Svetainė

airija 017Neseniai Airijoje viešėjęs šilutiškis televizijos laidų ir renginių vedėjas Marijus BUDRAITIS iš svečios šalies grįžo kupinas įspūdžių ir sužavėtas lietuvaičių sėkmės istorijų.

„Kai žmonės skaitys šį straipsnį, ko gero, juos ims pavydas - tie lietuviai, su kuriais teko bendrauti, Airijoje gyvena išties neblogai ir yra rimtai įsikabinę į gyvenimą šioje šalyje“, - sakė M.Budraitis.

bundorfas kolekcija buteliukaiParoda, skirta tik moteriškai auditorijai. Tokių Šilutėje reta, bet kaip tik tokia paroda kovo 8 dieną atidaryta Šilutės muziejuje.

Parodos „Kvapų ir muzikos pasaulis“ iniciatorės - muziejininkės parodyti dailiosios lyties atstovėms dar daugiau grožio prikalbino žinomą šilutiškį kolekcininką Henriką BUNDORFĄ.

Jis iš įvairiausių bene pusės tūkstančio kvepalų buteliukų kolekcijos atrinko apie 130 įdomiausių eksponatų, o jų pristatymą papuošė žymios dainininkės Mirei Matje dainos iš H.Bundorfo plokštelių kolekcijos. Prancūziška muzika itin derėjo prie išskirtinio grožio kvepalų buteliukų - juk kas, jei ne Paryžius diktavo ir tebediktuoja madas, tarp jų - ir kvepalų?..

Simboliška, jog ir pačiam kolekcininkui kovo 8-oji - įsimintina diena, mat tai jo gimtadienio išvakarės. Tad parodos atidarymo metu moteris su švente sveikinęs p.Henrikas ir pats sulaukė gausių sveikinimų 80-mečio jubiliejaus proga.

Paroda veiks iki kovo 26 dienos.

virgina pankauskieneKovo 8-osios proga „Šilutės naujienos“ ieškojo veiklios ir iniciatyvios moters, asmenybės, galinčios pasigirti ne vien karjeros pasiekimais.

„Man patinka būti moterimi. Be to, moteriškumo tikrai nereikia gėdytis“, - tikina antrai kadencijai Šilutės r. apylinkės teismo pirmininkės pareigoms eiti paskirta teisėja Virgina PANKAUSKIENĖ.

Per praėjusius metus 30 baudžiamųjų, apie 350 civilinių ir apie 50 administracinių bylų išnagrinėjusi teisėja išties švyti moteriškumu ir tik dar kartą patvirtina posakį, kad teisėjų bijoti neverta. Jei tik, žinoma, nesate kuo nors prasikaltęs, o jūsų kaltė yra įrodoma nepaneigiamais faktais.

IMG 3836Tylus rytas Petrelių kaime, Saugų seniūnijoje. Iš tautodailininko Rimanto PILIBAVIČIAUS ir jo žmonos Astos namų kiemo į keliuką išbėga kudlotas šuo Vajus, vardą gavęs nuo žodžio „vėjas“.

Paskui jį ateina ir sodybos šeimininkas, tautodailininkas R.Pilibavičius. Sukame į namuose įrengtas kūrybines dirbtuves ir susėdę prie Rimanto rankomis ornamentuoto virtuvės stalo, šnekame apie tai, už ką tautodailininkas taip vertinamas, - apie tapybą ant senų Pamario trobų lentų.

90metis bagdonasGražaus būrio svečių praėjusią savaitę buvo pilni šilutiškio Zenono BAGDONO namai. Pasveikinti 90-ąjį gimtadienį vasario 20-ąją švenčiančio tėčio suvažiavo trys dukros, sūnus, aštuoni vaikaičiai ir vienas provaikaitis. Atvyko net rajono meras, Socialinės paramos skyriaus ir seniūnijos vadovai.

Žvalus jubiliatas pats pasitiko svečius, sodino užstalėn ir vieną po kito pasakojo ilgo savo gyvenimo nutikimus. Nors ir sunkaus, nelepinusio to gyvenimo kelio būta, bet kartu ir daug gero dovanojusio: mokslo paragauti leidusio, sveikatos nepagailėjusio, nuo skaudžių smūgių apsaugojusio.

zuvedros sokejai5Šilutiškius sportinių šokių mokantys treneriai Lina DIKTANAITĖ ir Donatas BLUSIS, praėjusią savaitę tapo ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ Riterio kryžių kavalieriais.

vestuves Kuboje 8Tradicines vestuves su užstalės dainomis, puota giminei, mišrainių valgymu dvi dienas, nuotraukomis prie vartelių ir berželių fotografas Mantas PRALGAUSKAS ir jo žmona Rasa SKRIDAILAITĖ iškeitė į salsą Kubos paplūdimyje, kokteilius iš kokoso riešutų, maudynes su drabužiais baseine ir šventę tik dviems.

Meilės dienos proga „Šilutės naujienos“ nori šiek tiek sušildyti žiemišką baltumą ryškiais ir saulėtais egzotikos vaizdais.

vilkyciu simtameteŠimtametė vilkytiškė Bronė KAIRIENĖ pasakoja, kad gyvenimas buvo nelengvas: anksti tapusi našlaite, iš prad-ių turėjo tik medinį šaukštą ir aliumininę šakutę. Dabar senolė jaučiasi turtinga, mat išaugino penkis vaikus, turi būrį anūkų ir provaikaičių.

Žvali, šmaikštaujanti šimtametė ilgaamžiškumo recepto nepateikia, tik ne kartą pakartoja, kad nori judėti ir krutėti.

budraitis su cdVa, ir vėl tas Budraitis! Greičiausiai taip skamba vienas iš pavydžių anoniminių komentarų internete, kurį kompiuterio klaviatūra tulžingai skrebena nesugebantieji pažiūrėti į akis. Tokie pasakymai poetui, renginių vedėjui ir organizatoriui Marijui BUDRAIČIUI kelia juoką.

Sceninės veiklos 20-metį netrukus paminėsiantis žinomas Šilutės visuomenės veikėjas ir kūrėjas būsimą grandiozinį koncertą skiria, visų pirma, draugams. 2,5 val. trukmės koncerte tuntas garsių Lietuvos atlikėjų dainuos tik M.Budraičio žodžiais.

„Šilutės naujienų“ kava su Marijumi, be kita ko, Šilutės televizijos laidų autoriumi ir prodiuseriu, - jo televizijos studijoje, kur dažniausiai jis atlieka priešingą vaidmenį - kalbina pašnekovus.

  • Naujausi
  • Populiarūs
  • Komentarai