Lengvoji atletika

begikas bendziusPrieš savaitę vyko Lietuvos vaikų (gim. 2000 m. ir jaunesnių) lengvosios atletikos Olimpinių vilčių taurės varžybos rajono grupėse. Į Šiaulius, kur ir vyko varžybos, iškeliavo ir Šilutės sporto mokyklos auklėtiniai. Vienam Stasio Oželio auklėtinių pavyko parsivežti sidabrą.

1000 m bėgime Aurimas Bendžius dalyvavo kartu su kitais 28 dalyviais. Startą jis kirto antras (3:06,64), už nugaros palikęs 26 lengvaatlečius iš įvairių miestų. Trumpesnėje 200 m. distancijoje Aurimas buvo ketvirtas.

lengvoji vilkyciai Dulki apdovanoja JakubaityteRudens orai palepino metimų rungčių sportininkus - leido metikams pasiekti gerų rezultatų baigiant šių metų sezoną.

Klaipėdos miesto stadione vyko lengvosios atletikos varžybos Klaipėdos olimpiečių - Jadvygos Putinienės, Benjamino Viluckio, Linos Grinčikaitės bei Eglės Staišiūnaitės - taurėms laimėti. Patys olimpiečiai ir įteikė taures nugalėtojams: Jadvyga su pergale sveikino ietininkus, tarp kurių buvo nemažai Vilkyčių atstovų.

vilkyciai lengvoji varsuvoje zemaitijos sportininkaiRugsėjo 1 dieną Varšuvoje vyko VIII tarptautinės vaikų varžybos, kuriose dalyvavo 8 šalių jaunieji lengvaatlečiai. Rungtyniauta trijose amžiaus grupėse - gimusių 2000, 2001 ir 2002 metais.

Lietuvos vaikų rinktinės garbę gynė du Vilkyčių pagrindinės mokyklos mokiniai.

vilkyciai lengvoji lietuviu zaidyniu ieties metimo nugaletojaiLiepos mėnuo buvo sėkmingas Vilkyčių sportininkams. IX Pasaulio lietuvių žaidynėse gerai rungtyniavo metimo rungčių atstovai. Donatas Klumbys laimėjo mesdamas ietį, Gedeminas Keizeris bronzos medalį iškovojo disko metimo rungtyje.

thumb lengvoji atletikaLiepos 2-3 dienomis Klaipėdoje vyko Lietuvos jaunučių pirmenybės, kuriose dalyvavo ir Šilutės sporto mokyklos auklėtiniai (treneriai Lina Leikuvienė, Stasys Oželis). Šilutiškių pasiekimai nudžiugino, o ir kaip komanda jie buvo nepralenkiami. Tarp 32 komandų rajonų grupėje mūsiškiai, surinkę 289 taškus, buvo pirmi. Antri - Marijampolės (252 tšk.) sportininkai, treti - Rokiškio (204 tšk.) lengvaatlečiai.

Giedrė Vytuvytė 100 m bėgimo distanciją įveikė per 12,7 sek. ir iškovojo aukso medalį. 200 m distanciją mergina nubėgo per 26,97 sek. ir iškovojo III vietą. Beje, abiejuose bėgimuose Giedrė pagerino savo asmeninius rekordus.

vilkyciai ieties metikas Klumbys DBirželio mėnesį Vilkyčių sportininkai dalyvavo įvairaus amžiaus dalyvių Lietuvos čempionatuose.

lebgvoji atletikaKlaipėdoje vyko Lietuvos jaunučių pirmenybių zoninės varžybos, kuriose dalyvavo ir Šilutės sporto mokyklos auklėtiniai. Treneriai Lina Leikuvienė, Stasys Oželis ir Medardas Urmulevičius labai džiaugiasi auklėtinių pasiekimais ir tuo, kad nemažas būrys iškovojo teisę dalyvauti liepos 2-3 dienomis vyksiančiose Lietuvos jaunučių pirmenybėse.

Ernestas Ruslys jėgas išbandė net dviejose distancijose - 110 m ir 300 m barjeriniuose bėgimuose bei iškovojo abi pirmąsias vietas (15,10 ir 42,6 sek.).

Gintarė Kuisytė tai pat dalyvavo 300 m barjerinio bėgimo rungtyje ir buvo antra.

vilkyciai lengvoji Mokyklos komandaVilkyčių pagrindinės mokyklos sportininkai gegužės mėnesį baigė gerais rezultatais.

Klaipėdos miesto jaunių žaidynėse 400 m bėgimo rungtyje Giedrė Stanišauskaitė iškovojo II vietą - 1 min. 03,6 sek. Tokią pat vietą ji pelnė bėgdama ir 800 m distanciją.

Martynas Baltrukonis atstovavo šalies jaunimo rinktinei Pabaltijo ilgų metimų turnyre ir savo amžiaus grupėje irgi buvo antras.
4 Vilkyčių mokiniai dalyvavo Lietuvos vaikų pirmenybėse, kur buvo vykdoma atranka į tarptautines varžybas Varšuvoje. Šauniai kamuoliuko rungtyje pasirodė Gintarė Paulauskaitė: ji pradinių klasių mokinių, gimusių 2002 m. ir jaunesnių grupėje, buvo pirma, numetusi kamuoliuką 37 m 77 cm.

lengvoji atletika kuisyte noreikaiteGegužės 25-ąją ne visi šventė Šilutės miesto šventę - lengvaatlečiai garsino Šilutę už jos ribų. Šilutės sporto mokyklos trenerio Stasio Oželio dvi auklėtinės dalyvavo Klaipėdos jaunių ir jaunimo pirmenybėse ir pasiekė aukščiausius rezultatus.

  • Naujausi
  • Populiarūs
  • Komentarai

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt