Aktualijos

Edit

Amount of short articles:

Amount of articles links:

You can order sections with dragging on list bellow:

  • Aktualijos
Išsaugoti
Atšaukti
Reset

Gamta

Po 10 metų Ispanijoje aptiktas Lietuvoje žieduotas paprastasis griciukas

Image - Po 10 metų Ispanijoje aptiktas Lietuvoje žieduotas paprastasis griciukas

Beveik prieš dešimtį metų, 2010 m. gegužės 3 d. Šilutės r. Šyšos kaimo apylinkėse Mindaugo Mačiulio žieduotas paprastasis griciukas (Limosa limosa), patinas, vyresnis nei antrų kalendorinių metų (išperėtas prieš 2009

Šeštadienis, 7 kovas Komentarai (0)

Gulbių skrydis

Paskui gulbes skrendanti anglė stabtelėjo Ventėje

Image - Paskui gulbes skrendanti anglė stabtelėjo Ventėje

Pagaliau ilgai lauktas susitikimas įvyko - ekspedicijos „Gulbių skrydis“ komanda šeštadienį apsilankė Nemuno deltoje, kur susitiko su Lietuvos mokslininkais, gamtosaugininkais ir vietos bendruomenės atstovais.Penktadienį Baltijos aplinkos forumo specialistai ir ornitologas

Ketvirtadienis, 3 Lapkritis Komentarai (0)

Nuomonės ir komentarai

Nepatinkančią pavardę galima nesudėtingai pasikeisti

Image - Nepatinkančią pavardę galima nesudėtingai pasikeisti

  Kai kurie žmonės nugyvena visą gyvenimą turėdami vieną pavardę, tačiau kiti dėl vienokių ar kitokių priežasčių savo asmenvardį pasikeičia. Migracijos teisės ekspertė Edita Prilepskienė įvardija, kokiais atvejais žmonės nusprendžia pavardę

Šeštadienis, 12 Rugpjūtis Komentarai (4)

Oficialūs pranešimai

Bus skelbiami paskutinių valstybinių brandos egzaminų rezultatai

Image - Bus skelbiami paskutinių valstybinių brandos egzaminų rezultatai

Ketvirtadienį bus paskelbti paskutinių valstybinių brandos egzaminų rezultatai. Abiturientai sužinos, kaip jiems sekėsi laikyti matematikos, istorijos ir geografijos

Ketvirtadienis, 11 Liepa Komentarai (0)

Politika

Liberalų sąjūdis pretendentu į Seimą siūlo A. Endziną

Image - Liberalų sąjūdis pretendentu  į Seimą siūlo A. Endziną

Kelti savo skyriaus pirmininką Audrių Endziną pretendentu į Lietuvos Respublikos Seimą vienmandatėje rinkimų apygardoje Šilutės liberalsąjūdiečiai nusprendė trečiadienį, partijos skyriaus visuotiniame

Antradienis, 21 Sausis Komentarai (0)

Problema

Šilutės stadione uždraustos bet kokio lygio futbolo varžybos

Image - Šilutės stadione uždraustos bet kokio lygio  futbolo varžybos

  Daug gražių futbolo pergalių menantis Šilutės stadionas šiandien atrodo itin apverktinai. Jeigu pagrindinės aikštės kokybė dar neblogos būklės, tai sirgalių tribūnos sulūžusios, dauguma kėdžių virtusios nuolaužomis, o tos, ant kurių

Antradienis, 17 kovas Komentarai (0)

Savivaldybėje

Jūsų patogumui - Šilutės maitinimo įstaigų sąrašas

Image - Jūsų patogumui - Šilutės maitinimo įstaigų sąrašas

  Šilutės kavinės, restoranai, picerijos, valgyklos užvėrė duris lankytojams, tačiau teikia maisto pristatymo į namus paslaugą. Jūsų patogumui - Šilutės maitinimo įstaigų sąrašas, kurį sudarė Šilutės turizmo ir informacijos centras. Palaikyti

Penktadienis, 20 kovas Komentarai (1)

