Lengvoji atletika

LengvojiŠiauliuose dvi dienas vykusiose Lietuvos vaikų olimpinių vilčių varžybose Šilutės sporto mokyklos lengvaatlečiai Goda Šiaudvytytė, Nojus Petraitis ir Vilmantas Retenis tapo čempionais.

LengvojiJurbarko dvaro parke vyko atvirojo Lietuvos lengvosios atletikos kroso taurės V etapas. Varžybose dalyvavo Šilutės sporto mokyklos lengvosios atletikos trenerės Linos Leikuvienės treniruojami sportininkai, po penktojo etapo užimantys II vietą. Varžybose puikiai sekasi Šilutės sporto mokyklos lengvaatletei Godai Šiaudvytytei. Po V kroso taurės etapo ji išlieka I vietoje. Atkakli kova laukia Naglio Kuturio šeštame etape, kuris po penktojo etapo užima II vietą, nusileisdamas tik 8 taškais kelmiškiui N. Kasparui.

LengvojiDvi dienas Palangoje vyko Lietuvos mokinių lengvosios atletikos (kroso, metimų) čempionatas. Šilutės sporto mokyklos lengvosios atletikos trenerės Linos Leikuvienės auklėtiniai varžybose iškovojo gražuolę komandinę trečios vietos taurę.

Begimas MikytaiRugsėjo 14 d. Šilutės sporto mokyklos lengvaatlečiai dalyvavo tradiciniame bėgime „Mikytai – Pagėgiai“, kuriame auklėtiniai Justas Budrikas ir Julija Baciūtė tapo absoliučiais nugalėtojais.

Begimas rinktineRugsėjo 1 - ąją 6 lietuviai šalies garbę gynė pirmą kartą Europoje, Rumunijoje surengtame pasaulio 50 km bėgimo čempionate. Lietuvos bėgimo rinktinei vadovavo vilkytiškis, ultramaratonininkas Ruslanas Seitkalijevas.

Budrikas rudzevicius_Paulauskaite_GusciusVilniuje Baltijos šalių jaunių lengvosios atletikos komandiniame čempionate triumfavo šilutiškis Ovaldas Gusčius (trenerė Lina Leikuvienė). Jis jaunių trišuolio rungtyje pranoko visus 5 varžovus ir pasidabino aukso medaliu.

Lengvoji LeikuvieneRugpjūčio 2-3 dienomis Vilniaus „Vingio“ stadione Šilutės rajono lengvaatlečiai Marius Rudzevičius, Osvaldas Gusčius, Gintarė Paulauskaitė ir Justas Budrikas šalies garbę gins Baltijos šalių jaunių komandiniame čempionate.

ieties metikai_jelgavoje_G._Paulauskait4Alytuje vykusiame Lietuvos jaunių lengvosios atletikos čempionate Šilutės rajono lengvaatlečiai iškovojo 5 aukso, 1 sidabro ir 1 bronzos medalį. Komandinėje įskaitoje mūsiškiai užėmė I vietą.

Geriausiai Alytuje sekėsi vilkytiškei Gintarei Paulauskaitei (treneriai: B. Mulskis (Šilutė), E. Matusevičius (Vilnius) šiuo metu besimokančiai Vilniaus Ozo gimnazijoje. Ji šiose varžybose tapo dviguba čempione. Stumdama 3 kg rutulį Gintarė ketvirtuoju bandymu užsitikrino čempionės vardą - jį nustūmė 12 m 72 cm ir artimiausią varžovę Nedą Daugėlaitę iš Klaipėdos aplenkė net 83 cm.

jasauskaiteKetvirtadienį Burose (Švedija) prasidėjo Europos jaunimo lengvosios atletikos čempionatas. Jame dalyvaus 15 Lietuvos lengvaatlečių, septyni iš jų įsijungs į kovą jau pirmąją dieną. Čempionate dalyvaus ir šilutiškė Kristina Jašauskaitė.