkienė ruošia šiek tiek patobulinusi iš vietos gyventojų išgirstus receptus.

Paskanauti kraštui būdingų patiekalų važiuodami į Klaipėdą užsuka net vilniečiai, dažnai telefonu prieš kelias valandas paskambinę ir paprašę paruošti jiems „tos žuvies, kuri sukišama į tarkuotą bulvę“.

ubartas filmas su seimaAkmenukais daužomi malūno langai, sesės prisiminimai apie stovėjimą futbolo vartuose, nuolat praplyšę sportbačių galai - tai tik mažos nuotrupos iš dokumentinio filmo „Pirmasis“ apie Romą UBARTĄ - pirmąjį nepriklausomos Lietuvos olimpinių žaidynių čempioną.

Nors Šilutės rajono savivaldybė visiškai neprisidėjo prie filmo apie garsųjį kraštietį kūrimo, tačiau šilutiškiams buvo suteikta garbė filmą pamatyti iškart po premjeros sostinėje.

neigalieji sveksna riterienePernai konfliktais ir nepasitenkinimu rajone garsėję Šilutės neįgaliųjų draugijos Švėkšnos poskyrio neįgalieji, šiemet, regis, nurimo. Šiame poskyryje stojusi ramybė sutapo su naujos pirmininkės - Ingritos RITERIENĖS vadovavimo pradžia.

Be to, poskyrio narių skaičius per tą pusmetį, nuo praėjusio lapkričio vidurio, išaugo nuo 19-os iki 76 žmonių, o tai buvo netikėtumas visai Šilutės rajono neįgaliųjų draugijos vadovybei.

E.Skrolytė šokių projekte. / TV3 nuotr.Prasidėjus vasarai televizijos laidų vedėja Eglė Skrolytė prisimena vieną slaptą vietelę, į kurią kasmet vyksta su didžiausiu malonumu. Šilutės rajone esanti Šturmų gyvenvietė nors ir nėra plačiai žinoma turistų, ten yra kur apsistoti, paragauti ką tik sugautos šviežios žuvies ir pasėdėti ant Kuršių marių kranto.

Pas šeimininkus, kurie kaskart priima Eglę su kompanija, moteris netgi turi po dideliu medžiu pastatytą savo asmeninį suoliuką, interviu lrytas.lt prisipažįsta laidų vedėja.

  • Naujausi
  • Populiarūs
  • Komentarai

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt