Svetainė

ImanAktorius - lėlininkas Imantas PRECAS, kasdien gėrėjęsis savo gimtąja Šilute, dabar čia užsuka vis rečiau. Tačiau tie, kas jį pažįsta, sutiks, kad čia jis - visų laukiamas.

Gatvėje sunku nepastebėti šios charizmatiškos asmenybės - akimis jį nulydi tie, kurie jau matė vaikiną televizijos ekrane. Su džiaugsmu mokykloje jo laukia ir buvusios mokytojos. Jos matė ir skatino jaunuolio ryžtą siekti savo tikslo - tapti aktoriumi, ir dabar kartu džiaugiasi jo gyvenimo pasiekimais.

Mažomis smulkmenomis besidžiaugiantis 26 metų Imantas su „Šilutės naujienomis“ pasidalijo įspūdžiais iš vaidinto spektaklio akliesiems, papasakojo kaip filmuojant serialo sceną susidūrė su aktoriams iškviesta policija ir apie savo kelią link jau išsipildžiusių svajonių.

violeta astrauskiene"Šilutės naujienų" 10-mečio jubiliejaus proga kas savaitę pristatome tuos žmones, kurie mūsų laikraščiui padėjo augti, kurie talkino mums visus 10 metų ir padeda šiandien.

 Violeta ASTRAUSKIENĖ, nuolatinė laikraščio talkininkė:

Copy of antspaudasMieli skaitytojai, jau informavome, jog šiais "Šilutės naujienoms" jubiliejiniais metais sumanėme nemažai malonių staigmenų. Vieną jų Jums pristatome šiandien.

Nuo šiol visus metus, kiekvieną savaitę, Jums pristatysime tuos žmones, kurie mūsų laikraščiui padėjo augti, kurie talkino mums visus 10 metų ir talkina šiandien. Pristatysime trumpus jų pamąstymus apie tai, kas jiems buvo ir yra "Šilutės naujienos", ką davė ir - tikimės - duoda bendradarbiavimas su jomis.

Pirmasis savo mintis išsakė ilgametis laikraščio sporto komentatorius Juozas GRIGONIS:

petr.jpgĮ geriausių 2012 metų šalies sportininkų dešimtuką patekusio boksininko Evaldo Petrausko gyvenimą pakeitė pernai olimpiadoje iškovotas bronzos medalis.

Londono bokso ringe (svorio kategorija iki 60 kg) iškovojęs pirmą olimpinį medalį nepriklausomai Lietuvai E.Petrauskas dabar yra laimingas, nes jo mylimiausi žmonės yra šalia. Iš Airijos į Lietuvą grįžo draugė Dovilė ir dvejų metukų dar neturinti jų dukrelė Gustė, kurią sportininkas kasdien vežioja prabangiu automobiliu.

mikolajewo 2012 1Kasmet pagerbiami respublikinio konkurso „Pažangiausias gyvulininkystės ūkis“ laureatai. Šiemet šventė surengta Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Veterinarijos akademijoje.

Į Kauną susirinko pieninių ir mėsinių galvijų, avių, kiaulių, žirgų ir net dekoratyvinių paukščių ūkių šeimininkai - visas Lietuvos gyvulininkystės žiedas. Džiugu, kad tarp 14-kos geriausiųjų yra ir viena Pamario krašto gyventojų pavardė - nugalėtojų vardą pelnė Saugų seniūnijos Lankupių kaimo žirgininkai Valdas ir Valdemaras URBONAI.

„Šilutės naujienų“ pokalbis su žirgų ūkio įkūrėju Valdemaru Urbonu sukosi ir apie veislinių žirgų kainas, ir apie jų varžybas, ir apie minėtąją šventę.

Jusys stebejimaiSvarbus ir išskirtinai efektyvus ekologinio švietimo centras pamario krašte - Ventės rago ornitologijos stotis - išgyvena permainų metą. Nuo sausio 2-osios stoties vadovu paskirtas nuo 1981 metų čia vyriausiuoju ornitologu dirbęs Vytautas Jusys.

Jis pakeitė ilgametį Kauno T.Ivanausko zoologijos muziejaus filialo Ventėje vedėją Leoną Jezerską.

T.Ivanausko zoologijos muziejus yra pirmoji ir vienintelė veterano 87-erių L.Jezersko darbovietė. Jame pradėjo dirbti 1947-ųjų lapkritį, miškų tyrimų srityje ir šiam mėgstamam darbui atidavė 27 metus.

modelizmas antanasBritų laivas „Conrad“, vikingų laivas, Rusijos laivyno upių kateris, šarvuotis „Novgorod“, Kolumbo eskadros „Pinta“, skraidymo aparatas, torpedinis kateris,  burlaivis „Wodnik“, valdovų rūmai ar net lauko tualetas - visa tai modelizmo fanatiko 55-erių šilutiškio Antano POVILAIČIO kūriniai.

Delne vartant miniatiūrinį laivo žibintą su žvake viduje, valtelę ar pašto karietos ratą, nejučia kyla mintis, kad tai - stebuklingo mažinimo aparato pasekmė.

A.Povilaitį piktina nuvalkioti šablonai apie modelizmą - keistuolių užsiėmimas ar vaikų žaidimai. „Modelizmas tiek pat rimta kiek dailininko ar skulptoriaus kūriniai. Tai iš dalies - menas“, - aiškina jis. Ši kūryba autoriui suteikia neįkainojamų istorinių žinių ir intriguojančių atradimų, kurių modelistai kartais iškapsto net daugiau nei muziejininkai.

90mete seneliu namu pastarnokiene 1Meilė, šypsenos ir gėlės sausio 2-ąją karaliavo Šilutės senelių globos namuose - čia švęstas Lidijos PASTARNOKIENĖS 90-mečio jubiliejus.

Bet ne tik jubiliatė sulaukė tos meilės ir šypsenų. Ji ir pati taip dosniai dalijo jas kitiems, kaip tai daro kiekvieną dieną.

grabupiai sodyba vaivadienes nakti 1Visi, kam tarpušvenčiu tenka važiuoti per Grabupių gyvenvietę, jau daug metų stabteli pasigėrėti įspūdingai apšviesta viena gyvenvietės centre stovinčia sodyba. Kazimieros VAIVADIENĖS namai jau daug metų vieni gražiausiai papuoštų ne tik šioje gyvenvietėje, bet ir visoje Šilutės seniūnijoje.

  • Naujausi
  • Populiarūs
  • Komentarai

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt