Jaunimo banga

winter-3016302 960_720Kai lauke žvarbu ar pagaliau pasninga – pats metas su vaikais susiruošti į gamtą. Žiemą lauke galima nuveikti daugybę įdomių dalykų – net įprastas kiemas gali tapti nuotaikingų žaidimų ir atradimų vieta. Tačiau tam, kad vaikai išbandytų naujų veiklų ir lavinančių žaidimų, reikalinga ir suaugusiųjų pagalba. Idėjomis dalinasi edukologė Lina Bakšytė ir mokyklos „Šiaurės licėjus“ pedagogės Raminta Abraitytė, Kamilė Raudytė ir Renata Trumpokais.

 

vaiku darbai_KaunePraėjusių metų gruodžio mėnesį vyko tarptautinė priešmokyklinio ugdymo ir bendrojo ugdymo įstaigų ugdytinių, turinčių specialiųjų ugdymosi poreikių, kūrybinių atvirukų virtuali paroda „Laiškas mano svajonei“, skirta tarptautinei neįgaliųjų žmonių dienai paminėti.

vaikai bibliotekoje_Matucio_kurybaSausio 9 d. Šilutės Fridricho Bajoraičio viešosios bibliotekos Rusnės filiale vyko literatūros parodos „Anzelmo Matučio kūryba vaikams“ pristatymas, skirtas vieno garsiausių lietuvių vaikų poeto 95-osioms gimimo metinėms.

skautai edukacine_kelioneŠios edukacinės kelionės Švėkšnos skautai labai laukė, nes norėjo  pabūti kartu, patirti naujų įspūdžių, aplankyti Lietuvoje esančias garsias vietas.

Vydunas mainai_indijojeIlgai puoselėta svajonė organizuoti mokinių mainus su Indija pagaliau tapo realybe - gruodžio 12 dieną 9 žmonių grupė iš Šilutės Vydūno gimnazijos savaitei išskrido į Indijos sostinę Naująjį Delį. Skridome kartu su Radviliškio Lizdeikos gimnazijos grupe. Su šia mokykla esame pasirašę bendradarbiavimo sutartį, būtent radviliškiečiai, jau 3 metus draugaujantys su viena Delio mokykla, paskatino ir mus užmegzti tokią draugystę.

Ukmergės naujienos