Lengvoji atletika

Budrikas rudzevicius_Paulauskaite_GusciusVilniuje Baltijos šalių jaunių lengvosios atletikos komandiniame čempionate triumfavo šilutiškis Ovaldas Gusčius (trenerė Lina Leikuvienė). Jis jaunių trišuolio rungtyje pranoko visus 5 varžovus ir pasidabino aukso medaliu.

Lengvoji LeikuvieneRugpjūčio 2-3 dienomis Vilniaus „Vingio“ stadione Šilutės rajono lengvaatlečiai Marius Rudzevičius, Osvaldas Gusčius, Gintarė Paulauskaitė ir Justas Budrikas šalies garbę gins Baltijos šalių jaunių komandiniame čempionate.

ieties metikai_jelgavoje_G._Paulauskait4Alytuje vykusiame Lietuvos jaunių lengvosios atletikos čempionate Šilutės rajono lengvaatlečiai iškovojo 5 aukso, 1 sidabro ir 1 bronzos medalį. Komandinėje įskaitoje mūsiškiai užėmė I vietą.

Geriausiai Alytuje sekėsi vilkytiškei Gintarei Paulauskaitei (treneriai: B. Mulskis (Šilutė), E. Matusevičius (Vilnius) šiuo metu besimokančiai Vilniaus Ozo gimnazijoje. Ji šiose varžybose tapo dviguba čempione. Stumdama 3 kg rutulį Gintarė ketvirtuoju bandymu užsitikrino čempionės vardą - jį nustūmė 12 m 72 cm ir artimiausią varžovę Nedą Daugėlaitę iš Klaipėdos aplenkė net 83 cm.

jasauskaiteKetvirtadienį Burose (Švedija) prasidėjo Europos jaunimo lengvosios atletikos čempionatas. Jame dalyvaus 15 Lietuvos lengvaatlečių, septyni iš jų įsijungs į kovą jau pirmąją dieną. Čempionate dalyvaus ir šilutiškė Kristina Jašauskaitė.

jasauskaiteKetvirtadienį Burose (Švedija) prasideda Europos jaunimo lengvosios atletikos čempionatas. Jame dalyvaus 15 Lietuvos lengvaatlečių, septyni iš jų įsijungs į kovą jau pirmąją dieną. Čempionate dalyvaus ir šilutiškė Kristina Jašauskaitė.

maratonas Seitkalijevas_vidurinisPaskutinį birželio sekmadienį Smiltynėje buvo duotas 4-ojo Klaipėdos maratono bėgimo varžybų startas. Vilkytiškis ultramaratonininkas Ruslanas Seiktkalijevas, įveikęs 42 km 195 metrus per 2 val. 57 min. 39 sek. tapo čempionu.

irkluotojai prizininkai2Šilutės sporto mokyklos irkluotojai (treneris Romualdas Drungilas) puikiai kovojo Plungės miesto šventės metu, kur vyko atviros baidarių ir kanojų irklavimo varžybos. Jais pasidabino Paulina Timoščenko, Lidija Rimkutė, Ignas Timoščenko, Almantas Beržonskis ir Norbertas Vaitkus.

N. Gailinas_A._Urmuleviius_V._Liorencas_O._Guius_L._Leikuvien_J._BudrikasLietuvos jaunučių šuolio į aukštį 2019 metų čempionu tapo švėkšniškis Vilius Liorencas įveikęs 191 cm kartelę. Rajonų grupėje šilutiškiai iškovojo II vietą (189 taškai).

Sveksna sportasŠvėkšnoje vyko Lietuvos mokyklų žaidynių Šilutės r. kaimo mokyklų atskirų rungčių lengvosios atletikos varžybos, kuriose dėl teisės atstovauti rajoną finalinėse varžybose Šiauliuose varžėsi Švėkšnos „Saulės“ ir Žemaičių Naumiesčio gimnazijų ir Vilkyčių pagrindinės mokyklos komandos.