Svetainė

 

130848068-ea3c787d-a78d-4f29-adc1-58bf21a1be00Vienoje pagrindinių Vilniaus gatvių greta arbatos ir prieskonių parduotuvės bene kasdien stovi nuotaikingos merginos, kviečiančios paragauti įvairių skonių karštos rinktinių žolelių arbatos.

Iš beveik 300 skirtingų ir spalvingų žolelių derinius kurianti parduotuvės „7 Ievos namai“savininkė ir įkūrėja, iš Rusnės miestelio kilusi Ieva Jonaitienė kartu su vyru ir verslo partneriu Valdu tikino, kad degustacija parodo tikrąją arbatos gėrimo proceso magiją, kuomet išvirtu karšto gėrimo puodeliu žmonės dalijasi vieni su kitais.

„Savo arbatą vis dar geriu kiekvieną dieną ir ji man tikrai neatsibosta“, – šypsojosi žolininkė, pasakodama, ką skirtingos arbatžolių gėrimo tendencijos gali pasakyti ne tik apie patį žmogų, bet ir visą miestą, kuriame jis gyvena.

delfinas1Nuotrauka, kurioje 250 kg sveriantis Kalifornijos jūrų liūtas pakšteli savo treneriui į skruostą žavi nuoširdumu, nesuvaidintomis emocijomis, žmogaus ir gyvūno draugyste. Dar įdomiau pasidaro, kai sužinai, kad žmogus šalia egzotiško gyvūno - šilutiškis Tomas Lebeckis, jau šešioliktus metus Klaipėdos jūrų muziejuje dirbantis ne tik su jūrų liūtais, bet ir su delfinais.

„Manau gyvūno elgesys stipriai piklauso nuo žmogaus santykio su gyvūnu: jeigu tu gerai elgiesi su juo, tai ir jis su tavimi bus geranoriškas, teigiamai reaguos į tave, pasiduos mokymams“, - sako Tomas.

21 prižiūrimą gyvūną - 16 delfinų ir 5 Kalifornijos jūrų liūtus Tomas puikiai pažįsta ne tik iš elgesio, bet ir skleidžiamų garsų. Treneris juokauja, kad niekada nežino, kada darbe gaus šalto dušo, nes kai gyvūnai pasiilgsta, dėmesį į save atkreipia... išmaudydami.

O dvi delfinės - Gabija ir Tija - Tomui ypatingos, nes yra jo dukrų bendravardės.

 

5bbc416b9d33cTeigiamos kurkumino savybės ne be reikalo vertinamos ne tik medicinoje, kulinarijoje, bet ir kosmetologijos pasaulyje. Jaunystės eliksyru pramintas ekstraktas odos ląsteles prisotina kolageno, kuris padeda kovoti su odos senėjimu. Dėl daugybės sveikatai naudingų kurkumino savybių jį vertina ir mūsų grožio specialistai. Veido mankštų trenerė Viktorija Baltramiejūnienė pripažįsta jau seniai įvertinusi šio ekstrakto naudą ir naudojanti jį įvairioms veido procedūroms.

 fotokonkursas 1_vietaVakar minėjome Pasaulinę gyvūnijos dieną. Šiai progai įprasminti, „Šilutės naujienų“ redakcija buvo paskelbusi fotokonkursą „Mano augintinis“. Šunis, kates, papūgas, kalakutą, ožiuką, triušį, voverę, gaidžius, gandrą, netgi akvariumo gyventoją aksolotį, veislinius ir neveislinius, naminius ir lauko gyvūnus pamatėme jūsų atsiųstose nuotraukose.

Svarbiausia, kad ir koks bebūtų gyvūnas - jūsų nuotraukose jis mylimas!

Per beveik tris savaites į redakcijos elektroninį paštą atkeliavo 266 nuotraukos, dar daugiau kaip 100 nuotraukų internautai kėlė į komentarus feisbuke.

Kaip ir skelbėme, šios dienos laikraštyje metas paskelbti konkurso prizinių vietų laimėtojus.

egle fRugsėjo 24 dieną Vyriausybės rūmuose buvo pasveikinti sportininkai, kurie pasiekė įspūdingų pergalių pasaulio ir Europos čempionatuose 2018 metais. Tarp apdovanotojų buvo ir šilutiškė rankų lenkikė Eglė Vaitkutė bei jos treneris Aleksandras Pancerovas. Apdovanojimus įteikė pats Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis.    

 

065814424-5c0942c9-fda9-48f3-ba45-2a5928a3fa67Seimo pirmininko pavaduotojo pareigas siekiantis eiti Seimo frakcijos Tvarka ir teisingumas seniūnas Remigijus Žemaitaitis nustebino kolegas nauju įvaizdžiu.

Diart kolekyvasAsmeniškai jums pagamintos ir papuoštos darbo knygos, vestuvių ar krikštynų albumai, kūdikių pasiekimų knygos, atvirutės ir dar daugybė kitų rankų darbo dovanų laukia jūsų Lietuvininkų g. 55 įsikūrusiose kūrybinėse dirbtuvėse „DiArt“.

Penktadienį, rugsėjo 14 dieną, įvyko oficialus šių dirbtuvių atidarymas. Su nauju žingsniu šių namų įkūrėją ir sielą šilutiškę Dianą Igarę sveikino šeimos nariai, bičiuliai.

Visgi šioje srityje dirbanti Diana ne naujokė. Jos gamintas darbo knygas jau pamėgo grožio, puošybos ir šou srityse dirbančios Lietuvos žvaigždės. Daugybė albumų, atsiliepimų ar linkėjimų knygų ir kitų „DiArt“ gaminių iškeliauja į įvairius Lietuvos miestus.

Prieš penketą metų rankdarbius verslu pavertusi moteris šiandien išpildė savo svajonę - Šilutėje atidarė knygrišyklos fabrikėlį- dirbtuves. Jai talkina trys pagalbininkės, kasdien atskrieja daug užsakymų.

Veiklioji Diana nežada sustoti ir ateityje - rankdarbių iš popieriaus paslapčių ji norėtų išmokyti ir moteris, kurioms tai būtų ne tik puikus laisvalaikio praleidimo būdas, bet ir poilsis nuo buities rūpesčių.

 

123026613-d8007268-da82-422a-85ba-ee00c19ef027Trys oficialūs viešnamiai, o viename jų galbūt pasirašyta sutartis ir Klaipėdos kraštas prijungiamas prie Lietuvos. Tai vyko Šilutėje. Šiame mieste yra daug paslapčių, kurias turi atskleisti istorikai.

 

loterija automobilis_dovana_Is_kaires_-_automobilio_OPEL_CORSA_laimetoja_Ramute_Micaviciene_desineje_-_OPEL_atstov_Jekaterina_GedgaudieneŠiemet dešimties metų jubiliejų švenčiantis Klaipėdoje įsikūręs prekybos centras „Banginis“ šilutiškei Ramutei Micavičienei 46-ojo gimtadienio proga įteikė pačią geriausią dovaną, kokios tik moteris galėjo tikėtis. Prekybos centre „Banginis“ rugpjūčio 1-ąją dieną startavo žaidimas, kurio metu galima laimėti iš viso net 10 naujutėlaičių automobilių – po vieną automobilį kas mėnesį.

  • Naujausi
  • Populiarūs
  • Komentarai

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt