Įvairenybės

 

Untitled-1 copyKuriant interjero dizainą, stiklas turi vis didesnę rolę. Ši universali medžiaga dažniausiai sutinkama virtuvėje dėl savo funkcionalumo ir šiuolaikiško įvaizdžio. Apskritai, virtuvės stilius per pastaruosius keliasdešimt metų smarkiai keitėsi tobulėjant technologijoms ir besikeičiant žmonių įpročiams. Virtuvės įranga ne tik patobulėjo, bet taip pat padaugėjo pasirinkimo galimybių, technikos įvairovės, o kartu įvyko daug išvaizdos pokyčių ir stiklo panaudojimo galimybių.

 

vinyl2-2Grindų klojimui privaloma skirti daug dėmesio – pasirinkta danga turės įtakos gyvenimo kokybei ne vienerius metus. Kaip nesuklysti? Žinoma, pirmiausia reikia išsiaiškinti iš ko galima rinktis, o tada pritaikyti dangą skirtingiems kambariams, skirtingai išnaudojamoms erdvėms. Vienas iš universaliausių pasirinkimų yra vinilinės grindys – jos minkštos, atsparios vandeniui, turi geras garso ir šilumos izoliacijos savybes, tinka šildomoms grindims. Vinilinei dangai nereikia ypatingos priežiūros, ji lengvai valoma. Šis pasirinkimas ypatingai tinka virtuvei ar vonios kambariui, o šeimos auginančios vaikus džiaugsis minkštu ir šiltu paviršiumi, kuris į save nesugeria purvo ir kitokių nešvarumų.

 

PUBLIKACIJAIPateikiame spalio mėnesio skaitomiausių Šilutės viešosios bibliotekos knygų penketuką, o jame karaliauja šluote šluojama iš knygynų lentynų Kristinos Sabaliauskaitės „Petro imperatorė“. Antrojoje – B. Obamos ir B. Gateso rekomenduota knyga „Apšviestoji“, pasauliniu bestseleriu tapęs kvapą gniaužiantis autobiografinis pasakojimas apie pabėgimą iš atsiskyrėliškos radikalios mormonų šeimos. Tarptautinis bestseleris „Anyta“ trečiojoje vietoje, o ketvirtoje – jaudinantis vienos moters pasakojimas apie tikrosios „aš“ paieškas tarp dviejų pasaulių „Niekada nesustok“. Penktoje vietoje – žydų futurologo ir istorijos profesoriaus Juvalio Nojaus Harario „Sapiens. Glausta žmonijos istorija“.

 

Netikros el._parduotuvs_asociatyvi_nuotr_1Iki didžiųjų metų švenčių liko dar du mėnesiai, tačiau daugelis jau nevalingai pradeda dairytis į parduotuvių vitrinas ir galvoti apie dovanas draugams ir artimiesiems. Tačiau statistika rodo, jog ne tik į vitrinas dairomasi – Eurostat duomenimis, net 69 % europiečių 2018 metais bent kartą apsipirko internetu. Didėjant apsiperkančiųjų internete skaičiui, auga ir siekiančiųjų iš to nesąžiningai pasipelnyti – siekdami surasti mažas kainas ir tenkinančius pasiūlymus, galime įkliūti į aferistų sukurtas fiktyvias apsipirkimo svetaines.

Tam, kad artėjančios šventės neapkarstų likus ir be pinigų, ir be dovanų, dalijamės naudingais patarimais, kaip atpažinti netikras el. parduotuves.

 

Untitled-7 copyNereikalingi baldai tikrai neturėtų keliauti tiesiai į bendrojo naudojimo šiukšlynus. Pirmiausia senus baldus galima prikelti naujam gyvenimui, antra – jie gali būti vežami į specialius konteinerius, kur baldai dažniausiai išardomi ir tuo pačiu panaudojami dar kartą.

 

Untitled-6 copyPaskutinėmis dienomis vis dažniau pasigirsta kalbos, kad internete pardavinėjamos telefonų kopijos toli gražu savo funkcijomis neatitinka originalo. Kai kurie net ir suvokdami, kad telefonas nėra originalus - perka, nes tikisi, kad sumokės mažiau, tačiau mobilusis veiks puikiai. Deja, sukčiai nebesivargina investuoti net į dalinai neblogas dalis, naudoja pačias pigiausias, telefonai greitai nustoja „tarnauti”.

alykaiŠilti ir saulėti spalio mėnesio orai Lietuvoje leido ilgiau negu įprasta mėgautis laisvalaikiu gamtoje. Itin šiltas buvo spalio vidurys, kuris, pasak meteorologų, sumušė pastarųjų 50 metų rekordą. Dienomis virš 20 laipsnių šilumos pakildavusi temperatūra pastebimai kilstelėjo ir šašlykų pardavimus, nes saulėtu oru žmonės aktyviai leido laiką lauke ir mėgavosi ant žarijų kepta mėsa.

 

cnc-turning-hp-768x622Naudojantis moderniomis apdirbimo staklėmis ir kita įranga sukuriami patvarūs ir kokybiški metalo gaminiai. Modernios technologijos suteikia galimybę paruošti gaminius itin tikslingai ir efektyviai, per trumpiausią įmanomą laiką suteikti reikiamą formą dideliems kiekiams metalo lakštų. Sužinokite daugiau apie metalo gaminių paruošimo procesus, darbams naudojamą techniką ir kokios paslaugos teikiamos metalo apdirbimo įmonėse.

 

Untitled-1 copyNors gali atrodyti, kad išrinkti žaislus vaikui yra labai paprasta, tačiau neretais atvejais tenka susidurti su įvairiais sunkumais. Jei siekiate, kad paieška būtų sklandesnė ir efektyvesnė, galite atsižvelgti į keletą svarbiausių kriterijų, kurie tikrai leis atrasti pačius tinkamiausius žaislus.

Internetinėje parduotuvėje https://pigu.lt/lt/zaislai visuomet galima rasti itin platų žaislų pasirinkimą, kurie gali būti rūšiuojami pagal tam tikras svarbiausias savybes, todėl išrinkti tinkamus žaislus galėsite kur kas greičiau. Vis dėlto, jei siekiate išrinkti tikrai puikiai tinkančius žaislus, neskubėkite apsispręsti – apžvelgę dažniausiai daromas klaidas galėsite jų išvengti.