Likimai

 cervinxkas In  memoriam Birželio 28 dieną, eidamas 91-uosius metus, mirė mokytojas, kraštotyrininkas, visuomenės ir politikos veikėjas, Šilutės Garbės pilietis Algirdas Juozas Červinskas.

Velionis pašarvotas laidojimo namuose Verdainėje. Laidotuvės – ketvirtadienį 13 val.

brigita veliavaAštuoniolikmetė šilutiškė Brigita Gaižauskaitė prieš mėnesį saulėtame Kipre dalyvavo pasaulyje pripažintame konkurse „Miss Fashion TV“ ir pateko į finalinį dvyliktuką.

Dabar mergina gimtojoje Šilutėje laukia paskutinių, abitūros, metų ir teigia, kad modelio darbas jai padėjo užsiauginti „storą odą“.

mayaNuo pirmojo debiuto 2013-ųjų vasarą iki šiol buvo kruopščiai slepiama, kas yra atlikėja Maya. Iš Šilutės kilusi gražuolė žiniasklaidai platintoms nuotraukoms pozuodavo tik pridengusi savo veidą. Dainininkė vieną po kito per keletą pastarųjų metų pristatė šešis sėkmingus kūrinius, kurie sulaukė didelio susidomėjimo „Youtube“, keli jos kūriniai iškopė į 1-ą radijos stoties „Lietus“ TOP 20 vietą.

Valteris84 metų vokietis Valteris Valenčius yra O.Bismarko gatvės gyventojas Žalgirių kaime netoli Rusnės. Iki 1923 metų šis kaimas vadinosi Otto von Bismarcko vardu.

95 metu mare jasiene su sunumiGražaus jubiliejaus išvakarėse pulkas svečių užsuko į Juknaičių seniūnijos Piktaičių kaime jau kelias dešimtis metų ūkiškai besiverčiančių Vaclovo ir Laimos Jasų sodybą. Apgaubta sūnaus ir marčios globa, rūpesčiu bei šiluma svečius pasitiko ir 95-mečio sulaukusi garbingiausia šeimos narė - Marė Jasienė. Ją sveikino Savivaldybės Socialinės paramos skyriaus vedėjas Alvidas Šimelionis, Juknaičių seniūnas Alfredas Gaubys ir socialinė darbuotoja Vita Gečienė.

Ilgaamžė šiandien dienas leidžia mėgaudamasi ramybe bei retkarčiais paskaitinėdama brangiausius skaitinius, saugomus nuo senųjų laikų, - maldaknygę.

 90 metis Bartkus GorainiaiAntradienį gražaus būrio sveikintojų sulaukė Vainuto seniūnijos Gorainių kaime gyvenantis Alfonsas Bartkus, tądien šventęs 90-mečio jubiliejų.

90metis cervinckas filatelija1„Kaip sveikata?“ - klausė sveikintojai, užsukę į 90 metų jubiliejų atšventusio šilutiškio, visuomenininko, mokytojo Algirdo Červinsko namus.

„Pakenčiamai“, - atsakė jubiliatas ir juokaudamas patikslino, jog šiuo metu sunkiausia jo liga - filatelija: pastaroji persekioja nuo vaikystės ir neketina apleisti.

O 90-mečio jubiliejaus smagiausia staigmena - žvejyba Kintų karpyne ir puikus laimikis!

ilgaamze elze195-erių jubiliejus pasibeldė ir į vienos seniausių Šilutės seniūnijos Sausgalvių kaimo gyventojų Elzės Lukošienės sodybos duris.

Tikrąją gimtadienio dieną - rugpjūčio 10-ąją senolė, sutikdama svečius iš rajono Savivaldybės ir seniūnijos, laukė ir netrukus užsuksiančių giminaičių. „Gyvenimas nebuvo lengvas, nėra lengva ir dabar“, - prisipažino jubiliatė, kilusi iš devynių vaikų šeimos, užaugusi 5 brolių ir 3 seserų apsuptyje.

auksin pora ceremonija3 DSCN9352Stebint gausiam būriui liudininkų, liepos 7-ąją Šilutės r savivaldybės civilinės metrikacijos skyriuje labai puoselėtus ir brangintus savo darnios šeimos įžadus dar kartą po 50-ies bendro gyvenimo metų patvirtino rusniškiai Dalia Ona ir Michailas Griščenkovai.

Auksinių vestuvių proga garbingai porai linkėta laimės, sveikatos, šviesių bei džiaugsmingų metų.

Iškilmėse Dalią ir Michailą sveikino dukros Alvida ir Vaida su vyrais, anūkė Ingrida, atstovaujanti šventėje negalėjusiems dalyvauti anūkams, bei kiti artimiausi žmonės, draugai, giminės, kurie ir prieš pusšimtį metų buvo šios poros santuokos liudininkais.