Jaunimo banga

sokiu pyneŠilutės rajonas garsėja savo dideliu būriu šokių kolektyvų ir yra kone gausiausiai atstovaujamas rajonas respublikinėse dainų šventėse.

Todėl Žibų pradinės mokyklos choreografijos mokytojai Alinai Urbonienei ir Vainuto gimnazijos choreografijos mokytojai Linai Šaulytei kilo mintis surengti viso rajono mokyklų šokių kolektyvų konkursinį festivalį „Pamario šokių pynė“. Juk smagu į kitus kolektyvus pažiūrėti ir savo šokius parodyti.

salunas norim_kilt_finalasGražią dovaną savo mamytėms Motinos dienos proga įteikė mažųjų „Salūno“ šokėjų grupė „Salūniukai“ (vadovė Reminta Stoškuvienė): jie laimėjo didžiulę 1 vietą respublikiniame šokių konkurse „Augantys talentai 2017“.

O po savaitės šalies šokių festivalio „Norim kilt 2017“ finale dvi „Salūno“ šokėjų grupės apdovanotos aukso ir sidabro taurėmis.

zvaigzdune prahoje_karolio_tiltasGegužės 6-9 dienomis Čekijoje vyko IX tarptautinis jaunimo meno festivalis - konkursas „Charm of Bohemia“, į kurį atstovauti Lietuvai buvo pakviestas Šilutės šokių kolektyvas „Žvaigždūnė“, vadovaujamas Loretos Stanelienės ir Gintarės Stanelytės.

Šis projektas - konkursas kasmet vyksta vis kitoje šalyje. Per 10 metų 30-yje šalių jau yra įvykę daugiau kaip 300 konkursų. Renginį remia šalių kultūros ministerijos, vertinimo komisiją sudaro žinomi aktoriai, dėstytojai, populiarūs menininkai.

vilkyciu geriausi_sportininkai_visiVilkyčių pagrindinėje mokykloje vyko tradicinė geriausių mokyklos sportininkų apdovanojimo šventė, kurią nuotaikingai vedė Akvilė ir Agnė. Šmaikščiomis skaidrėmis iš varžybų ir treniruočių momentų gausiai susirinkusius tėvelius pralinksmino jų autorė Gabija. Vakaro metu  visiems neformalaus vaikų švietimo (NVŠ) programos dalyviams - sportininkams įteiktos atminimo taurės.

1 sveksnos_gimnazija_skautaiLietuvos katechetikos centras ir Lietuvos Biblijos draugija, bendradarbiaudami su Lietuvos švietimo ir mokslo ministerija bei Bernardinai.lt, jau penktus metus organizuoja konkursą - „Pažink Šventąjį Raštą. Gyvieji paveikslai“.

Jame dalyvavo ir Švėkšnos „Saulės“ gimnazijos penktokai - skautai.

Ukmergės naujienos

,,,,,