Jaunimo banga

pasaku skaitymo_popiete_juknaiciu_biblioteka1Juknaičių ikimokyklinukai buvo pakviesti į Juknaičių bibliotekoje vykusią lietuvių liaudies pasakų skaitymo popietę „Už jūrų marių devynių“.

bikavenu bilioteka_kurybiniai_uzsiemimaiKovo 10-ąją į Šilutės F.Bajoraičio viešosios bibliotekos Bikavėnų filialą rinkosi jaunieji bibliotekos lankytojai, čia vyko kūrybiniai užsiėmimai „Laisvės spalvos“. Vaikai buvo pakviesti savo gimtinei  nupiešti spalvingus piešinius, ir taip prisidėti prie sveikinimų, skirtų Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai.

protu turnyras_biblioteka_3_turnyro_nugaletojaJau trečius metus iš eilės Šilutės F.Bajoraičio viešoji biblioteka bei jos filialai dalyvauja Valstybinės lietuvių kalbos komisijos organizuojamoje iniciatyvoje - Lietuvių kalbos dienų renginiuose. Ta proga kovo 13 dieną bibliotekoje vyko protų turnyras „Tautiškumo puoselėtoja - lietuvių kalba”.

pirmoji gimnazija_kovo_11_1Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną Šilutės pirmoji gimnazija paminėjo prasmingai ir originaliai.

Kovo 9-osios rytą visus gimnazistus pasitiko ir sveikino Ic klasės mokiniai ir jų auklėtojas. Linkėdami geros šventės, moksleiviams prie širdies jie segė mūsų trispalves juosteles. Po skambučio istorijos mokytojas Algirdas Gečas vedė radijo laidą, primindamas trumpą Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo istoriją, o pavaduotoja Daiva Jakienė priminė, kaip šią dieną paminėsime bei paragino visus aktyviai dalyvauti šventėje.

krepsininkai Saugose_bendraKiek daugiausiai taškų esate įmetę per rungtynes? Ar naudojate dopingą? Ar jūs laimėjote? Kiek metų žaidžiate krepšinį? Kokios emocijos būna, kai pralaimite rungtynes? Kuris iš jūsų yra aukščiausias? Ar dažnai patiriate traumų per rungtynes? Kiek uždirbate? Šiuos ir daugybę kitų klausimų Šilutės krepšinio komandos žaidėjams uždavė mažieji saugiškiai, kai „Šilutės“ krepšinio komandos nariai lankėsi J.Mikšo pagrindinėje mokykloje.

Nepamirštamą ir šiltą mokinių ir krepšininkų susitikimą suorganizavo Šilutės r. savivaldybės tarybos narys, jaunimo reikalų komiteto pirmininkas Tomas Budrikis. Susitikimo metu komandos treneris Laimonas Eglinskas ir patys žaidėjo papasakojo kokia yra ta krepšininko duona, atsakinėjo į mokinių klausimus.

Ukmergės naujienos