Jaunimo banga

Lugne-8140Jau 25-ąjį kartą Šilutėje sportinių šokių klubas „Lūgnė“ (vadovės Asta Maigienė ir Roberta Juknaitė) organizavo sportinių šokių varžybas „Pamario pora 2018“. Varžybose 19-oje skirtingų amžiaus grupių varžėsi arti 400 dalyvių, o juos vertino kompetentinga 18 teisėjų komisija.

PirmokaiGegužės 8-ąją lopšelyje-darželyje „Gintarėlis“ jau vienuoliktąjį kartą aidėjo tradicinė kas dvejus metus rengiama šventė - konkursas būsimiesiems pirmokams „Aš šauniausias iš visų - į mokyklą išeinu“. Renginyje dalyvavo 12 priešmokyklinukų ir jų auklėtojos iš Šilutės, Rusnės, Vainuto, Kintų, Žemaičių Naumiesčio, Švėkšnos ir Juknaičių.

knygos kelias_pasysiu_biblioteka3„Knyga - plazdantis puslapiais paukštis, kiekvienas gali išmokti jo kalbą. Ir jis taps durimis į pasaulius, į stebuklus, išmokys mylėti, taps draugu. Kada gimsta knyga ir kur? Kas šnibžda žodžius rašytojams, niūniuoja muziką kompozitoriams?.. Kokio dydžio mašina atspausdina knygą ir kokio dydžio ji būna, kol dar jos nesusiuvo? Kuo piešia spaustuvėje mašinos? Taškais?..“ (Sigutė Ach).

Gaves muzika_1Šeštadienį daugelyje šalies miestų, taip pat ir Šilutėje, vyko nuotaikinga, pavasariška šventė -  dvyliktoji Gatvės muzikos diena. Džiugu, kad gerą tradiciją, pradėtą sostinėje, kasmet tęsia šilutiškiai, ypač šio renginio mūsų mieste organizatorius Vygantas Stoškus. Jis jau ne vienerius metus buria ir kviečia muzikuojantį jaunimą išeiti į gatves ir savo gera energija pasidalinti su aplinkiniais: praeiviais, muzikuojančių jaunuolių šeimomis.

dienos su_vydunu_naumiestyje_2Minint Vydūno 150 - ąsias gimimo metines Žemaičių Naumiesčio gimnazijoje vyko renginių ciklas „Dienos su Vydūnu“. Veiklų įvairovė kvietė gimnazijos bendruomenę artimiau pažinti  rašytoją, filosofą, muziką, žymiausią Mažosios Lietuvos kultūros veikėją Vilhelmą Storostą.

Ukmergės naujienos