Likimai

ilgaamze elze195-erių jubiliejus pasibeldė ir į vienos seniausių Šilutės seniūnijos Sausgalvių kaimo gyventojų Elzės Lukošienės sodybos duris.

Tikrąją gimtadienio dieną - rugpjūčio 10-ąją senolė, sutikdama svečius iš rajono Savivaldybės ir seniūnijos, laukė ir netrukus užsuksiančių giminaičių. „Gyvenimas nebuvo lengvas, nėra lengva ir dabar“, - prisipažino jubiliatė, kilusi iš devynių vaikų šeimos, užaugusi 5 brolių ir 3 seserų apsuptyje.

auksin pora ceremonija3 DSCN9352Stebint gausiam būriui liudininkų, liepos 7-ąją Šilutės r savivaldybės civilinės metrikacijos skyriuje labai puoselėtus ir brangintus savo darnios šeimos įžadus dar kartą po 50-ies bendro gyvenimo metų patvirtino rusniškiai Dalia Ona ir Michailas Griščenkovai.

Auksinių vestuvių proga garbingai porai linkėta laimės, sveikatos, šviesių bei džiaugsmingų metų.

Iškilmėse Dalią ir Michailą sveikino dukros Alvida ir Vaida su vyrais, anūkė Ingrida, atstovaujanti šventėje negalėjusiems dalyvauti anūkams, bei kiti artimiausi žmonės, draugai, giminės, kurie ir prieš pusšimtį metų buvo šios poros santuokos liudininkais.

sturmaiVilnius yra tas mūsų šalies miestas, kuriame kulinarinės įvairovės yra gausu. Tačiau kad ir kaip keista būtų, sostinėje ilgą laiką buvo juntamas žuvies, o ypač lietuviškos, patiekalų stygius. Šią klaidą ištaisyti pasišovė garsusis „Šturmų švyturys“, kuris Užupyje prieš kelis mėnesius atidarė savo antrąjį restoraną Lietuvoje.

90metes sveikina„... su gimtadieniu, su gimtadieniu...“ - skambėjo liepos 31-osios vidudienį per Šilutės neįgaliųjų draugijos būstinės langus daina, skirta net dviem jubiliatėms: 80-metį tądien šventė ilgametė Šilutės ligoninės darbuotoja Stefanija PAŽERECKIENĖ, o 90-metį - mokytoja Jadvyga PAŠKAUSKIENĖ.

Neįgaliųjų draugijos nariai nutarė jau daug metų draugijos veikloje aktyviai dalyvaujančias savo nares sveikinimo ceremonijai atsivežti į savo būstinę ir surengė joms šventę su ąžuolo lapų vainikais, muzika, gėlėmis ir vaišėmis. „Džiaugiamės, kad jūs esate su mumis“, - sakė neįgaliųjų pirmininkė Laima Dulkytė ir daina pasitikę likimo draugai.

Tokios pagarbos nesitikėjusios ilgaamžės taip jaudinosi, kad net džiaugsmo ašaras braukė ir dėkojo visiems savo bičiuliams.

jezerska sveikina 90metis1Šeštadienį legendiniam paukščių žieduotojui Leonui Jezerskui sukako 90 metų. Dieną prieš tai Ventės rage, jo ilgametėje darbovietėje, vyko jo jubiliejaus minėjimas. Į šventę atvyko L.Jezersko draugai, mokiniai, bendradarbiai, giminės ir visi, norintys pasveikinti jubiliatą 90-mečio proga.