Lengvoji atletika

vilkyciai ieties metikas Klumbys DBirželio mėnesį Vilkyčių sportininkai dalyvavo įvairaus amžiaus dalyvių Lietuvos čempionatuose.

lebgvoji atletikaKlaipėdoje vyko Lietuvos jaunučių pirmenybių zoninės varžybos, kuriose dalyvavo ir Šilutės sporto mokyklos auklėtiniai. Treneriai Lina Leikuvienė, Stasys Oželis ir Medardas Urmulevičius labai džiaugiasi auklėtinių pasiekimais ir tuo, kad nemažas būrys iškovojo teisę dalyvauti liepos 2-3 dienomis vyksiančiose Lietuvos jaunučių pirmenybėse.

Ernestas Ruslys jėgas išbandė net dviejose distancijose - 110 m ir 300 m barjeriniuose bėgimuose bei iškovojo abi pirmąsias vietas (15,10 ir 42,6 sek.).

Gintarė Kuisytė tai pat dalyvavo 300 m barjerinio bėgimo rungtyje ir buvo antra.

vilkyciai lengvoji Mokyklos komandaVilkyčių pagrindinės mokyklos sportininkai gegužės mėnesį baigė gerais rezultatais.

Klaipėdos miesto jaunių žaidynėse 400 m bėgimo rungtyje Giedrė Stanišauskaitė iškovojo II vietą - 1 min. 03,6 sek. Tokią pat vietą ji pelnė bėgdama ir 800 m distanciją.

Martynas Baltrukonis atstovavo šalies jaunimo rinktinei Pabaltijo ilgų metimų turnyre ir savo amžiaus grupėje irgi buvo antras.
4 Vilkyčių mokiniai dalyvavo Lietuvos vaikų pirmenybėse, kur buvo vykdoma atranka į tarptautines varžybas Varšuvoje. Šauniai kamuoliuko rungtyje pasirodė Gintarė Paulauskaitė: ji pradinių klasių mokinių, gimusių 2002 m. ir jaunesnių grupėje, buvo pirma, numetusi kamuoliuką 37 m 77 cm.

lengvoji atletika kuisyte noreikaiteGegužės 25-ąją ne visi šventė Šilutės miesto šventę - lengvaatlečiai garsino Šilutę už jos ribų. Šilutės sporto mokyklos trenerio Stasio Oželio dvi auklėtinės dalyvavo Klaipėdos jaunių ir jaunimo pirmenybėse ir pasiekė aukščiausius rezultatus.

sveksnos festivalis sveksnaŠilutės stadione vyko Lietuvos mokinių olimpinio festivalio rajono mokyklų lengvosios atletikos varžybos, kuriose dalyvavo 18 merginų ir vaikinų komandų.

Geriausiai sekėsi Švėkšnos „Saulės“ gimnazijos merginų ir vaikinų komandoms, antra buvo Šilutės Pamario pagrindinė mokykla, treti - Šilutės M.Jankaus pagrindinės mokyklos merginos bei M.Jankaus pagrindinės mokyklos ir Šilutės pirmosios gimnazijos vaikinai.

Geriausi rezultatai pasiekti šuolio į aukštį sektoriuje. K.Ambrozaitė (Švėkšna) nugalėjo pasiekusi 1,45 m rezultatą, antra, peršokusi 1,40 m, buvo krepšininkė L.Kaktaitė, o V.Jurkaitis (Švėkšna) pirmą kartą viršijo I atskyrio normatyvą, peršokęs 1,93 m. Tai 10 centimetrų virš savo ūgio, nors liaudies išmintis sako, kad aukščiau bambos neiššoksi... 1,80 m peršoko vainutiškis krepšininkas M.Jucikas ir švėkšniškis B.Bliūdžius.

sveksna sportininkai siauliaiŠiauliuose vyko Lietuvos mokinių olimpinio festivalio kaimo vietovių bendrojo lavinimo mokyklų ir gimnazijų lengvosios atletikos varžybos, kuriose dalyvavo 41 komanda. Šauniai pasirodė Švėkšnos „Saulės“ gimnazijos komandos, atstovavusios mūsų rajonui.

Švėkšnos vaikinai tarp 22 komandų buvo antri, o merginos tarp 19 komandų užėmė 3 vietą.

krosasŠilutės sporto mokyklos lengvaatlečiai dalyvavo Lietuvos pavasario kroso čempionate Palangoje, botanikos parke. Iš 16 dalyvavusių komandų mūsiškiai užėmė 7 vietą.

Kad komandininis rezultatas būtų toks aukštas, turėjo pasistengti ne vienas bėgikas.

lengvaatleciai vilkyciuJustinas GerdvilisRuošdamiesi Lietuvos metimų čempionatui, Vilkyčių ieties metikai dalyvavo keliose kontrolinėse varžybose, kuriose pasiekė neblogų rezultatų.

Pirmos šio sezono varžybos vyko mokykloje Šilutės kredito unijos vadovės Genovaitės Kimbrienės įsteigtiems medaliams laimėti. Vaikai varžėsi keturiose amžiaus grupėse: pradinių klasių, vaikų, jaunučių ir jaunių.

Iš pradinukų toliausiai 400 g ietį metė Agnė Jonušaitė, Rosita Stanišauskaitė ir Emilis Urbonas. Vaikų grupėje neblogą rezultatą mesdamas 500 g ietį pasiekė Lorenas Milkintas - 47,13 m.

lengvoji-atletika-60631075Finalinėmis „Žemaitijos taurė 2013“ vaikų lengvosios atletikos varžybomis baigėsi žiemos sezonas Klaipėdos manieže. Vaikų, jaunučių ir jaunių varžybose su sporto mokyklų auklėtiniais sėkmingai varžėsi Vilkyčių mokiniai, kurie į savo mokyklą parsivežė 9 taures.

  • Naujausi
  • Populiarūs
  • Komentarai

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt