Jaunimo banga

juknaiciai menu_savaiteJuknaičių pagrindinės mokyklos ikimokyklinėse grupėse vyko tradicinė Menų savaitė „Pabūkime kartu“. Šiuo renginiu buvo siekiama vaikų kūrybinės ir meninės raiškos, telkiama bendruomenė, skatinamas geranoriškas bendradarbiavimas, stiprinami ryšiai su socialiniais partneriais.

Į visus savaitės renginius buvo kviečiami ir vaikučiai, dar nelankantys darželio.

teatro studija_jankaus_mokyklojeJau trečius metus Šilutės Martyno Jankaus pagrindinėje mokykloje  teatro ir lėlių gerbėjus buria neformaliojo vaikų švietimo programa „Lėlių dizaino ir teatro studija“, kurią veda anglų kalbos mokytoja Rita Bernotienė.

Anot vadovės, neatsiejama užsiėmimų dalis yra teatro menas ir anglų kalbos žinių gilinimas. Vaikai mokosi siūti lėles, mokosi vaidybos, kuria teatralizuotas interpretacijas pagal angliškas daineles.
Be jau minėtos programos, mokytoja R.Bernotienė veda ir dar vieną NVŠ programą „Jaunasis vertėjas“, dalyvauja jaunųjų vertėjų konkurse „Tavo žvilgsnis“.

 zibute begimo_dienaBalandžio 7-oji - Pasaulinė sveikatos diena. Šiai dienai paminėti jau ketvirtus metus organizuojama akcija „Sveikas vaikas - laimingas vaikas“. Akciją inicijuoja Vilniaus miesto lopšelis - darželis „Želmenėliai“, respublikinės ikimokyklinių įstaigų darbuotojų asociacijos „Sveikatos želmenėliai“ Vilniaus skyrius.

Šilutės lopšelis - darželis „Žibutė“, būdamas asociacijos „Sveikatos želmenėliai“ nariu, taip pat surengė akciją „Aš bėgu 2017“.

talentai Gintar_Muraulait_Vainuto_gimnazijaPirmą kartą 2016 metais Vainuto gimnazijoje vykęs talentų konkursas „Atskleisk savo talentą“ šiemet vėl sugrįžo į gimnaziją.

Konkurse dalyvavo ne vien Vainuto gimnazijos mokiniai, bet ir gausus būrys svečių iš Veiviržėnų, Tauragės, Žemaičių Naumiesčio, Kretingos, Pajūrio ir Akmenės rajono mokyklų.

dailiokai seimeDidelis būrys Šilutės meno mokyklos Dailės skyriaus mokinių ir mokytojų leidosi į kelionę, kurią organizavo kraštietis Seimo narys Alfredas Stasys Nausėda. Pagrindinis kelionės tikslas - Seime eksponuojama jaunųjų Šilutės menininkų darbų paroda, atidaryta prasidėjus balandžiui.

Ukmergės naujienos