Svetainė

Andrius su_smelio_skulpturaJau šį savaitgalį Juodkrantės poilsiautojai pagrindinėje miestelio gatvėje galės grožėtis penkiomis kuršininkų sakmes pasakojančiomis smėlio skulptūromis. Pirmadienį prasidėjusiame smėlio skulptūrų simpoziume dalyvauja 5 menininkai iš Lietuvos, Graikijos, Danijos, Norvegijos.

Vienas jų - šilutiškis Meno mokyklos dailės mokytojas, 2015-ųjų „Lietuvininkų vilties“ premijos laureatas Andrius Sirtautas. Savo vikingų plėšiką vaizduojančią, 4,5 tonos sveriančią skulptūrą šilutiškis planuoja užbaigti šiandien, penktadienį.

Vos baigęs smėlio skulptūrą, A.Sirtautas grįš prie nendrinės skulptūros, kurią Gintaro įlankoje Juodkrantėje planuoja pastatyti pirmadienį.

34146447 2093757550861871_6509334408116305920_nPrieš 12 metų gimęs projektas „Misija Sibiras“ ruošiasi išlydėti jau 17-ąją ekspediciją. Šiemet į Krasnojarsko kraštą išvyks net dvi ekspedicijos po 12 žmonių, kurias organizatoriai vadina „šiaurine“ ir „pietine“ komandomis pagal kelionės maršrutus.

Tarp atrinktų dalyvių - ir šilutiškis Matas Toliušis. Simboliška, kad jaunas vyras yra baigęs istorijos studijas, o dalyvavęs tokiame žygyje ir pats taps istorijos dalimi.

„Tai viena geriausių galimybių prisiliesti prie gyvosios istorijos ir būti dalimi jos tęstinumo“, - „Šilutės naujienoms“ sakė jis.

 

091650437-066ec57c-c133-46cc-a3a7-701b784b4572Jau kelis sekmadienius iš eilės laida „Pasaulis pagal moteris“ sveikinasi iš įvairiausių Lietuvos kampelių, kuriuose kartu su Turizmo departamentu pristato, išbando bei iš naujo atranda nuostabiausias Lietuvos vietas. Pirmasis birželio sekmadienis bus ypatingas, nes vedle po savo gimtąjį kraštą bus pati laidos vedėja Kristina.

 

brigita-gaizauskaite-5b0b880f8722dDevyniolikmetė, iš Šilutės kilusi, šokėja ir modelis Brigita Gaižauskaitė visai neseniai grįžo iš Turkijos, kur dalyvavo tarptautiniame grožio konkurse „Miss New World 2018“. Mergina šiame konkurse atstovavusi Lietuvai pateko į finalisčių TOP-5 ir laimėjo „Mis Bikini“ titulą.

 

remigijus-zemaitaitis-78101229Kraštietis Seimo narys Remigijus Žemaitaitis pastaruoju metu stebina savo pakitusiomis kūno linijomis. Plika akimi matyti, jog politikas gerokai sulieknėjo. Paaiškėjo, kad jis tik pakeitė savo valgymo įpročius ir viską padarė savarankiškai. Apie gyvenimo būdo pokyčius jis papasakojo ir DELFI skaitytojams.

3biblioteka treciojo_amziaus_universitetas_burnos_prieziuraGegužės mėnesį F.Bajoraičio viešojoje bibliotekoje Trečiojo amžiaus universiteto (TAU) studentams surengtos jau kelios paskaitos sveikos gyvensenos tema.

cfb1c58a5923b725aa5ea54e53f9498cAr jau ilgą laiką troškote atsikratyti nereikalingų kilogramų? Pasirodo, kad drąstiškiems gyvenimo pokyčiams galima pasiryžti visai netikėtai. Bent jau taip atsitiko šilutiškei Gretai, kuri atsikratyti nereikalingų kilogramų nutarė, susilažindama su savo mama ir draugais. „Manimi netikėjo nei vienas. O aš sau mintyse ir pasakiau, kad šį kartą neturiu nei meluoti, nei nuvilti. Taip ir prasidėjo mano kelionė“, - šypsosi šilutiškė Greta.

SPAUDAAYra metuose viena diena, kai prie vieno stalo, prie kavos ir torto susėda regis priešingos stovyklos - valdžios ir žinaisklaidos atstovai. Toji diena yra gegužės 7-oji - Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos diena.

Šilutės savivaldos vadovai tądien irgi jau nebe pirmi metai pakviečia spaudos ir kitų gimtosios kalbos barų artojus draugiškam ir smagiam pusvalandžio pokalbiui. Toks susiėjimas įvyko ir penktadienį.

 

Lacko suaugPoryt – Motinos diena. Kaip ją sutiks žymus Eurovizijos dalyvis Valdas Lacko?

  • Naujausi
  • Populiarūs
  • Komentarai

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt