Lengvoji atletika

Skadauskas RomasVasario 15 d. Klaipėdos lengvosios atletikos manieže vyko atviros Lietuvos lengvosios atletikos meistrų (veteranų) 2020 m. uždarų patalpų žiemos pirmenybės. Šilutiškis Romas Škadauskas dviejose bėgimo rungtyse tapo prizininku.

84081812 3261253127221718_3945443531761385472_nVasario 1 d. LSU Alekso Stanislovaičio manieže Kaune vyko Lietuvos lengvosios atletikos federacijos (LLAF) žiemos taurės varžybos. Šilutės sporto mokyklos auklėtinis Osvaldas Gusčius varžybose, kuriose olimpinius taškus rinko visos šalies lengvaatlečiai, iškovojo II vietą.

LengvojiKaune sausio 18 d. vykusiame Lietuvos jaunučių lengvosios atletikos čempionate, Šilutės sporto mokyklos trenerės Linos Leikuvienės auklėtinė Goda Šiaudvytytė 1000 m bėgime pasiekė asmeninį bėgimo rekordą (3:17,78 min.) ir iškovojo šalies čempionės vardą. Sveikiname Godą!

Čempionate Šilutės rajono jaunieji sportininkai tarp 31 rajono komandos iškovojo 9 vietą, 0,5 taško aplenkę Kelmės ir Marijampolės komandas.

Goda Šiaudvytytė 1000 m bėgime (3 min. 17,78 sek.) aplenkė metais vyresnę Armelą Šaulytę iš Šiaulių (3:19,08) ir iškovojo šalies čempionės vardą.

Lengvoji jaunimuiSausio 10 - 11 dienomis Šiauliuose vykusiame Lietuvos rajonų lengvosios atletikos jaunių ir jaunimo čempionate Šilutės sporto mokyklos jaunimo komanda iškovojo komandinę trečios vietos taurę.

LengvojiŠilutės sporto mokyklos lengvaatlečiai gruodžio 6 - 7 dienomis dalyvavo Klaipėdoje vykusiose tarptautinėse jaunių ir jaunučių lengvosios atletikos varžybose „Maniežo taurė 2019“, ir iškovojo visų spalvų medalius.

LengvojiŠiauliuose dvi dienas vykusiose Lietuvos vaikų olimpinių vilčių varžybose Šilutės sporto mokyklos lengvaatlečiai Goda Šiaudvytytė, Nojus Petraitis ir Vilmantas Retenis tapo čempionais.

LengvojiJurbarko dvaro parke vyko atvirojo Lietuvos lengvosios atletikos kroso taurės V etapas. Varžybose dalyvavo Šilutės sporto mokyklos lengvosios atletikos trenerės Linos Leikuvienės treniruojami sportininkai, po penktojo etapo užimantys II vietą. Varžybose puikiai sekasi Šilutės sporto mokyklos lengvaatletei Godai Šiaudvytytei. Po V kroso taurės etapo ji išlieka I vietoje. Atkakli kova laukia Naglio Kuturio šeštame etape, kuris po penktojo etapo užima II vietą, nusileisdamas tik 8 taškais kelmiškiui N. Kasparui.

LengvojiDvi dienas Palangoje vyko Lietuvos mokinių lengvosios atletikos (kroso, metimų) čempionatas. Šilutės sporto mokyklos lengvosios atletikos trenerės Linos Leikuvienės auklėtiniai varžybose iškovojo gražuolę komandinę trečios vietos taurę.

Begimas MikytaiRugsėjo 14 d. Šilutės sporto mokyklos lengvaatlečiai dalyvavo tradiciniame bėgime „Mikytai – Pagėgiai“, kuriame auklėtiniai Justas Budrikas ir Julija Baciūtė tapo absoliučiais nugalėtojais.