Svetainė

egle-ir-valerijus-paulauskaivaikai-tevus-supranta-kai-uzaugaŠešetas vaikų. Šiais dviem žodžiais daug kas pasakyta. Paklaustas, ar sunku būti tėvu šešiems skirtingo amžiaus žmonėms, Valerijus Paulauskas tik pažvelgė nustebęs. Nemėgsta tuščiažodžiauti. Atsakymą išskaičiau iš žvilgsnio: „Ar sunku? Negalvoju apie tai. Esu tėvas, ir taškas.“ Ir nuėjo tramdyti įsidūkusio mažėlio.

gyvunai kiaune_3„Prie kelio guli mažutėlis žvėriukas, matyt, šeškiukas“, - neįprastas pagalbos šauksmas gegužės pabaigoje pasiekė Všį „Šilutės gyvūnų gerovė“ savanorius.

Rūpestingiems gyvūnų globėjams neliko nieko kita, kaip tik gelbėti laukinuką. Kaip paaiškėjo vėliau, jauniklis pasirodė esąs ne šeškiukas, o kiauniukas.

Aplinkosaugininkai nuolat perspėja, kad imti laukinių gyvūnų jauniklių nevalia, tačiau kartais nutinka taip, kad be žmogaus pagalbos gyvūnas būtų pasmerktas mirčiai. Taip buvo ir šiuo atveju.

Gyvūną radę žmonės įsitikinę, kad kiaunės jauniklis greičiausiai būtų žuvęs po automobilio ratais.

Nertos kepureles_Raminta_Maziliauskyte40 nertų kepuryčių, 18 porų megztų batukų - tai šilutiškės Ramintos Maziliauskytės rankų darbo dovanos, skirtos mažyliams.

R.Maziliauskytė jau šešerius metus nepamiršta „Šilutės naujienų“ inicijuotos akcijos „Spalvotas pavasaris“, kurios metu moterys dovanojo vaikams pačių megztas kepurytes. Kasmet prieš birželio 1-ąją - Tarptautinę vaikų gynimo dieną - į mūsų redakciją Raminta atneša didžiulį maišą savo nėrinių, į kuriuos įpina ir daug geriausių palinkėjimų.

Ir šiemet jos megztos ir nertos kepurytės, batukai, taip pat dar 30 porų pirktinių kojinyčių pasieks sunkiau besiverčiančių šeimų vaikus. Ramintos dovanas pažadėjo išdalyti Šilutės r. savivaldybės Vaiko teisių apsaugos specialistės.

gelynai Vismantienes_1Sinavadai, viendienės ir plukės, penstemonai, flioksai ir tulpės, pentiniai, juodžolės, palemonai, monsteros, katilėliai ir gvaizdės, bergenijos, saulainiai, saulakės, ramunės, viksvos ir ypač retas, o rudenį neįtikėtinai įspūdingas japoniškasis pelėvirkštis...

Tai tik menka dalis visų daugiamečių augalų, kuriuos randame šalia Žemaičių Naumiesčio, Kulėšų kaimo pakraštyje įsikūrusios Vilijos VISMANTIENĖS ūkyje.

Iš viso jame auga apie 400 dekoratyvinių augalų rūšių, be to, kiekvienos jų - bent po kelias ar net keliolika veislų. Deja, šiemet šalnos pakando didelę dalį augalų, tad dar negalime pamatyti viso  grožio.

kiskiai SysojeŠeši paltais apsirėdę milžiniški kiškiai su kojūkais brenda per Šyšą netoli geltonojo tilto. Čia jie atsirado penktadienį, gegužės 19 dieną. Šios du metrus virš vandens iškilusios skulptūros - Šilutės meno mokyklos Dailės skyriaus mokinių ir mokytojų dovana miestui.

Kad idėja virstų realybe ir džiugintų praeivių akis, prisidėjo daug žmonių.

airijos lietuviams_knygos_pakuojamos

Baigėsi Šilutės Soroptimos klubo inicijuotas ir daugelio Šilutės rajono gyventojų paremtas projektas "Dovanok lietuvišką knygą Airijos lietuviams". Soroptimistės akciją skyrė artėjančiams Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečiui.

Lietuvos ambasadorė Airijoje Rasa Adomaitienė gegužės 13 dieną šalia Dublino esančiame Blančardstaune (Blanchardstown) vienai iš didžiausių Airijos bibliotekų perdavė Šilutės Soroptimos klubo surinktas knygas.

fatima sulaikyta57-erių šilutiškę Danutę Mockienę supurčiusios tragedijos atėmė viską, kas brangiausia. Po 35-erių sūnaus nužudymo širdies žaizdas besigydančios moters laukė dar viena kraupi nelaimė - antrojo sūnaus mirtis.

Skurdeliene ilgaamze_su_dukra_ir_anuke„Gyvenimas buvo vargingas. Vaikus sunkiai auginau, tačiau džiaugiuosi, kad visi užaugo geri“, - sako penkių vaikų mama Zofija Skurdelienė. Balandžio 20 dieną Šilutėje gyvenanti ilgaamžė atžventė 95-ąjį gimtadienį.

Garbingo jubiliejaus proga ilgaamžę pasveikino Šilutės rajono savivaldybės Socialinės paramos skyriaus vedėjas Alvidas Šimelionis, socialinė darbuotoja Oksana Kalitina.

Riauba sveikinaIr vardinės, ir garbus 90-mečio jubiliejus - tokias progas gegužės 7-ąją šventęs šilutiškis Stanislovas Ruikys turi ką papasakoti apie ilgą savo gyvenimą. Prisipažįsta: buvo „kaip juodas arklys“ - tiek įvairiausių darbų ir papildomų pareigų visada ir vienu metu jam tekdavo.

Šilutėn senolis su žmona Joana atsikėlė tik prieš 10-metį ir dabar dienas leidžia dailiame namelyje Vandens gatvėje, greta podukros sodybos.

  • Naujausi
  • Populiarūs
  • Komentarai

Ukmergės naujienos