Likimai

AtvirlaiskiaiGruodį startavo „Misija Sibiras“ organizuota akcija „Kalėdinis atvirlaiškis į Sibirą arba #SuKalėdomViktorija“. Akcijos tikslas – Sibire gyvenantiems lietuviams nusiųsti lietuvišką šventinį sveikinimą, taip siekiant parodyti, kad nė vienas lietuvis nėra pamirštas, kad ir kur begyventų. Prie akcijos galėjo prisidėti visi norintys. Susidomėjimas buvo neįtikėtinai didelis – šiandien su Lietuvos pašto pagalbą į Sibirą iškeliavo net 900 atvirukų, skirtų Viktorijai ir kitiems Sibiro lietuviams.

BudrikisDėl krepšinio į JAV išvykęs šilutiškis Egidijus Budrikis (30 m.) profesionaliu krepšininku taip ir netapo, tačiau sėkmė jį pasivijo kitur. Lietuvis turi papuošalų verslą, filmuojasi reklamose. Į vieną jų pateko todėl, kad yra panašus į NBA oro karaliumi vadinamą Zachą LaVine’ą (21 m.). Lietuvis tapo jo dubleriu, mat krepšinio žvaigždei negalima rizikuoti atliekant triukus.

brazas neigalusis po operacijos42-iejų Gintautas Bražas jau 17 metų sukaustytas negalios - šokdamas į upę jis susilaužė stuburą ir ilgus metus galėjo valdyti tik kairiąją ranką. Tačiau šiandien Gintautas negali net to, nes jam bandant išlipti iš lovos lūžo vienintelė sveikoji ranka.

Iškentęs operaciją ir nesenai iš ligoninės sugrįžęs vyras prašo pagalbos. Jam reikalingas specialus keltuvas, su kuriuo galėtų išlipti iš lovos į vežimėlį ir nukeliauti iki vonios ar tualeto.

„Gal atsiras gerų žmonių, galinčių padovanoti arba paremti finansiškai įsigyti tokį keltuvą, kurio kaina - apie 500 eurų. Būsiu dėkingas už bet kokią sumą“, - su pagalbos prašymu kreipiasi Gintautas.

DraugesJaunystės draugė – tai lyg pirma meilė. Neišsitrina iš širdies ir minčių, nors likimas seniai atskyrė ir metai negailestingai bėga. Zarasuose gyvenanti 52 m. Audronė Lamanauskienė niekaip negali pamiršti savo jaunystės draugės Danos Žielytės, kilusios iš Šilutės, su kuria kartu praleido smagiausius gyvenimo metus.

 Zemgulis AVasarai pradėjus nokinti pirmuosius šių metų vaisius, Amžinybėn išėjo Kazimieras Žemgulis. Paliko jis pradėtą puoselėti su vaikais ir anūkais mišką, puikų sodą su gandrais namo kraige, bites, nešančias garsųjį Bitėnų medų, ir visus savo mylimus žmones. Kazimieras Žemgulis su žmona Birute 1999 m. buvo apdovanotas Šilutės rajono savivaldybės „Sidabrinės nendrės“ premija.

90mete klumbiene filiomenaGimtoji žemė - miela ir brangi, be to, ji saugo vertingiausius jaunatviškumo eliksyrus. Prieš 90 metų, birželio 27-ąją, Inkaklių kaime gimusi Filiomena Klumbienė ir dabar gyvena netoli tėviškės, Labatmedžio kaimo viensėdyje. Tiesa, jame dabar už didžiuosius ūkio darbus jau atsakingas senolės anūkas Antanas, o kažkada Filiomena braidė po rasotas žoles ir džiaugėsi savo rudaakiu vyru, išpranašautu čigonės.

„Būdavo, atsikeliu ir braidau po rasas. Tai - geriausias vaistas“, - sako senolė, apgailestaudama, kad dabar jau žolė ilgai aukšta neužsibūna, tiesiog „nebėr tos mados“, kad jai kas leistų stiebtis iki palangių.

sunu globejai 1pVidurnaktį į namus atėję ir gyvūnų globėjais prisistatę piktavaliai šeimininkams iš rankų išplėšė mylimą augintinį ir jį tiesiog išsinešė.

Taip „Šilutės naujienoms“ guodėsi šilutiškė Viktorija, tvirtindama, kad taip gyvūnų globėjai pasielgė, patikėję piktavalio kaimyno melu, kad šuo buvo skriaudžiamas.

Dėl šio incidento skundus policijai parašė ir pati Viktorija, ir kaimynai, ir gyvūnų globėjai. Kol pareigūnai aiškinasi, kuri pusė čia teisi, redakcija kamuolį pradėjo vynioti savo ruožtu. Ir šioje istorijoje aptiko be galo gražių poelgių, jautrių žmonių. 

 cervinxkas In  memoriam Birželio 28 dieną, eidamas 91-uosius metus, mirė mokytojas, kraštotyrininkas, visuomenės ir politikos veikėjas, Šilutės Garbės pilietis Algirdas Juozas Červinskas.

Velionis pašarvotas laidojimo namuose Verdainėje. Laidotuvės – ketvirtadienį 13 val.

brigita veliavaAštuoniolikmetė šilutiškė Brigita Gaižauskaitė prieš mėnesį saulėtame Kipre dalyvavo pasaulyje pripažintame konkurse „Miss Fashion TV“ ir pateko į finalinį dvyliktuką.

Dabar mergina gimtojoje Šilutėje laukia paskutinių, abitūros, metų ir teigia, kad modelio darbas jai padėjo užsiauginti „storą odą“.

  • Naujausi
  • Populiarūs
  • Komentarai

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt