Svetainė

Egidijus BudrikisPosakis „Pasakyk savo planus Dievui, kad turėtų iš ko pasijuokti” puikiai tiktų buvusiam šilutiškiui Egidijui BUDRIKIUI. 11-toje klasėje išvykęs į JAV siekti savo svajonės - tapti profesionaliu krepšininku, dabar vaikinas pakeitė gyvenimo prioritetus.

Visuomet pirmoje eilėje buvęs krepšinis pasitraukė į antrą planą, o dėmesį užkariavo studijos Los Andželo mieste, kuriame daugiausiai netikrų šypsenų pasaulyje, vienoje geriausių JAV madų mokyklų, modelio darbas ir drabužių kūryba.

Mūsų pokalbis - ne tik apie oranžinį kamuolį, bet ir apie tigrinius raštus, tuštybę ir lietuvius dėžutėje.

Mados pasaulyje labai vertinamas tas modelis, iš kurio veido galima makiažu išgauti skirtingus charakterius. / Asmeninio archyvo nuotr.Trys merginos atėjo į modelių atranką Šilutėje ir bendravo su modelių agentūros „Image Group” vadovėmis Meda Jonaityte - Anaya ir Julija Ulvydiene. Grožio pasaulio žinovės važinėja po Lietuvą, ieškodamos mados pasauliui tinkančių naujų veidų.

Pasak Medos, lietuvaitės dažnai bijo ir kuklinasi. Ypač mažuose miesteliuose vis dar gajus mitas, kad tik niekas nesužinotų, kad buvau atrankoje, nes, jei nepasiseks, iš manęs juoksis... Vienu metu ėmė plisti nuomonė, kad modelis - kvailumo įsikūnijimas, o grožio industrija - tuštybė. Šiuos mitus bandė paneigti agentūros atstovės, Šilutėje jau atradusios būsimą modelį.

Mitus paneigė ir šilutiškė Kristina SERVAITĖ, profesionali manekenė, kurią, tiesiog einančią gatve Klaipėdos jūros šventėje, pastebėjo agentūros atstovai. Merginai, kuri paauglystėje jautėsi bjauriuoju ančiuku, gulbę savyje padėjo atrasti Milanas.

Šilutiškis T.Čeida prisipažįsta, jog hip-hop’as kiauriai persunkęs visą jo gyvenimą. / Asmeninio archyvo nuotr.Kylanti žvaigždė, dideliais sportbačiais minanti vis gilesnius pėdsakus repo muzikoje, šilutiškis Tautmilas ČEIDA - Kamy, atskleidžia, jog hip-hop’as kiaurai persunkęs visą jo gyvenimą. Kartu su iš Alytaus rajono kilusiu Valdu KAZAKEVIČIUMI - Dee vaikinas šia muzika kvėpuoja ir nebijo drąsiai teigti, jog judviejų grupė „Dee & Kamy” sukurta bendrai misijai - puoselėti senojo repo tradicijas. Pirmą kartą užlipęs ant scenos tuometiniuose Šilutės kultūros namuose Tautmilas jautėsi puikiai. Jau tada žinojo - scena jo vieta.

Muzikos kritikai lyg susitarę tvirtina, jog jaunieji atlikėjai trenkė it žaibas apsnūdusioje Lietuvos hip-hop’o padangėje. Nepriekaištingai angliškai repuojantis Kamy ir funk, soul bei džiazo muzikos elementus meistriškai kūriniuose sujungiantis Dee - teigiamų emocijų pritvinkęs sprogstamasis užtaisas rankose jau laiko debiutinį savo albumą „Original taste”. Pagyrų talentingiems kūrėjams negailintis „G&G Sindikato” įkūrėjas ir narys Gabrielius Liaudanskas - Svaras pripažįsta, jog „Dee & Kamy” gali pakeisti šalies hip-hop’o scenos veidą.

0003-1264602079 smelevicius su puseles vaikais60 metų - daug, ar mažai? O jei tiek pat yra gera tau linkinčių žmonių?

Penktadienį didžiulis būrys bičiulių susirinko pasveikinti Šilutės turizmo ir paslaugų verslo mokyklos lietuvių kalbos ir literatūros mokytojo, poeto, renginių vedėjo Mintaro Smelevičiaus 60-ojo jubiliejaus proga.

„Aš - mokytojas. Tūkstantį kartų visiems sakysiu“, - save pristatė jubiliatas, todėl simboliška, kad jo šventė irgi vyko mokykloje. Pasak M.Smelevičiaus, „koks nors verslininkas (pabraukta du kartus) pasakytų: „durnius - šneka pinigų neturėdamas. Bet man nereikia pinigų.“

Ir iš tiesų, kam gi jie, jei visą M.Smelevičiaus portretą ir gyvenimą galima sudėlioti iš mažų detalių, kurias pateikia jo didžiausias turtas - artimieji ir draugai.

  • Naujausi
  • Populiarūs
  • Komentarai

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt