Svetainė

 

Kokteilis su_onine_1Martyna Feser, šeimininkaujanti Klaipėdos širdyje esančiame gastrobare, kokteilių miksologijos gebėjimais stebina ne tik lietuvius, bet ir pasaulį. Tačiau naujausiais savo eksperimentais ji meta iššūkį ne tik tradicinio alaus mėgėjams, bet ir visiems savo gastrobaro svečiams. Siekdama pabrėžti ir išryškinti apynių skonio natas, alaus kokteilius ji gardina neįprastais ingredientais – net pušų spygliais ar kepta šonine.

 

siluteje-robotu-mokykla-ikures-is-svedijos-grizes-programuotojas-tarp-nominantu-globalios-lietuvos-a-5c23c7bcc6115Šiandien įvyks kasmetiniai „Globalios Lietuvos apdovanojimai“ – Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės globojama ceremonija, skirta pagerbti pasaulio lietuvius, kurie savo tarptautine patirtimi prisideda prie Lietuvos augimo. Apdovanojimai bus tiesiogiai transliuojami LRT PLIUS. Vienas nominantų kategorijoje „Už tarptautinę patirtį regionams“ – Eivanas Maksvytis, grįžęs iš Švedijos ir Šilutėje įkūręs mokomąją robotikos laboratoriją „Tavo robotas“. Kalbamės su Eivanu apie šį neįprastą sprendimą.

 

Christmas-Background-HD-Desktop-Wallpaper-16304Mieli skaitytojai, taip maža šviesos aplinkui. Taip maža. Tokia trumpa diena, neskubanti ateiti, bet skubanti išbėgti pro siaurutes ir girgždančias nuo šalčio vakaro duris. O kiek daug šviesos širdyse. Kaip skaisčiai ja apšviečiame savo rimtį ir laukimą, savo baltutį stalą, išpuoštą eglės šakelėmis... Kaip gražiai plevena žvakė, savo liepsna nutvieksdama mūsų veidus – susikaupusius, rimtus, bet laimingus, kad štai, prabėgus metams, mes vėl drauge: bendroje maldoje, bendroje ramybėje, apgaubti tos pačios meilės ir namų šilumos.

 

keliones ziema2Pastarųjų metų tendencijos rodo, kad vis dažniau didžiąsias metų šventes – Šv. Kalėdas ir Naujuosius metus, žmonės linkę sutikti ne prie mišrainėmis apkrautų šventinių stalų, o poilsinėse kelionėse į vasarine šiluma net žiemos metu alsuojančius kurortus. Populiarios ir savaitgalio kelionės į Europos šalių sostines. Išnaudojama kiekviena ilgesnio savaitgalio ar atostogų galimybė. Šilutiškiai irgi šluote šlavė pigesnius lėktuvų bilietus, ir švenčių sutiktuvėms ne Lietuvoje pradėjo ruoštis dar rugpjūtį.

 

christmas-2971961 960_720Namus, gatves, kavines ir parduotuves gruodį užtvindęs šurmulys, kurio centre atsidūrė laukiamiausia metų šventė – Kalėdos ir ją lydinčios linksmybės, daliai lietuvių kasmet atneša dar spalvingesnes nuotaikas.

Argi jūsų netrikdytų, jei visur aplink skambėtų vien jūsų pavardė? O planuodami didžiųjų švenčių renginius organizatoriai į šventinę programą net nesusimąstę įrašytų ir jūsų vardą?

 

VudisMuzikiniame televiziniame realybės šou projekte išgarsėjęs dainininkas, grupės DAR narys Arvydas Martinėnas-Vudis atvirai kalba apie savo nuopuolius: jis turėjęs rimtų problemų dėl alkoholio ir narkotikų.

Jau septynerius metus be svaigalų ir kvaišalų gyvenantis 34-erių metų vyras džiaugiasi, kad jam savo jėgomis pavykę išbristi iš šito liūno. Tačiau žmonėms, už kuriuos priklausomybės stipresnės, jis patarė nepulti į neviltį: išeitis – specialistų pagalba.

 

DSC00110„Man draugės istorija yra savotiškas stebuklas“, – sako žurnalistė Renata Šakalytė-Jakovleva. Šiame interviu ji pirmą kartą pasakoja, kaip padėjo draugei palikti smurtaujantį vyrą ir susikurti gyvenimą iš naujo. Jų istorija parodo, koks svarbus yra moterų savitarpio palaikymas smurtinėse situacijose. „Kalbu, nes noriu, kad tokių istorijų būtų kuo mažiau“, – sako TV3 televizijos laidų vedėja. „Turime auginti vaikus taip, kad smurto nebetoleruotume.“

Siekiant užtikrinti draugės saugumą, jos vardas ir kiti ją identifikuoti galintys požymiai nebus atskleisti.

112010794-66248f6f-7c0a-4aa0-8033-da3549519b11Elenai Ūsienei – 101 metai, bet ji žvaliai atsiliepia mobiliuoju telefonu ir mielai sutinka pasišnekėti apie savo gyvenimą. Tas jos gyvenimas visai neblogas – balandį vyrą palaidojusi, o prieš 10 metų dukros netekusi moteris linkusi ne skųstis netektimis, o džiaugtis kasdienybe.

ilgaamze Sirutaviciene„Gyvenau gerai, man nieko netrūko, visi mane mylėjo“, - sako 90-ies metų jubiliejų lapkričio 10 dieną atšventusi traksėdiškė Marijona Sirutavičienė. Artimųjų rūpesčiu ir gyvenimu besidžiaugianti senjorė stebina šviesiu protu, gera atmintimi, optimizmu.

Kad stipri sveikata neapleistų, kad dienos būtų kupinos džiaugsmo ir laimės, jubiliatei linkėjo ją aplankę svečiai - Savivaldybės meras Vytautas Laurinaitis, Socialinės paramos skyriaus vedėjas Alvidas Šimelionis, Šilutės seniūnijos socialinio darbo organizatorė Lina Ozgirdaitė.

  • Naujausi
  • Populiarūs
  • Komentarai

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt