Svetainė

lesto paramaPokalbio su daugiavaike mama fone - televizoriaus ekrane savo virtuvėje čiauškanti kulinarė Beata. Ji moko, kaip pasigaminti kalėdines pagalvėles. Ingrida KINČIENĖ šypteli, jog jai nėra laiko rankdarbiais užsiimti, nes aplink dūzgia būrys vaikų, o daugiausia dėmesio reikalauja mažylis.

Gausią Ingridos ir Edvardo KINČIŲ šeimą prieš Kalėdas lankė Šilutės seniūnas, AB „Lesto„ Šilutės klientų aptarnavimo centro darbuotojai. Švenčių proga jie nutarė pasidalinti gerumu.

ventvejas buriavimasJėgos aitvarai arba „kaitai“ (nuo angl. „kite“ - aitvaras) - naujausias mados klyksmas dievinantiems vėją ir vandenį. Šilutės ekstremalaus sporto klubo „Ventvėjas“ nariai sako, kad Šilutės krašte, nors ir gausu vandens, tačiau jis neišnaudojamas. „Kaituotojų“ pastebėjimu, vietiniams itin tinka liaudies posakis - arti bažnyčia, toli Dievas.

Susitikę su Šilutės rajono jaunimo organizacijos „Pamario jaunimas“ nariais ekstremalai kviečia jaunimą išmokti kaituoti ir tai pradėti jau žiemą - pasikinkius ledroges.

jaunius kariuomenes dienaPlyšti į tris dalis - šeima, ūkis ir jaunieji šauliai - toks jausmas kartais apima Šilutės jaunųjų šaulių vadą saugiškį Donatą JAUNIŲ. Didelė dalis jo laisvalaikio šiuo metu padovanota jaunimo ugdymui, padedant jiems atrasti tikrąsias vertybes.

Savanoriškas darbas neišmatuojamas jokiais matais ir vertinant jį pragmatiškai apkarsta. Tačiau Donatui su jaunaisiais šauliais praleistas laikas yra itin svarbi gyvenimo dalis.

Lietuvos kariuomenės dienos proga „Lietuvos karžygio“ apdovanojimuose D.Jauniui šiemet įteiktas apdovanojimas „Už pasiaukojimą ugdant jaunuosius šaulius“. Tai jis vertina kukliai ir sako, kad šis apdovanojimas skirtas ne jam, o Šilutės šauliams, nes būtent jų veiklumas, iniciatyvos yra tokios ryškios ir svarbios, kad neliko nepastebėtos šalies mastu.

Rajono socialinių darbuotojų būrys kasmet renka geriausią savo dasocialine vainuto geriausia juzaitiene copyrbuotoją. Šiemet taip įvertintas Vainuto seniūnijos socialinės darbuotojos darbui su socialinės rizikos šeimomis Linos JUZAITIENĖS darbas.

Socialinės paramos skyriaus vedėjos pareigas laikinai einanti Virginija Paulauskienė sako, jog Lina išties verta geriausiosios vardo. Tai iniciatyvi jauna moteris, nebijanti savojo darbo sunkumų, nuolat ieškanti naujovių, patirtimi besidalijanti su kolegėmis, nebijanti ir jų klausti patarimo.

Su Lina kalbamės jau nurimus profesinės šventės šurmuliui, bet, žinoma, apie darbą. Darbą, kuriame savo globotinius jai tenka mokyti elementariausių higienos ir vaikų priežiūros įgūdžių, ir kuris išmokė ją nebesiekti maksimumo, bet suprasti, kad minimaliausias pasiektas rezultatas jau yra maksimumas.

Rima Olberkyte StankusLapkričio 21-ąją minimos Pasaulinės televizijos dienos proga paprašyta duoti interviu TV3 televizijos rinkodaros ir viešųjų ryšių direktorė ir „Išsipildymo akcijos“ vadovė Rima OLBERKYTĖ - STANKUS sureaguoja žaibiškai. „Kaip malonu gauti laišką iš Šilutės! Šį savaitgalį su šeima trumpam į ją užsuksime aplankyti tėvų, bus gera“, - atskrieja šiltas atsakymas.

