Likimai

usenu 90meteSkaityti knygas, spręsti sudoku ir džiaugtis augančiais provaikaičiais - pats geriausias eliksyras, kuris kiekvieną dieną suteikia naujų jėgų. Taip „Šilutės naujienoms“ prisipažino vasario 2-ąją devyniasdešimtmetį pasitikusi Petronėlė Lapinskaitė.

Jos kasdienybę praskaidrina ne tik per televiziją rodoma istorinė drama „Didingasis amžius“, kurią senolė stebi su pasimėgavimu, bet ir paprastas šiltas bendravimas su artimaisiais.

Jubiliatę jau supa ne tik trys vaikai, šeši anūkai, bet ir septyni proanūkiai.    

crying-womanGyvenome su vyru. Vyras daug gėrė, mušdavo mane, todėl neapsikentusi palikau jį ir su dukrele išėjau į kitą butą atskirai nuo jo. Paskui jis atsiprašinėjo, buvau jį trumpam priėmusi pas save atgal. Bet tai truko neilgai, vėl susipykome, ir jis išsikraustė. Išeidamas  pasiėmė šaldytuvą, skalbimo mašiną, televizorių ir kitus daiktus, kuriuos buvo pirkęs.

naujagimiai trynukesŠilutės ligoninės Akušerijos - ginekologijos skyriaus medikai turi kuo pasidžiaugti: pernai šiame skyriuje sukrykštė 25 kūdikiais daugiau nei per visus 2013-uosius metus, o 2015-ieji prasidėjo dar džiugesniu įvykiu: ankstyvą sausio 4-osios rytą čia pasaulį išvydo trynukės - trys jaunos gardamiškių Rapalavičių šeimos dukrelės.

2014-uosius - Arklio metus - Šilutės ligoninėje palydėjo pirmoji jaunos Macikų gyventojų šeimos atžala - sūnelis Paulius, o Naujuosius įnoringosios Ožkos metus sutikti šio skyriaus personalui padėjo sausio 3-ąją gimę berniukas ir mergaitė.

studente„Gatvėse nematome daug negalią turinčių žmonių ne todėl, kad jų nėra, o todėl, kad miestas – tarsi nesibaigiantis kliūčių ruožas“, – teigė negalią turinti studentė. Iš Šilutės rajono Šylių kaimo kilusi mergina pasiūlė Kauno miesto valdžiai pabandyti praleisti dieną neįgaliojo vežimėlyje.

benamiu kaledos ZoseSėsdami prie turtingų, vaišėmis nukrautų Kalėdų stalų, vargu ar prisiminsime, ar pagalvosime, jog taip šias šventes sutinka ne visi... Jog yra ir kita, beveik nematoma visuomenės pusė, kurios nariai didžiąsias metų šventes pasitinka vieniši, sėdėdami prie „valdiško“ televizoriaus „valdiškuose“ namuose, o vietoje kalėdinės eglutės papuošia - nykštukais apdeda - tik kambarinį vijoklį...

Šilutės socialinių paslaugų centre tokių žmonių - daugiau nei 30. Dauguma - vyrai, tik kelios moterys. Artėjant šventėmsjuos lankė miesto mokiniai - gimnazistai ir pradinukai, mat pririnkę knygų ir žurnalų bei prikepę pusantro tūkstančio keksiukų dalija juos visiems - ir vargetoms, ir ponams. Dar prideda ir laimės palinkėjimų.

Pas benamius suko ir iš tolimosios Švedijos atvykę labdariai, ir žurnalistai. Pirmieji todėl, kad irgi vežė simbolines dovanėles, antrieji dėl to, kad tokia jau jų duona - kišti nosį į visų, tarp jų - ir namus praradusių žmonių gyvenimus.

Bet vargetos nesiskundžia: anot jų, pažiūrės televizorių ir fejerverkus per šventes, ir bus gerai...

zudiko tevasStudentės Justinos Šikšniūtės žudiko Valdo Jankausko tėvas gyvenantis Šyliuose jaučia kaltę, kad sūnus vaikystėje jo beveik nematė, rašo „Lietuvos rytas“. Kompleksuotas, visų užgauliojamas vaikinas, dvasiškai sužalotas dar vaikystėje. Šitoks šilutiškio V.Jankausko portretas išryškėjo laidos „Nusikaltimas ir bausmė“ („Lietuvos ryto“ televizija) žurnalistams po pokalbių su jo šeimos nariais ir artimaisiais.

 cipariaiDeimantines - 60-ties bendro gyvenimo metų - vestuves lapkričio 21-ąją šventė Vainuto seniūnijos Galnės kaime gyvenantys Zita ir Stasys CIPARIAI.

„Šilutės naujienos“ deimantinę porą aplankė jubiliejaus išvakarėse ir pasikalbėjo apie meilę ir kitas tokios garbios sukakties priežastis.

 emigrante inesaJeigu Anglijoje esi dirbantis ir šiek tiek mąstantis žmogus, tai parduotuvėje tau nereikės krapštyti centų piniginėje, ar skaičiuoti, kiek pabrango pienas, - įsitikinusi Yorke gyvenanti kraštietė Inesa Čaikytė - Katkienė.

Prieš porą metų Inesa su vyru Roku nusprendė radikaliai pakeisti savo gyvenimą. Vilniuje palikę nuosavą butą, darbus, draugus, kartu pasiėmę augintinę vilkšunę Cocą, jie išvyko kitos kultūros pažinti ir naujų iššūkių atremti.

Anglijoje Inesa pakeitė jau dešimt darbų. Pradėjusi nuo paprastų darbų viešbučiuose ir greitojo maisto restoranuose, šiandien šilutiškė dirba atsakomybės reikalaujantį administracinį darbą ligoninėje.

Teisininko išsilavinimą turinti moteris sako, kad anglams neįdomūs lietuviškieji diplomai, o norint pasiekti karjeros aukštumų, visai nebūtinas aukštasis išsilavinimas.
„Ilgiuosi šeimos, draugų, savos kultūros ir juodos duonos“, - atvirauja Inesa ir šypteli pagalvojusi, kad nuo Lietuvos ją skiria tik pora valandų skrydžio - užsinorėjus visada galima parlėkti aplankyti gimtinę.

istekejo simona cesnaiteGražią spalio 4-osios popietę Vilniaus Šv. Onos bažnyčioje ištekėjo realybės šou „Kelias į žvaigždes 2“ išgarsėjusi atlikėja 29 metų Simona Čėsnaitė, praneša žurnalas „Žmonės“.
Simonos išrinktasis - 31 metų inžinierius Martynas Matkevičius.

Visos šventės metu vyravo ispaniška tematika, nes jaunavedžiams šis kraštas labai patinka. Juo labiau kad ir sužadėtuvės įvyko būtent ten.

  • Naujausi
  • Populiarūs
  • Komentarai

Ukmergės naujienos