Likimai

95metis is bliudsukiu„Senuoliu“ artimųjų vadinamas Petras JUCIUS iš Bliūdsukių kaimo šventė itin brandų jubiliejų - 95 metų. Ilgaamžį pasveikinti ir sveikatos palinkėti atvyko Gardamo seniūnas Tomas Balčytis, socialinio darbo organizatorė Danguolė Liulaitienė.

 Vyras per savo gyvenimą užaugino 2 sūnus, 2 dukras, 7 anūkus ir 7 proanūkius. Vaikai prisimena, kai su tėvu vaikystėje vakarais melsdavosi ir dainuodavo dainas. Religingas bliūdsukiškis ir dabar nepraleidžia progos nueiti į bažnyčią, dalyvavo Šv. Petro atlaiduose.

VESTUVES ERNESTAS MILANAPenktadienio vienuoliktukų derinys 2011-11-11 nesukėlė tuoktuvių ažiotažo, koks buvo 2007-07-07, kai Šilutėje tuokėsi apie trys dešimtys porų.

Magiškų vienuoliktukų dieną Šilutėje turėjo būti registruotos keturios santuokos, tačiau tą dieną susituokė tik trys poros: Ernestas Bauža ir Milana Skačkova, Antanas Jasaitis ir Vida Balčiauskytė bei Arūnas Petrauskas ir Kristina Ruplėnaitė.

Bėgimuose Broniaus laimėtų taurių ir medalių kolekcija vis pilnėja. / © silutesnaujienos.lt

Prestižinio sovietmečio universiteto diplomas, beje, - raudonas, darbas Kongo Respublikoje, vėliau - pabėgimas į Zairą per džiugles, gyvenimas ir darbas Niujorke, grįžimas Lietuvon, saugumiečių grasinimai...

Dar vėliau - liga, kurios ilgai nepripažino - alkoholizmas. Ir pagaliau - skausmingai subrendęs suvokimas: jis ligonis. Ne mažiau skausmingas, bet sėkmingas kopimas iš tos ligos, savęs realizacija sporte ir netikėtai visiems aplinkiniams - itin aukšti pasiekimai: taurės ir diplomai, parsivežti iš gausybės maratonų ir bėgimų.

Tai tik santrauka biografijos, kurios, regis, užtektų ne vienam, bet ir keliems žmonėms. Bet tai - vieno Švėkšnoje gyvenančio ir dirbančio vyro biografija.

Ją pusamžis Bronius VENSLOVAS atvirai pasakoja skaitytojams.