Įvairenybės

Amway Home_nuotr_1Apdulkėję ir nešvarūs langai, giliai spintose užsigulėję rūbai ar patalynė – tai rūpesčiai, su kuriais artėjant vasarai susiduria daugelis. Nors Lietuvoje vėluojantis pavasaris švaros darbus pavėlino, tačiau vasarą vis tiek norisi pasitikti gaiviuose ir švara dvelkiančiuose namuose. Kaip greitai ir efektyviai susitvarkyti ir išvalyti namus bei įsileisti į juos pavasario gaivos, pataria namų švaros linijos „Amway Home“ ekspertas Stanislavas Lenartas.

Lietuviki pato_enklai_KinijojeŠią savaitę Kinijos pašto organizuojamoje tarptautinėje pašto ženklų parodoje „Pašto kelias. Šilko kelias. Kelias į atsinaujinimą“ eksponuojami ir lietuviški pašto ženklai. Reprezentuoti šalį pasirinkti serijos „Europa“ pašto ženklai, nes jie įprasmina Lietuvos kultūrinę tapatybę Senojo žemyno bendrystėje.

 vikingas-spaudaiŠiandien visi kviečiami į atsisveikinimą su... senaisiais vikingais. Taip, perskaitėte teisingai. Gauruoti ir dideli vikingai – tarptautinio žaidimo „Vikingų loto“ simbolis. Ši savaitė – paskutinė, kai jie kvies kovoti dėl prizų. Jau nuo gegužės 18 d. laukia kardinalūs loterijos pokyčiai.

kampiniai-zidiniaiŽidinys yra puikus papuošimas kiekvieniems namams. Vietą židiniui galima rasti praktiškai bet kokiame būste, apipavidalinimas taip pat gali būti parenkamas pagal bendrą būsto interjerą. Šiuolaikiniai židiniai nebėra statomi vien tik iš plytų ar akmens, bet ir iš marmuro, plieno ar net stiklo. Viskas priklauso tik nuo fantazijos ir finansinių galimybių. Tačiau dažnai, įsirenginėjant būstą, susiduriama su dilema – kokio dizaino židinį išsirinkti. Šiuo metu, kai pasirinkimas yra išties didžiulis, šį maloni problema tampa dar aktualesnė.

Stilingų namų svetainė decopolis.lt paruošė keletą įdėjų ir patarimų kaip išsirinkti geriausią židinį kiekvieniems namams.

Lietuvos patas_aptarnavimasLietuvos paštas kviečia rinkti geriausiai klientus aptarnaujančius darbuotojus. Gyventojai galės įvertinti paštų ir finansinių paslaugų „PayPost“ skyrių darbuotojų bei LP EXPRESS kurjerių darbą. Gyventojų vertinimai – savotiškos rekomendacijos, remiantis jomis visoje šalyje bus ieškoma Lietuvos pašto herojų.

13849 6b0594ea4bb2f503cea8ebeaf7725b84Lietuvos vaikų vasaros poilsiui įvairiose šalies stovyklose, švietimo ir kitose įstaigose šiemet valstybė ir savivaldybės ketina išleisti 1 mln. eurų, penktadaliu daugiau nei pernai. Švietimo ir mokslo ministerija tam skiria 300 tūkst. eurų. Dar 700 tūkst. eurų vaikų vasaros stovykloms planuoja skirti savivaldybės.

img 6Pradėdami rinktis patalynę, turite išsiaiškinti koks komplekto dydis Jums reikalingas.

virtuve-interjeras-71491120Buitinės technikos ir elektronikos prekių pardavėjai jau kelis metus iš eilės pastebi tendenciją, kad atėjus pavasariui, pardavimai šioje srityje žymiai pagerėja, nes pirkėjai didelį dėmesį skiria buitinės technikos ir elektronikos prietaisų atnaujinimui. Internetinės parduotuvės „Bigbox.lt“ rinkodaros vadovas Marijus Aliulis sako, kad tai susiję su geresniais prekių pasiūlymais, kurių dažnai laukia kiekvienas pirkėjas.

5 laistymo_klaidos_kurias_daro_nepatyre_sodininkaiPavasaris – sodininkams vienas labiausiai užimtų laikotarpių, kai sodo darbai įsibėga ir vos spėjame suktis. Gamtai kaip reikiant atbudus ne tik planuojame, kokias gėlynais ir želdynais puošti sodo erdves, kaip atbaidyti kenkėjus, bet ir kaip išlaikyti norimą augalų žalumą ištisą sezoną. Klaidų, laistant augalus, daro ir naujokai, ir sodininkaujantys ne vienerius metus. Kaip teisingai laistyti sodo augalus ir neleisti jiems išdžiūti pataria „Fiskars“ apželdinimo ir sodo priežiūros specialistė Kati Jukarainen.

  • Naujausi
  • Populiarūs
  • Komentarai

Ukmergės naujienos

,,,,,