Svetainė

airijos lietuviams_knygos_pakuojamos

Baigėsi Šilutės Soroptimos klubo inicijuotas ir daugelio Šilutės rajono gyventojų paremtas projektas "Dovanok lietuvišką knygą Airijos lietuviams". Soroptimistės akciją skyrė artėjančiams Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečiui.

Lietuvos ambasadorė Airijoje Rasa Adomaitienė gegužės 13 dieną šalia Dublino esančiame Blančardstaune (Blanchardstown) vienai iš didžiausių Airijos bibliotekų perdavė Šilutės Soroptimos klubo surinktas knygas.

fatima sulaikyta57-erių šilutiškę Danutę Mockienę supurčiusios tragedijos atėmė viską, kas brangiausia. Po 35-erių sūnaus nužudymo širdies žaizdas besigydančios moters laukė dar viena kraupi nelaimė - antrojo sūnaus mirtis.

Skurdeliene ilgaamze_su_dukra_ir_anuke„Gyvenimas buvo vargingas. Vaikus sunkiai auginau, tačiau džiaugiuosi, kad visi užaugo geri“, - sako penkių vaikų mama Zofija Skurdelienė. Balandžio 20 dieną Šilutėje gyvenanti ilgaamžė atžventė 95-ąjį gimtadienį.

Garbingo jubiliejaus proga ilgaamžę pasveikino Šilutės rajono savivaldybės Socialinės paramos skyriaus vedėjas Alvidas Šimelionis, socialinė darbuotoja Oksana Kalitina.

Riauba sveikinaIr vardinės, ir garbus 90-mečio jubiliejus - tokias progas gegužės 7-ąją šventęs šilutiškis Stanislovas Ruikys turi ką papasakoti apie ilgą savo gyvenimą. Prisipažįsta: buvo „kaip juodas arklys“ - tiek įvairiausių darbų ir papildomų pareigų visada ir vienu metu jam tekdavo.

Šilutėn senolis su žmona Joana atsikėlė tik prieš 10-metį ir dabar dienas leidžia dailiame namelyje Vandens gatvėje, greta podukros sodybos.

seneliu namai_seja_darzovePavasaris daugelį traukia į sodą ir daržą. Vieniems tai - darbas, kitiems - atsipalaidavimo ir mėgstamas laisvalaikio praleidimo būdas. Ypač, jei daržo puoselėjimas buvo mielas užsiėmimas daugelį metų.

Tą malonumą savo globotiniams nusprendė suteikti Šilutės senelių globos namai, įgyvendindami projektą „Savos daržovės“.

deividas-dulkys-delfi-ir-twitter-nuotr-74625042Iki sezono pabaigos Deividui Dulkiui liko vos vienos rungtynės, po kurių planavo išvykti poilsio, o grįžęs į Lietuvą laukti naujų karjeros pasiūlymų. Bet iš Krepšinis.lt sužinojęs, kad pateko į išplėstinį rinktinės kandidatų sąrašą, jis jau nebėra toks užtikrintas dėl savo vasaros veiklos tvarkaraščio. „Esu ne tiek nustebintas, kiek pamalonintas“, – šiek tiek pasimetęs prisipažino 29-erių gynėjas, iš paties Dainiaus Adomaičio kol kas taip ir nesulaukęs jokios užuominos.

paulauskaiDaugiavaikių šeimų asociacija MES skelbia „2017 Metų šeimos rinkimus“. Kaip ir kasmet, šiais metais bus išrinkta šeima, galinti tapti sektinu pavyzdžiu visoms Lietuvos šeimoms.

Šiame konkurse dalyvauja ir traksėdiškių Eglės bei Valerijaus PAULAUSKŲ šeima, auginanti šešias atžalas.

Balsuoti už šią gausią šeimyną galima puslapyje http://www.dsa-mes.lt/metu-seima-2017/.

motina SkurdelieneArtėjant Motinos dienai, gegužės 5-ąją, į šalies Prezidentūrą ir vėl suvažiuos didžiausios pagarbos vertos moterys iš visos Lietuvos - 7 ir daugiau vaikų pagimdžiusios ir dorais žmonėmis išauklėjusios motinos, kurias sukvietė šalies Prezidentė Dalia Grybauskaitė.

Šilutės rajonas šiemet į iškilmes išlydės Vainute gyvenančią Aldoną SKURDELIENĘ, kuriai Prezidentė įteiks ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ medalį.

Untitled-1 copyRusnėje (Šilutės r.) jau pradėtas statyti laivas, kuriuo birželio pabaigoje į naują žygį leisis istoriko Alfredo Bumblausko vadovaujamos Nacionalinės ekspedicijos dalyviai. Pernykščio televizijos projekto (LRT televizija) autoriai užsimojo šiemet upėmis apiplaukti istorines Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės ir Abiejų Tautų Respublikos žemes Lenkijoje.

Naujojo maršruto kontūrai jau nubrėžti, Rusnėje statomas kur kas didesnis ir talpesnis laivas, kuriuo plauks ekspedicijos dalyviai. Planuojamas televizijos projektas truks ilgiau negu pernykštis – žygeiviai Lenkijos upėmis plauks apie tris savaites.

  • Naujausi
  • Populiarūs
  • Komentarai

Ukmergės naujienos