Likimai

 silutes 100mete du dukromisBūti vyriausiai šeimoje, bet pergyventi visus 11 jaunesnių savo brolių ir seserų ir net visų jų vaikus ir sulaukti 100 metų, - tokia dalia skirta šilutiškei Vladislavai MAŠIDLAUSKIENEI.

Jubiliatė visą savaitę priiminėjo dukrų, vaikaičių ir provaikaičių sveikinimus, rajono Savivaldybės, Šilutės seniūnijos ir „Sodros“ vadovų linkėjimus 100-mečio sukakties proga. Gausiai užplūdę žurnalistai vis bandė išklausti smulkmenas apie bajorišką p.Vladislavos tėvo ir mamos - grafų Tiškevičių palikuonės - kilmę. Bet senolė noriau pasakojo apie tai, kad net aukšta kilmė neapsaugojo jos nuo juodo vargo - tokio juodo, kad net pradinio mokslo ragauti neteko.

lapaliu 100mete su sveciaisUžauginti vaikai, išsūpuoti anūkai ir proanūkiai, nudirbti jau visi darbai ir sulauktas 100 metų jubiliejus. Tokią sukaktį švenčianti Saugų seniūnijos Lapalių kaime gyvenanti Marija BRATĖNIENĖ pastaruoju metu priiminėja gausius sveikintojų būrius.

Trečiadienį į atokią sodybą suko ir rajono savivaldybės, Saugų seniūnijos bei „Sodros“ vadovų automobiliai, žurnalistai. Senolei linkėta ne tik sveikatos, bet ir 110-ties metų sulaukti, kuomet jau ir visos televizijos į Lapalius suvažiuosiančios...

70 metu vestuvesYpač retą jubiliejų neseniai šventė Gardame gyvenantys Petronėlė ir Juozapas GENIAI - santuokos 70-ties metų sukaktį.

Palaimintosiomis arba dar Dėkingumo vestuvėmis vadinamą tokią bendro gyvenimo metų šventę gardamiškiai 91-erių Petronėlė ir 89-erių Juozapas Geniai minėjo gegužės 31-ąją. Garbius jubiliatus sveikino dukros su šeimomis, anūkai ir proanūkiai, seniūnijos vadovai, Šilutės neįgaliųjų draugijos, kurios nariai jie jau daug metų yra, atstovai.

90meteGausaus būrio svečių sulaukė Gardamo seniūnijos Šilgalių kaime gyvenanti Leonora ŠEDIENĖ - seniūnijos atstovai, Šylių bendruomenės nariai, artimieji ir giminės skubėjo sveikinti 90-mečio sulaukusią senolę.

90mete mizgeriene groja SA400134Išskirtinę šventę savo ilgaamžei kaimynei surengė Saugų seniūnijos Žemaitkiemio kaimo bendruomenės nariai - 90-ties metų sulaukusi Juzefa MIZGIRIENĖ praėjusią savaitę pagerbta vietos bendruomenės namuose.

Senolę sveikino ir savivaldybės bei seniūnijos vadovai, o ji ir tądien visus stebino žvalumu - net sveikinama nenustygo vietoje ir čia pat įsisuko į valso sūkurį.

sveksnos 90meteSvarbių svečių iš rajono ir seniūnijos sulaukė Švėkšnoje gyvenanti Elena OŽELIENĖ. Sulaukė todėl, kad data buvo svarbi - balandžio 17-ąją močiutė šventė 90-metį.

Pas sūnų seniūnijos specialistą Bronių Oželį miestelio centre gyvenančią senolę supa gausus būrys artimųjų. Visai netoli - Švėkšnoje, Šilutėje ir Klaipėdoje įsikūrė 5 jos sūnūs ir dukra, padovanoję jai 12 vaikaičių ir 11 provaikaičių.

90mete pupsieneŠilutės senelių globos namuose 90-ties metų jubiliejai švenčiami ne taip jau dažnai. Bet šiemet tokia sukaktis yra - prieš savaitę ją sutiko čia gyvenanti Juzefa PUPŠIENĖ.

Garbaus amžiaus senolę sveikinimais apibėrė globos namų darbuotojai, artimieji, čia gyvenantys bendraamžiai bei rajono savivaldybės atstovai.

90mete beniulieneGimtadienis - kovo 11-ąją - Lietuvos valstybės Nepriklausomybės atkūrimo dieną. Pastaruosius du dešimtmečius kartu su nepriklausoma Lietuva jį švenčia šilutiškė Konstancija BENIULIENĖ. Šiemet senolės šventė ypatinga - 90-mečio!

Ateidama į šį pasaulį p.Konstancija atsinešė ir vardą, tad savaitgalį jos namuose buvo triguba šventė: jubiliejus, vardadienis ir Lietuvos gimtadienis.

kuskieneKai 90-metį švenčianti šilutiškė Bronislava KUSKIENĖ išvydo pro duris žengiantį būrį žurnalistų ir ją pasveikinti atvykusį rajono merą Virgilijų Pozingį, Socialinės paramos skyriaus vedėją Alvidą Šimelionį bei miesto seniūną Raimondą Steponkų, tesugebėjo ištarti „Va Jėzau“...

Tačiau labai greit atkuto ir svečius pakvietė prie stalo, o pati papasakojo, kaip vienodai ir dosnus, ir neteisingas buvo jos gyvenimas. Dosnus tuo, kad padovanojo net šešis vaikus ir gerą vyrą, o neteisingas - kaip ir daugelio represinę sovietų valdžią patyrusių žmonių, kuriuos vežė į Sibiro platybes...

  • Naujausi
  • Populiarūs
  • Komentarai

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt