Svetainė

deividas-dulkys-delfi-ir-twitter-nuotr-74625042Iki sezono pabaigos Deividui Dulkiui liko vos vienos rungtynės, po kurių planavo išvykti poilsio, o grįžęs į Lietuvą laukti naujų karjeros pasiūlymų. Bet iš Krepšinis.lt sužinojęs, kad pateko į išplėstinį rinktinės kandidatų sąrašą, jis jau nebėra toks užtikrintas dėl savo vasaros veiklos tvarkaraščio. „Esu ne tiek nustebintas, kiek pamalonintas“, – šiek tiek pasimetęs prisipažino 29-erių gynėjas, iš paties Dainiaus Adomaičio kol kas taip ir nesulaukęs jokios užuominos.

paulauskaiDaugiavaikių šeimų asociacija MES skelbia „2017 Metų šeimos rinkimus“. Kaip ir kasmet, šiais metais bus išrinkta šeima, galinti tapti sektinu pavyzdžiu visoms Lietuvos šeimoms.

Šiame konkurse dalyvauja ir traksėdiškių Eglės bei Valerijaus PAULAUSKŲ šeima, auginanti šešias atžalas.

Balsuoti už šią gausią šeimyną galima puslapyje http://www.dsa-mes.lt/metu-seima-2017/.

motina SkurdelieneArtėjant Motinos dienai, gegužės 5-ąją, į šalies Prezidentūrą ir vėl suvažiuos didžiausios pagarbos vertos moterys iš visos Lietuvos - 7 ir daugiau vaikų pagimdžiusios ir dorais žmonėmis išauklėjusios motinos, kurias sukvietė šalies Prezidentė Dalia Grybauskaitė.

Šilutės rajonas šiemet į iškilmes išlydės Vainute gyvenančią Aldoną SKURDELIENĘ, kuriai Prezidentė įteiks ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ medalį.

Untitled-1 copyRusnėje (Šilutės r.) jau pradėtas statyti laivas, kuriuo birželio pabaigoje į naują žygį leisis istoriko Alfredo Bumblausko vadovaujamos Nacionalinės ekspedicijos dalyviai. Pernykščio televizijos projekto (LRT televizija) autoriai užsimojo šiemet upėmis apiplaukti istorines Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės ir Abiejų Tautų Respublikos žemes Lenkijoje.

Naujojo maršruto kontūrai jau nubrėžti, Rusnėje statomas kur kas didesnis ir talpesnis laivas, kuriuo plauks ekspedicijos dalyviai. Planuojamas televizijos projektas truks ilgiau negu pernykštis – žygeiviai Lenkijos upėmis plauks apie tris savaites.

Valdas Lacko Su TavimŠių ir praėjusių metų Nacionalinėje Eurovizijos atrankoje didelio pasisekimo ir populiarumo sulaukęs rusniškis Valdas Lacko pristato naują dainą „Su Tavim“.

Zarambiene ilgaamze_90„Jūs galvojate, kad aš apsirikau? Nieko aš neapsirikau - man tikrai 90 metų“, - ją atėjusių pasveikinti svečių nuostabai sako šilutiškė Adolfina Zarambienė.

O nustebti tikrai buvo dėl ko: 90-metį švenčianti močiutė pasitiko pasipuošusi, su šypsena ir spinduliuojanti gerą nuotaiką. Negana to, ji dar prasitarė, kad labai mėgstanti šokti, tad dar kartais ir į anūko Aurimo klubą „Goldenroom“ nueinanti.

maya-58f9cb073714eNuo debiuto Lietuvos popscenoje 2013-aisiais iki praėjusių metų pabaigos buvo slepiama, kas yra atlikėja Maya. Atspirties tašku dainininkei tapo pilnametystė. Ji prisistatė savo gerbėjams tikruoju vardu. Prisistatymas daugeliui buvo toks pat netikėtas, kaip ir kiekvienas naujas jos kūrinys. Maya jau yra pristačiusi 7 dainas, kurios „Youtube“ sulaukė itin didelio susidomėjimo. Šįkart atlikėja dalijasi ne tik nauja daina „Nelyja“, bet ir specialiai jai sukurtu vaizdo klipu.

LukosiusBalandžio 14 d. Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Šilalės rajono policijos komisariate (toliau – Šilalės r. PK) buvo pristatytas naujasis Šilalės r. PK viršininkas šilutiškis Audrius Lukošius.

ilgaamzes Kazlauskiene_ir_KuskieneŠilutės rajono savivaldybė tęsia tradiciją jubiliejų proga pasveikinti rajono ilgaamžius. Kovo pabaigoje Socialinės paramos skyriaus vedėjas Alvidas Šimelionis ir socialinė darbuotoja Oksana Kalitina aplankė šilutiškes Zofiją Ščerbetkienę, Bronę Kuskienę ir Aldoną Kalinauskienę. Senolėms linkėta daug stiprybės ir sveikatos.

  • Naujausi
  • Populiarūs
  • Komentarai

Ukmergės naujienos