Lengvoji atletika

lengvoji STASYS OZELISŠilutės sporto mokyklos auklėtiniai dalyvavo Lietuvos rajonų jaunių ir jaunimo lengvosios atletikos pirmenybėse. Į Panevėžį iš viso suvažiavo 36 komandos.

Bendroje komandinėje įskaitoje Šilutės SM tarp jaunių užėmė 13 vietą, o jaunimo grupėje - 9 vietą.

Į Panevėžį išvyko trenerių Stasio Oželio ir Medardo Urmulevičiaus auklėtiniai. Nors šilutiškiams ir nepavyko pasiekti daug prizinių vietų, bet pasirodė jie tikrai neprasčiausiai.

sportas sveksnaKlaipėdoje baigėsi „Žemaitijos taurės 2013“ lengvosios atletikos I etapo varžybos, kurių iš viso yra trys. Varžybose dalyvavo 6 klasių ir jaunesni vaikai iš Klaipėdos miesto ir rajono, Palangos ir Šilutės rajono.

Visi jose dalyvavę švėkšniškiai ir naumiestiškiai į namus grįžo apdovanoti.

O Vilkyčių mokiniai įrodė, kad gali ne tik gerai mėtyti ietį, bet taip pat gerai bėgti įvairias distancijas bei šuoliuoti.

geriausiSėkmingi 2012 sportiniai metai buvo Vilkyčių pagrindinės mokyklos jauniesiems sportininkams, treniruojamiems mokytojo Broniaus Mulskio.

Trys metikai įvairiose tarptautinėse varžybose atstovavo Lietuvos rinktinei. Donatas Klumbys ir Martynas Baltrukonis tapo 2013 metų Lietuvos jaunių ir jaunimo rinktinės nariais. Tarptautinėse ir Lietuvos lengvosios atletikos varžybose vilkytiškiai iškovojo 16 prizinių vietų.

sveksna lengvoji 6 medaliaiKauno lengvosios atletikos manieže vyko Lietuvos rajonų vaikų lengvosios atletikos varžybos, kuriose rungtyniavo 12-13 metų vaikai. Šį kartą jaunieji sportininkai buvo pradžiuginti, nes Lietuvos lengvosios atletikos federacija apdovanojo ne tik prizininkus, bet ir dalyvius, užėmusius 5-8 vietas.

vilkyciu lengvaatleciai L MilkintasKlaipėdos miesto vaikų pirmenybėse dalyvavo grupelė Vilkyčių pagrindinės mokyklos jaunųjų sportininkų, kurie rudens atostogas skiria treniruotėms ir varžyboms.

Rungtyniavo dviejų amžiaus grupių sportininkai: gimę 1999-2000 m. bei gimę 2001 m. ir jaunesni.

ieties metikas D KlumbysPalangoje Lietuvos mokinių rudens ilgų metimų taurės varžybomis „Palangos ruduo 2012“ metikai baigė lengvosios atletikos sezoną. Sėkmingai rungtyniavo Vilkyčių pagrindinės mokyklos ieties metikai.

Indrė Jakubaitytė. / A.Pliadžio nuotr.Antradienį XXX-ose vasaros olimpinėse žaidynėse Londone lengvosios atletikos varžybose įvyko moterų ieties metimo rungties atrankos etapas. Jame dalyvavo ir Lietuvos atstovė 36-erių metų Indrė Jakubaitytė.

Mūsiškė į finalą bandė prasimušti iš B grupės. Trečiu bandymu Lietuvos rekordininkė ietį nusviedė 59,05 m, pasiekė geriausią savo sezono rezultatą, bet į finalą nepateko, informuoja DELFI.

I.Jakubaitytė galutinėje įskaitoje užėmė 18-ą vietą.

sportas svekksnaDvi dienas Vilniaus „Vingio“ stadione vyko Lietuvos jaunučių sporto žaidynių lengvosios atletikos varžybos, kuriose dalyvavo visų miestų ir rajonų jaunieji lengvaatlečiai, iškovoję 1-6 vietas zoninėse varžybose Klaipėdoje.

begikai klaipedoje valiusDvi dienas Klaipėdos stadione vyko miesto atviras lengvosios atletikos čempionatas ir jaunių pirmenybės. Jos jau komentuojamos pasaulio sporto žiniasklaidoje, nes čempionato puošmena buvo olimpinio čempiono Virgilijaus Aleknos metimai. Jis diską nusviedė 70,28 m - tai geriausias metų rezultatas Lietuvoje ir vienas geriausių pasaulyje.

  • Naujausi
  • Populiarūs
  • Komentarai

Ukmergės naujienos

,,,,,