Svetainė

Luca gamina_makaronus „Tokio lygio restoranas yra kažkas vau ne tik Šilutėje, bet ir visoje Lietuvoje. Tokią vietą sunkiai atrastum netgi Vilniuje“, - apie naująjį itališko stiliaus restoraną Šilutėje „Kitchen Inn“ sako italų virtuvės šefas Gian Luca Demarco.

Luca vadovauja ne vienam restoranui Vilniuje, yra televizijos laidų žvaigždė, o šilutiškių verslininkų Jurgitos ir Aurimo Pikelių prašymu tapo ir restorano „Kitchenn Inn“ virtuvės šefu.

Kokybiškiems itališkiems patiekalams gaminti Šilutėje Lucai yra sukurtos tobulos sąlygos: čia įrengta unikali picų kepimo krosnis, mėsos brandinimo spintos, pastos gaminimo aparatas, ledų gaminimo laboratorija.

Kiekvieną rytą restorane gaminama šviežia pasta (itališki makaronų gaminiai), picų tešla brandinama mažiausiai parą, o mėsa kepama ant grilio. Produktų spalva išgaunama natūraliais dažais, pavyzdžiui sepijų rašalų ar anglies tabletėmis.

Praėjusią savaitę Luca visus šilutiškius kvietė į vakarienę, kurios metu pristatė „Kitchen Inn“ virtuvę ir papasakojo apie itališkų patiekalų ypatumus. Norinčiųjų buvo tiek daug, kad vakarienę teko surengti ir  kitą vakarą.

 

Untitled-2 copy5 milijonai peržiūrų internetinėje svetainėje „Youtube“ ir sutartis su viena žinomiausi pasaulyje muzikos įrašų kompanijų. Iš Šilutės kilusios Beatričės Pundžiūtės, arba tiesiog Beatrich, dainą „Superstar“ drąsiai galima vadinti šios vasaros hitu. Tačiau jauna mergina – ne vieno hito atlikėja. Tuo įsitikinti galės visi, jau šį penktadienį atvykę į Beatrich gyvo garso koncertą populiariausiame Lietuvoje gėjų klube „Soho“.

 

Piesinys-1000x56327-erių šilutiškis Saulius Gudelevičius sako, jog yra vienas iš tų menininkų, kuriam menas yra pragyvenimo šaltinis. Arba, tariant paprastai, valgau iš to duoną, neslepia jis. Paklausite, kuo šilutiškis susijęs su Kaunu? Išmintis byloja, jog meno kūrinys, kai jis sukuriamas, nebepriklauso menininkui, jis priklauso visiems. Tad taip nutiko ir šį kartą – visai neseniai Sauliaus kuriamas gatvės menas buvo pastebėtas Kauno valdžios atstovų ir nugulė prie pavojingiausių pėsčiųjų perėjų mieste.

DEIMANTINES 2Dvi dukros su žentais, šeši anūkai ir anūkės su sutuoktiniais ir aštuoni proanūkiai susirikiavo į sveikintojų eilę juknaitiškių Eugenijos ir Juozo Kvedaravičių deimantinėse vestuvėse.

Šilutės r. savivaldybės Civilinės metrikacijos skyriaus vedėja Lilija Valaitienė „Šilutės naujienoms“ sakė, kad, kiek ji pamena, tai pirmosios deimantinės vestuvės registruotos šiame skyriuje. Auksinės vestuvės skyriuje registruojamos bent kartą ar kelis kartus per metus. Tačiau 60 metų santuokos patvirtinimas - pirmas.

Deimantinius jaunavedžius pasveikinti atvyko ir mero regalijomis pasipuošęs savivaldybės vadovas Vytautas Laurinaitis. Sveikindamas ilgamečius sutuoktinius, jis sakė, kad jų gyvenimas turėtų būti užkrečiamas pavyzdys visiems.

moliugas 79_kgŽemaičių Naumiesčio seniūnijoje esančiame Žalpių kaime auga moliūgai rekordininkai - pagalvojome trečiadienį, kai pamatėme, kokio dydžio daržoves užaugino čia gyvenančios kaimynės Vilija Eičienė ir Lina Šedienė.

Vilijos moliūgas svėrė 43,2 kg, o štai Linos užauginta daržovė kaimynės moliūgą pranoko kone du kartus - svėrė net 79 kg!

Zvirblis ukininkas_II_vietaŠiemetiniame konkurse „Metų ūkis“ II vieta atiteko šalia Žemaičių Naumiesčio, Vanagių kaime, gyvenančių Birutės ir Kęstučio ŽVIRBLIŲ ūkiui.

Ūkininkai buvo pagerbti neseniai nuskambėjusios Žemaičių Naumiesčio Mykolinių šventės metu, jie aktyviai dalyvavo ir visai bendruomenei talkino ir ruošiantis šiai šventei. Nors rudens darbai dar nesibaigę, o šiemetiniai lietūs tik dar labiau juos vėlina, konkurso laureatai rado laiko ir susitikti su „Šilutės naujienomis“.

Išpuoselėtoje Žvirblių sodyboje gėrėjomės karaliaujančio rudens spalvomis ir kalbėjomės apie ūkininkų šiandieną.

Mikalina Paulaviciene_90_meteRugsėjo pabaigoje 90-ies metų jubiliejų pasitiko Macikuose, pas dukrą Ievą, gyvenanti Mikalina Paulavičienė. Sveikindami jubiliatę su gimtadieniu Šilutės valdžios atstovai pasidžiaugė, kad ilgaamžė yra tvirta, linksma, prižiūrima dukros.

Bikavenu 90_metis_1Vainuto seniūnijos ir Bikavėnų kaimo bendruomenės aktyvas rugsėjo pabaigoje aplankė 90-mečio jubiliejaus sulaukusį savo kraštietį Motiejų GEČĄ.

Gyvenvietės pakraštyje gyvenantis jubiliatas džiaugėsi sveikintojais, sodino visus už stalo ir pasakojo, pasakojo savo ilgo gyvenimo istoriją.

 

Untitled-3 copyPo dviejų nepavykusių pasirodymų milžiniško auditorijos dėmesio sulaukusiuose muzikos projektuose „Lietuvos talentai“ ir „X faktorius“, šilutiškis Aivaras Burzdžius jautėsi palūžęs.

„Man nebesinorėjo gyventi“, – pokalbio metu atviravo 24-erių metų muzikos kūrėjas, kentęs po nesėkmių užgriuvusius aplinkinių užgauliojimus. „Jei ne mane išgelbėjusi muzika, šiuo metu galbūt jau būčiau kur nors kitur“, - prisipažino jis. Elektroninę muziką nuo 14 metų kuriantis ir šiuo metu Kaune gyvenantis Aivaras kalbėjo, kad mažo provincijos miestelio paaugliui siekti svajonės – sunku, tačiau rasti savyje jėgų verta.

  • Naujausi
  • Populiarūs
  • Komentarai

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt