Įvairenybės

mano meileJau tapo tradicija, kad artėjant vasario 14-ajai - visų įsimylėjėlių dienai, „Šilutės naujienos“ skelbia fotografijų konkursą „Mano meilė“. Taigi laukiame visų jūsų meilės objektų nuotraukų!

 

Maxima produktaiVertindami lietuvių mitybos įpročius, „Maximos“ specialistai fiksuoja vis ryškesnes tendencijas: auga sveikesnių bei papildomomis medžiagomis praturtintų produktų poreikis, pirkėjai ieško įdomesnių, ypač etninėse virtuvėse sutinkamų produktų. Daugiau apie tai, ką ant stalo dėsime 2018-aisiais, pasakoja Aidas Poleninas, lietuviško prekybos tinklo „Maxima“ maisto gamybos ekspertas.

 

zuvu asortiValstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos (VMVT) inspektoriai, vykdydami importuojamų ir rinkoje esančių maisto produktų valstybinę kontrolę, praėjusiais metais uždraudė tiekti rinkai daugiau kaip 1 900 t produktų dėl jų neatitikimo saugos ir kokybės reikalavimams (2016 m. – 1 675 t, 2015 m. – 1 735 t).

Untitled-1 copyŠalies gyventojai ir organizacijos kviečiami megzti trispalves kojinaites naujagimiams.

 

ballo-sakociai-76952053Kai buvo paskelbta, kad į Lietuvą atvyks krepšininkų Ballų šeima, netruko pasipilti prognozės, kaip tuo bandys pasinaudoti Lietuvos verslas. Vienas iš tokių pavyzdžių – prekybos centre „Molėtų link“ į kepinių parduotuvę viliojanti reklama su LaMello Ball atvaizdu ir užrašu, kviečiančiu lankytojus „Ballas jau ragavo legendinio šakočio. Užsuk ir tu“.

 

weight-loss-2036969 960_720Naujųjų metų pradžioje dažnas sau pasižadame numesti svorio, pradėti sportuoti ar mesti rūkyti, tačiau praėjus vos keletui savaičių daugelio ryžtas sveikiau gyventi ima blėsti. Specialistai paaiškina, kodėl taip nutinka, ir ką daryti, kad noras gyventi sveikiau išliktų visus metus.

 

Huracan coffee_kavos_pupelesKuo svarbūs kavos pasauliui buvo praėję 2017-ieji ir ko laukti iš šių metų? „Praėjusiais metais savo pozicijas stiprino vadinamosios „specialty“ kavos segmentas. Ji skverbiasi į vis daugiau šalių, miestų, viešbučių, restoranų, kavinių ir namų. Tai pastebima ir Lietuvoje, o kad žmonės dažniau rinkosi išskirtinės kokybės kavą, rodo ir mūsų įmonės praėjusių metų rezultatai, užtikrintai didėjantys tokios kavos pardavimai. Pavyzdžiui, kavos pupų pardavimai didėjo 12 proc., o juodos ir espreso kavos, skaičiuojant puodeliais, mūsų kavinėse išgerta 14 proc. daugiau nei 2016-aisiais “, – sako kavos skrudintojų įmonės „Huracán Coffee“ vadovas Vytautas Kratulis.

 

Trumpavaisiai agurkai_Kietaviskiu_gausa_MaximaPrieš Kalėdas didesniųjų lietuviško prekybos tinklo „Maxima“ parduotuvių asortimentą papildė švieži ilgavaisiai lietuviški agurkai, o sausio viduryje pavasarį į Lietuvą šaukia šviežio derliaus, šiųmečiai trumpavaisiai agurkai. Didžiausio šiltnamių komplekso Baltijos šalyse, „Kietaviškių gausos“, atstovai sako, jog norint tokią produkciją užauginti, jiems prireikė ne tik šiuolaikinių technologijų, bet ir drąsos.

newspaper-3065044 960_720Lietuvos gyventojų pasitikėjimas interneto portalais yra kiek mažesnis nei popierine spauda, radiju ar televizija, - praėjusių metų pabaigoje, gruodžio 28 d., pranešė visuomenės apklausos duomenis pristačiusi Kultūros ministerija.

Vertindami žiniasklaidą skalėje nuo 1 iki 5, apklausoje dalyvavę lietuviai laikraštį įvertino 4,05 balo, televiziją - 4,09 balo, radiją - 4,13 balo, o interneto portalus - 3,83 balo.

Tautinių mažumų - rusų ir lenkų - tyrimas parodė, kad ir jos mažiau pasitiki interneto portalais (3,83 balo). Televizija tautinių mažumų apklausoje surinko 3,73 balo, radijas - 4,01 balo, laikraščiai - 3,8 balo.

Reprezentatyvią Lietuvos gyventojų nuomonės apklausą Kultūros ministerijos užsakymu atliko rinkos tyrimų bendrovė „Spinter tyrimai“, buvo apklausti 1 008 respondentai nuo 18 iki 75 metų. Lietuvos tautinių mažumų tyrime apklausti 504 to paties amžiaus žmonės. Tyrimas atliktas pernai rugsėjo 17 - spalio 25 d.

  • Naujausi
  • Populiarūs
  • Komentarai

Ukmergės naujienos