Svetainė

 

Cepelinu diena_TAU_2Praėjęs sekmadienis – vasario 3-oji visoje Šilutėje kvepėjo cepelinais – šią, jau pasauliniu mastu švenčiamą dieną duris atvėrė net ir tos maitinimo įstaigos, kurios įprastai savaitgaliais nedirba. Ir šįkart atvėrė ne tam, kad užsidirbtų, bet tam kad vaišintų ir prisijungtų prie tinklaraštininko „Riebus katinas“ visoje Lietuvoje vykdytos akcijos „Pavaišink senjorus cepelinais“.

 

Pirmadienį sulaukėme tinklaraštininko padėkos“, nes mūsų, „Šilutės naujienų“ dėka prie akcijos prisijungė daugiausiai kavinių Lietuvoje - net 8 iš 22!

„Šilutės naujienos“ sekmadienį taipogi apsuko keletą valgyklų ir kavinių, ir taip pat skanavo cepelinus.

 

294 f4c9ee02aea4883b05f0cd1a9f0d1906_1_copyUnikalų, tik Kuršių nerijoje gyvuojantį stintų žvejybos jas viliojant būdą įamžino nauja Lietuvos banko ką tik išleista dviejų nominalų kolekcinė moneta. 1,5 euro moneta nukaldinta iš vario ir nikelio lydinio, o 10 eurų – iš sidabro. Tai aštuntoji kolekcinė moneta iš Lietuvos gamtai skirtos monetų serijos, pradėtos 2002 metais.

200220281-43b6e97e-5615-42e0-925a-fd5ccc0ed265Įrašai užsienyje, kvietimas į MTV kanalo filmavimą ir garsaus britų įrašų leidėjo dėmesys – lietuvių dainininkė Beatrich, regis, sėkmingai kopia tarptautinės karjeros laiptais.

080340686-fb570717-0839-4c34-b9f7-3a367f39b3e4Iš Šilutės kilęs boksininkas ir buvęs olimpietis Evaldas Petrauskas (26 m.) pirmadienio naktį susilaukė atžalos. Jam ir žmonai Godai Petrauskienei (23 m.) gimė duktė.

premija miliauskui_5Sausio 23-ąją šalia Šilutės rajono esančioje Agluonėnų seniūnijoje (Klaipėdos r.) įteikta rašytojos Ievos Simonaitytės vardo premija, kuri šiemet skirta Šilutės krašto atstovui, evangelikų liuteronų kunigui Valdui Miliauskui.

Premija dvasiškiui skirta už neatlygintiną savanorišką veiklą kasmet organizuojant ypač populiarią krikščionišką vaikų ir jaunimo stovyklą „Vanagai“, už didžiules pastangas ugdant ir puoselėjant jaunosios kartos dvasingumą, krikščioniškąsias ir dorovines vertybes. 


Pats V. Miliauskas „Šilutės naujienoms“ sakė, jog premiją sugražinsiąs atgal į Vanagus.

90 metisJudesys, grynas oras, žemės darbai sode, žvejyba, kokybiškas poilsis - tai šilutiškio Broniaus Krukonio ilgaamžiškumo paslaptis. Sausio 16 dieną 90-ąjį jubiliejų šventusio senjoro namuose net ir žiemos metu žydi gėlės, kasdien jis daro mankštą, išeina pasivaikščioti, bendrauja su jį mylinčiais artimaisiais. Vasaros metu Bronių dažniau sutiksi sode, kur jis dirba žemę, augina daržoves ir vaisius.

Ilgaamžis gyvena ir tvarkosi vienas, o jeigu reikia rimtesnės pagalbos, kreipiasi į dukras Janiną ir Genutę, kurios tėtį labai myli ir brangina.

„Džiaugiamės, kad turime tokį tėtį iš ilgaamžių giminės, kuris yra nepaprastai judrus, geras, puikus vairuotojas“, - gerų žodžių tėčiui negaili Janina ir Genutė.

Su gražiu jubiliejumi B. Krukonį sveikino Šilutės valdžios atstovai, o savaitgalį į Šilutę suvažiavo Vilniuje gyvenantys anūkai, proanūkiai.

5c4775edd7415Populiariausia pasaulyje lėlė „Barbie“ šiemet švenčia 60-metį. Šis istorinis žaislas užkariavo milijonus širdžių ir daugiau nei pusę amžiaus džiugina ne tik vaikus. Vertingiausios lėlės suaugusiųjų graibstomos aukcionuose ir kainuoja didžiules sumas. Kolekcininkai tiek pasaulyje, tiek Lietuvoje yra surinkę neįkainojamas kolekcijas ir kasmet su nekantrumu laukia, kada bus sukurtos naujos lėlės, vienetiniai modeliai. Šiais metais jų taikinyje – dešimtys garsiausių mūsų šalies dizainerių kurtų vienetinių lėlių, kurios vasario mėnesį bus pristatytos neeiliniame „Barbie“ jubiliejuje.

 

10 Rta_MorozovienMetereologai neabejoja: šią savaitę Lietuvoje gerokai atšals, tad žinomi žmonės sutiko pasidalinti savo įžvalgomis, ar mūsų šalyje įmanoma išgyventi be natūralių kailinių. Be kita ko, kailininkai ragina ieškančius naujų kailinių tai padaryti būtent dar šią žiemą, nes jau ateinantį sezoną turėtų ženkliai padidėti kailinių gaminių kainos.

Ne vieną dešimtmetį kailių rinkoje dirbantys verslininkai, šilutiškiai Saulius Kmitas ir Edvardas Vitkauskas mano, jog natūralūs kailiniai visada bus paklausūs, net ir keičiantis klimatui ar mados tendencijoms. Prekės ženklai „CarolinaKmit“ir „Eksa” kasmet pristato naujas kolekcijas ne tik Lietuvoje, bet ir tarptautinėse parodose. Šių prekės ženklų išskirtinius gaminius teko demonstruoti ir mūsų straipsnyje kalbintoms įžymybėms: I. Juozapaitytei, N. Lapinskienei, V. Malevskai, K. Murauskui; prieš mados fotografus su šių lietuvių gamintojų kailiniais pozavo R. Kaušiūtė ir R. Morozovienė.

 

Untitled-1 copyĮ Lietuvą ir Šilutę pirmą kartą prieš pusantrų metų atvykusi mums gerai žinomo buvusio Bogotos miesto mero Antano Mockaus dukra Dala Mockus atvira: nors iš pradžių pagrindinis jos kelionės tikslas buvo siekis išmokti lietuvių kalbos, šiandien ji vėl čia tiesiog dėl to, kad… jai patinka Lietuva ir jos žmonės, ir labai norisi daugiau sužinoti apie lietuvišką savo kilmę.

Su mergina pokalbiui susitikome Šilutėje, kur šios viešnagės metu ji daugiau nei savaitę praleido viešėdama pas savo tėčio pusseserę Kristina Šveikauskienę. Dala taip pat apsilankė Vilniuje, Kaune ir Nidoje ir pirmą kartą nuo vaikystės laikų pamatė… sniegą. Kolumbijoje šiuo metu yra apie 18-20 laipsnių šilumos, tačiau tai - ne vienintelis gamtos skirtumas, kuris merginai kelia susidomėjimą.

  • Naujausi
  • Populiarūs
  • Komentarai

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt