Svetainė

L1000022„Nuostabu pamatyti egzotiškas pasaulio vietas ir įsitikinti, kad jos iš tiesų egzistuoja, o ne koks kūrybingas geografijos ar istorijos vadovėlio sudarinėtojas ėmė kartą ir surašė išgalvotus vietų pavadinimus. Ne tik pamatyti, bet ir išgirsti vietinių balsus, tradicinių muzikos instrumentų melodijas, gatvės restoranų dubenėlių ir lazdelių skambėjimą, būti apakintam tokio modernaus miesto kaip Šanchajus nakties šviestuvų, prisemti batus kiniškos upės vandens ar su neaprėpiama žmonių minia pakilti į aukščiausią Didžiosios Kinų sienos tašką“, - įspūdžiais dalinasi kraštietė Aušra RAULUŠONYTĖ.

Mergina daugiau kaip pusę metų dalyvauja kultūrinių mainų programoje Kinijos Šendženo mieste. Gyvendama kinų šeimoje, jų dukrą moko anglų kalbos, o pati stengiasi įsisavinti vietinę kalbą, kurią prilygina paukščių čiulbėjimui.

SimonaSimonaSimonaSimona PUŽAITĖ, buvusi korespondentė, interneto svetainės redaktorė

Limuzinu važiuodami iš Ventės rago lukštenome kopūsto lapus, o redaktorė Skirmantė manęs paklausė: „Na, kaip, ar jau pamilai šitą kraštą?“. „Neabejotinai, taip!“ - atsakiau. Nors gyvenau čia, studijavau sostinėje, ieškodama įkvėpimų keliavau Islandijoje, tačiau tik grįžusi gyventi į gimtinę pamačiau ją iš tikrųjų. Visokių spalvų, ne tik saulėtą, bet ir purviną, bet, toli gražu, ne pilką.  

RUTA OVERLRūta OVERLINGIENĖ, laikraščio talkininkė,
BTA draudimo Šilutės klientų aptarnavimo centro vadovė:


- Buvau prie „Šilutės naujienų“ lopšio, mačiau jų pirmuosius žingsnius, nes, vos įsikūrus laikraščiui, gyvenome kartu. Gal todėl tas laikraštis man toks brangus ir iki šiol skaitau tik jį vieną.

vilma zecieneVertingiausia kiekvieno žmogaus gyvenime yra įgyta patirtis, kuria jis gali pasinaudoti kurdamas savo ateitį, bręsdamas ir tapdamas tikra asmenybe, ir žmonės, kurie parodo daugybę kelių, padeda pažinti pasaulį, susivokti jame, atskirti, kas yra gėris, o ko reikėtų vengti.

senolisŠilutiškis Juozas METRIKIS balandžio 5-ąją sulaukė 95-erių metų jubiliejaus. Senolis čia garsėjo kaip puikus stalius - jis ne vienam ano meto „ponui“ gamino riešutmedžio baldus. Tačiau keliaujant gyvenimo vingiais Juozui teko paragauti ir nesaldžios duonos tarnaujant armijoje bei gyvenant smetoniškoje, sovietinėje, fašistinėje Lietuvoje. Dabar, sukaupęs nemažą gyvenimo patirtį, Šilutės senelių globos namų darbuotojus ir gyventojus jubiliatas stebina savo inteligentiškumu.

Juozą galima vadinti tikru šilutiškiu. Savo gimtinės gyvenimą jis nuolat seka laikraščiuose. O perskaitęs aktualijas, perpasakoja jas ir aplankantiems sūnums.

Gintare2Gintarė PLUNGIENĖ, žurnalistė

Pirmoji mano pažintis su „Šilutės naujienomis“ įvyko gerokai anksčiau, nei sugalvojau čia prašytis darbo. Pamenu, dar būdamos studentės, bet jau dirbdamos dabar jau nebeegzistuojančiame savaitraštyje, su kolege gavome pasiūlymą parašyti straipsnį būtent į „Šilutės naujienas“. Tada man ir įstrigo šio laikraščio pavadinimas. Tik gerokai vėliau išsiaiškinau, kad Šilutėje leidžiami ir kiti laikraščiai, bet tokio dėkingo atsitiktinumo dėka, pirmiausia sužinojau apie neabejotinai geriausią iš jų visų!

vaidotas vilkasVaidotas VILKAS, buvęs korespondentas

Nenoriu rašyti apie darbą laikraštyje - visose redakcijose jis labai panašus. Labiau norisi prisiminti atmosferą „Šilutės naujienų“ kolektyve. Tą šeimyninę, kuri ypač sustiprėjo persikėlus į namelį su virtuvėle, sofa poilsio kambaryje ir šilumą skleidžiančia krosnimi. Su malonumu prisimenu mūsų išvykas Sigito laivu, jo žuvienes ir košę denyje, gražiai praleistą vasaros dieną Nidoje, visų gimtadienių šventes su neišvengiamais tradiciniais cepelinais iš „Šyšos“ valgyklos.

Marija LotuzieneVisus metus, kiekvieną savaitę, Jums pristatysime tuos žmones, kurie mūsų laikraščiui padėjo augti, kurie talkino mums visus 10 metų ir talkina šiandien. Pristatysime trumpus jų pamąstymus apie tai, kas jiems buvo ir yra "Šilutės naujienos", ką davė ir - tikimės - duoda bendradarbiavimas su jomis.

Marija LOTUŽIENĖ, buvusi kalbos redaktorė

Kai aš patekau į laikraštį, jis gyvavo jau nebe pirmus metus. Sužinojau, kad ieškomas kalbos redaktorius ir atvažiavau. Pasikalbėjome tuomet su Skirmante, Sigitu ir Vilija prie kavos puodelio ir likau dirbti.

vainutas palubinskienes parodaVasario 16-ąją išskirtinai paminėjo vainutiškiai - Vainuto bibliotekoje tądien atidaryta kraštietės, Balčių kaime gyvenančios savamokslės dailininkės Juzefos PALUBINSKIENĖS darbų paroda.

„Tapyba yra visas mano gyvenimo džiaugsmas“, - sako vainutiškė.

J.Palubinskienė vadina save savamoksle, nors yra gavusi šiek tiek profesionalios tauragiškės menininkės pamokų. Tiesa, potraukis ir talentas išgyvenamus jausmus guldyti drobėje ar popieriaus lape joje kirbėjo nuo ankstyvos vaikystės. Bet atsiskleidė tik moteriai įžengus į antrąją gyvenimo pusę ir išėjus į pensiją.

  • Naujausi
  • Populiarūs
  • Komentarai

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt