Likimai

vainuto 90meteĮ garbų jubiliejų neseniai skubėjo Vainuto seniūnijos vadovai ir socialiniai darbuotojai bei Gorainių kaimo bendruomenės atstovai - 90-metį šventė Gorainiuose gyvenanti Ona VARANIENĖ.

stukas 2Jau tris savaites sveikinimus priiminėja Švėkšnos garbės klebonas, prelatas, kanauninkas Petras Vincentas STUKAS.

Ne tik šioje plačioje apylinkėje, bet ir visame rajone gerai žinomą dvasininką dvasiškių luomo, rajono ir seniūnijos vadovai, parapijiečiai sveikina neseniai praėjusių 80-mečio ir vardinių proga. Svečių sulaukta net iš tolimosios Kenijos.

95 metu greicieneIr 95-erių sulaukusi ponia gali spinduliuoti grožį ir moterišką eleganciją - tai įrodo šilutiškė Petronėlė GREIČIENĖ, kurią garbaus jubiliejaus proga praėjusią savaitę sveikino visas būrys svečių: savivaldybės ir seniūnijos vadovai, socialiniai darbuotojai, artimieji.

Itin jaunai atrodanti ir šiltai visus sutikusi jubiliatė šmaikštavo, prisimindama neseniai vieno gydytojo ištartus žodžius: „Prisipažink, kiek metų prisidėjai, kad į armiją nereikėtų eiti?..“

Į armiją eiti P.Greičienei nereikėjo, tad ir metų „prisidėti“ prasmės nebuvo. Bet ji įsitikinusi, jog gyvenimą labiausiai prailgina ir grožiui pirma laiko išblėsti neleidžia du dalykai: darbas ir saikingumas.

mccall-maynor-ir-deivido-dulkio-vestuves-61644537Vilniaus „Lietuvos ryto“ gynėjas, šilutiškis Deividas Dulkys prisiekė amžiną meilę savo išrinktajai amerikietei McCall Maynor, rašo sportin.lt. Santuokos ceremonija įvyko Jungtinėse Amerikos valstijose, iš kurios ir kilusi jo išrinktoji.

kepurytes saugu vaikaiJų akys atidžiai nužvelgia kiekvieną ateinantį naują žmogų. Su viltimi - o gal jis atvažiavo manęs, gal jau ir aš turėsiu namus?... Gal bent atostogoms mane pasiims į šeimą?

Tokios mintys, aiškiai išskaitomos vaikų akyse, suspaudžia širdį įžengus į Saugų vaikų globos namų koridorius. Lauke sutikti berniukai linksmai pasveikina, ilgakasė pradinukė patikliai įsikimba į ranką. Paklausta, kur rasti administraciją, palydi.

O išlydint išvažiuojančius jos akis vėl temdo ilgesys...

kepurytesJau trečiąjį kartą paskelbę gerumo akciją "Spalvotas pavasaris" sulaukėme redakcijoje šių laiko, meilės ir šilumos mezgant, neriant kepurytes, batukus nepagailėjusių moterų: Ramintos Maziliauskytės, Eglės Paulauskienės, Svajonės Maciukevičienės, Jadvygos Bukauskienės, Jolantos Martinkienės, Ingos Merkelytės.

Ketvirtadienį nuvykus į Saugų globos namus smagu buvo matyti mažąsias, besirenkančias sau maloniausias spalvas ir besimatuojančias spalvingas kepuraites.

"Dėkojame visoms moterims, kurios mezgė kepuraites mūsų globotiniams ir pradžiugino juos vasariškomis spalvomis“, - sakė Saugų globos namų direktorius Eugenijus Judeikis.

bionine ranka Martynas Viena Apziura 2-1Prieš septynis mėnesius atlikta raumenų persodinimo iš kojos į ranką operacija bioninės rankos laukiančiam 20-mečiam Martynui Giruliui pavyko puikiai.

Tokia išvada buvo padaryta pirmadienį Austrijos sostinėje Vienoje vykusios apžiūros metu. Konstatuota, kad iš kojos į ranką persodinti raumenys ir nervai funkcionuoja gerai.

jubiliatas auskalnis 90metisMylimas tėvas, senelis ir prosenelis, taikus, kaimyniškas ir malonus žmogus, gausaus būrio porų piršlys ir dar gausesnio būrio kūdikių krikštatėvis, - tai vis artimųjų atsiliepimai apie naumiestiškį, žinomą apylinkės malūnininką Antaną Auškalnį.

Gegužės viduryje A.Auškalnis atšventė 90-mečio jubiliejų. Į jaukius tėvų namus suvažiavęs gausus artimųjų būrys kartu pasveikino jį ir jubiliejaus, ir Tėvo dienos proga, paminėjo ir tėvų bendro gyvenimo 65-metį.

„Jie abu labai norėjo išlaikyti šeimą, užtat dabar mums - jų vaikams ir anūkams nėra šventesnės vietos už senelių namus“, - tokią traukos į gimtinę priežastį išsako Antano ir Emilijos Auškalnių vaikai.

pukis 2Lrytas.lt rašo, kad Deividas Pukis keturias vasaras praleido su auksine Lietuvos jaunimo krepšinio rinktine ir nepamiršo kol kas įspūdingiausių savo karjeroje akimirkų.

  • Naujausi
  • Populiarūs
  • Komentarai

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt