Likimai

tv pagalba nuotraukaŠilutiškės Alfos istorija, kuri buvo papasakota TV3 laidoje „TV pagalba”, sujaudino ne vieną žiūrovą.

Vienas netikėtas policijos pareigūnų skambutis į duris šilutiškės gyvenimą ne tik apvertė aukštyn kojomis, bet ir negailestingai sutrupino, prislėgdamas aibėmis rūpesčių: moteris sužinojo, jog užsienyje mirė jos sūnus.

Šešių vaikų motina prarado vieną sūnų prieš kelis mėnesius. Alfos sūnus Česlovas, kaip ir daugelis jaunų žmonių, buvo išvykęs užsidirbti į užsienį. Apie tai, kad Česlovas užsienyje, nežinojo nė vienas iš Lietuvoje gyvenusių artimųjų.

Tiesa, dar praėjusių metų vasaros pabaigoje sūnus, kalbėdamas su mama, užsiminė apie savo ketinimus išvykti. Toks ir buvo paskutinis jo ir motinos pokalbis.

seserys is silutes emigrantaiNeseniai LRT televizijos laidoje „Emigrantai“ buvo papasakota dviejų šilutiškių seserų istorija. Moterų pasakojimams turbūt neliko abejingų.

Indrė ir Rūta Gailiutės šiandien pripažįsta, kad jei ne emigracija į Švediją, vargu ar jos besidžiaugtų šeimynine laime ir ramybe.

Abi šilutiškės jau ketverius metus gyvena Švedijos sostinės Stokholmo pakraštyje. Indrė čia   rado prieglobstį nuo smurtaujančio ir nuolat terorizuojančio buvusio draugo, sūnaus tėvo, o antroji sesuo Rūta bėgo nuo ją gramzdinančių skolų bankui.

Seserys gimtinę paliko ne iš gero gyvenimo, o priverstos išorinių aplinkybių, kurios yra palietusios ne vieną jau emigravusįjį iš Lietuvos ar joje dar gyvenantį.

95 Bastakienei vienaVienas po kito sveikintojų automobiliai praėjusią savaitę suko į Gardamo seniūnijos Šylių kaimo pakraštyje gyvenančios Kazimieros BASTAKIENĖS namus, mat šeimininkė šventė garbų 95-erių metų jubiliejų.

Senolę sveikino ne tik vaikai, anūkai ir proanūkiai, bet ir seniūnijos bei rajono vadovai, socialiniai darbuotojai, kaimynai. O tokios pagarbos nesitikėjusi jubiliatė kai kada dėl to ir vieną kitą ašarą nubraukė.

etiquette nuotrDraugavę modeliai Šilutėje užaugusi ir dabar Vilniuje mokslus tęsianti Karolina Toleikytė (18) ir Simonas Phamas (22) nusprendė pasukti skirtingais keliais. Pora išsiskyrė prieš kelias savaites, žinią Žmonės.lt patvirtino pati K.Toleikytė.

seserys is silutes emigrantaiJau ketverius metus Indrės ir Rūtos Gailiučių namai ne gimtojoje Šilutėje, o Stokholmo pakraštyje. Viena jų emigracijoje rado prieglobstį nuo grasinančio, terorizuojančio buvusio širdies draugo, sūnaus tėvo, kuris neleido vaikui gyventi su mama. O antroji sesuo bėgo nuo Lietuvoje ją gramzdinančių skolų.

sveksnos simtamete 2Vasario 26 dieną Švėkšnos gyventoja Zuzana Beržanskienė sulaukė nuostabaus jubiliejaus - šimtmečio! Neoficialiais duomenimis, ši garbaus amžiaus senolė yra seniausia Švėkšnos seniūnijos gyventoja.

Pati sukaktuvininkė sako nesijaučianti šimtamete, o už savo ilgaamžiškumą turėtų dėkoti bei sveikinti Dievulį ir Švenčiausiąją Mergelę Mariją. Nuoširdus tikėjimas, krikščioniškųjų vertybių laikymasis ir leido nugyventi tokį ilgą amžių, - taip mano mamos pasveikinti ypatingos sukakties proga į Švėkšną atvykusios jos dukros.

NPTLRT laidos "Nacionalinė paieškų tarnyba" istorija primins vieną, prieš trejus metus rodytą susitikimą. Tuomet laidoje susitiko keturiese: trys seserys ir brolis. Šilutiškė Kristina viena iš laidos herojų kadaise devynių tos pačios moters vaikų. Tuomet dvi tiesiogine prasme mažytės sesutės atrodė sutrikusios ir apstulbusios, tarsi vis nepajėgiančios patikėti, kad kažkam parūpo, kad ir jos kažkam reikalingos. Dabar, po trejų metų, aplankėme sesutes dar kartą. Kas per tuos trejus metus pasikeitė ar nutiko jų gyvenime?

renata-sakalyte-jakovleva-ir-silutiskis-anatolijus-54e3190da1c4dKuo rizikuoja moterys, norinčios susirasti savo antrąją pusę internete, pažinčių portaluose? Trakų rajone gyvenanti Aušra nebežino, ką daryti. „Prašau padėti, noriu tik ramybės, košmaras tęsiasi ketverius metus, nebeturiu jėgų kovoti, bijau būti savo pačios namuose“, – TV3 laidos „TV Pagalba“ studijoje antradienį prabils moteris.

grigoniai260 metų kartu, petys petin, bet rodos, dar tiek mažai... Tie dešimtmečiai buvo tokie trumpi ir prabėgo taip greit...
Tai deimantinės poros - gerai žinomų šilutiškių Adelės ir Juozo GRIGONIŲ išsakytos mintys, kai kalbiname juos apie kartu nueitą šešių dešimtmečių kelią.

Bendrą kelią jiedu pradėjo neturėdami, kaip patys sako, ne tik vestuvinių žiedų, bet net šaukšto. Bet turėjo didelę meilę, įsižiebusią iš karto, vos pamatė vienas kitą... Todėl jiems nereikėjo nei ilgų draugystės metų, nei turtų.

  • Naujausi
  • Populiarūs
  • Komentarai

Ukmergės naujienos