Svetainė

Valdas Lacko Su TavimŠių ir praėjusių metų Nacionalinėje Eurovizijos atrankoje didelio pasisekimo ir populiarumo sulaukęs rusniškis Valdas Lacko pristato naują dainą „Su Tavim“.

Zarambiene ilgaamze_90„Jūs galvojate, kad aš apsirikau? Nieko aš neapsirikau - man tikrai 90 metų“, - ją atėjusių pasveikinti svečių nuostabai sako šilutiškė Adolfina Zarambienė.

O nustebti tikrai buvo dėl ko: 90-metį švenčianti močiutė pasitiko pasipuošusi, su šypsena ir spinduliuojanti gerą nuotaiką. Negana to, ji dar prasitarė, kad labai mėgstanti šokti, tad dar kartais ir į anūko Aurimo klubą „Goldenroom“ nueinanti.

maya-58f9cb073714eNuo debiuto Lietuvos popscenoje 2013-aisiais iki praėjusių metų pabaigos buvo slepiama, kas yra atlikėja Maya. Atspirties tašku dainininkei tapo pilnametystė. Ji prisistatė savo gerbėjams tikruoju vardu. Prisistatymas daugeliui buvo toks pat netikėtas, kaip ir kiekvienas naujas jos kūrinys. Maya jau yra pristačiusi 7 dainas, kurios „Youtube“ sulaukė itin didelio susidomėjimo. Šįkart atlikėja dalijasi ne tik nauja daina „Nelyja“, bet ir specialiai jai sukurtu vaizdo klipu.

LukosiusBalandžio 14 d. Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Šilalės rajono policijos komisariate (toliau – Šilalės r. PK) buvo pristatytas naujasis Šilalės r. PK viršininkas šilutiškis Audrius Lukošius.

ilgaamzes Kazlauskiene_ir_KuskieneŠilutės rajono savivaldybė tęsia tradiciją jubiliejų proga pasveikinti rajono ilgaamžius. Kovo pabaigoje Socialinės paramos skyriaus vedėjas Alvidas Šimelionis ir socialinė darbuotoja Oksana Kalitina aplankė šilutiškes Zofiją Ščerbetkienę, Bronę Kuskienę ir Aldoną Kalinauskienę. Senolėms linkėta daug stiprybės ir sveikatos.

Gydytoju pomegiai_Balcenas_su_Padimansku_krepsinio_rungtyneseNe vien duona žmogus sotus, ne vien vaistais jis gydomas. Todėl Pasaulinės sveikatos dienos išvakarėse sėdame su dviem Šilutės ligoninės gydytojais kalbėtis apie... Ne, ne apie ligas ir vaistus, o apie širdžiai mielus laisvalaikio pomėgius.

„Įrodykite mūsų skaitytojams, kad kiekvienas žmogus turi turėti labai mėgiamą užsiėmimą, kad miela veikla palaiko ne tik fizinę, bet ir psichikos sveikatą“, - prašau urologo Edgaro PADIMANSKO ir odos ligų gydytojo Leono BALČĖNO.

Ir jie įrodo. Vienas nedelsdamas patikina, kad jei žemėje nebūtų motociklo, meškerės ir krepšinio aikštelės, jo jau seniai lauktų „plačiai minkštų palatų duris atvėręs Švėkšnos psichiatrijos departamentas“. O antrasis pirštu pabaksnoja į stalą, ant kurio po stiklu, be naujausių medikamentų informacinių lapelių, guli ir Klaipėdos krepšinio komandos „Neptūnas“ varžybų grafikas visam balandžio mėnesiui.

Abu kartu jie dar išplečia akis ir perklausia: „Negi yra tokių žmonių, kurie hobio neturėtų?..“ Galų gale reziumuoja: „Blogai tokiems, labai blogai“.

Velyku stalas_StanelieneSekmadienį - gražiausia pavasario šventė - Velykos. Neseniai rašėme, kaip šią šventę švęsdavo senieji šio krašto gyventojai. Šiandien kalbiname dabartinius - gydytojus, verslininkus, politikus, bankininkus, kultūros įstaigų atstovus: „Kokie Jūsų Velykų pusryčiai? Su kuo valgote kiaušinius?“.

1Į Vilnių atvyko lietuvių kilmės Vokietijos poetė ir grafikė Aldona Gustas. Ji dalyvaus savo parodos „Moterys su burnomis“ atidaryme Lietuvos nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje, kuris vyks balandžio 11 d. 18 val.

A.Gustas gimė 1932 m. Šilutės rajone, čia ir Klaipėdoje prabėgo jos vaikystė. Per Antrąjį pasaulinį karą jos šeima bėgo iš tėvynės ir 1945 m. pasiekė (Vakarų) Berlyną, kur menininkė gyvena iki šiol.

Sultekis Velykiu_gamybaJau baigėsi kovas ir atkeliavo Velykų, sulatekio, karvelinio arba mildvynio mėnuo - balandis. Kovo 25 dieną, šeštadieninė Lietuvininkų tarmės mokyklėlė virto etno dirbtuvėlėmis. Šilutės Hugo Šojaus muziejaus direktorė Indrė Skablauskaitė papasakojo apie senuosius mūsų krašto papročius, o Švėkšnos muziejininkė Monika Žąsytienė pamokė pasigaminti pavasario pranašus Velykius, vaikų dar vadinamus „oliziukais“.

  • Naujausi
  • Populiarūs
  • Komentarai

Ukmergės naujienos