Likimai

etiquette nuotrDraugavę modeliai Šilutėje užaugusi ir dabar Vilniuje mokslus tęsianti Karolina Toleikytė (18) ir Simonas Phamas (22) nusprendė pasukti skirtingais keliais. Pora išsiskyrė prieš kelias savaites, žinią Žmonės.lt patvirtino pati K.Toleikytė.

seserys is silutes emigrantaiJau ketverius metus Indrės ir Rūtos Gailiučių namai ne gimtojoje Šilutėje, o Stokholmo pakraštyje. Viena jų emigracijoje rado prieglobstį nuo grasinančio, terorizuojančio buvusio širdies draugo, sūnaus tėvo, kuris neleido vaikui gyventi su mama. O antroji sesuo bėgo nuo Lietuvoje ją gramzdinančių skolų.

NPTLRT laidos "Nacionalinė paieškų tarnyba" istorija primins vieną, prieš trejus metus rodytą susitikimą. Tuomet laidoje susitiko keturiese: trys seserys ir brolis. Šilutiškė Kristina viena iš laidos herojų kadaise devynių tos pačios moters vaikų. Tuomet dvi tiesiogine prasme mažytės sesutės atrodė sutrikusios ir apstulbusios, tarsi vis nepajėgiančios patikėti, kad kažkam parūpo, kad ir jos kažkam reikalingos. Dabar, po trejų metų, aplankėme sesutes dar kartą. Kas per tuos trejus metus pasikeitė ar nutiko jų gyvenime?

sveksnos simtamete 2Vasario 26 dieną Švėkšnos gyventoja Zuzana Beržanskienė sulaukė nuostabaus jubiliejaus - šimtmečio! Neoficialiais duomenimis, ši garbaus amžiaus senolė yra seniausia Švėkšnos seniūnijos gyventoja.

Pati sukaktuvininkė sako nesijaučianti šimtamete, o už savo ilgaamžiškumą turėtų dėkoti bei sveikinti Dievulį ir Švenčiausiąją Mergelę Mariją. Nuoširdus tikėjimas, krikščioniškųjų vertybių laikymasis ir leido nugyventi tokį ilgą amžių, - taip mano mamos pasveikinti ypatingos sukakties proga į Švėkšną atvykusios jos dukros.

renata-sakalyte-jakovleva-ir-silutiskis-anatolijus-54e3190da1c4dKuo rizikuoja moterys, norinčios susirasti savo antrąją pusę internete, pažinčių portaluose? Trakų rajone gyvenanti Aušra nebežino, ką daryti. „Prašau padėti, noriu tik ramybės, košmaras tęsiasi ketverius metus, nebeturiu jėgų kovoti, bijau būti savo pačios namuose“, – TV3 laidos „TV Pagalba“ studijoje antradienį prabils moteris.