Seniūnijose

Valdžia išgirdo: Katyčiai - saugi seniūnija, bet nesusitvarkanti su nuotekomis

Image - Valdžia išgirdo: Katyčiai -  saugi seniūnija, bet nesusitvarkanti su nuotekomis

  Katyčių seniūnijoje Savivaldybės vadovai išgirdo skundų, jog čia yra nemažai vandentvarkos problemų. Katytiškiai skundėsi, kad nuotekų vamzdynai ir valymo įrengimai čia yra, tačiau apie 50 sodybų prie sistemos nesijungia. Vietiniai

Ketvirtadienis, 19 kovas Komentarai (1)

Problema

ONUTE copySenas, vienišas ir psichikos negalią turintis žmogus paliktas vienas. Šaltame bute nėra tualeto, elektros, suskeldėjusios sienos, net krosnies nebeįmanoma įkurti.

Tokią situaciją nupiešė skaitytojos iš Rusnės skambutis. Moteris jaudinasi ne dėl savęs ir ne dėl giminaitės - dėl kaimynės, kuria, jos nuomone, nepasirūpina socialiniai darbuotojai.

„Šilutės naujienos“ aiškinosi, ar tikrai Rusnės socialiniai darbuotojai padarė viską, ką padaryti privalėjo.

image-79753-panoV9-swowŠiemet kaip niekad dažnai girdime pranešimų apie tamsoje į kelią prieš pat atvažiuojančius automobilius išbėgusius žvėris.

Vieni vairuotojai tuoj po įvykių pranešė apie tai policijai, o atvykę pareigūnai kai kuriems iš jų suskubo rašyti protokolus, mat policija vairuotojus, dėl susidūrimų su žvėrimis patyrusius solidžių nuostolių, dar ir baudomis gali „apdovanoti“.

Kiti vairuotojai apie tokius įvykius nutylėjo ir jiems beliko tik suniokotas mašinas remontuoti ar net į metalo laužą išvežti.

Tretieji, kurių automobiliai po susidūrimo dar galėjo važiuoti, spruko iš įvykio vietos, nudaužtą stirną įsimetę į bagažinę.

„Tokios nelaimės ištiktą žmogų baudomis dar gąsdina valstybė, nesugebanti aptverti miškų bent jau ties regioninės reikšmės keliais“, - taip tokias situacijas komentuoja vairuotojai.

BUTAS2Ketvirtadienį Šilutės centre vidudienį buvo įsilaužta į butą, tik šį kartą įsilaužėliai buvo ne nusikaltėliai, bet UAB „Šilutės būstas“ suburta komanda. Užraktų specialisto atrakintų durų slenkstį peržengė minėtos įmonės santechnikai, antstolis ir buto savininko giminaitis, norėdami pagelbėti minėto buto kaimynams.

Negyvenamo buto savininkas kaimynams pridarė nuostolių, nes paliko varvančius vandentiekio vamzdžius.

MILIAUSKIENE AgggggggNTENA copyJau trečią mėnesį minami valdžios kabinetų slenksčiai, nerimsta redakcijos telefonas dėl ant daugiabučių namų stogų esančių televizijos antenų nuomos ir priežiūros mokesčių.

Šilutės daugiabučių namų gyventojai, kurių pastatai perduoti eksploatuoti bendrovei „Šilutės būstas“, už televizijos tinklo nuomą ir priežiūrą dabar gauna net dvi sąskaitas. Vieną sąskaitą už tą paslaugą atsiunčia UAB „Šilutės būstas“, kitą - individuali V.Miliauskienės įmonė.

gyvenimo kokybe guli ant kelioŠilutės rajono gyventojų gyvenimo kokybė krenta - konstatuoja žurnalas „Veidas“, šeštus metus atliekantis gyvenimo kokybės tyrimą Lietuvos miestuose ir rajonuose.

Šiemet žurnalo sudarytoje reitingų lentelėje mūsų rajonas nukrito per du punktus ir tarp 60 savivaldybių užėmė 53 vietą.
Kaimyninė Pagėgių savivaldybė - viena iš dešimties savivaldybių, kurią tyrėjai įvertino kaip turinčią daugiausiai socialinių bėdų. Ji įvardinta kaip mirštanti juodoji teritorija.