Darbuose paskendusi kraštietė Šilutėje - retas svečias. Įsisukusi į paramos projektą „Išsipildymo akcija“ ir kitosveiklos, Rima prisipažįsta, kad iš šeimos ir draugų pavogtą dėmesį stengiasi su kaupu grąžinti per atostogas ir keliones, kurias šeima be galo mėgsta. Tačiau ir televizijos jai trūktų kaip oro.

Vilniuje įsikūrusią šilutiškę rytais pažadina ne gardus kavos aromatas, o mintis skubiai keltis ir pažiūrėti, kiek pinigų per parą žmonės suaukojo „Išsipildymo akcijos“ globojamiems ligoniukams.

Darius„Oh, galvojau, kad manęs neatpažinsi!“ - nusistebėjo „Šilutės“ vyrų krepšinio komandos legionierius, amerikietis Darius BRENTS, susitikęs mane kavinėje.

„Tavęs sunku nepastebėti“, - atsakau, sveikindamasi su juodaodžiu vaikinu.

Tarptautinės tolerancijos dienos proga „Šilutės naujienos“ kalbina išskirtinį krepšininką. 24 metų 187 cm įžaidėjas papasakojo apie gyvenimą, anot jo, miniatiūrinėje Šilutėje, buvimą šiek tiek kitokiu, kultūrinius skirtumus ir, be abejo, krepšinį.

egleDruskininkietė Eglė Jezepčikaitė (18 m.) tiki, kad yra gimusi po laiminga žvaigžde. Vos tik lietuvė įžengė į mados pasaulį, jos nuotrauka papuošė žurnalą „Vogue”, o dizaineriai apipylė darbo pasiūlymais.

Druskininkų „Ryto” gimnazijos abiturientės veidas šį rudenį papuošė vokiškojo „Glamour”, rusiškojo „Vogue”, itališkųjų „Velvet” ir „Vanity Fair” žurnalus.

Per beveik dvejus metus 178 centimetrų ūgio šviesiaplaukė E.Jezepčikaitė yra ėjusi garsių mados namų podiumais Jungtinėse Amerikos Valstijose, Singapūre, Italijoje, Ispanijoje, Didžiojoje Britanijoje, Prancūzijoje, Vokietijoje ir Austrijoje.

"Šilutės naujienos" jau rašė apie Eglę: Modelis Eglė Jezepčikaitė: „Juknaičiuose iš laimės paaugu kelis centimetrus“ (foto)

miskininkai uredas bairasauskasYpatingą šventę savaitės pradžioje minėjo gausus Šilutės urėdijos miškininkų kolektyvas: kartu su visos šalies miškininkais jie sulaukė žinios, jog Lietuva pripažinta geriausiai miškus saugančia valstybe pasaulyje. Tai paaiškėjo Jeilio (JAV) universiteto mokslininkams paskelbus kasmetinį Aplinkos gerovės indeksą.

O pirmadienį miškininkai sveikino savo vadovą - urėdą Stepą Bairašauską, mat tądien suėjo 20 metų, kai jis vadovauja urėdijai.

Kapiniu tvarkymas„Aš matau tiktai žemę, o į tai, kas apačioje, aš nesigilinu“, - pristatydama savo darbo specifiką juokauja Violeta. Moteris, save vadinanti menininke, kuria ne drabužius ar interjero dizainą, o... kapų aplinką.

Šilutės, Klaipėdos bei aplinkinių rajonų kapinėse jau penktus metus besidarbuojanti verslininkė sako, kad jos darbo sezonas prasideda ankstyvą pavasarį, vos išėjus įšalui, ir baigiasi lapkritį, kuomet žemę sukausto šaltis ir sniegas.

Energijos ir geros nuotaikos nestokojanti Violeta Vėlinių išvakarėse „Šilutės naujienoms“ papasakojo apie savo darbą, dabartines kapų tvarkymo tendencijas bei susidūrimus su anapusiniu pasauliu.

  • Naujausi
  • Populiarūs
  • Komentarai

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt