Įvairenybės

 

Citrusiniai vaisiaiCitrusiniai vaisiai – apelsinai, mandarinai, citrinos, greipfrutai – šiemet tarp pirkėjų dar populiaresni nei anksčiau - jų populiarumas išaugo beveik 10 proc. Manoma, kad tokį augimą galėjo lemti ne tik išaugusi citrusinių vaisių pasiūla, bet ir pirkėjų noras gyventi sveikiau, renkantis daugiau vaisių su dideliu vitamino C kiekiu.

 

5c0446bab1a9fBene garsiausia žmonijos istorijoje lėlė „Barbie“ pavasarį švęs 60 metų jubiliejų. Šis žaislas daugiau nei pusę amžiaus išlaiko net kelių kartų vaikų susidomėjimą. Nepaisant modernaus technologijų amžiaus, „Barbie“ jau šešis dešimtmečius neužleidžia lyderės pozicijų ir išlieka vienu perkamiausių žaislų pasaulyje. Šią lėlę geidžia po eglute rasti šių laikų vaikai, o garsiausi pasaulio dizaineriai jai kuria prabangiausius apdarus. Prie „Dior“, „Givenchy“, „Armani“, „Lagerfield“, „Versace“ prisijungia ir Lietuvos madų kūrėjai – garsiausi mūsų šalies dizaineriai taip pat priėmė „Barbie“ iššūkį ir jau kuria jai sukneles, kurias pristatys kitų metų pradžioje.

Wizz-Air-9185Plėsdama skrydžių tinklą iš Lietuvos aviakompanija „Wizz Air“ pristato naują skrydžių kryptį iš Palangos. Nuo kitų metų balandžio aviakompanija sujungs Palangą su Dortmundu Vokietijoje. Skrydžiai bus du kartus per savaitę - trečiadieniais ir sekmadieniais. Vietas skrydžiui galima rezervuoti jau dabar bendrovės interneto svetainėje arba naudojantis „Wizz Air“ mobiliąja programėle. Bilietų kaina prasideda nuo 9,99 Eur, įskaitant rankinį bagažą, kurio matmenys neviršija 40 x 30 x 20 cm.

 

laboratoriniai indaiLaboratoriniai indai neatsiejama kasdienio darbo įvairiose tyrimų laboratorijose dalis. Jie naudojami cheminiams laboratoriniams tyrimams atlikti. Svarbu akcentuoti, jog cheminių bei  biologinių tyrimų laboratorijose dažniausiai naudojami stikliniai indai. Kodėl? Viena iš priežasčių – jie yra atsparūs karščiui, šalčiui ir įbrėžimams. Be to, jie yra skaidrūs, todėl galima stebėti, kas vyksta indo viduje. Stikliniai laboratoriniai indai lengvai valomi, jų cheminės savybės laikui bėgant nesikeičia. Kartais kai kurie cheminiai indai yra gaminami iš plastiko bei gumos.

 

GrybaiGrybauti mėgstantys Lietuvos gyventojai šį rudenį neturėjo progų pasidžiaugti įspūdingais laimikiais. Stigo lietaus, todėl grybai ėmė dygti keliomis savaitėmis vėliau negu pernai ir užderėjo ne taip gausiai. Grybai nuo seno lietuvių yra pamėgtas Kūčių stalo patiekalas – marinuoti grybai su keptais svogūnais, aliejuje kepti grybai, grybų sriuba – puikiai tinka šventiniam stalui, kadangi šių patiekalų gamybai nenaudojami gyvulinės kilmės produktai. Tad kokių ir kiek kainuojančių grybų bus galima įsigyti ruošiantis šiuometiniam šventiniam stalui?

 

Untitled-2 copyVisada svarbu pasirūpinti, kad po švarku dėvimi marškiniai atrodytų tvarkingai, tačiau tikrai nebūtina apsiriboti gana nuobodžiomis spalvomis ar pernelyg įpareigojančiu marškinių sukirpimu. Šiandien  vyrai tikrai turi visas galimybes atrodyti solidžiai, bet kartu ir stilingai – kartais tereikia vos vienos aprangos detalės, kad visas drabužių derinys atrodytų tikrai išskirtinai. Niekam ne paslaptis, kad kostiuminių švarkų kainos yra gana nemažos, tad ne visada yra galimybė kasdien apsivilkti vis kitą švarką, tačiau puikiu pasirinkimu gali būti stilingi vyriški marškiniai, kurių pasirinkimas yra tikrai nemažas.

cosmetics-1367782-960-720Grožio salonai Vilniuje sulaukia populiarumo. Ne tik todėl, kad sostinėje palyginti daug žmonių. Ir ne tik todėl, kad Vilniuje pajamos kiek aukštesnės. Ir ne vien dėl noro gražiai atrodyti!

 

floor-1256804 960_720Mediena – natūrali, kokybiška bei ilgaamžė statybinė medžiaga, kuri puikiai tinka Lietuvos klimato sąlygomis. Mūsų šalyje daug miškų, todėl medienos tikrai netrūksta, o tai lemia patrauklią jos kainą. Dar vienas šios statybinės medžiagos privalumas yra tai, kad ji pasižymi labai geromis šilumos pralaidumo savybėmis.

 

ipad-820272 960_720Kad interneto svetainių kūrimas yra nepaprastai svarbi paslauga, sutiks kiekvienas. Tam pritars ir tinklaraštį rašantis žmogus, ir savo paslaugas internete pristatantis statybininkas, ir knygas skaitantis bei įspūdžiais besidalijantis literatūros žinovas.

  • Naujausi
  • Populiarūs
  • Komentarai

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt