Įvairenybės

Eglė Jakštytė. / Luko Balandžio nuotr.Birželį „Myliumuzika.lt“ svetainėje prasidėjo vasara - užplūdo naujos vasariškos dainos. Nemažai jų įkopė į populiariausiųjų dvidešimtuką. Į pirmąją sąrašo vietą įšoko Eglės Jakštytės nauja daina „Skrendu“, o paskui ją – „Pinup girls“ naujiena „Aš nebe tavo“.

Merginoms pavyko į trečią vietą išstumti net du mėnesius sąrašo viršūnėje buvusią Donato Montvydo eurovizinės dainos lietuvišką versiją „Nenuleisk akių“.

Šimtametė Marija Bratėnienė iš Lapalių kaimo. / Vilijos Budrikienės (silutesnaujienos.lt) nuotr.Šilutės rajono savivaldybės merė Daiva Žebelienė ir Socialinės paramos skyriaus vedėjas Alvidas Šimelionis 100-ojo jubiliejaus proga pasveikino dvi ilgametes jubiliates.

Garbingo amžiaus sulaukusi Marija Bratėnienė, gyvenanti sūnaus ir marčios namuose Lapalių kaime (Saugų sen.), atvykusius svečius pasitiko su gera nuotaika, šypsena ir šūsnimi jaunystės prisiminimų.

musu miesteliaiŠeštadienį, 12.00 val., per LTV kanalą laidoje "Mūsų miesteliai" bus rodomas filmuotas pasakojimas apie Rusnę.

 

P5193378Klasikinė, liaudies, sakralinė, pop, disko, soul, house stiliaus muzika, džiazas, bliuzas, rokas, regis, repas, rokenrolas, hiphopas, sunkusis metalas - muzikos stilių yra išties daug ir be galo įvairių. Skirtingą muzikos poveikį organizmui pastebėjo dar senovės egiptiečiai. Ar iš tiesų muzika gali gydyti? Kokia ir kaip?

olimpine veliava SiuloPiesinysPirmą kartą istorijoje geriausiems šalies sportininkams Lietuvos žmonės gali sukurti vardinę Lietuvos vėliavą. Šią savaitę startavo tautinis projektas „Lietuvos geriausi“ – jo dalyvių vardai mikro-lazeriais bus įrašyti ant siūlo, o šis - įaustas į Lietuvos vėliavą, kuri į Olimpiadą lydės už mūsų šalį kovosiančius sportininkus.

Grupė "Tony Betties". / myliumuzika.lt nuotr.Donato Montvydo daina „Nenuleisk akių“ jau du mėnesius populiariausia lietuviškos muzikos portalo „Myliumuzika.lt“ daina.

Balandžio mėnesį įšokusi į klausomiausių sąrašo viršūnę, eurovizinės dainos lietuviška versija ir visą gegužę išsilaikė pozicijas. Įdomu, ar ji bus taip pat aktyviai klausoma ir pasibaigus „Eurovizijos“ konkursui?

Veneros tranzitas. / "Australian Space Alliance" nuotr.Ankstų birželio 6-tosios rytą įvyks unikalus reiškinys - Veneros tranzitas - Venera praskries priešais Saulės diską. Veneros pozicija tarp Žemės ir Saulės vadinama "Veneros tranzitu". Tai antrasis ir paskutinis Veneros tranzitas per Saulę šį šimtmetį. Kitas pasikartos tik po 105 metų - 2117 m. gruodžio 11 d. ir 2125 m.

Karvė Venspilyje. / cowparade.ventspils.lv nuotr.Kaimyninėje Latvijoje ant jūros kranto įsikūrusį Ventspilį birželio 30 d. užplūs spalvingų karvių banda – Ostos promenadoje vyks garsiausia ir didžiausia pasaulyje vieša meno paroda „Karvių paradas“ („CowParade“). Pirmą kartą Lietuvoje vyks „Karvių parado“ renginys „Karvių turas“ („Cow Tour“), kuris vyks Palangoje birželio 2 d., 16 val.

„Karvių turo“ metu į Palangą bus atvežta viena garsaus Latvių menininko ištapyta karvė.

DonatasMontvydas-DonnyMontell CDJau šįvakar antrajame "Eurovizijos" pusfinalyje pasirodys Lietuvos atstovas – Donatas Montvydas su daina "Love Is Blind". Tad "Šilutės naujienų" ir portalo "Myliumuzika.lt" konkurse dovanojame ypatingą dovaną – tik ką pristatytą D.Montvydo pirmąjį solinį albumą "Donny Montell' su atlikėjo autografu!

  • Naujausi
  • Populiarūs
  • Komentarai

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt