Aktualijos

Edit

Amount of short articles:

Amount of articles links:

You can order sections with dragging on list bellow:

  • Aktualijos
Išsaugoti
Atšaukti
Reset

Gamta

Prie Sausgalvių – grįžtančius paukščius pasitinkant

Image - Prie Sausgalvių – grįžtančius paukščius pasitinkant

Pasienio ruožui priskiriami Sausgalviai – ypatingi. Ne tik tuo, kad yra dalis įstabiojo Nemuno deltos regioninio parko. Norintiems būti pirmaisiais, kurie pasitinka iš žiemojimo pargrįžtančius paukščius, reikėtų vykti būtent čia.

Pirmadienis, 20 kovas Komentarai (0)

Gulbių skrydis

Paskui gulbes skrendanti anglė stabtelėjo Ventėje

Image - Paskui gulbes skrendanti anglė stabtelėjo Ventėje

Pagaliau ilgai lauktas susitikimas įvyko - ekspedicijos „Gulbių skrydis“ komanda šeštadienį apsilankė Nemuno deltoje, kur susitiko su Lietuvos mokslininkais, gamtosaugininkais ir vietos bendruomenės atstovais.Penktadienį Baltijos aplinkos forumo specialistai ir ornitologas

Ketvirtadienis, 3 Lapkritis Komentarai (0)

Nuomonės ir komentarai

Seimo narys R. Žemaitaitis siūlo panaikinti nedarbo išmokas arba piniginę socialinę paramą neblaivie

Image - Seimo narys R. Žemaitaitis siūlo panaikinti nedarbo išmokas arba piniginę socialinę paramą neblaivie

Seimo narys Remigijus Žemaitaitis užregistravo du naujus įstatymo projektus - Lietuvos Respublikos piniginės socialinės paramos nepasiturintiems gyventojams įstatymo 8 straipsnio pakeitimo įstatymo projektą (toliau - Piniginės socialinės paramos nepasiturintiems gyventojams

Antradienis, 29 Gruodis Komentarai (15)

Oficialūs pranešimai

Valstybės garantuojama pirminė teisinė pagalba – kas tai?

Image - Valstybės garantuojama pirminė teisinė pagalba – kas tai?

 Klausimas: Norėčiau gauti konsultaciją teisiniais klausimais, tačiau neturiu finansinių galimybių kreiptis į advokatus. Ar galima teisinę konsultaciją gauti

Ketvirtadienis, 14 Liepa Komentarai (1)

Politika

VTEK tirs politikės elgesį

Image - VTEK tirs politikės elgesį

Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK) informavo, kad pradėjo tyrimą dėl Šilutės rajono savivaldybės tarybos narės Sandros Tamašauskienės

Antradienis, 14 kovas Komentarai (0)

Problema

Pažadėjęs nebedaryti nusižengimų, neįgalus vyras tą pačią dieną pažadą sulaužė

Image - Pažadėjęs nebedaryti nusižengimų, neįgalus vyras tą pačią dieną pažadą sulaužė

Neseniai Žemaičių Naumiesčio gyventojai policijos pareigūnams priminė vieno neįgalaus degutiškio keliamas problemas: jis neįgaliojo vežimėliu važinėja kelio viduriu, nedėvi jokio šviesą atspindinčio elemento, neretai elgetauja prie parduotuvių ir taip gąsdina

Penktadienis, 24 kovas Komentarai (0)

Savivaldybėje

Sukčiai nesnaudžia ir „tampa“ policininkais, bankininkais, pardavėjais

Image - Sukčiai nesnaudžia ir „tampa“ policininkais, bankininkais, pardavėjais

Po seniūnijas kartu su rajono savivaldybės vadovais važinėjantys ir su gyventojais bendraujantys policijos atstovai visur primena vieną aktualiausių šių dienų problemų - sukčiavimą.Pastaruoju metu šio „verslo“ profesionalai sugalvojo naujų būdų,

Sekmadienis, 26 kovas Komentarai (0)

Seniūnijose

Naumiestiškiai norėtų vaizdo kamerų, dantisto, o nebenorėtų elgetautojų

Image - Naumiestiškiai norėtų vaizdo kamerų, dantisto, o nebenorėtų elgetautojų

Žemaičių Naumiestyje apsilankę savivaldybės vadovai išgirdo gyventojų priekaištų dėl to, kad iki šiol jų miestelyje nėra vaizdo stebėjimo kamerų, kad nerandama priemonių suvaldyti gėdą darančio išmaldos prašytojo, o suskaudus dančiui

Šeštadienis, 25 kovas Komentarai (0)

Problema

ATLIEKOS 2Šilutės savivaldybės administracija ir politikai nuolat gauna pretenzijų dėl, žmonių nuomone, pernelyg didelio atliekų tvarkymo mokesčio ir dėl to, kad gyventojams ribojama galimybė mokėti už faktinį sukauptų atliekų kiekį.

Šių metų pavasarį Savivaldybėje sudaryta darbo grupė komunalinių atliekų tvarkymo klausimams spręsti turi rasti gyventojų keliamų problemų sprendimą.

neigaliuju poreikiai_centrasPrieš 24 metus, 1992-ųjų pabaigoje, Jungtinių tautų organizacija paskelbė gruodžio 3-ąją Tarptautine neįgaliųjų diena.

Tokio žingsnio tikslas buvo, kad bent tądien būtų skiriama daugiau dėmesio neįgaliųjų problemoms viešinti ir spręsti.

Tačiau Lietuvoje iki šiol negalios ištikti žmonės priversti belstis į visų institucijų duris siekdami savarankiškumo: norėdami patys atlikti būtiniausius reikalus, išreikšti save ir tiesiog gyventi visavertį gyvenimą.

Šilutiškiai - ne išimtis. Šilutės seniūnija vis sulaukia neįgaliųjų prašymų pažymėti stovėjimo vietas jų automobiliams, įrengti nuovažas ar kitaip palengvinti jų kasdienybę. Neseniai tokią problemą svarstė ir rajono Eismo saugumo komisija.

pspc indriuskaŠilutės r. savivaldybės meras V.Laurinaitis baigė įgyvendinti savo sumanymą - nepaklusnų Šilutės pirminės sveikatos priežiūros centro (PSPC) vadovą Liutaurą Indriušką atleido iš pareigų. Direktorius atleistas tą pačią dieną, kai tik nutraukė tėvystės atostogas.

Jau kelis mėnesius V.Laurinaitis niekaip negalėjo atsikratyti jam neįtinkančio vadovo, nes pastarasis buvo tėvystės atostogose.

1Danutė Kymantienė dar neįgudusi mylimo vyro kapo tvarkytoja. Vyras štai rodos ką tik išskubėjo į talką sūnaus uošvijoje, suklupo, susižeidė galvą... ir ji dabar našlė. Našlė, nes, kaip įtaria artimieji, atokiame Lietuvos kampelyje, Slavikų kaime, atgulęs vyriškis tapo medikų neatsakingumo ir valdžios abejingumo auka, temą nagrinėjo „Lietuvos ryto“ televizijos laida „Patriotai“.

sildymas katesŠildymo sezono pradžia - kasmetinis nemenkos įtampos laikas: šilumos tiekėjai, jei reikėtų, ją paleistų ir nuo rugpjūčio, mat jiems tai - pajamos; tuo tarpu kai kurie šilumos vartotojai, jei galėtų, jos paprašytų gal tik sausį, nes jiems tai - didžiausios metų išlaidos.

Tokioje sandūroje kasmet kyla nemažai konfliktų, į pasipiktinusių (dėl per ankstyvo šildymo sezono ar per vėlai įjungtos šilumos) gyventojų skambučius nespėja atsakinėti irSavivaldybės, ir „Šilutės  šilumos tinklų“, ir redakcijų darbuotojai. Šie metai - ne išimtis.

Tad šįkart bandome sudėlioti visus niuansus ir paaiškinti visus įstatymus, kad visi suinteresuotieji žinotų, ko gali tikėtis ir kaip privalo elgtis tuo sąlyginai „karštuoju“ metų laiku.

Ukmergės naujienos