Lengvoji atletika

lengvoji jokubas tubutisŠilutės sporto mokyklos lengvaatlečiai, lydimi trenerės Linos Leikuvienės, Vilniuje varžėsi šalies jaunučių (14-15 metų) lengvosios atletikos finalinėse žiemos pirmenybėse kartu su kitomis 37 rajonų komandomis. Bendroje įskaitoje Šilutės sporto mokyklos komanda užėmė III vietą, surinkusi 142 taškus. Iš Vilniaus parsivežtas ir čempiono titulas.

Kad patekti į finalines pirmenybes, treneriai Lina Leikuvienė, Stasys Oželis ir Medardas Urmulevičius kartu su savo auklėtiniais turėjo gerai pasirodyti zonos varžybose Klaipėdoje. Tai jiems pavyko padaryti, tad galimybė varžytis su Lietuvos geriausiais lengvaatlečiais buvo suteikta ir mūsiškiams.

lengvoji atletikaPanevėžyje vyko Lietuvos rajonų jaunių ir jaunimo lengvosios atletikos pirmenybės, kuriose dalyvavo ir Šilutės sporto mokyklos (SM) auklėtiniai, treniruojami Linos Leikuvienės ir Stasio Oželio. Šilutės SM tarp 37 komandų užėmė 3-iąją vietą jaunių grupėje ir 18-ąją vietą jaunimo grupėje.

60 m bėgimo rungtyje, skirtoje jaunėms, Giedrė Vytuvytė tarp 37 dalyvių buvo greičiausia ir pasipuošė auksiniu medaliu. Giedrei taip pat puikiai sekėsi ir trišuolio rungtyje - ji laimėjo I vietą.

lengvoji zemaitijos taure F1 2Klaipėdoje baigėsi miesto jaunių ir jaunučių pirmenybės, kartu ir „Žemaitijos taurės“ varžybų pirmasis etapas. Šilutės sporto mokyklos lengvaatlečiai parsivežė ne vieną medalį, tuo džiaugiasi jų treneriai Lina Leikuvienė ir Stasys Oželis.

Jokūbas Tubutis jaunučių pogrupyje 600 m bėgimo rungtyje finišavo pirmas ir pasipuošė auksu. 1000 m distancijoje jis buvo antras, nusileisdamas Rimvydui Anukui, kuris tapo nugalėtoju. 300 m bėgimo rungtyje Jokūbas Tubutis atsilygino jį aplenkusiam Rimvydui: Jokūbas atbėgo ketvirtas, o Rimvydą paliko už nugaros.

begikas bendziusPrieš savaitę vyko Lietuvos vaikų (gim. 2000 m. ir jaunesnių) lengvosios atletikos Olimpinių vilčių taurės varžybos rajono grupėse. Į Šiaulius, kur ir vyko varžybos, iškeliavo ir Šilutės sporto mokyklos auklėtiniai. Vienam Stasio Oželio auklėtinių pavyko parsivežti sidabrą.

1000 m bėgime Aurimas Bendžius dalyvavo kartu su kitais 28 dalyviais. Startą jis kirto antras (3:06,64), už nugaros palikęs 26 lengvaatlečius iš įvairių miestų. Trumpesnėje 200 m. distancijoje Aurimas buvo ketvirtas.

lengvoji vilkyciai Dulki apdovanoja JakubaityteRudens orai palepino metimų rungčių sportininkus - leido metikams pasiekti gerų rezultatų baigiant šių metų sezoną.

Klaipėdos miesto stadione vyko lengvosios atletikos varžybos Klaipėdos olimpiečių - Jadvygos Putinienės, Benjamino Viluckio, Linos Grinčikaitės bei Eglės Staišiūnaitės - taurėms laimėti. Patys olimpiečiai ir įteikė taures nugalėtojams: Jadvyga su pergale sveikino ietininkus, tarp kurių buvo nemažai Vilkyčių atstovų.

vilkyciai lengvoji varsuvoje zemaitijos sportininkaiRugsėjo 1 dieną Varšuvoje vyko VIII tarptautinės vaikų varžybos, kuriose dalyvavo 8 šalių jaunieji lengvaatlečiai. Rungtyniauta trijose amžiaus grupėse - gimusių 2000, 2001 ir 2002 metais.

Lietuvos vaikų rinktinės garbę gynė du Vilkyčių pagrindinės mokyklos mokiniai.

vilkyciai lengvoji lietuviu zaidyniu ieties metimo nugaletojaiLiepos mėnuo buvo sėkmingas Vilkyčių sportininkams. IX Pasaulio lietuvių žaidynėse gerai rungtyniavo metimo rungčių atstovai. Donatas Klumbys laimėjo mesdamas ietį, Gedeminas Keizeris bronzos medalį iškovojo disko metimo rungtyje.

thumb lengvoji atletikaLiepos 2-3 dienomis Klaipėdoje vyko Lietuvos jaunučių pirmenybės, kuriose dalyvavo ir Šilutės sporto mokyklos auklėtiniai (treneriai Lina Leikuvienė, Stasys Oželis). Šilutiškių pasiekimai nudžiugino, o ir kaip komanda jie buvo nepralenkiami. Tarp 32 komandų rajonų grupėje mūsiškiai, surinkę 289 taškus, buvo pirmi. Antri - Marijampolės (252 tšk.) sportininkai, treti - Rokiškio (204 tšk.) lengvaatlečiai.

Giedrė Vytuvytė 100 m bėgimo distanciją įveikė per 12,7 sek. ir iškovojo aukso medalį. 200 m distanciją mergina nubėgo per 26,97 sek. ir iškovojo III vietą. Beje, abiejuose bėgimuose Giedrė pagerino savo asmeninius rekordus.

vilkyciai ieties metikas Klumbys DBirželio mėnesį Vilkyčių sportininkai dalyvavo įvairaus amžiaus dalyvių Lietuvos čempionatuose.

  • Naujausi
  • Populiarūs
  • Komentarai

Ukmergės naujienos