Jaunimo banga

Lt team_2Šilutės pirmojoje gimnazijoje vasario pabaigoje lankėsi LTeam 3x3 krepšinio (tai tokia krepšinio atmaina, kai žaidžiama ne 5 prieš 5 žaidėjus, o 3 prieš 3, naudojant vieną krepšį) Lietuvos atstovai, – Aurelijus Pukelis, Paulius Beliavičius, Šarūnas Vingelis ir Marijus Užupis.

VainutasVainuto gimnazijos paruošiamosios grupės vaikai su mokytoja Aldona Jukniene atėjo į Vainuto bibliotekoje surengtą literatūrinį edukacinį rytmetį „Duonelės kelias“.

tarmiu 2Traksėdžių bibliotekoje surengta lietuvininkų tarmės pamokėlė, dalyvaujant Traksėdžių progimnazijos skyriaus mokiniams.

Knygos keliasBiblioteka – knygų namai. Dažnas čia patiria skaitymo malonumą, tačiau nemažai šių dienų vaikų ir jaunimo patiria ir skaitymo kančias – privalomus sąrašus, mokyklinę programą ir pan. Pasaulį užvaldžius kompiuteriams, internetui, daugelis vaikų nebesupranta, koks džiaugsmas yra paimti gerą knygą į rankas ir nusikelti į jos istorijos verpetus.

 

20200302134706 SmoningumodidinimomnuoBEPATYIKovą „Vaikų linija“ skelbia Sąmoningumo didinimo mėnesiu BE PATYČIŲ, šiemet kviesdama visuomenę sutelkti dėmesį į patyčias virtualioje erdvėje. Kas trečias tėvas teigia nežinantis, kaip reikėtų reaguoti, jei jo vaikas susidurtų su patyčiomis internete. „Vaikų linija“ kartu su partneriais pristato socialinę kampaniją „Internete BE PATYČIŲ“, kuria siekia suteikti reikalingų žinių suaugusiems ir vaikams, kaip tinkamai elgtis, susidūrus su elektroninėmis patyčiomis.