Likimai

90mete klumbiene filiomenaGimtoji žemė - miela ir brangi, be to, ji saugo vertingiausius jaunatviškumo eliksyrus. Prieš 90 metų, birželio 27-ąją, Inkaklių kaime gimusi Filiomena Klumbienė ir dabar gyvena netoli tėviškės, Labatmedžio kaimo viensėdyje. Tiesa, jame dabar už didžiuosius ūkio darbus jau atsakingas senolės anūkas Antanas, o kažkada Filiomena braidė po rasotas žoles ir džiaugėsi savo rudaakiu vyru, išpranašautu čigonės.

„Būdavo, atsikeliu ir braidau po rasas. Tai - geriausias vaistas“, - sako senolė, apgailestaudama, kad dabar jau žolė ilgai aukšta neužsibūna, tiesiog „nebėr tos mados“, kad jai kas leistų stiebtis iki palangių.

sunu globejai 1pVidurnaktį į namus atėję ir gyvūnų globėjais prisistatę piktavaliai šeimininkams iš rankų išplėšė mylimą augintinį ir jį tiesiog išsinešė.

Taip „Šilutės naujienoms“ guodėsi šilutiškė Viktorija, tvirtindama, kad taip gyvūnų globėjai pasielgė, patikėję piktavalio kaimyno melu, kad šuo buvo skriaudžiamas.

Dėl šio incidento skundus policijai parašė ir pati Viktorija, ir kaimynai, ir gyvūnų globėjai. Kol pareigūnai aiškinasi, kuri pusė čia teisi, redakcija kamuolį pradėjo vynioti savo ruožtu. Ir šioje istorijoje aptiko be galo gražių poelgių, jautrių žmonių. 

 cervinxkas In  memoriam Birželio 28 dieną, eidamas 91-uosius metus, mirė mokytojas, kraštotyrininkas, visuomenės ir politikos veikėjas, Šilutės Garbės pilietis Algirdas Juozas Červinskas.

Velionis pašarvotas laidojimo namuose Verdainėje. Laidotuvės – ketvirtadienį 13 val.

brigita veliavaAštuoniolikmetė šilutiškė Brigita Gaižauskaitė prieš mėnesį saulėtame Kipre dalyvavo pasaulyje pripažintame konkurse „Miss Fashion TV“ ir pateko į finalinį dvyliktuką.

Dabar mergina gimtojoje Šilutėje laukia paskutinių, abitūros, metų ir teigia, kad modelio darbas jai padėjo užsiauginti „storą odą“.

mayaNuo pirmojo debiuto 2013-ųjų vasarą iki šiol buvo kruopščiai slepiama, kas yra atlikėja Maya. Iš Šilutės kilusi gražuolė žiniasklaidai platintoms nuotraukoms pozuodavo tik pridengusi savo veidą. Dainininkė vieną po kito per keletą pastarųjų metų pristatė šešis sėkmingus kūrinius, kurie sulaukė didelio susidomėjimo „Youtube“, keli jos kūriniai iškopė į 1-ą radijos stoties „Lietus“ TOP 20 vietą.

Valteris84 metų vokietis Valteris Valenčius yra O.Bismarko gatvės gyventojas Žalgirių kaime netoli Rusnės. Iki 1923 metų šis kaimas vadinosi Otto von Bismarcko vardu.

95 metu mare jasiene su sunumiGražaus jubiliejaus išvakarėse pulkas svečių užsuko į Juknaičių seniūnijos Piktaičių kaime jau kelias dešimtis metų ūkiškai besiverčiančių Vaclovo ir Laimos Jasų sodybą. Apgaubta sūnaus ir marčios globa, rūpesčiu bei šiluma svečius pasitiko ir 95-mečio sulaukusi garbingiausia šeimos narė - Marė Jasienė. Ją sveikino Savivaldybės Socialinės paramos skyriaus vedėjas Alvidas Šimelionis, Juknaičių seniūnas Alfredas Gaubys ir socialinė darbuotoja Vita Gečienė.

Ilgaamžė šiandien dienas leidžia mėgaudamasi ramybe bei retkarčiais paskaitinėdama brangiausius skaitinius, saugomus nuo senųjų laikų, - maldaknygę.

 90 metis Bartkus GorainiaiAntradienį gražaus būrio sveikintojų sulaukė Vainuto seniūnijos Gorainių kaime gyvenantis Alfonsas Bartkus, tądien šventęs 90-mečio jubiliejų.

90metis cervinckas filatelija1„Kaip sveikata?“ - klausė sveikintojai, užsukę į 90 metų jubiliejų atšventusio šilutiškio, visuomenininko, mokytojo Algirdo Červinsko namus.

„Pakenčiamai“, - atsakė jubiliatas ir juokaudamas patikslino, jog šiuo metu sunkiausia jo liga - filatelija: pastaroji persekioja nuo vaikystės ir neketina apleisti.

O 90-mečio jubiliejaus smagiausia staigmena - žvejyba Kintų karpyne ir puikus laimikis!

  • Naujausi
  • Populiarūs
  • Komentarai

Ukmergės naujienos