Aktualijos

Edit

Amount of short articles:

Amount of articles links:

You can order sections with dragging on list bellow:

  • Aktualijos
Išsaugoti
Atšaukti
Reset

Gamta

Prie Sausgalvių – grįžtančius paukščius pasitinkant

Image - Prie Sausgalvių – grįžtančius paukščius pasitinkant

Pasienio ruožui priskiriami Sausgalviai – ypatingi. Ne tik tuo, kad yra dalis įstabiojo Nemuno deltos regioninio parko. Norintiems būti pirmaisiais, kurie pasitinka iš žiemojimo pargrįžtančius paukščius, reikėtų vykti būtent čia.

Pirmadienis, 20 kovas Komentarai (0)

Gulbių skrydis

Paskui gulbes skrendanti anglė stabtelėjo Ventėje

Image - Paskui gulbes skrendanti anglė stabtelėjo Ventėje

Pagaliau ilgai lauktas susitikimas įvyko - ekspedicijos „Gulbių skrydis“ komanda šeštadienį apsilankė Nemuno deltoje, kur susitiko su Lietuvos mokslininkais, gamtosaugininkais ir vietos bendruomenės atstovais.Penktadienį Baltijos aplinkos forumo specialistai ir ornitologas

Ketvirtadienis, 3 Lapkritis Komentarai (0)

Nuomonės ir komentarai

Seimo narys R. Žemaitaitis siūlo panaikinti nedarbo išmokas arba piniginę socialinę paramą neblaivie

Image - Seimo narys R. Žemaitaitis siūlo panaikinti nedarbo išmokas arba piniginę socialinę paramą neblaivie

Seimo narys Remigijus Žemaitaitis užregistravo du naujus įstatymo projektus - Lietuvos Respublikos piniginės socialinės paramos nepasiturintiems gyventojams įstatymo 8 straipsnio pakeitimo įstatymo projektą (toliau - Piniginės socialinės paramos nepasiturintiems gyventojams

Antradienis, 29 Gruodis Komentarai (15)

Oficialūs pranešimai

Valstybės garantuojama pirminė teisinė pagalba – kas tai?

Image - Valstybės garantuojama pirminė teisinė pagalba – kas tai?

 Klausimas: Norėčiau gauti konsultaciją teisiniais klausimais, tačiau neturiu finansinių galimybių kreiptis į advokatus. Ar galima teisinę konsultaciją gauti

Ketvirtadienis, 14 Liepa Komentarai (1)

Politika

VTEK tirs politikės elgesį

Image - VTEK tirs politikės elgesį

Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK) informavo, kad pradėjo tyrimą dėl Šilutės rajono savivaldybės tarybos narės Sandros Tamašauskienės

Antradienis, 14 kovas Komentarai (0)

Problema

Pažadėjęs nebedaryti nusižengimų, neįgalus vyras tą pačią dieną pažadą sulaužė

Image - Pažadėjęs nebedaryti nusižengimų, neįgalus vyras tą pačią dieną pažadą sulaužė

Neseniai Žemaičių Naumiesčio gyventojai policijos pareigūnams priminė vieno neįgalaus degutiškio keliamas problemas: jis neįgaliojo vežimėliu važinėja kelio viduriu, nedėvi jokio šviesą atspindinčio elemento, neretai elgetauja prie parduotuvių ir taip gąsdina

Penktadienis, 24 kovas Komentarai (0)

Savivaldybėje

Sukčiai nesnaudžia ir „tampa“ policininkais, bankininkais, pardavėjais

Image - Sukčiai nesnaudžia ir „tampa“ policininkais, bankininkais, pardavėjais

Po seniūnijas kartu su rajono savivaldybės vadovais važinėjantys ir su gyventojais bendraujantys policijos atstovai visur primena vieną aktualiausių šių dienų problemų - sukčiavimą.Pastaruoju metu šio „verslo“ profesionalai sugalvojo naujų būdų,

Sekmadienis, 26 kovas Komentarai (0)

Seniūnijose

Naumiestiškiai norėtų vaizdo kamerų, dantisto, o nebenorėtų elgetautojų

Image - Naumiestiškiai norėtų vaizdo kamerų, dantisto, o nebenorėtų elgetautojų

Žemaičių Naumiestyje apsilankę savivaldybės vadovai išgirdo gyventojų priekaištų dėl to, kad iki šiol jų miestelyje nėra vaizdo stebėjimo kamerų, kad nerandama priemonių suvaldyti gėdą darančio išmaldos prašytojo, o suskaudus dančiui

Šeštadienis, 25 kovas Komentarai (0)

Problema

5Kanteriškių kaimo mokykla prieš daug metų buvo graži, tvarkinga. O dabar joje pilna šiukšlių, prirašinėta ant sienų, viskas išplėšyta, langai išdaužyti, stogas išplėšytas.  Į mokykla eina mūsų ir aplinkinių kaimų vaikai dar labiau ją nusiaubti. Kitiems vakare baisu pro ją praeiti, ji praminta pragaru. Net prie įėjimo yra ant sienos parašyta žodis „Pragaras“.

 nakvynes namai_keksiukaiValdiški namai ir juose - gyvenimo užribyje atsidūrusių žmonių šventės. Švarioje ir šiltoje aplinkoje, su nepigiu televizoriumi ir greta žibančios eglės, po kuria dar ir dovanų kalnas sukrautas. Stalas kiek sotesnis nei įprastą dieną, nes pradinukų keptais keksiukais papuoštas, ir eglės šaka su Kalėdų žvakele tą stalą puošia.

Viskas lyg ir šventiška. Bet kad ir kaip besuktum, tai valdiški namai - Šilutės socialinių paslaugų centras, priglaudęs kelias dešimtis laikinų arba nuolatinių benamių.

Šių namų darbuotojai labai stengiasi, kad čia gyvenantys arba tik pernakvoti ateinantys jų globotiniai pajaustų šventes: puošmenos pasitinka jau prie durų, kiekviename aukšte stebina padabintos eglės, papuoštos laiptinės. Bendradarbiaujama ir su įvairiomis organizacijomis, mokyklomis, kurios gali kaip nors prisidėti prie šventinės nuotaikos kūrimo.

Bet ir darbuotojai, ir patys jų globotiniai pripažįsta: ne visi įvertina tą triūsą...

PSPC ATIDETAS_1Paskutinis šių metų Šilutės r. savivaldybės tarybos posėdis prasidėjo piketu. Šilutės pirminės sveikatos priežiūros centro (PSPC) klientai - apie 10 žmonių - su plakatais rankose ragino savivaldybės politikus panaikinti sprendimą dėl Šilutės pirminio sveikatos priežiūros centro reorganizavimo prijungiant jį prie Šilutės ligoninės.

Visiems yra žinoma, kad Savivaldybės valdžia su meru Vytautu Laurinaičiu nė nedvejoja, kad yra teisūs siekdami skirtingų lygių sveikatos priežiūros įstaigas apjungti į vieną.

Tačiau tą dieną įvyko neįtikėtinas dalykas - valdantieji suabejojo, kad turės tiek balsų, kad galėtų tęsti minėtų įstaigų apjungimo procesą, ir paprašė iš posėdžio darbotvarkės išbraukti klausimą, susijusį su PSPC reorzanizacija.

Galutinis sprendimas - išliks Šilutės PSPC savarankiška įstaiga, ar neišliks - bus priimtas kitame posėdyje, sausio 26 dieną.

VILKENU _1Nežinia, ar turime teisę lankytis privačioje valdoje? Tokiu klausimu Švėkšnos seniūnas Alfonsas Šeputis pasitiko savivaldybės politikus - Teritorijų ir kaimo reikalų komiteto narius, užsimojusius apžiūrėti apleisto Vilkėno dvaro aplinką, pastatus. Jie yra visai šalia Švėkšnos „Diemedžio“ ugdymocentro.

Prieš metus mirusiai Švėkšnos grafienei Felicijai Laimei Broel Pliaterienei priklausiusio dvaro pastatai yra neaptverti, teritorija apaugusi krūmais. Kyla pavojus, kad į neprižiūrimus pastatus gali įlįsti vaikai ir susižeisti.

PSPC 1Šilutės r. savivaldybės tarybos Socialinių reikalų komitetas pirmininkės Daivos Žebelienės balso persvara nusprendė teikti sprendimo projektą, kuriuo būtų naikinamas ankstesnis Tarybos sprendimas reorganizuoti VšĮ Šilutės pirminės sveikatos priežiūros centrą (PSPC) prijungiant jį prie VšĮ Šilutės ligoninė.

Tokį sprendimo projektą įregistravo ir komitetui svarstyti pateikė pati D.Žebelienė, kuri įgyvendino Šilutės PSPC stebėtojų tarybos įpareigojimą.

Ukmergės naujienos