Svetainė

D.Dulkys svečiuojasi "Zip FM" studijoje. / Kadras iš Youtube.com"Zip Fm" laidos "Radistai" vedėjai tęsia krepšinio temą. Šį kartą tiesioginiame eteryje vedėjas Jonas Nainys kamantinėjo iš JAV sugrįžusį Lietuvos rinktinės kandidatą Deividą Dulkį, kuris laidoje lankėsi su sese Kamile.

Iš Šilutės kilęs gynėjas pasakojo apie pasiryžimą siekti svajonės, pirmuosius žingsnius NCAA lygoje ir norą atstovauti nacionalinei mūsų šalies komandai.

dulkysŠilutiškis krepšininkas Deividas Dulkys (24 m.), žaidžiantis Floridos universiteto „Seminoles“ komandoje, savo artimuosius ir gerbėjus nustebino malonia žinia. Vaikinas pasipiršo savo draugei, amerikietei Mccal Maynor (23 m.), rašo lrytas.lt.

Sportininkas patikina, kad jis nėra meilės emigrantas – prieš šešerius metus išvykti už Atlanto jį privertė kitos aplinkybės, o savo mylimąją lietuvis sutiko studijuodamas universitete Floridoje.

E.Emelyanovas Pamaryje pristatė savo naujausią knygą „Dviejų tūkstantmečių sandūroje“. / F.Bajoraičio viešosios bibliotekos nuotr.Fridricho Bajoraičio viešojoje bibliotekoje šilutiškius į susitikimą pakvietė kraštietis, 1952 m. Šilutės pirmosios vidurinės mokyklos (dabar - Šilutės pirmoji gimnazija) abiturientas Emelyanas Emelyanovas.

Nusipelnęs Rusijos Federacijos mokslo veikėjas, Rusijos gamtos mokslų akademijos narys, geologijos ir mineralogijos profesorius, habilituotas daktaras E.Emelyanovas Pamaryje pristatė savo naujausią knygą "Dviejų tūkstantmečių sandūroje" (2012), atskleidžiančią autoriaus kelią į didįjį mokslą.

yellow taxi1Visos Lietuvos didžiausio užmaršuolio titulą būtų galima prikabinti vienam vilniečiui, kuris prieš kelerius metus troleibuse pametė dvejų metukų dukrytę. Jos pasigedo tik grįžęs namo. Šilutėje tokio įvykio dar nepasitaikė, tačiau taksi vairuotojai sako, kad jiems netrūksta ne tik kasdienių, bet ir intriguojančių, o kartais šokiruojančių radinių, tokių kaip... panaudotas tamponas!

Linksmai provokuodami jie klausia, kas žino daugiau - žurnalistai ar taksi vairuotojai?

daugiavaike motina su prezidenteJau penktąją mūsų rajono daugiavaikę motiną, išauginusią ir dorais žmonėmis išauklėjusią 7 ar daugiau vaikų, šalies Prezidentai apdovanoja ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ medaliais.

Šiemet Motinos dienos proga toks apdovanojimas įteiktas pirmajai Gardamo seniūnijos atstovei - Juškaičių kaime gyvenančiai Bronei DAMBRAUSKIENEI.

Į sostinę vaikų palydėta motina liko sužavėta priėmimu Prezidentūroje ir Prezidentės pagarba ir vis kartojo: „Nesitikėjau gyvenimo pabaigoje tokio dėmesio ir pagarbos sulaukti“.

O trečiadienį į Juškaičius suko seniūnijos ir rajono vadovų automobiliai - ir jie sveikino rajoną garsinančią Motiną, kurios vienos šeimoje jau yra daugiau nei 100 žmonių.

Pirmasis gegužės sekmadienis - Motinos diena. / stock.xchng nuotr. Kokius žodžius pasakyti mamai Motinos dienos proga? „Google“ paieškos sistema išmeta per 35 tūkst. rezultatų. „Šilutės naujienų“ pašnekovams tokia užklausa visai nereikalinga.

Galvodami apie savo mamas lopšelių-darželių „Ąžuoliukas“ ir „Gintarėlis“ mažieji čiauškėjo, linkėjo, pasakojo iš savos patirties ir nutilę nuoširdžiai prisipažino, jog net neranda tokių žodžių, kuriais galėtų savo meilės dydį apibūdinti.

Poetiškai apie savo mamas kalbėjo Šilutės pradinės mokyklos vaikai, o vyresnieji, prisiminę vaikystę, neslėpė, kokias išdaigas buvo iškrėtę.

metu bibliotekininkeŠiemet kaip niekad ilgai paslaptyje laikytas geriausios Pamario krašto bibliotekininkės vardas, kaip jau tapo įprasta, buvo ištartas baigiantis Nacionalinei bibliotekų savaitei. Tačiau į šventę bibliotekoje susirinkę svečiai sužinojo ne tik tai, kad geriausios 2011 m. Pamario bibliotekininkės titulas suteiktas Sandrai JABLONSKIENEI.

Visų antakiai šoktelėjo aukštyn, o lūpos kryptelėjo lankeliu, kai iš save trečiojo amžiaus atstove ir Pamario krašto bendruomenių išrinktąja titulavusios senjoros lūpų išgirdo, kad 2012 m., pasirodo, yra paskelbti staigaus senėjimo metais...

silutes city copyMuzikos ritmu jaunieji Šilutės atlikėjai užvaldė sceną. Popso, roko, kantri ir repo stilių kokteilį suplakė repo grupės „Šilutės city“ nariai Žilvinas Jakas ir Nerijus Jocas. Pajutę renginių trūkumą, vaikinai nutarė šią nišą užpildyti ir patys suorganizavo koncertą.

keramikas valciukas su zmona salneKeramiko, skulptoriaus Audriaus VALČIUKO namus supainioti su kitų sudėtinga, mat jau prie durų pasitinka molinukas. Kintų seniūnijos Suvernų kaimelyje gyvenantis tautodailininkas pastebi, kad jį supanti gamta, aplink siaučiančios stichijos nuramina, įkvepia ir sukuria harmoniją. Trūksta laiko - tai vienintelė priežastis, iki šiol neleidžianti talentingam menininkui prie kitų pomėgių pridėti dar kelis: išmokti groti ir buriuoti.

Kuo susijusi šiemetinė „Eurovizijos“ daina ir lietuviškas identitetas? Audrius paaiškina.

  • Naujausi
  • Populiarūs
  • Komentarai

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt