Svetainė

 

sirdeles lietuvaiLietuvos šimtmetis bei artėjanti vasario 16-oji – puiki proga visiems aktyviems piliečiams parodyti, kaip mylime savo gimtąją Lietuvą ir ką esame dėl jos pasiruošę padaryti. Iš pamario krašto, Šilutės kilusi Edita Mikužienė meilę išreiškė netikėtu būdu – ji sukūrė 100 širdelių su Lietuvos vėliava.

 

deividas-dulkys-su-zmona-mccall-maynor-5968c4f478a8aKrepšininko Deivido Dulkio ir jo žmonos, amerikietės McCall Maynor šeimoje – džiugios žinios. Praėjus vos kelioms savaitėms po Naujųjų, porą aplankė gandrai – Dulkiai sulaukė šeimos pagausėjimo ir jau sūpuoja pirmagimę, praneša 15min.

JUBILIATES 2„Klausiantiems kiek man metų, atsakau, kad 9, o šalia esantis nulis nieko nereiškia...“, - taip šmaikštavo garbaus 90-mečio prieš pat Naujuosius metus sulaukusi Žemaičių Naumiesčio gyventoja Genovaitė Pielikienė.

Kita bemaž tuo pat metu gimusi naumiestiškė Stanislava Stancikienė sakė, kad dar galėtų būti Žemaičių Naumiesčio seniūno padėjėja. Mat močiutė, aplankiusi miestelio centrą, kaip mat paskambina seniūnui ir informuoja, kur kokie medžiai turėtų būti nugenėti ar kur sušluotos šiukšlės vis dar neišvežtos.

Abi jubiliates tradiciškai aplankė Savivaldybės Socialinės paramos skyriaus vedėjas Alvidas Šimelionis, Žemaičių Naumiesčio seniūnas Virginijus Stasiulis ir socialinė darbuotoja Alma Pupšienė.  Ilgaamžėms įteikta gėlių, padovanota vitaminų ir po simbolinį 51 euro čekį - tokią sumą tradiciškai Savivaldybė skiria visiems 90 ir daugiau metų sulaukusiems jubiliatams.

nertos kojinytes_RamintaArtėjant gražiausioms metų šventėms šilutiškė Raminta Maziliauskytė nepamiršta tų, kuriems labiausiai reikia šilumos, gerumo ir su maišu savo rankų darbo dovanų kasmet ateina į “Šilutės naujienų” redakciją. Šilčiausius savo palinkėjimus moteris ir šiemet įnėrė į kelioliką nertų batukų porų, kurie bus išdalinti nepasiturinčių šeimų vaikams. Prie savo rankų darbo dovanų Raminta dar pridėjo visą maišą pirktinių kojinyčių.

 

LackoDainininkas Valdas Lacko (36 m.) savo pirmąjį solinį koncertą surengė salėje, kurioje beveik prieš du dešimtmečius intensyviai treniravosi sunkiosios atletikos varžyboms. Dabartiniame Hugo Šojaus konferencijų ir susitikimų centre Šilutėje dainininkas simboliškai pristatė naują savo dainą pavadinimu „Nauja pradžia“.

 

17. Stebuklo_filmavimas_nuotr.aut._Matas_AstrauskasDaug įsimintinų ir stiprių vaidmenų teatre sukūrusi, vakar savo 53-ąjį gimtadienį atšventusi Eglė Mikulionytė debiutavo kine – pirmą kartą jai teko pagrindinis moters vaidmuo. Kaip sako pati prieš savaitę kinuose pasirodžiusios tragikomedijos „Stebuklas“ aktorė: „Jau atrodo, kad viską suvaidinai ir viską padarei, metai bėga ir manai, kad nieko nauja neatsiras, o staiga – tokia dovana! Pasirodo, kad viskas tik prasideda...“. Aktorei antrina režisierė Eglė Vertelytė: „Džiaugiuosi, kad pagaliau Eglės talentu galima gėrėtis ir kino ekranuose“.

Juozas Zvirblis_ilgaamzisGardamo seniūnijoje Bliūdsukių kaime gyvenantis Juozas Žvirblis gyvenimu nesiskundžia. Jam visko užtenka - ir sveikatos, ir pinigų, ir su gyvenimo drauge Salomėja gražiai sutaria.

Lapkričio pabaigoje J.Žvirblis atšventė 90 metų jubiliejų. Matant senolį sunku patikėti, kad jam tiek metų, nes jis spinduliuoja gera nuotaika, guviai vaikšto, sklandžiai pasakoja apie savo ankstesnį ir dabartinį gyvenimą.

„Sėdėti negali, nes sustingsi, reikia vaikščioti, judėti”, - patarimą norintiems gerai jaustis duoda 90-metis.

Viktorija maciulyte_ccc„Dievas neskiria žmogui to, ko jis negali ištverti“, - sako šilutiškė Viktorija Mačiulytė. Atvirai pasakodama apie savąjį likimą, 21-erių mergina, gimusi su labai retais apsigimimų sindromais, neslepia emocijų - mūsų nuoširdus pokalbis apipintas ir šypsenomis, ir ašaromis.

Vis dėlto, paklausta, ko dėl savo negalios ji gyvenime turėjo atsisakyti, Viktorija švelniai nusišypso ir sako: „Nieko. Na, gal negaliu greitai bėgioti ar šokti scenoje. O visa kita - pasiekiama.“

Ir tik ilgiau kalbantis atsiveria, jog tam jai ir jos artimiesiems nuo pat pradžių reikėjo dėti daug fizinių pastangų, turėti valios ir kantrybės.

Butelys„Testamentas. Iš dvyliktos laidos keturiolikos abiturientų, sulaukusių aušros, kiekvienas pasirašo savo svajones, kurias numato įgyvendinti per 5 metus... 1976 metais birželio 16 dieną mes išsiskyrėme, nors sunku skirtis su klasės kolektyvu...“  


Tai ištraukos iš siuntinio, kuris praėjusią savaitę šilutiškius pasiekė iš praeities - buvo iškastas tvarkant Šilutėje, Žalgirio gatvėje esančio, apie 1975 metus statyto paminklinio akmens, kuris kadaise buvo dedikuotas sovietų kariams - išvaduotojams, prieigas.

Keturis dešimtmečius stiklo butelyje gulėjęs tų laikų mokyklinis sąsiuvinis, žinoma, pirmapradę savo išvaizdą jau yra praradęs, tačiau jame nesunkiai galima perskaityti ir tuometinių abiturientų godas, ir pasižadėjimus susitikti po 5-erių metų...

Ar jie susitiko?.. Klausimas kol kas lieka atviras.

  • Naujausi
  • Populiarūs
  • Komentarai

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt