Lengvoji atletika

vilkyciai lengvoji  L.Milkintas E. ArcevskisKlaipėdos lengvosios atletikos federacijos surengtose „Žemaitijos taurės 2013“ priešpaskutinio etapo vaikų, jaunučių ir jaunių varžybose Vilkyčių sportininkai pasiekė neblogų rezultatų.

Vaikų, gimusių 2000 m. ir jaunesnių, grupėje puikiai pasirodė Lietuvos vaikų čempionas rutulio stūmimo rungtyje Lorenas Milkintas. Jo rezultatas - 14,25 m - vėl lėmė I vietą.

lengvoji vilniuje Lorenas Milkintas I vietaVilniuje vyko vaikų, gimusių 2000 metais ir jaunesnių, lengvosios atletikos varžybos. Jose puikiai rungtyniavo vilkytiškis Lorenas Milkintas.

Stumdamas 3 kg rutulį Lorenas geriausiu ketvirtuoju bandymu nustūmė 14 m 25 cm ir iškovojo aukso medalį. Tai geriausias vaikų rezultatas Lietuvoje šiais metais.

noreikaiteSavaitgalį Klaipėdos lengvosios atletikos manieže vyko Lietuvos jaunučių pirmenybės. Į šias varžybas turėjo važiuoti nemažai Šilutės sporto mokyklos auklėtinių, bet gripas puola visus, nesvarbu, ką žmonės būtų suplanavę.

lengvoji fVasario 1-2 dienomis Vilniuje vyko finalinės Lietuvos jaunučių lengvosios atletikos pirmenybių varžybos, į kurias galėjo patekti tik zoninių varžybų atskirų rungčių nugalėtojai ir prizininkai.

Šilutės sporto mokyklos 7 auklėtiniai gavo tokią galimybę ir puikiai pasirodė pirmenybėse - iškovojo tris medalius.

Mūsiškiai varžėsi jaunučių grupėje (1998-1999 m. gimę berniukai ir mergaitės). Pirmą kartą Lietuvos jaunučių pirmenybėse jaunieji sportininkai rungtyniavo dvikovėje, t.y. dviejų rungčių rezultatai susumuojami ir pagal rezultatus (užimtas vietas) išrenkamas nugalėtojas.

lengvoji STASYS OZELISŠilutės sporto mokyklos auklėtiniai dalyvavo Lietuvos rajonų jaunių ir jaunimo lengvosios atletikos pirmenybėse. Į Panevėžį iš viso suvažiavo 36 komandos.

Bendroje komandinėje įskaitoje Šilutės SM tarp jaunių užėmė 13 vietą, o jaunimo grupėje - 9 vietą.

Į Panevėžį išvyko trenerių Stasio Oželio ir Medardo Urmulevičiaus auklėtiniai. Nors šilutiškiams ir nepavyko pasiekti daug prizinių vietų, bet pasirodė jie tikrai neprasčiausiai.

sportas sveksnaKlaipėdoje baigėsi „Žemaitijos taurės 2013“ lengvosios atletikos I etapo varžybos, kurių iš viso yra trys. Varžybose dalyvavo 6 klasių ir jaunesni vaikai iš Klaipėdos miesto ir rajono, Palangos ir Šilutės rajono.

Visi jose dalyvavę švėkšniškiai ir naumiestiškiai į namus grįžo apdovanoti.

O Vilkyčių mokiniai įrodė, kad gali ne tik gerai mėtyti ietį, bet taip pat gerai bėgti įvairias distancijas bei šuoliuoti.

geriausiSėkmingi 2012 sportiniai metai buvo Vilkyčių pagrindinės mokyklos jauniesiems sportininkams, treniruojamiems mokytojo Broniaus Mulskio.

Trys metikai įvairiose tarptautinėse varžybose atstovavo Lietuvos rinktinei. Donatas Klumbys ir Martynas Baltrukonis tapo 2013 metų Lietuvos jaunių ir jaunimo rinktinės nariais. Tarptautinėse ir Lietuvos lengvosios atletikos varžybose vilkytiškiai iškovojo 16 prizinių vietų.

sveksna lengvoji 6 medaliaiKauno lengvosios atletikos manieže vyko Lietuvos rajonų vaikų lengvosios atletikos varžybos, kuriose rungtyniavo 12-13 metų vaikai. Šį kartą jaunieji sportininkai buvo pradžiuginti, nes Lietuvos lengvosios atletikos federacija apdovanojo ne tik prizininkus, bet ir dalyvius, užėmusius 5-8 vietas.

vilkyciu lengvaatleciai L MilkintasKlaipėdos miesto vaikų pirmenybėse dalyvavo grupelė Vilkyčių pagrindinės mokyklos jaunųjų sportininkų, kurie rudens atostogas skiria treniruotėms ir varžyboms.

Rungtyniavo dviejų amžiaus grupių sportininkai: gimę 1999-2000 m. bei gimę 2001 m. ir jaunesni.

  • Naujausi
  • Populiarūs
  • Komentarai

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt