Svetainė

floriste sonata valaitienePuikiais floristikos darbais iki šiol šilutiškius džiuginusi salono „Kvietkelis“ šeimininkė Sonata VALAITIENĖ jau puoselėja planus auginti... savo mokinius.

Tokios mintys Sonatai kyla todėl, kad ji prieš savaitę baigė trejus su puse metų trukusius floristikos mokslus pagal šveicaro Peter Hess programą. Šios, prieš 32 metus sukurtos programos mokyklos jau yra ne tik Šveicarijoje, bet ir Italijoje, Kanadoje, Maskvoje, o pastaruoju metu - ir Kaune. Šilutiškė buvo viena iš pirmosios laidos narių. Iš viso mokyklą baigė 15 mūsų šalies floristų, nors studijas pradėjo net 42.

rastokaite lina 2Be grimo ir be kostiumo daugeliui neatpažįstama aktorė Lina RASTOKAITĖ - Siaurusaitienė neslepia, kad gyvenime yra išvis nepastebima, netgi pilka, o žmonės gatvėje neatsisuka, autografų neprašo. „Nenešu ypatingos aktoriaus auros“, - svarsto ji.

Visgi paslapties aura aktorę gaubia. Po monospektaklio duodama interviu „Šilutės naujienoms“ ji mintimis dar klaidžiojo po personažo vidinį pasaulį...

Visa diena ašarų, skaudus gumbas kaktoje, papildantis spektaklio ritmiką, personažų nuosėdos viduje, beveik nervinis gastritas iš jaudulio - to nebūtų be mylimojo, kuriam, nors šalia atsirastų ir turtingesnis, ir gražesnis, L.Rastokaitė ištikima. Mylimasis - teatras.

Kame ta scenos trauka, scenos magija, stiprumu prilyginama net narkotikui, Teatro dienos proga bandėme išsiaiškinti.

savanoriai 3Jei Lietuvai iškiltų reali grėsmė, šalį neabejotinai stotų ginti kariai savanoriai, kurie, baigę karinius mokymus, priklauso aktyviajam rezervui. Su kariais savanoriais - žmonėmis, aukojančiais savo laiką tam, kad mokytųsi ginti tėvynę - „Šilutės naujienos“ susitiko Armalėnuose. Ten dislokuota Lietuvos Respublikos Krašto apsaugos ministerijos Krašto apsaugos savanorių (KASP) pajėgų Žemaičių apygardos 3-iosios rinktinės 305 pėstininkų kuopa.

Kuopos vadas, kapitonas juknaitiškis Gediminas LAPINSKAS papasakojo apie svarbiausius kario savanorio bruožus, o patys savanoriai - apie patriotizmą, be skanduočių ar sarkastiškų gaidų balse.

E.Jezepčikaitė pakliuvo ant turkiškojo "Vogue" žurnalo viršelio. / Asmeninio archyvo nuotr.Pasirinkimas: trim mėnesiams į Prancūziją, dviem mėnesiams į Niujorką ar mėnesiui į Angliją? 17-metė manekenė Eglė JEZEPČIKAITĖ prisipažino, kad labiausiai norėjo pasilikti... Juknaičiuose. Mergina sako, kad mažame kaimelyje, kur gyvena jos seneliai ir brolis, ji pailsi geriausiai, jaučiasi gražesnė ir iš laimės vasarą paauga kelis centimetrus.

Vos pradėjusi modelio karjerą Eglė patraukė užsienio mados žinovų dėmesį ir netrukus papuošė mados pasaulio Biblija laikomo žurnalo „Vogue“ turkiškosios versijos viršelį. „Šilutės naujienų“ pokalbis su Egle - apie grožio formules.

airija 017Neseniai Airijoje viešėjęs šilutiškis televizijos laidų ir renginių vedėjas Marijus BUDRAITIS iš svečios šalies grįžo kupinas įspūdžių ir sužavėtas lietuvaičių sėkmės istorijų.

„Kai žmonės skaitys šį straipsnį, ko gero, juos ims pavydas - tie lietuviai, su kuriais teko bendrauti, Airijoje gyvena išties neblogai ir yra rimtai įsikabinę į gyvenimą šioje šalyje“, - sakė M.Budraitis.

bundorfas kolekcija buteliukaiParoda, skirta tik moteriškai auditorijai. Tokių Šilutėje reta, bet kaip tik tokia paroda kovo 8 dieną atidaryta Šilutės muziejuje.

Parodos „Kvapų ir muzikos pasaulis“ iniciatorės - muziejininkės parodyti dailiosios lyties atstovėms dar daugiau grožio prikalbino žinomą šilutiškį kolekcininką Henriką BUNDORFĄ.

Jis iš įvairiausių bene pusės tūkstančio kvepalų buteliukų kolekcijos atrinko apie 130 įdomiausių eksponatų, o jų pristatymą papuošė žymios dainininkės Mirei Matje dainos iš H.Bundorfo plokštelių kolekcijos. Prancūziška muzika itin derėjo prie išskirtinio grožio kvepalų buteliukų - juk kas, jei ne Paryžius diktavo ir tebediktuoja madas, tarp jų - ir kvepalų?..

Simboliška, jog ir pačiam kolekcininkui kovo 8-oji - įsimintina diena, mat tai jo gimtadienio išvakarės. Tad parodos atidarymo metu moteris su švente sveikinęs p.Henrikas ir pats sulaukė gausių sveikinimų 80-mečio jubiliejaus proga.

Paroda veiks iki kovo 26 dienos.

virgina pankauskieneKovo 8-osios proga „Šilutės naujienos“ ieškojo veiklios ir iniciatyvios moters, asmenybės, galinčios pasigirti ne vien karjeros pasiekimais.

„Man patinka būti moterimi. Be to, moteriškumo tikrai nereikia gėdytis“, - tikina antrai kadencijai Šilutės r. apylinkės teismo pirmininkės pareigoms eiti paskirta teisėja Virgina PANKAUSKIENĖ.

Per praėjusius metus 30 baudžiamųjų, apie 350 civilinių ir apie 50 administracinių bylų išnagrinėjusi teisėja išties švyti moteriškumu ir tik dar kartą patvirtina posakį, kad teisėjų bijoti neverta. Jei tik, žinoma, nesate kuo nors prasikaltęs, o jūsų kaltė yra įrodoma nepaneigiamais faktais.

IMG 3836Tylus rytas Petrelių kaime, Saugų seniūnijoje. Iš tautodailininko Rimanto PILIBAVIČIAUS ir jo žmonos Astos namų kiemo į keliuką išbėga kudlotas šuo Vajus, vardą gavęs nuo žodžio „vėjas“.

Paskui jį ateina ir sodybos šeimininkas, tautodailininkas R.Pilibavičius. Sukame į namuose įrengtas kūrybines dirbtuves ir susėdę prie Rimanto rankomis ornamentuoto virtuvės stalo, šnekame apie tai, už ką tautodailininkas taip vertinamas, - apie tapybą ant senų Pamario trobų lentų.

90metis bagdonasGražaus būrio svečių praėjusią savaitę buvo pilni šilutiškio Zenono BAGDONO namai. Pasveikinti 90-ąjį gimtadienį vasario 20-ąją švenčiančio tėčio suvažiavo trys dukros, sūnus, aštuoni vaikaičiai ir vienas provaikaitis. Atvyko net rajono meras, Socialinės paramos skyriaus ir seniūnijos vadovai.

Žvalus jubiliatas pats pasitiko svečius, sodino užstalėn ir vieną po kito pasakojo ilgo savo gyvenimo nutikimus. Nors ir sunkaus, nelepinusio to gyvenimo kelio būta, bet kartu ir daug gero dovanojusio: mokslo paragauti leidusio, sveikatos nepagailėjusio, nuo skaudžių smūgių apsaugojusio.

  • Naujausi
  • Populiarūs
  • Komentarai

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt