Įvairenybės

biblioteka svedijos_ambasadojeŠilutiškių komanda, nugalėjusi Švedijos ambasados inicijuotoje viktorinoje „Sveiki atvykę į užburiančią Švediją!“, kurią organizavo Šilutės F.Bajoraičio viešoji biblioteka, vyko į Švedijos Karalystės ambasadą Vilniuje. Nugalėtojų laukė laimėjimas - šventiniai pietūs - specialiai šiai progai sukurtas Šimtmečio valgiaraštis.

 

Jolita Vaikute_Karaliaus_vasaraLietuvos Karaliaus Mindaugo karūnavimo dienos proga, liepos 6-ąją, lietuviškas prekybos tinklas „Maxima“ kartu su menininke Jolita Vaitkute pristato instaliaciją iš vaisių „Karaliaus Vasara“. Šiandien minėta kompozicija bus demonstruojama vyksiančiame Pasaulio Lietuvių Jaunimo Susitikime.

 

babe-2972221 960_720Šiemet gimusiems berniukams dažniausiai registruojamas Luko, mergaitėms – Lėjos vardas. Šie vardai iš pernai metų populiariausiųjų sąrašo išstūmė Mato ir Emilijos vardus.

Himno giedojimas_MAXIMOS_parduotuvjeLietuviškas prekybos tinklas „Maxima“ jungiasi prie pilietinės iniciatyvos „Lietuva 4.000.000“ ir kviečia burtis vieningam Lietuvos himno giedojimui. Liepos 6-ąją, 21 valandą, kai lietuviai „Tautiška giesme“ apjuos visą platųjį pasaulį, vieningai Lietuvos himnas suskambės ir daugelyje šalies „Maximos“ parduotuvių.

 

shutterstock 198282107Nors dabar yra technologijų amžius, tai tikrai nereiškia, kad vaikai nebenori mėgautis pramogomis, kurios buvo populiarios ir prieš daugybę metų. Viena iš tokių pramogų yra smėlio dėžė – tai yra gamtos sukurtas „LEGO“ kaladėlių pirmtakas, kuris žadina vaikų vaizduotę ir kūrybiškumą. Žaidimai smėliadėžėje gali užimti jūsų vaiką net ir visai dienai. Bet yra viena problema – smėlio dėžes prižiūrėti yra ganėtinai sunku, bet palaikyti higienišką ir malonią aplinką yra būtina. Kaip to pasiekti? Patarimais su jumis pasidalins Pigu.lt ekspertai.

 

laistymas-65437766Atėjęs pavasaris priverčia kur kas daugiau dėmesio skirti sodo ar daržo priežiūrai, tad nepavyksta apsieiti ir be papildomo inventoriaus. Nors gali skambėti neįtikėtinai, tačiau vienas iš svarbiausių atributų tuomet yra laistymo žarna – tinkamai ją pasirinkus, galima gerokai palengvinti kai kuriuos sodo darbus. Tad jeigu šiam sezonui ieškote naujo gaminio, siūlome susipažinti su patarimais, kurie padės išsirinkti geriausią variantą.

Smelio skulptura_SilalejeAntrus metus iš eilės Šilalėje startavo tarptautinis smėlio skulptūrų kūrybinis projektas. Net dvi smėlio skulptūras kūrė pasaulyje žymūs skulptoriai – lietuvis Andrius Petkus ir latvis Krists Zarins.

LAIKRASTIS 2Birželio 15-ąją skaitytojus pasiekė jubiliejinis - 1500-asis „Šilutės naujienų“ numeris!

Tiek laikraščio numerių išleidome nuo tada, kai 2003-ųjų vasario 16-oji sutapo su naujo Šilutės rajono leidinio gimimu, o vasario 18 dieną dienos šviesą išvydo pirmasis jo numeris. Tiesa, tuomet dar kitu pavadinimu ir vos 700 egzempliorių tiražu. Praėjus 15 metų išties turime kuo pasidžiaugti. Štai tik keletas šiandieninių skaičių.

 

InterrailKelionių traukiniais romantika, pro langus skriejantys Lenkijos, Vokietijos ar Šveicarijos kraštovaizdžiai – tokias galimybes atveria Europos traukinių sistema „Interrail", prie kurios nuo birželio jungiasi ir „Lietuvos geležinkeliai".

  • Naujausi
  • Populiarūs
  • Komentarai

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt