Aktualijos

Edit

Amount of short articles:

Amount of articles links:

You can order sections with dragging on list bellow:

  • Aktualijos
Išsaugoti
Atšaukti
Reset

Gamta

Apie privalomuosius atskaitymus, bendrąsias miškų ūkio reikmes ir miško kelių remontą

Image - Apie privalomuosius atskaitymus, bendrąsias miškų ūkio reikmes ir miško kelių remontą

Nuo 2015 metų sausio 1 dienos galioja nauja pareiga privačių miškų savininkams - apskaičiuoti, deklaruoti ir sumokėti privalomuosius atskaitymus iš pajamų už parduotą žaliavinę medieną, paruoštą jų valdomame miške ir

Antradienis, 20 Birželis Komentarai (0)

Gulbių skrydis

Paskui gulbes skrendanti anglė stabtelėjo Ventėje

Image - Paskui gulbes skrendanti anglė stabtelėjo Ventėje

Pagaliau ilgai lauktas susitikimas įvyko - ekspedicijos „Gulbių skrydis“ komanda šeštadienį apsilankė Nemuno deltoje, kur susitiko su Lietuvos mokslininkais, gamtosaugininkais ir vietos bendruomenės atstovais.Penktadienį Baltijos aplinkos forumo specialistai ir ornitologas

Ketvirtadienis, 3 Lapkritis Komentarai (0)

Nuomonės ir komentarai

Seimo narys R. Žemaitaitis siūlo panaikinti nedarbo išmokas arba piniginę socialinę paramą neblaivie

Image - Seimo narys R. Žemaitaitis siūlo panaikinti nedarbo išmokas arba piniginę socialinę paramą neblaivie

Seimo narys Remigijus Žemaitaitis užregistravo du naujus įstatymo projektus - Lietuvos Respublikos piniginės socialinės paramos nepasiturintiems gyventojams įstatymo 8 straipsnio pakeitimo įstatymo projektą (toliau - Piniginės socialinės paramos nepasiturintiems gyventojams

Antradienis, 29 Gruodis Komentarai (15)

Oficialūs pranešimai

Valstybės garantuojama pirminė teisinė pagalba – kas tai?

Image - Valstybės garantuojama pirminė teisinė pagalba – kas tai?

 Klausimas: Norėčiau gauti konsultaciją teisiniais klausimais, tačiau neturiu finansinių galimybių kreiptis į advokatus. Ar galima teisinę konsultaciją gauti

Ketvirtadienis, 14 Liepa Komentarai (1)

Politika

Politikų kova už jaunimo erdves Žemaičių Naumiestyje pralaimėta

Image - Politikų kova už jaunimo erdves Žemaičių Naumiestyje pralaimėta

Šilutės r. savivaldybės taryboje svarstant, ar įgyvendinti projektus „Edukacinių ir kūrybiškumą skatinančių erdvių sukūrimas Šilutės r. Saugų Jurgio Mikšo pagrindinėje mokykloje“ ir „Edukacinių erdvių sukūrimas Šilutės r. Vainuto gimnazijoje“, užvirė

Pirmadienis, 5 Birželis Komentarai (0)

Problema

Rusniškių pasėlius ir sodybas niokoja „Boso danieliai“

Image - Rusniškių pasėlius ir sodybas niokoja „Boso danieliai“

 „Atvažiavau į savo vasarvietę ir nustėrau: medeliai - nudraskyti, gėlynai - ištrypti, o žmonos pasodintos daržovės - nukramtytos. Dabar net nežinau, kaip apie tai papasakoti žmonai. Ją tikrai ištiks infarktas.

Ketvirtadienis, 15 Birželis Komentarai (0)

Savivaldybėje

Tarp geriausių apskrities vairavimo mokyklų - trys, veikiančios Šilutėje

Image - Tarp geriausių apskrities vairavimo mokyklų - trys, veikiančios Šilutėje

Savaitės pradžioje portalas DELFI, bendradarbiaudamas su žurnalu „Reitingai“, pirmą kartą pristatė Lietuvos vairavimo mokyklų reitingus. Šalies vairavimo mokyklos vertintos pagal įvairius kriterijus.„Šilutės naujienos“ domėjosi, kokioje vietoje Klaipėdos apskrityje atsidūrė šešios

Antradienis, 20 Birželis Komentarai (0)

Seniūnijose

Prie Vainuto bažnyčios sužaliuos jaunos liepaitės

Image - Prie Vainuto bažnyčios sužaliuos jaunos liepaitės

Vainutiškiai aplinkos tvarkymo talkas užbaigė gerokai po visuotinės talkos DAROM. Balandžio pabaigoje būrelis gyventojų talkino sodinant medelius prie savo miestelio

Penktadienis, 19 Gegužė Komentarai (0)

Problema

PSPC DARBUOTOJU_1Tie, kurie tikėjo Šilutės savivaldybės mero Vytauto Laurinaičio žodžiais, kad visi Šilutės pirminės sveikatos priežiūros centro (PSPC) darbuotojai nori įstaigos reorganizacijos ir neprieštarauja, kad PSPC prijungtų prie Šilutės ligoninės, trečiadienį galėjo įsitikinti, kad yra kitaip.

