Likimai

larisaNuolat vyro smurtą kentusi katytiškė gyvenimą baigė tragiškai. Savęs gelbėti nenorėjusios moters gyvybės neišsaugojo ir naujas Apsaugos nuo smurto artimoje aplinkoje įstatymas. Žiauriai vyro sumušta moteris praėjusią savaitę mirė Šilutės ligoninėje.

Daug metų žmoną daužęs ir prieš porą savaičių vėl iki sąmonės netekimo pritalžęs vyras pagaliau sės už grotų. Tačiau kas palengvins mamos netekusių vaikų skausmą?

stubriu neigalusis portretas pgKalėdinė dovana - tokia, kokios Kalėdų Senelis jokiais būdais nepaneštų... Ir jūs apie tokią svajojote? O ji prieš didžiąsias šventes teko Katyčių seniūnijos Stubrių kaime gyvenančiam Vladui JURAŠKAI - Švedijos labdaros organizacija „Pagalba Lietuvai. Tikėjimas. Meilė. Viltis“ saviškių suaukotomis lėšomis pradėjo stubriškio buto remontą.

Drakonas. / en.bloguru.com nuotr.Ateinančius 2012 metus globoja vandeninis Drakonas. Tai reiškia, kad šiuo periodu seksis žmonėms, siekiantiems savo tikslų ne audringu proveržiu, o minkšta diplomatija, išmintimi ir lojaliomis gudrybėmis.

Daugumą įvykių teks palikti savieigai, ne skubėti, o išlaukti tinkamo momento. Vandeninis Drakonas globoja meno, kūrybos žmones, taip pat dirbančius su finansais, kurie vadovaujasi konservatyvia, švelnia kapitalo didinimo politika. Šiaip ar taip, metų eigoje galimi nemaži materialinės padėties svyravimai, kurie bus susiję su pasauline finansine padėtimi – ugnimi alsuojanti reptilija gali sudeginti ne vieną kapitalą, tačiau didžiausia grėsmė tyko tų, kurių pinigai uždirbti nelegaliais būdais.

Drakonas – ryški būtybė, o metų stichija – vanduo – apdovanoja jį kantrybe, taigi jam puikiai seksis toleruoti svetimą parodomąjį blizgesį ir prabangą.

95metis is bliudsukiu„Senuoliu“ artimųjų vadinamas Petras JUCIUS iš Bliūdsukių kaimo šventė itin brandų jubiliejų - 95 metų. Ilgaamžį pasveikinti ir sveikatos palinkėti atvyko Gardamo seniūnas Tomas Balčytis, socialinio darbo organizatorė Danguolė Liulaitienė.

 Vyras per savo gyvenimą užaugino 2 sūnus, 2 dukras, 7 anūkus ir 7 proanūkius. Vaikai prisimena, kai su tėvu vaikystėje vakarais melsdavosi ir dainuodavo dainas. Religingas bliūdsukiškis ir dabar nepraleidžia progos nueiti į bažnyčią, dalyvavo Šv. Petro atlaiduose.

VESTUVES ERNESTAS MILANAPenktadienio vienuoliktukų derinys 2011-11-11 nesukėlė tuoktuvių ažiotažo, koks buvo 2007-07-07, kai Šilutėje tuokėsi apie trys dešimtys porų.

Magiškų vienuoliktukų dieną Šilutėje turėjo būti registruotos keturios santuokos, tačiau tą dieną susituokė tik trys poros: Ernestas Bauža ir Milana Skačkova, Antanas Jasaitis ir Vida Balčiauskytė bei Arūnas Petrauskas ir Kristina Ruplėnaitė.

Bėgimuose Broniaus laimėtų taurių ir medalių kolekcija vis pilnėja. / © silutesnaujienos.lt

Prestižinio sovietmečio universiteto diplomas, beje, - raudonas, darbas Kongo Respublikoje, vėliau - pabėgimas į Zairą per džiugles, gyvenimas ir darbas Niujorke, grįžimas Lietuvon, saugumiečių grasinimai...

Dar vėliau - liga, kurios ilgai nepripažino - alkoholizmas. Ir pagaliau - skausmingai subrendęs suvokimas: jis ligonis. Ne mažiau skausmingas, bet sėkmingas kopimas iš tos ligos, savęs realizacija sporte ir netikėtai visiems aplinkiniams - itin aukšti pasiekimai: taurės ir diplomai, parsivežti iš gausybės maratonų ir bėgimų.

Tai tik santrauka biografijos, kurios, regis, užtektų ne vienam, bet ir keliems žmonėms. Bet tai - vieno Švėkšnoje gyvenančio ir dirbančio vyro biografija.

Ją pusamžis Bronius VENSLOVAS atvirai pasakoja skaitytojams.

  • Naujausi
  • Populiarūs
  • Komentarai

Ukmergės naujienos