Likimai

mayaNuo pirmojo debiuto 2013-ųjų vasarą iki šiol buvo kruopščiai slepiama, kas yra atlikėja Maya. Iš Šilutės kilusi gražuolė žiniasklaidai platintoms nuotraukoms pozuodavo tik pridengusi savo veidą. Dainininkė vieną po kito per keletą pastarųjų metų pristatė šešis sėkmingus kūrinius, kurie sulaukė didelio susidomėjimo „Youtube“, keli jos kūriniai iškopė į 1-ą radijos stoties „Lietus“ TOP 20 vietą.

Valteris84 metų vokietis Valteris Valenčius yra O.Bismarko gatvės gyventojas Žalgirių kaime netoli Rusnės. Iki 1923 metų šis kaimas vadinosi Otto von Bismarcko vardu.

 90 metis Bartkus GorainiaiAntradienį gražaus būrio sveikintojų sulaukė Vainuto seniūnijos Gorainių kaime gyvenantis Alfonsas Bartkus, tądien šventęs 90-mečio jubiliejų.

95 metu mare jasiene su sunumiGražaus jubiliejaus išvakarėse pulkas svečių užsuko į Juknaičių seniūnijos Piktaičių kaime jau kelias dešimtis metų ūkiškai besiverčiančių Vaclovo ir Laimos Jasų sodybą. Apgaubta sūnaus ir marčios globa, rūpesčiu bei šiluma svečius pasitiko ir 95-mečio sulaukusi garbingiausia šeimos narė - Marė Jasienė. Ją sveikino Savivaldybės Socialinės paramos skyriaus vedėjas Alvidas Šimelionis, Juknaičių seniūnas Alfredas Gaubys ir socialinė darbuotoja Vita Gečienė.

Ilgaamžė šiandien dienas leidžia mėgaudamasi ramybe bei retkarčiais paskaitinėdama brangiausius skaitinius, saugomus nuo senųjų laikų, - maldaknygę.

90metis cervinckas filatelija1„Kaip sveikata?“ - klausė sveikintojai, užsukę į 90 metų jubiliejų atšventusio šilutiškio, visuomenininko, mokytojo Algirdo Červinsko namus.

„Pakenčiamai“, - atsakė jubiliatas ir juokaudamas patikslino, jog šiuo metu sunkiausia jo liga - filatelija: pastaroji persekioja nuo vaikystės ir neketina apleisti.

O 90-mečio jubiliejaus smagiausia staigmena - žvejyba Kintų karpyne ir puikus laimikis!

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt