Įvairenybės

5e0061d714c47Naujiesiems metams beldžiantis į duris daugelis skuba atiduoti visas skolas, išsikelia sau naujus tikslus ir siekius, galiausiai – atsikrato nereikalingų daiktų ir kruopščiai susitvarko namus. Juk pasitinkant 2020-uosius norisi versti švarų lapą, tačiau dažna moteris pamiršta susitvarkyti esminį daiktą, kurį naudoja kasdieną – kosmetinę. Todėl „Mary Kay“ vizažistė Jelena Liaudinienė pataria nuo ko pradėti, ką būtina išmesti ir kokia yra esminė kosmetinės higiena.

„Susitvarkyti kosmetinę būtina kiekvienai moteriai. Iš tiesų, žinant vos kelias pagrindines taisykles, palaikyti tvarką kosmetinėje yra nesunku. Pirmasis ženklas, kad jums metas peržvelgti joje esančius daiktus yra tada, kai jūs jau nebegalite jos uždaryti. Tai signalizuoja, kad kosmetinėje nešiojatės per daug nereikalingų priemonių,” – teigia J. Liaudinienė.

 

KnF zona2_aut.M.JaugelaviiusVilniaus oro uoste bandomuoju režimu pradeda veikti automobilių užkilimo kelio (panduso) „Kiss and Fly“ bebarjerė sistema. Ši trumpųjų sustojimų sistema leis vairuotojams kontroliuojamoje zonoje, išvykimo terminalo link, nemokamai stabtelėti iki 10 minučių.

 

Untitled-1 copyBoileris namuose naudojamas gana dažnai, kadangi jis padeda mėgautis karštu vandeniu gana minimaliomis investicijomis, juolab, jis lengvai integruojamas ir labai puikiai tinka prie bet kokių kieto kuro katilų. Tiesa, jeigu sugedo įranga – tokiu būdu problemos nespręskite patys, kadangi boilerių remontas yra gana sudėtingas, tad Salvata specialistų pagalba yra būtina. Nežinodami, kaip gedimus tvarkyti – problemų galite padaryti daugiau nei buvo iki tol.

dog-3894173 960_720Nors daugelis po Kalėdų egle svajoja rasti naminį gyvūną, tačiau tai nėra geriausia dovana. Gyvūnu turės rūpintis visa šeima, tai didelė atsakomybė ir įsipareigojimai. Augintinis visada privalės būti pašertas, prižiūrėtas, jei serga – nuvežtas į veterinarijos kliniką, vakcinuojamas nuo užkrečiamųjų ligų. Tad jei savo šeimos nariui planuojate padovanoti šuniuką, kačiuką ar kitą augintinį, prieš tai pasitarkite, įvertinkite gyvūno poreikius ir laikymo galimybes, nes tai įsipareigojimas ne vieniems metams.

 

Untitled-2 copyIeškote naujo nešiojamo kompiuterio? Tai yra ganėtinai brangus ir svarbus pirkinys, kadangi juo teks naudotis kiekvieną dieną, o pats kompiuteris turėtų tarnauti bent keletą metų. Kiekvieno žmogaus poreikiai skirtingi, todėl nešiojami kompiuteriai taip pat siūlomi labai įvairūs. O ar žinote, kaip rasti tinkamiausią būtent jums?

 

Untitled-1 copyMirusiojo atminimo sukūrimas yra vienas iš veiksmų, kuris priverčia artimuosius imtis įvairių priemonių, kad būtų galima pagerbti mirusįjį. Dažniausiai artimieji yra laidojami vienoje vietoje, ypač šeimos nariai, o tai reiškia, kad pirmasis paminklas lieka visam laikui. Turint galimybę paminklą ateityje galima pakeisti, tačiau protingai išsirinkus ir investavus iš karto, su laiku paminklo tikrai nereikės keisti, kadangi jie yra ilgaamžiški.

 

autodiagnostikaProfesionaliai dirbantiems vagims bet kurios spynos atrakinimas vargiai bus kažkas sudėtingo ir neįveikiamo. Jei ilgapirščiai nusižiūrėjo jūsų būstą, tikėtina, kad sunkiau pavyktų jį apsaugoti. Įgūdę vagišiai per itin trumpą laiką perpras net moderniausius mechanizmus bei apsaugas. Būna situacijų, kuomet vagys patenka į būstą, kai juose yra šeimininkai. Spynų atrakinimas – šiems specialistams kasdienybė, tad be didesnio vargo sugebės duris atsirakinti taip tyliai bei mikliai, kad nė vienas net iš pačių artimiausių kaimynų neišgirs.

Kaldos atkeliauja_traukiniaisŠventinis šurmulys, interaktyvus žaidimas visai šeimai, Kalėdų senelio kuriami stebuklai – visa tai ir dar daugiau šiemet dovanos „Lietuvos geležinkelių“ grupei priklausanti keleivių vežimo bendrovė „LG Keleiviams“, pristatanti staigmenų kupiną kalėdinę programą.

 

UT 2Stiklo paketai – tai sudėtinės lango dalys, kurios dažniausiai susideda iš 2,3 ar 4 stiklų. Nuo stiklo sluoksnių skaičiaus priklauso paketo storis ir atsparumas įvairiems aplinkos veiksniams. Kuo daugiau sluoksnių viename pakete, tuo stiklai patvaresni ir suteikia didesnę apsaugą, atitinkamai kyla ir tokių stiklo paketų kaina.