Likimai

 Zemgulis AVasarai pradėjus nokinti pirmuosius šių metų vaisius, Amžinybėn išėjo Kazimieras Žemgulis. Paliko jis pradėtą puoselėti su vaikais ir anūkais mišką, puikų sodą su gandrais namo kraige, bites, nešančias garsųjį Bitėnų medų, ir visus savo mylimus žmones. Kazimieras Žemgulis su žmona Birute 1999 m. buvo apdovanotas Šilutės rajono savivaldybės „Sidabrinės nendrės“ premija.

90mete klumbiene filiomenaGimtoji žemė - miela ir brangi, be to, ji saugo vertingiausius jaunatviškumo eliksyrus. Prieš 90 metų, birželio 27-ąją, Inkaklių kaime gimusi Filiomena Klumbienė ir dabar gyvena netoli tėviškės, Labatmedžio kaimo viensėdyje. Tiesa, jame dabar už didžiuosius ūkio darbus jau atsakingas senolės anūkas Antanas, o kažkada Filiomena braidė po rasotas žoles ir džiaugėsi savo rudaakiu vyru, išpranašautu čigonės.

„Būdavo, atsikeliu ir braidau po rasas. Tai - geriausias vaistas“, - sako senolė, apgailestaudama, kad dabar jau žolė ilgai aukšta neužsibūna, tiesiog „nebėr tos mados“, kad jai kas leistų stiebtis iki palangių.

 cervinxkas In  memoriam Birželio 28 dieną, eidamas 91-uosius metus, mirė mokytojas, kraštotyrininkas, visuomenės ir politikos veikėjas, Šilutės Garbės pilietis Algirdas Juozas Červinskas.

Velionis pašarvotas laidojimo namuose Verdainėje. Laidotuvės – ketvirtadienį 13 val.

sunu globejai 1pVidurnaktį į namus atėję ir gyvūnų globėjais prisistatę piktavaliai šeimininkams iš rankų išplėšė mylimą augintinį ir jį tiesiog išsinešė.

Taip „Šilutės naujienoms“ guodėsi šilutiškė Viktorija, tvirtindama, kad taip gyvūnų globėjai pasielgė, patikėję piktavalio kaimyno melu, kad šuo buvo skriaudžiamas.

Dėl šio incidento skundus policijai parašė ir pati Viktorija, ir kaimynai, ir gyvūnų globėjai. Kol pareigūnai aiškinasi, kuri pusė čia teisi, redakcija kamuolį pradėjo vynioti savo ruožtu. Ir šioje istorijoje aptiko be galo gražių poelgių, jautrių žmonių. 

brigita veliavaAštuoniolikmetė šilutiškė Brigita Gaižauskaitė prieš mėnesį saulėtame Kipre dalyvavo pasaulyje pripažintame konkurse „Miss Fashion TV“ ir pateko į finalinį dvyliktuką.

Dabar mergina gimtojoje Šilutėje laukia paskutinių, abitūros, metų ir teigia, kad modelio darbas jai padėjo užsiauginti „storą odą“.