Lengvoji atletika

sveksnos sportasMarijampolėje vykusiose Lietuvos jaunučių lengvosios atletikos pirmenybių zoninėse rajonų varžybose tarp 33 rajonų komandų mūsiškiai užėmė II vietą. Stipriausia komanda buvo iš Rokiškio rajono.

vaiku sportas SAM 4443Utenos „Utenio“ stadione vyko Lietuvos lengvosios atletikos vaikų (gimusių 2002 m. ir jaunesnių) pirmenybės.

Teisę dalyvauti šiose finalinėse varžybose rajonų sportininkai turėjo išsikovoti zoninėse varžybose. Penkiems Šilutės sporto mokyklos auklėtiniams šią teisę pavyko išsikovoti, trims pavyko parsivežti medalius, vienam iš jų - net du.

ketvirtkove traksedziaiLietuvos mokinių olimpinio festivalio lengvosios atletikos varžybose Traksėdžių pagrindinės mokyklos mergaičių keturkovės komanda laimėjo 6-ąją vietą.

sportas sveksnoje su diplomaisŠiauliuose vyko Lietuvos olimpinio festivalio finalinės lengvosios atletikos kaimo mokyklų atskirų rungčių varžybos. Jose nuo 1997 metų dalyvauja kaimo mokyklų rinktinės, iškovojusios teisę ginti savo rajono garbę. Šiemet varžybose dalyvavo 21 mergaičių ir 23 berniukų komandos, tad rungtyse buvo daugiau kaip 20 dalyvių, ir būti priekyje buvo labai sunku.

vilkyciai paulauskaite rutulio stumLietuvos vaikų lengvosios atletikos pirmenybėse gerai rungtyniavo Vilkyčių pagrindinės mokyklos šeštokė Gintarė Paulauskaitė. Ji 2 kg rutulį nustūmė 12 m 92 cm ir tapo nugalėtoja. Tai geriausias sezono rezultatas tarp Lietuvos vaikų.

sveksna lengvoji atletika Rob ir LukasKlaipėdoje vyko „Žemaitijos taurės 2015“ vaikų, jaunučių ir jaunių lengvosios atletikos varžybos, kuriose rungtyniavo jaunieji lengvaatlečiai iš Klaipėdos bei Palangos miestų, Kretingos, Skuodo, Telšių, Tauragės, Šilalės, Pagėgių ir Šilutės rajono.

Vaikai rungtyniavo keturiuose etapuose, o jaunučiai ir jauniai - trijuose. Dalyvių buvo daug: kai kuriose rungtyse - per 20, tad visuose etapuose sportininkams teko atiduoti visas jėgas.

lengvoji prizininkaiŠilutės sporto mokyklos lengvaatlečiai, kuriuos treniruoja Lina Leikuvienė, Stasys Oželis ir Medardas Urmulevičius, džiaugiasi pasiektais rezultatais: Lietuvos rajonų jaunių ir jaunimo lengvosios atletikos pirmenybėse iškovota garbinga II vieta (156 taškai).

Ne ką prasčiau šilutiškiai pasirodė ir Lietuvos rajonų jaunučių lengvosios atletikos pirmenybėse - iš 36 komandų mūsiškiai iškovojo trečią vietą.

sveksna lengvojiPanevėžyje vyko Lietuvos lengvosios atletikos pirmenybių zoninės rajonų varžybos. Tarp 36 komandų mūsų rajono atstovai iškovojo trečią vietą (36 tšk.). I vietą užėmė Kėdainių r. lengvaatlečiai (43 tšk.), II vietą - Šiaulių r. komanda (42 tšk.).

 lengvojiGruodžio 12-13 dienomis Klaipėdoje vyko tradicinės tarptautinės jaunių (gimusių 1997-1998 m.) ir jaunučių (gimusių 1999 m ir jaunesnių) lengvosios atletikos varžybos „Maniežo taurė 2014”.

Gerai organizuotose varžybose kartu su pajėgiausiais lietuvaičiais iš didžiųjų miestų bei svečiais iš Latvijos, Estijos, Rusijos dalyvavo ir Šilutės sporto mokyklos trenerių Medardo Urmulevičiaus, Stasio Oželio ir Linos Leikuvienės auklėtiniai.

  • Naujausi
  • Populiarūs
  • Komentarai

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt