Įvairenybės

 

20181105092319 Restoranas42018 m. lapkričio 5-11 dienomis penkiuose šalies mietuose vyksta Lietuvos gastronomijos savaitė, kurios metu restoranai atveria duris visiems, norintiems pažinti aukštesnę maisto kultūrą, gastronomijos tendencijas, restoranų šefų meistrystę. Tai jau penktoji Gastronomijos savaitė, kasmet pritraukianti vis daugiau žmonių, ištroškusių gastronominių nuotykių. Šiemet degustuoti specialių savo meniu kviečia net trisdešimt trys restoranai Vilniuje, Vilniaus rajone, Kaune bei pajūryje. Tai puiki proga susipažinti su skirtingomis virtuvėmis bei maisto gamybos technologijomis, pasigrožėti išskirtiniais interjero sprendimais ir, žinoma, atrasti naujų skonių.

 

8 plevele_stogui-pslPlėvelės yra skirstomos į difuzines, vėjo izoliacines, garo izoliacines, antikondensacines bei aliuminizuotas. Konkretus plėvelės tipas parenkamas pagal sienų ar stogo konstrukciją bei kitus svarbius parametrus.

 

autotransa-5Mikoroautobusai – tarpinio dydžio transporto priemonės tarp automobilių bei autobusų. Jie skirti vežti vidutiniškai 20 keleivių. Būna ir kroviniams vežti skirtų mikroautobusų. Reikia pasakyti, kad mikroautobusų nuoma yra gana populiari paslauga. Žmonės šias transporto priemones nuomojasi atostogų kelionėms, trumpoms dienos ar savaitgalio išvykoms į užmiestį ir pan. Taip pat jie išsinuomojami įvairiems kroviniams pervežti.

 

key-791390 960_720Kaip teigia statistika, kas aštuntas  automobilio savininkas bent kartą buvo pametęs savo automobilio raktus. Statistika nutyli apie kitokius akibrokštus, kai raktai tampa negrįžtamai sugadinti ( sulaužėte, apipylėte dažais ar kitu nenuvalomu skysčiu, sugedo spyna). Tačiau jie, kaip tyčia, vis nutinka rodos pačiu netinkamiausiu metu. Tuomet iškyla neatidėliotinas klausimas: kas, kur ir kaip greitai man gali pagaminti naujus automobilio raktus?

 

Untitled-1 copySusikaupė nemažai suvirinimo darbų, kurių apimtis tikrai didelė? Šiuos darbus reikia atlikti sparčiai ir kokybiškai? Suvirinimas rankiniu būdu, tikriausiai, tokiu atveju jums bus prastas pagalbininkas. Rinkitės pusiau automatinį suvirinimo būdą. Toks būdas plačiai naudojamas pramonėje bei vis dažniau pasitelkiamas ir buityje. Renkantis suvirinimo aparatą lengva suklysti, nes pasiūla didelė, o nusipirkti netinkamą nesinori.

 

tyre-1714669 960_720Kiekvienas žmogus, norėdamas patogiai ir saugiai vaikščioti,  kruopščiai renkasi avalynę. Tą patį privalome turėti galvoje ir rinkdamiesi savo automobilio apavą – padangas. Dažnai vairuotojai renkasi padangas žinodami tik reikalingą dydį arba susigundo spalvinga bei garsia etikete, visiškai pamiršdami, jog svarbiausios automobilio padangų savybės turėtų būti – komfortas, saugumas ir galimybė maksimaliai valdyti transporto  priemonę. Taigi, jeigu kelyje norite jaustis saugiai, rinkdamiesi šią mašinos detalę būkite itin atidūs.

 

priekabaDažnai tenka pervežti  įvairius daiktus iš vienos vietos į kitą,  kurie netelpa lengvajam automobilyje arba tiesiog nesinori to daryti, kad nesugadintume jo salono?  Tuomet jums reikalinga priekaba. Joje patogu gabenti tiek maisto produktus,tiek baldus,  tiek statybines medžiagas ir įvairias leistino svorio neviršijančias transporto priemones: valtis, motociklus, dviračius ir kt. Jeigu dar neturite priekabos ar sudilo viena kita jos detalė, jums tereikia surasti patikimą įmonę,  prekiaujančią ne tik priekabomis, bet ir jų priedais bei atsarginėmis dalimis.

 

foto-tapetas-komar-2-1313 30110100064_2511265Namų ir biuro interjeras yra svarbus visiems žmonėms, kurie tose patalpose praleidžia daug laiko. Juk patalpa turi būti tokia, kurioje būtų malonu būti, dirbti, ilsėtis, pasitikti draugus ir įdomiai leisti savo laisvalaikį. Tikriausiai kiekvienas sutiktų, kad prieš imantis erdvės apstatymo baldais, pirmiausia būtina pasirūpinti sienomis. Būtent joms dekoruoti įvairūs gamintojai ir dizaineriai yra sugalvoję pačių unikaliausių ir įdomiausių būdų, vienas iš jų – fototapetai.

 

house-facade-882533 960_720Mūsų namų išorinį vaizdą mato visi – ir kaimynai, ir praeiviai, ir svečiai. Todėl nenuostabu, jog kiekvienas stengiamės neapsileisti ir laikas nuo laiko atnaujinti savo namo fasadą. Tuomet iškyla aibė klausimų: kokios fasado plokštės pačios patvariausios, ekonomiškiausios ir draugiškiausios mūsų piniginei. O ir estetinis vaizdas be galo svarbus, nes išorinį rūbą mūsų namai dėvės ne vienerius metus. Tuomet į  pagalbą tenka pasitelkti šios srities žinovus.

  • Naujausi
  • Populiarūs
  • Komentarai

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt