Svetainė

 1Pasaulis išgirsta vis daugiau talentingų lietuvių. Dainininkė Beatrich – abiturientė iš Šilutės – nė nesapnavo, kad jos muzika galėtų sudominti „Warner Music“, o „Spotify“ platformoje vos per pusantro mėnesio perklausos pasieks šešiaženklius skaičius. Šiandien Beatrich, jau turėdama armiją gerbėjų ir pavydėtinas perspektyvas, pristato savo naujausios dainos „Hollywood“ vaizdo klipą.

ilgaamze„Visokių vargų esu mačiusi ir nežinau, kodėl dar taip ilgai gyva išbuvau“, - sako Bronė Šilinskienė, kovo 20 dieną atšventusi 90-ąjį gimtadienį.Ilgaamžė gyvenime patyrė daug negandų: sunkią vaikystę, karo baisumus, vėliau visą laiką sunkiai dirbo, palaidojo abu sūnus ir vyrą.

Tačiau nepaisant visko Bronė spinduliuoja gerumu, šviesiu protu. Šiandien savo dienas ji skaidrina malda ir darbu netoli namų esančiame darželyje.

kazys budrys_su_birbynePraėjusį sekmadienį, kovo 19-ąją, gražią sukaktį sutiko žinomas viso Vainuto krašto muzikantas, liaudies instrumentų meistras, Gorainių bendruomenės narys Kazys Budrys. Ta proga šventę jubiliatui surengė, jį sveikino ir bendruomenė, ir jo vadovaujamo Gorainių ansamblio nariai.

Kalbinamas jubiliatas išvardijo ne vieną savo dabartinės veiklos sritį: priminė esąs pensininkas, muzikantas, bitininkas, ūkininkas, medžiotojas ir žvejys. Todėl pastarieji 26-eri metai, kuomet lyg ir turėtų pelnytai ilsėtis, jam nė kiek nepabodę. „Nėra dienos, kad aš neturėčiau ką veikti“, - sakė jis.

ilgaamze Eugenija_su_Sveksnos_seniunu90-ąjį gimtadienį atšventė Eugenija Būdvytienė, gyvenanti Brailio gatvėje, Švėkšnoje. Kartu su ja gražiu jubiliejumi pasidžiaugti atvažiavo Šilutės rajono savivaldybės Socialinės paramos skyriaus vedėjas Alvidas Šimelionis, Švėkšnos seniūnas Alfonsas Šeputis, socialinio darbo organizatorė Neringa Andrijauskienė.

leidinys„Tik saugokit, nesugadinkit ir nepameskit“, - perspėjo Jonas Gavėnia, „Šilutės naujienų“ redakcijai perdavęs 1991 metais Šilutės rajono Tarybos išleistą Sąjūdžio leidinį „Santara“. Šį laikraštuką jau 26-erius metus saugo jo mama Antanina. Branginti yra dėl ko, nes šiame leidinyje įrašytos jos vyro Jono ir sūnaus Egidijaus pavardės - pirmųjų šilutiškių, 1991 metų sausio 10-ąją išvažiavusiųjų ginti vos prieš 10 mėnesių nepriklausomybę paskelbusios Tėvynės.

metu-kauniete-2016-apdovanojimai-73985694Trečiadienį Kauno „Žalgirio“ arenoje pagerbiant visas miesto moteris paskelbta, kuri kaunietė tapo 2016-ųjų Metų kauniete. Rinkimai, organizuojami dienraščio „Kauno diena“, vyksta jau penktąjį kartą. Nugalėtoja tapo vargonininkė kraštietė Dalia Jatautaitė, kurios pastangomis buvo atgaivinta ir pernai baigta didžiųjų Kauno arkikatedros bazilikos vargonų rekonstrukcija.

KINAS 4Pagaliau! Kokia laimė! Valio! Džiaugėsi šilutiškiai, kai prieš kelias dienas restoranas „Rambynas“ paskelbė, jog į Šilutę grįžo jų kinų virtuvės šefas.

Haiyang Šilutėje nebuvo penkias savaites. Jis kartu su milijonais kitų kinų iš įvairių pasaulio šalių buvo grįžęs gimtinėn aplankyti savo artimųjų ir atšvęsti kinų Naujųjų metų.

„Buvo labai smagu. Naujieji metai - didelė šventė, sugrįžo daug žmonių, fejerverkai nesustodami šaudė tris valandas“, - pasakojo Haiyang, telefone rodydamas įspūdingų fejerverkų video.

Pailsėjęs, pasikrovęs geros nuotaikos ir naujų patiekalų receptų, egzotiškasis virėjas vėl sukasi prie iki raudonumo įkaitintų puodų, lepindamas kiniško maisto pasiilgusius šilutiškius.

Kristina Rimiene_3„Gyvenime kiekvienas prieiname tokį momentą, kai stabtelime ir užduodame sau egzistencinį klausimą - ar man būtent šito gyvenime reikia? Po tam tikrų išgyvenimų, netekčių supranti, kad gyvenimas per trumpas, ir jei tu savęs dar neatradai, tai nėra ko laukti, reikia imtis pokyčių čia ir dabar“, - sako kraštietė Kristina Rimienė, Šilutėje garsios Jakštų giminės atstovė.

Kristina gali didžiuotis turinti ekonomikos mokslų daktarės laipsnį. Ilgus metus ji dirbo privačiame verslo sektoriuje, vėliau ėmėsi mokslininkės, dėstytojos, tyrėjos veiklos. Taip pat ji - laiminga žmona ir dviejų vaikų mama.

Neseniai moters karjeroje įvyko dar vienas lūžis - ekonomiką ji iškeitė į floristiką, o paskui ėmėsi ir TV laidos vedėjos darbo. K.Rimienę kiekvieną šeštadienį galima pamatyti per TV3 televiziją, kur ji kartu su Renata Mikailionyte veda moterims skirtą laidą „Pasaulis pagal moteris“.

Rytoj - Tarptautinė moters diena. „Šilutės naujienos“ laikosi tradicijos šia proga pristatyti drąsias, stiprias, karjeros pasiekusias ir iššūkių nebijančias moteris. Kristina Rimienė - viena iš jų. Kviečiame paskaityti interviu su ja.

ilgaamze Janina_2Gedminaičių kaime, Švėkšnos seniūnijoje, šalia miško, ant Graumenos upelio kranto, stovi didelis vienkiemis, kuriame jau daug metų gyvena Janina Genovaitė Ignotienė.

Šilutės rajono valdžios atstovai, norėdami ilgaamžę pasveikinti su 90-uoju jubiliejumi, iki šios gamtos apsuptyje esančios vietos ilgai važiavo klampiais miško keliukais.

Atvykėlius stebino sodybos istorija, gamtos grožis ir guvi močiutė, papasakojusi apie savo gyvenimą šioje vietoje.

Švėkšnos seniūnas Alfonsas Šeputis prisiminė, kad kadaise čia buvęs vienas didžiausių Švėkšnos ūkių, kur buvo auginamos veislinės kiaulės, pievose ganėsi karvės.

„Dirbau, ėjau ir sulaukiau tų 90 metų. Matyt, tai nuo Dievulio priklauso“, - atsakė ilgaamžė, paklausta, kaip sulaukti tokio gražaus jubiliejaus.

  • Naujausi
  • Populiarūs
  • Komentarai

Ukmergės naujienos