Didesnė dalis Šilutės PSPC darbuotojų atėjo į susitikimą su meru bei savivaldybės Tarybos politikais tam, kad vieningai pareikštų, jog nenori įstaigos reorganizacijos. Jie prašė valdžią paskirti kompetentingą įstaigos vadovą ir leisti įstaigai savarankiškai dirbti.

5Kanteriškių kaimo mokykla prieš daug metų buvo graži, tvarkinga. O dabar joje pilna šiukšlių, prirašinėta ant sienų, viskas išplėšyta, langai išdaužyti, stogas išplėšytas.  Į mokykla eina mūsų ir aplinkinių kaimų vaikai dar labiau ją nusiaubti. Kitiems vakare baisu pro ją praeiti, ji praminta pragaru. Net prie įėjimo yra ant sienos parašyta žodis „Pragaras“.

 nakvynes namai_keksiukaiValdiški namai ir juose - gyvenimo užribyje atsidūrusių žmonių šventės. Švarioje ir šiltoje aplinkoje, su nepigiu televizoriumi ir greta žibančios eglės, po kuria dar ir dovanų kalnas sukrautas. Stalas kiek sotesnis nei įprastą dieną, nes pradinukų keptais keksiukais papuoštas, ir eglės šaka su Kalėdų žvakele tą stalą puošia.

Viskas lyg ir šventiška. Bet kad ir kaip besuktum, tai valdiški namai - Šilutės socialinių paslaugų centras, priglaudęs kelias dešimtis laikinų arba nuolatinių benamių.

Šių namų darbuotojai labai stengiasi, kad čia gyvenantys arba tik pernakvoti ateinantys jų globotiniai pajaustų šventes: puošmenos pasitinka jau prie durų, kiekviename aukšte stebina padabintos eglės, papuoštos laiptinės. Bendradarbiaujama ir su įvairiomis organizacijomis, mokyklomis, kurios gali kaip nors prisidėti prie šventinės nuotaikos kūrimo.

Bet ir darbuotojai, ir patys jų globotiniai pripažįsta: ne visi įvertina tą triūsą...

PSPC ATIDETAS_1Paskutinis šių metų Šilutės r. savivaldybės tarybos posėdis prasidėjo piketu. Šilutės pirminės sveikatos priežiūros centro (PSPC) klientai - apie 10 žmonių - su plakatais rankose ragino savivaldybės politikus panaikinti sprendimą dėl Šilutės pirminio sveikatos priežiūros centro reorganizavimo prijungiant jį prie Šilutės ligoninės.

Visiems yra žinoma, kad Savivaldybės valdžia su meru Vytautu Laurinaičiu nė nedvejoja, kad yra teisūs siekdami skirtingų lygių sveikatos priežiūros įstaigas apjungti į vieną.

Tačiau tą dieną įvyko neįtikėtinas dalykas - valdantieji suabejojo, kad turės tiek balsų, kad galėtų tęsti minėtų įstaigų apjungimo procesą, ir paprašė iš posėdžio darbotvarkės išbraukti klausimą, susijusį su PSPC reorzanizacija.

Galutinis sprendimas - išliks Šilutės PSPC savarankiška įstaiga, ar neišliks - bus priimtas kitame posėdyje, sausio 26 dieną.

VILKENU _1Nežinia, ar turime teisę lankytis privačioje valdoje? Tokiu klausimu Švėkšnos seniūnas Alfonsas Šeputis pasitiko savivaldybės politikus - Teritorijų ir kaimo reikalų komiteto narius, užsimojusius apžiūrėti apleisto Vilkėno dvaro aplinką, pastatus. Jie yra visai šalia Švėkšnos „Diemedžio“ ugdymocentro.

Prieš metus mirusiai Švėkšnos grafienei Felicijai Laimei Broel Pliaterienei priklausiusio dvaro pastatai yra neaptverti, teritorija apaugusi krūmais. Kyla pavojus, kad į neprižiūrimus pastatus gali įlįsti vaikai ir susižeisti.

Ukmergės naujienos

,,,,,